PDA

View Full Version : Drum and bass НОВАК.. help :]



n0one
07-23-2008, 19:37
Ся..
преди слушах house, ама нещо не ми допада като стил на живот. Ориентирах се към Drum and bass, ама нещо имам нужда от разяснение.. Имам предвид какъв е начинът на живот на хората, който слушат drum and bass? Както наприер емотата са депресирани :lol: :D Въпросът ми е що за хора са drum and bass маниаците...? Ако може help :) :)

punk.sh
07-23-2008, 20:06
Ти наред ли си !? Как начин на живот ?! Ти зареди музиката ли живееш ??
Слушай музика каквато ти допада.. но без да си мислиш че тя ти е живота.. в смисъл недей да бъдеш такъв какъвто не можеш само заради едно нещо ;)

Pliok0019
07-23-2008, 21:49
OMG...Искам да заведа един като теб веднъж на парти...

n0one
07-24-2008, 07:24
Офф аман от тъпи фешънчета като теб,които си мислят,че е модерно да се слуша дръм.
Скоро ще комерсиализирате и дръма.
:-o


п.п - Как реши , че ти харесва дръма ?!?
И кой групи слуша,че се зариби ?!
И от колко време се зариби?!
1-2 дена ?!?

ne ot v4era, ot edna godina i ne mi kazvai 4e to4no az sam feshan 6toto gi mrazq a i v moq grad zabutan ne poznaam 4ovek koito da slu6a drum and bass ima samo 2-3 ama te sa golemi... a i kato kaja na nqkoi 4e slu6am drum i me pita Tva puk kvo e
TAKA 4E NA MEN MI OMRAZNA OT NQKVI KAT TEB DETO SE MISLQT 4E KAT SA OT SOFIA PRIMERNO I SLU6AT DRUM AND BASS 6TOTO V SOFIA E MODERNO A TUKA NE E I SAMA SAM SI SE ZARIBILA OT IZPALNITELI KATO:
Noisia
Black Sun Empire
DJ Dara
Forbidden Society
Roni Size
Concord Dawn
High Contrast
Eye D
Ogonek
Cooh
i taka natatak...

Ti na men ne mi obesnqai 4e az sam fe6an 6toto ne e taka i ne slu6am drum'n bass NE 6toto e moderno a za6toto obi4am da sam razli4na ti kato si ot gradovete v koito drum e razprostranen na4i ti se vodi6 po modata... pisna mi ot hora s takova visoko samo4uvstvie kat tvoeto

BTW pi6a tqa 6ibana tema za obogatqvane na kulturata si ne zaradi teb da mi se mesi6 v jivota dali sam feshan ili ne
....NE SAM razbra li sq..

PEACE \/

n0one
07-24-2008, 07:25
OMG...Искам да заведа един като теб веднъж на парти...

Pi4 v moq grad nqma party-ta... ne e zaribeno o6te i zatova nqma.. slu6am drum 6tot ne e komers O6TE ama 6te go napraqt takiva kato... nqqkoi hora.. :( :(

IdiOtKa
07-24-2008, 08:54
недаи си боже да стане комерсиално ....

IdiOtKa
07-24-2008, 08:56
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=3384740&highlight=#3384740

BlackaTBW
07-24-2008, 09:07
недаи си боже да стане комерсиално ....

Не думай.

Не ти допада начина на живот? МОЛЯ?! Сега на мен ми трябва разяснение. Ти какво... слушаш един стил и правиш квото правят всички гламави, т.е. следваш го като мода? С такива като теб сме погубени.

chocoleptic
07-24-2008, 10:03
Офф аман от тъпи фешънчета като теб,които си мислят,че е модерно да се слуша дръм.
Скоро ще комерсиализирате и дръма.
:-o


п.п - Как реши , че ти харесва дръма ?!?
И кой групи слуша,че се зариби ?!
И от колко време се зариби?!
1-2 дена ?!?

ne ot v4era, ot edna godina i ne mi kazvai 4e to4no az sam feshan 6toto gi mrazq a i v moq grad zabutan ne poznaam 4ovek koito da slu6a drum and bass ima samo 2-3 ama te sa golemi... a i kato kaja na nqkoi 4e slu6am drum i me pita Tva puk kvo e
TAKA 4E NA MEN MI OMRAZNA OT NQKVI KAT TEB DETO SE MISLQT 4E KAT SA OT SOFIA PRIMERNO I SLU6AT DRUM AND BASS 6TOTO V SOFIA E MODERNO A TUKA NE E I SAMA SAM SI SE ZARIBILA OT IZPALNITELI KATO:
Noisia
Black Sun Empire
DJ Dara
Forbidden Society
Roni Size
Concord Dawn
High Contrast
Eye D
Ogonek
Cooh
i taka natatak...

Ti na men ne mi obesnqai 4e az sam fe6an 6toto ne e taka i ne slu6am drum'n bass NE 6toto e moderno a za6toto obi4am da sam razli4na ti kato si ot gradovete v koito drum e razprostranen na4i ti se vodi6 po modata... pisna mi ot hora s takova visoko samo4uvstvie kat tvoeto

BTW pi6a tqa 6ibana tema za obogatqvane na kulturata si ne zaradi teb da mi se mesi6 v jivota dali sam feshan ili ne
....NE SAM razbra li sq..

PEACE \/
Слушаш от една година !?
И кво мислиш си,че всяка музика си има стил на "живот" ..
И кво по-точно искаш да ти помогнем ?!
Толкова ли си незряла,че да не си осъзнала някои неща.Егати..
"Обичам да съм различна" - като гледам не си различна.Той стила вече се комеарсилизира.
И не ми казвай защо съм почнала да слушам дръм.
Познавам само още един човек,който е по-навътре и е запален.
И аз съм от провинцията-Стара Загора.
И добре де повтори го 50 пъти , че не си фешън.
Ама така изглеждаш.
В стремежа си да си различна и интересна.
И какво обогатяване на културата?!
Задаваш тъпи въпроси..
Питай нещо смислено и може и да ти отговорим.
И искам да те питам как така има хаус начин на живот ??!! :?

n0one
07-24-2008, 10:11
недаи си боже да стане комерсиално ....

Не думай.

Не ти допада начина на живот? МОЛЯ?! Сега на мен ми трябва разяснение. Ти какво... слушаш един стил и правиш квото правят всички гламави, т.е. следваш го като мода? С такива като теб сме погубени.


Al.. s takiva kato men xaxax ok
az govorq za tova 4e tiq ostanalite koito slu6at house kato narkomani i taka nare4enite FASHIONI
Abe ne6ty nemojete da mi razberete smisala na vaprosa i se darjite gaaadno :(


Misalta mi be6e dali ima na4in na jivot kakto pri emotata naprimer ama kato ne ste razbrali tuka mi se karate 6to sam pitala nz ko... apfi..

BlackaTBW
07-24-2008, 10:19
недаи си боже да стане комерсиално ....

Не думай.

Не ти допада начина на живот? МОЛЯ?! Сега на мен ми трябва разяснение. Ти какво... слушаш един стил и правиш квото правят всички гламави, т.е. следваш го като мода? С такива като теб сме погубени.


Al.. s takiva kato men xaxax ok
az govorq za tova 4e tiq ostanalite koito slu6at house kato narkomani i taka nare4enite FASHIONI
Abe ne6ty nemojete da mi razberete smisala na vaprosa i se darjite gaaadno :(


Misalta mi be6e dali ima na4in na jivot kakto pri emotata naprimer ama kato ne ste razbrali tuka mi se karate 6to sam pitala nz ko... apfi..

LOL.
Мисля, че halino0r ти отговори на въпроса за 'стила на живот'. За мен 'стил на живот' значи 'модерно е, да правиш еди какво си, да се обличаш еди как си'.
Въпреки, че не слушам такава музика, поне знам какво е. А ти продължавай да 'не си фешън' и да искаш да си нещо друго, защото ти харесвало.

swee7_love_
07-24-2008, 10:29
Няма стил на живот в дръм енд бейс музиката, нали..? Сам си определяш какво ще си - дали ще си достоен човек, или пропаднало копеле :D :D За мен няма такова "като слушаш дръм и трябва да се обличаш по някакав начин" Сам си изгради стила, за да си различен. Иначе ставаш като другите :) Аз така направих, изградих си стил - какво харесвам и какво не. Сама реших какво ще слушам, не по модата .. :)

Thoughtless
07-24-2008, 10:58
Защо не се опиташ да намериш музика, който наистина ти харесва? Ако се стремиш да слушаш дръм енд бейс само за да си "различна" ще изглеждаш смешно в очите на хората..
Защо за разнообразие не се опиташ да намериш музика, която наистина ти допада?

Loshotia
07-24-2008, 11:30
А при положение, че всеки плюе другия и, че всеки храни другия стил, когато някой поиска помощ да бъде приобщен към било то музика, субкултура или Бог знае какво, защо всички се нахвърляте?

HenykucT
07-24-2008, 16:04
Добре си се насочил .. в смисъл стила ... За това как да се обличаш и как да се държиш няма точни препоръки .. просто си слушай музиката, която ти харесва, обличай се по начина, който ти харесва и въобще да не ти пука за никой ... Само да ти препоръчам още няколко доста добри диджеи, от които можеш да извлечеш едни от най-добрите друм & басс сетове и парчета :

Dj Macky, D Kay, Pendulum, Noisia, Hive, Makoto , Concord Down и не на последно място един от най-добрите Dj Matter :)

Tedo
08-30-2008, 20:10
Пффф значи няма никав смисал на живот просто си слушаш това което искаш и аз слушам само дръм и се обличам нормал примерно или малко смъкнат....Много скоро ще комерс дръма....

daywacker
10-08-2008, 15:04
:lol: kvi sa tiq dj neizvestni tva da slushash drum stana po-moderno i ot feshanite pff predstavete si 6tom ima noisia v zamunda za kakav komers stava na vapros a kolkoto do tva teglete ot data :)

IdiOtKa
10-08-2008, 19:07
нека е ..нека стане модерно ..

skatemore
10-09-2008, 08:38
[quote="n0one"]Ся..
преди слушах house, ама нещо не ми допада като стил на живот. Ориентирах се към Drum and bass, ама нещо имам нужда от разяснение.. Имам предвид какъв е начинът на живот на хората, който слушат drum and bass? Както наприер емотата са депресирани :lol: :D Въпросът ми е що за хора са drum and bass маниаците...? Ако може help :) :)[/quotе]


животно долно тъпо ти си бил много прост бе майка ти да еба по тъпа и от тебе що си толко тъп бе ей тъпанар бавен изостанал

IdiOtKa
10-10-2008, 06:36
[quote=n0one]Ся..
преди слушах house, ама нещо не ми допада като стил на живот. Ориентирах се към Drum and bass, ама нещо имам нужда от разяснение.. Имам предвид какъв е начинът на живот на хората, който слушат drum and bass? Както наприер емотата са депресирани :lol: :D Въпросът ми е що за хора са drum and bass маниаците...? Ако може help :) :)[/quotе]


животно долно тъпо ти си бил много прост бе майка ти да еба по тъпа и от тебе що си толко тъп бе ей тъпанар бавен изостанал
по-спокойно ... няма нужда от агресия ..

WILD__BOY
10-10-2008, 07:05
надрусай се на животно, отиди на 4ти км на парти на hmsu и ще си истински dnb фен!

IdiOtKa
10-13-2008, 21:48
супер мно изтапявате маина ...чесно ...
както и да е няма да коментирам горното мнение ...
не се баркаите в живота на хората , като искат ше се друсат , не виждам вас как точно ви бърка ..

rakiQ
10-30-2008, 09:32
офффффффф Ако тръгнеш да ходиш по гъза на другите ще свършиш в комуна !

земи се стегни малко

WILD__BOY
10-30-2008, 10:17
супер мно изтапявате маина ...чесно ...
както и да е няма да коментирам горното мнение ...
не се баркаите в живота на хората , като искат ше се друсат , не виждам вас как точно ви бърка ..
кво?

DimovB
10-30-2008, 15:51
Епа я си живеем в оборО и си слушаме d'n'b. Проблем?!

DimovB
10-30-2008, 15:55
супер мно изтапявате маина ...чесно ...
както и да е няма да коментирам горното мнение ...
не се баркаите в живота на хората , като искат ше се друсат , не виждам вас как точно ви бърка ..
а ти си едно малоумно дете. друсат се селяците, които слушат заради модата.

From_Hell
10-30-2008, 18:34
Защо нападате бе хора?Вместо да помогнета веднага скачате и се заяждате.Защо на влезнете в положението?Малко култура в тоя форум няма ли?

IdiOtKa
10-30-2008, 18:42
супер мно изтапявате маина ...чесно ...
както и да е няма да коментирам горното мнение ...
не се баркаите в живота на хората , като искат ше се друсат , не виждам вас как точно ви бърка ..
а ти си едно малоумно дете. друсат се селяците, които слушат заради модата.
епа аз обичам модата е ... аз слушам чалга и хаус ... лудата комбинация ...
имах нещо друго на предвит, но както и да е