PDA

View Full Version : Съвет ..



zWezdichkaaa
07-23-2008, 20:46
Незнам дали има други такива теми понеже съм нова във форума, но искам да ви попитам какво предпочитате - тампони или превръзки? от почти 1 година имам менструация и се чудя дали да опитам да използвам тампони защото все пак е лято и с тези къси панталонки и ходенето на плаж.. и ми звучи някак по удобно. Но са ми казвали че тампоните били по вредни защото кръвта се задържа вътре и може да се получат инфекции
другият проблем е че съм девствена и така по трудно ли се поставят? и как да кажа на майка ми понеже малко ме е срам :oops:

п.п. на 13 съм :)

Т.1 от правилника!
swords1010

VinDiesel
07-23-2008, 20:49
Точно за такива работи с майка ти тряя говориш без срам.Мойто гадже си слага едни по малки превръзки нещо като мини и казва че е по добро от тампон :)

pasii_sladuranata
07-23-2008, 20:53
1.темата не е за тук
2.има много подобни теми
Всеки човек е индивидуален и той си знае какво е по добро за него ...
може да си земеш тампони за девствени но ти предлагам да си слагаш превръзка и да избягваш да ходиш на плаж докато си неразположена..
И по добре говори с майка ти за тампоните аз говори с моята и тя беше твърде против защото съм още девствена...както казах всеки човек е различен..

pampers
07-23-2008, 20:58
айде ся ще потраеш 1 седмица да не ходиш на плаж няма да умреш.. а пък ако ти е толкова мерак да пробваш тампон отиваш на магазина купуваш си ръгаш си го и готово.. ко задаваш такива прости въпроси.. 8)

SpOrTs_GiRl
07-23-2008, 20:59
Ако те притеснява това, че си девствена - има мини тампони точно за целта ..
Не можем да ти кажем да използваш, или не .. При всеки е индивидуално - някои ги одоряват, други не. Пробвай и сама ще разбереш.

Presley
07-24-2008, 11:59
На 13 по-добре си карай с превръэки.

GabisiTa
07-24-2008, 12:20
Ако те притеснява това, че си девствена - има мини тампони точно за целта ..
Не можем да ти кажем да използваш, или не .. При всеки е индивидуално - някои ги одоряват, други не. Пробвай и сама ще разбереш.

А и мисля че няма да имаш проблем да говор с майка си, все пак тя е по-голяма от теб, има опит с тези неща и би ти дала правилен съвет... :)

zlAtInKAal0we
07-31-2008, 11:16
da gowori s maika si..tq e po g0lqma i ima powe4e opit ot tebe..i shte moje da ti kaje kakw0 da naprawish..inache spored mene e po0 do0bre wse o0shte da slagasg prewruzki :) :) :)