PDA

View Full Version : Неочаквана среща



zaraaa
07-23-2008, 21:09
Бях изнервена нищо не вървеше както трябва. Потника, който си бях харесала, вече го бяха продали, носех тежка чанта, беше ми горещо и на всичкото отгоре приятелките ми не искаха да излезем. Казах си:” Още един скучен ден!” Беше ми омръзнало от сивото ежедневие, исках да ми се случи нещо вълнуващо, което няма да забравя, с което ще запомня това лято. Тези мисли не ми даваха покой, вървях с глава наведена надолу, пълна с размишления, когато усетих едно силно рамо, удрящо се в моето. Нервите ми не издържаха, обърнах се и извиках:” Внимавай, къде вървиш, не съм Прозрачна!” Вдигнах глава и видях високо момче, с тъмна коса, кафяви очи, чипо носле и добре оформено тяло и просто се…Влюбих! До тогава не вярвах в Любовта от пръв поглед, но в този момент осъзнах, че наистина съществува. Момчето леко изплашено от моята груба реакция, плахо ми каза:” Съжалявам!” и притича до мен, за да ми помогне да прибера нещата паднали от чантата ми при сблъсъка. Когато се доближи, усетих парфюма му и го пожелах още повече – любимия ми аромат – червен STR8. Казах му, че не е нужно да ми помага, но той отвърна закачливо:
- Не мога да оставя такова хубаво момиче като теб, да си прибира нещата само, при положение, че и аз не внимавах!
Изчервих се и се извиних за грубото държание, а той отвърна:
- Е една среща ще оправи нещата!
Не знаех какво да кажа, краката ми се подкосиха и се изчервих отново. Единственото, което ми дойде на ум, в този момент беше:
- Та, аз не те познавам!
Той подаде учтиво ръка и каза:
- О, Да! Аз съм Боби, много ми е приятно!
- Зара и на мен ми е приятно! – отвърнах аз
- Е, Зара ще ми откажеш ли или ще ми доставиш удоволствието да се фукам, че съм излязъл с такава сладурана като теб?!
- Но, Моля те, засрамваш ме! – казах тихо аз
- Е, срамът ще мине, стига да приемеш предложението ми! – подхвърли Боби
Ще приема, без това няма какво да правя тази вечер, а и е толкова чаровен. Всички тези мисли ме отведоха до един отговор – „Да!”
- Приемам! – казах аз закачливо
и с Боби се отправихме към центъра. Бях ужасно притеснена, все едно бях за 1-ви път на среща. Успокоявах се с неговите думи, че срамът ще премине, а и все пак тази среща беше доста неочаквана. Той не спираше да натяква думите ми:”Не съм Прозрачна!” и не спираше да се шегува. Мислех си:”От кога не съм се смяла така?!” Решихме да отидем на моето любимо заведение – „Скандал”. Когато влязохме, Боби се доближи до мен, усетих отново парфюма му и ме побиха тръпки, той ми каза нежно на ухото:
- Внимавай да не стане Скандал, както преди малко!
И двамата се разсмяхме, обърнах се към него и също прошепнах:
- Не се притеснявай, не съм толкова Лоша!
Погледите ни се срещнаха и като че ли моят, щеше да му каже всичко, което мислех и чувствах в този момент. Не исках това да става, но дали не беше прекалено късно…?! Сепнах се и предложих да се настаняваме на някое от сепаретата. Боби ми се усмихна и предложи сепарето в дъното. Тогава си помислих:”Сепаре в дъното, хмм, няма да се дам толкова Лесно!” Отказах и си избрах маса точно по средата. Той се засмя леко, като че ли разбра мислите ми от преди малко. Когато седнахме, 1-те му думи към мен бяха:
- Ти си доста срамежлива, но и доста недостъпна!
Погледнах го и си помислих, защо откри именно тези черти в характера ми, които ми допадат най – много! Отвърнах му:
- Браво на теб, за 30 мин. си ме опознал доста добре! – и се засмях,
а той все така сериозен се обърна към мен с думите:
- Освен, че си хубава, отдалеч се забелязват именно тези 2 качества.
- Престани да ме засрамваш! – изсъсках аз през зъби.
В отговор на тази моя реакция, Боби иронично ми отвърна:
- И не била, Лоша!?
И двамата почнахме да се смеем, погледите ни отново се сблъскаха. Усетих как ми се иска да го прегърна, да го целуна, да го почувствам! След тези горещи мисли, се взех в ръце, извъртях погледа си на другата страна и си казах:” Момиченце, внимавай какво си мислиш и какво правиш!” Боби обаче не беше съгласен с моите мисли. Сложи ръка на брадичката ми и обърна лицето ми към него, като каза:
- Знаеш ли, когато говориш с някого, трябва да го гледаш в очите!
Аз се усмихнах, доближих се до него, гледайки го право в тъмнокафявите очи и му отвърнах:
- Неудобно ми става!
Боби се засмя и този път не аз, а той извърна погледа си на другата страна. Тогава аз иронично подхвърлих:
- Ето виждаш ли!? Доказах ли ти?!
Той се обърна към мен и ми каза:
- Не мога да спра да те гледам, имаш много красиви очи!
- Стига с комплиментите, до тук сме с тях, разкажи нещо повече за себе си! – отклоних смутено темата аз,
а той започна да говори за себе си.В разговори за него и мен, не усетихме как са минали 3 часа.
- Стана време да си тръгваме. – подхвърлих аз.
В тези думи имаше нотка на недоволство. Не исках да се разделяме, не исках да си тръгва!
- Е жалко, но поне ще те изпратя и ще прекараме още малко време заедно! – каза Боби.
- Няма нужда, ще си извикам Taxi, не искам да те затруднявам!
но вътре дълбоко в себе си исках да ме изпрати, макар че знаех какво ще последва. Целувка или може би прегръдка, като за начало, като за 1-ва среща, все пак тази среща беше изпълнена с доста комплименти и закачки и от двете страни.Не исках да съм като някое леко момиче, в очите му, трябваше да се държа на положение. Боби прекъсна мислите ми като ме попита:
- Е, Зара накъде?!
Отново се запитах да ме изпрати ли или не...какво пък толкова, един живот живея, да го изживея както трябва, помислих си аз и отговорих на въпроса му с думите:
- Следвай ме, аз ще ти покажа!
- Слушам те, Следвам те, отведи ме, където поискаш! – каза весело Боби
- На едно много хубаво място! – засмяхме се и двамата, тогава разбрах, че и аз съм започнала да флиртувам, помислих каквото ще да става тази вечер, щастлива съм…и се запътихме към нас…
Когато стигнахме до входната врата на дома ми, не знаех какво да кажа, просто стоях с лице обърната към него и си мислих:”Моля те целуни ме или пък само ме прегърни…или аз да те целуна…не вземи се стегни, на 1-ва среща без такива” Успях само да кажа
-Е, Боби беше ми много приятно, че се запознахме, прекарах си страхотно тази вечер! – и подадох ръка
Боби, като че ли искаше да ми сподели нещо, но аз го прекъснах с тези мои думи. Той също отвърна:
- И на мен ми беше много приятно, радвам се че се сблъскахме! – и хвана ръката ми, която подадох преди малко в знак на учтивост. Тогава усетих как искам да докосне цялото ми тяло, цялата се разтреперих, краката ми отново се подкосиха, замислих се какво става с мен от един съвсем обикновен жест. Четях в очите му, че не иска всичко да свърши така, моите казваха същото. Боби държеше ръката ми и не я пускаше. Сърцето ми заби лудо, като че ли предчувстваше какво ще сторя. Успях да се откопча с думите:
- Трябва да влизам, стана доста късно, благодаря отново за хубавата вечер и благодаря, че ме изпрати.
- Няма за какво! – и се усмихна леко.
Вече отключвах врата, когато зад себе си чух:
- Между другото имаш много хубава рокля, добре ти стои и то доста!
Преди да успея да благодаря за поредния комплимент, Боби хвана ръката ми, придърпа ме към себе си, притисна тялото ми в неговото и ме целуна. Имах чувството, че никой не ме е целувал така преди – толкова нежно и същевременно толкова страстно! Когато за момент спряхме, той ми каза:
- Случвало ли ти се е да се влюбиш от пръв поглед, на мен ми се случи…днес!
- Какво съвпадение – казах аз, усмихната и щастлива – и на мен ми се случи днес!
И двамата се разсмяхме и започнахме да се целуваме отново. Прекъснах целувката с думите:
- Ще влезеш ли?
Боби се засмя леко и ми каза самодоволно:
- Грях ще е да прекараш нощта сама!
Усмихнахме се един на друг и затворихме врата след себе си.

Разказът е посветен на момчето, което харесвам :)

Sunny_stz
07-23-2008, 21:54
gotino razkaz4e :)

zaraaa
07-23-2008, 22:01
Мерси, Sunny_stz :):):)

vbox4o
07-23-2008, 22:20
ето пример че не винаги сблъсъците са фатални евалата 100 год да изкарате заедно :grin: :grin: :grin: :grin:

zaraaa
07-23-2008, 22:59
Мерси много за милите коментари :) :grin: :grin: Радвам се, че за сега ви харесва :)

krisiiiiito
07-28-2008, 10:44
хареса ми :)

stefity
07-29-2008, 11:22
Еххх :-) И на мене ми се иска да имам подобна среща.... :) Но май...ще е само в мечтите ми :-D Много е хубаво :-)

zaraaa
07-29-2008, 15:29
Еххх :-) И на мене ми се иска да имам подобна среща.... :) Но май...ще е само в мечтите ми :-D Много е хубаво :-)

Ехх и на мен ми се иска такава среща, но както каза ти май само в мечтите...Благодаря :) :-)

ThePowerOfLove
07-31-2008, 19:16
И от мен поздравления :) Много е добро :smt007

zaraaa
07-31-2008, 20:45
И от мен поздравления :) Много е добро :smt007

Благодаряяяя :-) :-) :-) :-) :-)

cherinka
08-01-2008, 02:48
Оле, Боже! :shock:
Знаеш ли от кога нищо не ме е развълнувало така, както разказа ти!? ?!??!?!? !? :shock: :shock: :shock:
Божеее, и аз не вярвам, че го изчетох целия..
Просто реших да влезна тук в Изкуство и лично творчество, за да видя пак няке стихче с рими, за да видя как изживяват своя любовен живот младите тийнчета, и попаднах на твоята тема.. започнах да я чета отначалото и си помислих, че описваш някакъв твой труден момент и в първия момент си помислих, че си сбъркала раздела, но продължих да чета ( и аз не знам защо) стигнах до 25тия ред и се отказах, но после викам "ай, и без тва нямаш кво да правиш, дочети го, става интересно надолу"...... и .. не знам в кой момент и къде ме завладя толкова много... и сърцето почна да ми бие по-ускорено.. и нз... като цяло адски мноо ме очарова разказчето.. оф.. дори в темите в любов не съм писала толкова много, колкото в момента... дори синонимния речник ми се губи, за да ти опиша колко много ми хареса като цяло!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zaraaa
08-01-2008, 09:14
Оле, Боже! :shock:
Знаеш ли от кога нищо не ме е развълнувало така, както разказа ти!? ?!??!?!? !? :shock: :shock: :shock:
Божеее, и аз не вярвам, че го изчетох целия..
Просто реших да влезна тук в Изкуство и лично творчество, за да видя пак няке стихче с рими, за да видя как изживяват своя любовен живот младите тийнчета, и попаднах на твоята тема.. започнах да я чета отначалото и си помислих, че описваш някакъв твой труден момент и в първия момент си помислих, че си сбъркала раздела, но продължих да чета ( и аз не знам защо) стигнах до 25тия ред и се отказах, но после викам "ай, и без тва нямаш кво да правиш, дочети го, става интересно надолу"...... и .. не знам в кой момент и къде ме завладя толкова много... и сърцето почна да ми бие по-ускорено.. и нз... като цяло адски мноо ме очарова разказчето.. оф.. дори в темите в любов не съм писала толкова много, колкото в момента... дори синонимния речник ми се губи, за да ти опиша колко много ми хареса като цяло!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Лелеее, колко силни думи, Благодаря, Благодаря, Благодаря cherinka :-) :-) :-) :-) :-) Това за мен означава много! Благодаря още веднъж за милите красиви думи :-) :-) :-)

Josefinne
08-03-2008, 12:48
Даа, от тоя разказ разбрахме колко си красива, готина, ала тип Сексът и градът и, че вероятно скоро си го гледала :D Ама нищо повече!

nailana
08-03-2008, 13:10
Не съм чела разказа/диалога.Само в началото там за момчето,чантата,потника...б а бла бла бла бла бла :o то ти ако от това се изнервяш....нямах желание да го чета натам.Някак си съм напълно убедена,че не е нищо особено.Точно увода ти ме провокира да нямам грам желание да прочета всичко останало.

cherinka
08-03-2008, 13:24
Не съм чела разказа/диалога.Само в началото там за момчето,чантата,потника...б а бла бла бла бла бла :o то ти ако от това се изнервяш....нямах желание да го чета натам.Някак си съм напълно убедена,че не е нищо особено.Точно увода ти ме провокира да нямам грам желание да прочета всичко останало.
И мен така, но го дочетох до края и точно по средата ме заинтригува.
Така, че какво даваш мнение за нещо, от което дори и понятие си нямаш......

nailana
08-03-2008, 13:31
Не съм чела разказа/диалога.Само в началото там за момчето,чантата,потника...б а бла бла бла бла бла :o то ти ако от това се изнервяш....нямах желание да го чета натам.Някак си съм напълно убедена,че не е нищо особено.Точно увода ти ме провокира да нямам грам желание да прочета всичко останало.
И мен така, но го дочетох до края и точно по средата ме заинтригува.
Така, че какво даваш мнение за нещо, от което дори и понятие си нямаш......


А ти не четеш ли какво съм написала******:'Точно увода ти ме провокира да нямам грам желание да прочета всичко останало.'

cherinka
08-03-2008, 13:37
Не съм чела разказа/диалога.Само в началото там за момчето,чантата,потника...б а бла бла бла бла бла :o то ти ако от това се изнервяш....нямах желание да го чета натам.Някак си съм напълно убедена,че не е нищо особено.Точно увода ти ме провокира да нямам грам желание да прочета всичко останало.
И мен така, но го дочетох до края и точно по средата ме заинтригува.
Така, че какво даваш мнение за нещо, от което дори и понятие си нямаш......


А ти не четеш ли какво съм написала******:'Точно увода ти ме провокира да нямам грам желание да прочета всичко останало.'
Просто наблегнах върху:

съм напълно убедена,че не е нищо особено
..и не е хубаво да се заяждаш. 8-)

nailana
08-03-2008, 13:44
Не съм чела разказа/диалога.Само в началото там за момчето,чантата,потника...б а бла бла бла бла бла :o то ти ако от това се изнервяш....нямах желание да го чета натам.Някак си съм напълно убедена,че не е нищо особено.Точно увода ти ме провокира да нямам грам желание да прочета всичко останало.
И мен така, но го дочетох до края и точно по средата ме заинтригува.
Така, че какво даваш мнение за нещо, от което дори и понятие си нямаш......


А ти не четеш ли какво съм написала******:'Точно увода ти ме провокира да нямам грам желание да прочета всичко останало.'
Просто наблегнах върху:

съм напълно убедена,че не е нищо особено
..и не е хубаво да се заяждаш. 8-)

Пф,хубаво,започнах да чета разказа.Още от първите няколко абзаца ми напомни на някой скучен тийн романтичен филм,или разказ на някоя кифла за среща с 'момчето на мечтите си'.Нямах нерви да го дочета до края.Съжалявам.Подобни истории има пъти по - добре написани и изложени.

zaraaa
08-03-2008, 16:42
"И мен така, но го дочетох до края и точно по средата ме заинтригува.
Така, че какво даваш мнение за нещо, от което дори и понятие си нямаш......"

cherinka благодаря ти, че ме защитаваш :-) а за критиките ок, приемам ги, все пак всеки си има мнение и знам, че не всички ще харесат това, което съм написала :)

reallovr
08-03-2008, 16:49
taka parvo pro4etete razkaza do krai i togava komentiraite.....qvno tova ne6to nqkoi xora ne sa go razbrali kritikite za men pone sa xubavo ne6to za6toto 6te pomognat na avtora no za 4ovek koito go e pro4el samo v na4aloto ne govori dobre ...ili zavijda ili e ne6to drygo .....ne iskam da se zaqjdam prosto konstatiram :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-P :-P :P :P 8-) 8-) :D :D

Crissy [*]
08-03-2008, 17:09
Страхотно беше.Нямам какво да кажа просто си останах без думи.Много добре разказана история.Много му се израдвах,рядко попадам на такива хубави неща. :) :-)

zaraaa
08-03-2008, 19:58
"]Страхотно беше.Нямам какво да кажа просто си останах без думи.Много добре разказана история.Много му се израдвах,рядко попадам на такива хубави неща. :) :-)

Благодаря много :-) :-) :-)

Nadelina
08-05-2008, 07:54
A kakvo stava po natatak? Iskam da znam ...

cherinka
08-05-2008, 20:01
A kakvo stava po natatak? Iskam da znam ...
8-) .

zaraaa
08-06-2008, 12:47
A kakvo stava po natatak? Iskam da znam ...

Оставила съм читателите сами да си преценят какво става нататък, всъщност те сами си избират и си измислят какво става, когато Боби и Зара затварят вратата след себе си 8-) 8-) 8-)

Nadelina
08-06-2008, 13:01
A kakvo stava po natatak? Iskam da znam ...

Оставила съм читателите сами да си преценят какво става нататък, всъщност те сами си избират и си измислят какво става, когато Боби и Зара затварят вратата след себе си 8-) 8-) 8-)
A sluchkata mejdu Bobi i Zara deistvitelna li e ili e plod na vyobrajenieto ti?

zaraaa
08-06-2008, 18:45
"A sluchkata mejdu Bobi i Zara deistvitelna li e ili e plod na vyobrajenieto ti"

Случката е плод на въображението ми :):):) Но аз съм написала и под разказа си, че е той е посветен на момчето, което в момента харесвам, затова и имената на героите са като нашите с това момче :) :oops:

GetNasty
08-06-2008, 19:06
cute :)

Whyniser
08-07-2008, 09:57
A kakvo stava po natatak? Iskam da znam ...

Оставила съм читателите сами да си преценят какво става нататък, всъщност те сами си избират и си измислят какво става, когато Боби и Зара затварят вратата след себе си 8-) 8-) 8-)
A sluchkata mejdu Bobi i Zara deistvitelna li e ili e plod na vyobrajenieto ti?
Плод е сигурно на някоя среща,която е минала що годе добре,но сега малко я "поукрасява" и тъй.Мое мнение

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
08-07-2008, 18:22
Страхотен разказ.. Трябва да помислиш върху таланта си.. Напомни ми за любовните книжки, които съм чела преди и много ме заинтригува. :)

zaraaa
08-07-2008, 19:36
Страхотен разказ.. Трябва да помислиш върху таланта си.. Напомни ми за любовните книжки, които съм чела преди и много ме заинтригува. :)

Благодаря ти много :-) Ще послушам съвета, който си ми дала относно таланта ми :)

ANTIHUMAN
08-07-2008, 19:43
Отначало като почнах да го чета си помисих: ,,Пак изгубена любов.Еднообразен ден ,сив и отвратителен!Какво може да е друго?''
Да ,ама не!Първо ми направи ,че момчето спира да помага на момичето за чантата ,еми кво такива момчета останахме малко.После ,,Скандал'' ми харесва една определена част от диалога ме заплени ,а края ли?Той е много красив и загадъчен.
Много ми харесва това разказче ,ако мога да се изразя!Не знам защо? :grin:
Критики нямам ,определено!
П.П. Момче съм!
Продължавай в същия дух! УСПЕХ Зара! :grin: :-P

zaraaa
08-07-2008, 21:25
Отначало като почнах да го чета си помисих: ,,Пак изгубена любов.Еднообразен ден ,сив и отвратителен!Какво може да е друго?''
Да ,ама не!Първо ми направи ,че момчето спира да помага на момичето за чантата ,еми кво такива момчета останахме малко.После ,,Скандал'' ми харесва една определена част от диалога ме заплени ,а края ли?Той е много красив и загадъчен.
Много ми харесва това разказче ,ако мога да се изразя!Не знам защо? :grin:
Критики нямам ,определено!
П.П. Момче съм!
Продължавай в същия дух! УСПЕХ Зара! :grin: :-P

Благодаря ти адски много АNTIHUMAN, благодаря ти, знаеш че твоето мнение винаги е било много важно за мен и на теб успех с "Котки и мишка" :wink:

ANTIHUMAN
08-09-2008, 16:40
Отначало като почнах да го чета си помисих: ,,Пак изгубена любов.Еднообразен ден ,сив и отвратителен!Какво може да е друго?''
Да ,ама не!Първо ми направи ,че момчето спира да помага на момичето за чантата ,еми кво такива момчета останахме малко.После ,,Скандал'' ми харесва една определена част от диалога ме заплени ,а края ли?Той е много красив и загадъчен.
Много ми харесва това разказче ,ако мога да се изразя!Не знам защо? :grin:
Критики нямам ,определено!
П.П. Момче съм!
Продължавай в същия дух! УСПЕХ Зара! :grin: :-P

Благодаря ти адски много АNTIHUMAN, благодаря ти, знаеш че твоето мнение винаги е било много важно за мен и на теб успех с "Котки и мишка" :wink:

Оооооооо мерси! :grin: Ами пиша сега малко по-малко :D
П.П. Кристина обучава кандидат-ченгета.Накратко казано от Кели пуберти! :lol: :lol: :lol:

zaraaa
08-09-2008, 18:14
"Оооооооо мерси! Ами пиша сега малко по-малко
П.П. Кристина обучава кандидат-ченгета.Накратко казано от Кели пуберти! "

Охоооо това трябва да се прочете :) :grin: :grin: :grin: :-D

sundrop
08-16-2008, 22:49
Ъргх...не се убиждай ама едвам стигнах до края,беше си абсолютен мазохизъм от моя страна,но невърмайнд...
Сюжета е банален,изтъркан,сладникав ...нужно ли е да продължавам...??
Зле е написано - зле,зле та няма накъде - незнам на колко си,но аз лично съм чела по-добри неща от 9-годишната си братовчедка...
Действието се развива прекалено бързо - в първото изречение се говори за ''сив и скучен ден'',а пет реда по-надолу героинята среща ''момчето на живота и мечтите си''...
Комплиментите,които момчето прави на момичето са толкова...бих казала ''скучни'',че дори не искам да ги коментирам...(бел.ред - комплименти на себе си ли правиш?щото на мен така ми прозвуча,а и ника ти е същия като името на героинята :/ )
Нямаш нито един силен момент,който да ме разтърси,поне мъничко дори.Това от огромно значение - всеки може да пише розови романи,но не мисля,че сме се ''събрали'' тук да пеним съпун и веро до безкрай...
Няма да цитирам отделни изречения - нито едно не ми хареса.Прекалено сладникаво,безвскусно и ме умори,докато стигна до края.Аз лично си признавам,че си падам малко или много по романтичните историйки,но това тук...дори не става за сценарий на евтин латиноамерикански сериал...Вярвам и в любов от пръв поглед,но тези двамата сякаш...са идеални,''създадени един за друг'',но не по душа,а по тяло,сякаш нямат...различия,което е много,много важно за една пълноценна връзка.
И на края искам да ти кажа как се почуствах,след прочита - като напръскана с един от ония парфюми,в магазина за един лев,в пластмасова бутилка,миришещ на ягодки и спирт...Сама си прави изводи...
Сега,като казах това не съм целяла да засегна никой - просто казах каквото мисля,и по мое мнение,ако повечето хора са казали каквото мислят,значи за мен нямат никакъв вкус,но това си е лично мнение...
И не ми се убиждай - по-добре истината в лицето,отколкото лъжата зад гърба ти,сама съм го изпитала...

reallovr
08-18-2008, 10:24
До Sun`Drop така 1. Вярно че всеки си има свое собствено мнение, но не мисля че трябва да правиш забележки от сорта на "...по мое мнение,ако повечето хора са казали каквото мислят,значи за мен нямат никакъв вкус..."
2.Този форум и по-точно раздела е хора които искат да публикуват свои произведения и нямат нужда от коментари "....дори не става за сценарий на евтин латиноамерикански сериал..." ами като не ти хареса в началото защо изобщо продължи да четеш ...даже те съжалявам че си загубила толкова време в четене и писане на "злобни коментари нямащи за цел да обидят никого" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :-P :-P
3.Като мислиш че ти можеш повече напиши нещо и тогава ние ще решим колко са ти възможностите /приеми го като предизвикателство / :grin: :grin:


П.С омразна ми от такива злобни доброжелателки :-x :-x

sundrop
08-18-2008, 10:51
Съжалявам,нямам намерение да си меря думите,защото на някои хора не им харесва.Казах каквото мисля,и ако на теб не ти се нрави,аз нищо не мога да направя.Още повече,че не говорех на теб,а на авторката.
И да,писала съм,дори имам неща тук.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=168308 <---- тва са мои неща,просто съм с нов рег.Можеш и ти да напишеш коментар,няма да ти се убидя ако е критика,ценя я повече от похвалите.

zaraaa
08-18-2008, 11:02
Sun`Drop може би наистина си нямала за цел да ме обидиш, но коментара ти е доста груб и злобен, едва ли ти би се почувствала много добре след като прочетеш нещо такова за свое прозиведение, приемам критики, но твоите са доста брутални!
1-во :"ника ти е същия като името на героинята" - а защо да не, все пак аз си го пиша и аз си избирам имената на героите, ако беше прочела какво пише под разказа ми и един от коментарите ми, щеше да разбереш, защо съм избрала именно тези имена.
2-ро:" и ме умори,докато стигна до края" - тогава защо въобще си направи труда да стигнеш до края!? Щом не ти харесва още от началото, не е трябвало да го четеш, съжалявам даже, че си изгубила цнното си време да четеш разказа ми, който не става дори за сценарий на евтин латиноамерикански сериал - по твоите думи
3-то:"но не по душа,а по тяло,сякаш нямат...различия,което е много,много важно за една пълноценна връзка." - благодаря за поучението 8-)
4-то:"И на края искам да ти кажа как се почуствах,след прочита - като напръскана с един от ония парфюми,в магазина за един лев,в пластмасова бутилка,миришещ на ягодки и спирт" - еми напръскай се със скъп парфюм като BVLGARI например, че да отмине неприятно чувство, загнездило се в теб след прочита!
И на края не казвай на хората, че нямaт вкус, това, че ти не го харесваш, не означава, че другите трябва да споделят мнението ти. И както каза ти - по-добре истината в лицето, отколкото лъжата зад гърба :wink:

ЛаСт!К
08-18-2008, 13:01
Зара,съжалявам,но донякъде съм съгласна със Sun'Drop.
Все пак ти пускаш това тук,за да видиш какво мислят другите и не винаги ще има похвали..Все пак критиките са за осъвършенстване и мисля че Sun Drop ти даде някои добри съвети..макар и че сигурно си обидена.
Относно това "тя да напише нещо и тогава да дава съвети" аз я познавам и съм чела много от творбите й и мога да ви кажа,че мнението й е особено компетентно.

Продължавай да пишеш,да четеш и така нататък,защото така стилт се осъвършенства..личен опит :)

ScionOfStorm
08-18-2008, 13:16
Един по-рязък негативен коментар и веднага скачате като зайци-зомбаци да защитавате горката онеправдана авторка.

Критиката в някои случаи ТРЯБВА да е груба, просто защото това е естеството на критиката. Умният човек пък вижда това, което е ценно в нея, и благодари за него - не почва да пише романи колко злобно и несъдържателно било мнението на критикуващия. Защо и вие не направите това, вместо да циркулирате тука като пеперуди, шатнати от светлина?

zaraaa
08-18-2008, 14:03
Знам, че критиката е хубаво нещо, аз я приемам, просто можеше да го ми каже какво мисли с не толкова груби думи, нищо повече :) А и аз продължавам да защитавам тезата си, че щом не и е харесало още от началото не е трябвало да го чете до края :) Както и да е, не искам да споря най-малко пък да се карам с никой от този форум, просто защото не познавам човекът отсреща и не мога да обиждам и т.н без да го познавам като личност :) Едни харесват моя разказ, други не - лично мнение :) Само мир да има :)

sundrop
08-18-2008, 14:23
Добре.Извинявай,може да съм била малко по-груба,но както казах,изобщо не съм имала на ум да те убидя или нещо подобно.
Ти казваш,че ако не ми е харесала в началото,е нямало нужда да го чета.Но помисли,ако не го бях дочела,някои хора тук щяха да ме обвинят в неправдоподобно,едва ли не,неотговарящо на истината, мнение.А аз държа да пиша коментари на това,което чета.
Пак съжалявам,ако нещо те е засегнало.Попринцип не пиша ''злобни'' коментари,просто не съм такъв човек(колкото и да не ти се вярва)!Щях да го извъртя по по-хубав начин,и пак да ти кажа,че не става,но вече започвам да се питам,има ли смисъл от такива неща,все пак умните хора приемат критиката,независимо под каква форма е,независимо дали е ''груба'' или по-...''мила''.

Мисля,че казах каквото имах...

zaraaa
08-18-2008, 15:55
"Добре.Извинявай,може да съм била малко по-груба,но както казах,изобщо не съм имала на ум да те убидя или нещо подобно." - знам, разбирам те :) така, че няма смисъл за един разказ, да се караме и да спорим и т.н :) Благодаря за критиката, наистина е важна :) Аз също се надявам да не съм те убидила или пък да съм те засегнала по някакъв начин :)

ANTIHUMAN
08-18-2008, 22:40
Един по-рязък негативен коментар и веднага скачате като зайци-зомбаци да защитавате горката онеправдана авторка.

Критиката в някои случаи ТРЯБВА да е груба, просто защото това е естеството на критиката. Умният човек пък вижда това, което е ценно в нея, и благодари за него - не почва да пише романи колко злобно и несъдържателно било мнението на критикуващия. Защо и вие не направите това, вместо да циркулирате тука като пеперуди, шатнати от светлина?

Всеки има мнение нали знаеш?Разбира се ,че трябва има и негативни коментари все пак човек се учи именно от тях!
Това за пеперудите ,аз имах забележка към Зара и аз й го казах в skype! :) УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

zaraaa
08-18-2008, 23:16
"Това за пеперудите ,аз имах забележка към Зара..."

ANTIHUMAN, наистина ще послушам съвета, който ми даде относно името :)

sladka__droga
09-08-2008, 00:28
Уникално е! :)

zaraaa
09-11-2008, 19:02
Уникално е! :)

Благодаря ти :-)

Whyniser
09-11-2008, 19:41
Уникално е! :)

Благодаря ти :-)
Моля,моля :D

zaraaa
09-11-2008, 22:08
Уникално е! :)

Благодаря ти :-)
Моля,моля :D

Хехее, от чуждо име ли отговаряш 8-) 8-) 8-) :D :D