PDA

View Full Version : Сексолог - къде ?



anonimen89
07-23-2008, 20:45
Хи на всички !!!
Искам да попитам, ако някой знае къде в Благоевградска облас има добър сексолог нека да пише. Ще съм му много благодарен или ако не е в Благоевградста да е някъде на близо и да е добър !
Поздрави !!!!

Nen0RmalniK
07-23-2008, 21:15
nqma6 li predvid ginekolog?

ell_ownz
07-23-2008, 21:16
ami mai e mom4e, taka 4e po skoro urolog ;D ama ddz... ne sam ot blg

SHEMKOV
07-23-2008, 21:28
Добре де хора нали сме тук за да помогнем а не за да се присмиваме, какво от това момчето е збъркало, трябва му уролог а не сексолог. Веднага гледате да се пресмивате Вие като че ли не грешите!

Seducti0n
07-23-2008, 21:55
За сексолог да е чувал някой сред вас, мили братя и сестри? :-o

Wrathchild
07-23-2008, 22:47
За сексолог да е чувал някой сред вас, мили братя и сестри? :-o Аз също това се зачудих...

CMEX
07-24-2008, 07:21
За сексолог да е чувал някой сред вас, мили братя и сестри? :-o Некъв учител по сексология се беше появявал в Шоуто на Слави ... поразително много приличаше на Краси Радков

Seducti0n
07-24-2008, 10:01
Аз се сещам за доктор Румен Бостанджиев.
Преди време, когато предаването-Дневникът съществуваше в ефира на БНТ, често пъти го канеха. :)

anonimen89
07-24-2008, 13:33
Добре признавам не съм запознат мн мн с тея неща, но така ми бяха казали едни приятели да търся точно такъв лекар, явно и те не са толкова запознати както и да е. А сега ако някой иска да помага да го направи стига вече с шегите.

Seducti0n
07-24-2008, 13:46
Анонимен89, никой не се шегува с теб и няма нищо странно, в това, че търсиш именно такъв специалист.
Просто разясних на неразбралите. :wink:

kalpazanka
07-24-2008, 14:39
nqma6 li predvid ginekolog?
Като гледам ника му, точно за гинеколог е! :-D


ami mai e mom4e, taka 4e po skoro urolog ;D ama ddz... ne sam ot blg
:D
Както писаха по-горе, д-р Румен Бостанджиев http://www.erbos.com/

anonimen89
07-24-2008, 16:16
nqma6 li predvid ginekolog?
Като гледам ника му, точно за гинеколог е! :-D


ami mai e mom4e, taka 4e po skoro urolog ;D ama ddz... ne sam ot blg
:D
Както писаха по-горе, д-р Румен Бостанджиев http://www.erbos.com/

ХАХАХАХААААХХАХАХААХАХАХА ХАХАХА КОЛКО ЗАБАВНО МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕ ХАХАХАХАХАХААХАХАХАХ СУПЕР ХУМОРИСТИЧНА СИ ХАХАХАХАХАХАХАХАХА
МАЛЕЕЕ СТРАШЕН ХУМОР ИМАШ ТЦТЦТ ЧАК НЕ МОГА ДА СЕ СДАРЖА - ТОЛКОВА СИ ТЪПА, ЧЕ СЕ ПРИСМИВАШ НА ТОЛКОВА СЕРИОЗНО НЕЩО САМО ДА НЕ ТИ СЕ НАЛОЖИ И ТИ ДА ТЪРСИШ ТАКЪВ ЛЕКАР, ЧЕ ТОГАВА АЗ ЩЕ ТИ СЕ СМЕЯ -->
А И ДА ТЕ ПРОСВЕТЯ ЗА НИКА, ТАКЪВ Е ЗАЩОТО НЕ ИСКАМ ДА СЕ РАЗЧУВА ЗА ПРОБЛЕМА КОЙТО ИМАМ ТО МАЛКО МУ ТРЯБВА ДА СЕ СЕТИШ АМА .......

ghostwisper
07-24-2008, 19:09
хей хей .. разбирам,че имаш проблем и,че искаш решение .. по-спокойно .. просто отиваш при личния ти лекар и искаш направление за УРОЛОГ и тя ще те насочи към най-добрия в твоя град .. мисля,че все пак вашите трябва да знаят ако нямаш 18 :)


П.С. Сексологът е доктор,който се занимава главно с емоционалните причини за лошия секс в една връзка-т.е. как влия съзнанието на секса:) .. Т.е. като психолог,само че свързан само със секса :)

Мисля,че г/д може да се разбере за какво става въпрос :)

anonimen89
07-24-2008, 19:33
........

anonimen89
07-24-2008, 19:33
хей хей .. разбирам,че имаш проблем и,че искаш решение .. по-спокойно .. просто отиваш при личния ти лекар и искаш направление за УРОЛОГ и тя ще те насочи към най-добрия в твоя град .. мисля,че все пак вашите трябва да знаят ако нямаш 18 :)


П.С. Сексологът е доктор,който се занимава главно с емоционалните причини за лошия секс в една връзка-т.е. как влия съзнанието на секса:) .. Т.е. като психолог,само че свързан само със секса :)

Мисля,че г/д може да се разбере за какво става въпрос :)


Ето така трябваше да се обясни а не веднага да се започне с ебавките, както и да е.

kalpazanka
07-25-2008, 09:39
nqma6 li predvid ginekolog?
Като гледам ника му, точно за гинеколог е! :-D


ami mai e mom4e, taka 4e po skoro urolog ;D ama ddz... ne sam ot blg
:D
Както писаха по-горе, д-р Румен Бостанджиев http://www.erbos.com/

ХАХАХАХААААХХАХАХААХАХАХА ХАХАХА КОЛКО ЗАБАВНО МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕ ХАХАХАХАХАХААХАХАХАХ СУПЕР ХУМОРИСТИЧНА СИ ХАХАХАХАХАХАХАХАХА
МАЛЕЕЕ СТРАШЕН ХУМОР ИМАШ ТЦТЦТ ЧАК НЕ МОГА ДА СЕ СДАРЖА - ТОЛКОВА СИ ТЪПА, ЧЕ СЕ ПРИСМИВАШ НА ТОЛКОВА СЕРИОЗНО НЕЩО САМО ДА НЕ ТИ СЕ НАЛОЖИ И ТИ ДА ТЪРСИШ ТАКЪВ ЛЕКАР, ЧЕ ТОГАВА АЗ ЩЕ ТИ СЕ СМЕЯ -->
А И ДА ТЕ ПРОСВЕТЯ ЗА НИКА, ТАКЪВ Е ЗАЩОТО НЕ ИСКАМ ДА СЕ РАЗЧУВА ЗА ПРОБЛЕМА КОЙТО ИМАМ ТО МАЛКО МУ ТРЯБВА ДА СЕ СЕТИШ АМА .......
Интересно що се нахвърляш върху мен, при положение, че ги светнах, че не ти трябва гинеколог! И че те насочих към специалиста, който ти трябваше!

Неблагодарници!!!