PDA

View Full Version : Бръснене на интимните части при момче



n3v3r4z
07-23-2008, 21:39
Мммда ... аам въпросът ми е за момче с какво е по-добре да се бръсне - със самобръсначка или ленти някви ? :? :? Щото,до сега единствено съм се бръснал ... ама всички твърдят,че космите щели да станат повече и по-дебели ... та .. вие сте

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-23-2008, 22:31
Най-добре е със ленти :) Държи по-дълго, само дето боли :-D А иначе не съм много за самобръсначките, защото е много вероятно да се порежеш :(:( Ако не искаш да те боли може да си вземеш крем депилатор :) Слагаш го, чакаш 10-15 минути и го отстраняваш :) Ефекта е същия като при бръсненето (толкова трае) но поне не можеш да се порежеш :)

n3v3r4z
07-23-2008, 22:55
Аммм ... аз мисля да пробвам ленти ... нямам си и на представа к'во ще е ама ... нш не ми коства да пробвам :P :D Пък и щом всички казват,че държи по-дълго,ако не е болка за умиране ... А,за самобръсначките .... зависи как се бръснеш .... до сега нямам спомени да съм се порязвал ... А,тоя крем депилатор си нямам и на представа какъв е и как се ползва ама .... надали ще го пробвам ...

dji
07-23-2008, 23:32
Пробвай с течна кола-маска. Първите пъти ще са ти кошмарни, но с течение на времето ще свикнеш.

6emet4e
07-24-2008, 00:14
като за начало може би по-лесно ще се справиш с лентите,от кола маска,но ако искаш може да отидеш и на козметик за кола маска
и че боли първите пъти-боли,но не е болка за умиране-нали си мъж! :-D

n3v3r4z
07-24-2008, 01:12
като за начало може би по-лесно ще се справиш с лентите,от кола маска,но ако искаш може да отидеш и на козметик за кола маска
и че боли първите пъти-боли,но не е болка за умиране-нали си мъж! :-D

Ахаам .... епаааа ясно няма да се мине туко-така ше ги пробваме тия ленти все пак ;d а за козметика ... хмм надали ше се престраша да отида,да го тръшна на масата и да кажа "на,стрижи" :D :D :grin:

Ааааа,я кажете какви ленти мога да използвам ?!?

TheNewReligion
07-24-2008, 07:01
Много ми е интересно как човек може да се бръсне с ленти ? :-o Както и да е . Препоръчвам ти студена кола маска ( не на ленти) , защото има най-дълготраен ефект . 8)

TheNewReligion
07-24-2008, 07:03
като за начало може би по-лесно ще се справиш с лентите,от кола маска,но ако искаш може да отидеш и на козметик за кола маска
и че боли първите пъти-боли,но не е болка за умиране-нали си мъж! :-D

Ахаам .... епаааа ясно няма да се мине туко-така ше ги пробваме тия ленти все пак ;d а за козметика ... хмм надали ше се престраша да отида,да го тръшна на масата и да кажа "на,стрижи" :D :D :grin:

Ааааа,я кажете какви ленти мога да използвам ?!?
Щом вече си решил да използваш кола маска на ленти - добре . Но ще ти препоръчам да не ползваш нито на "Вийт" , нито на "Леокрема" . Аз лично не съм доволна от продуктите на тези марки .

n3v3r4z
07-24-2008, 14:08
Ми аз бях чел в един друг форум за някви ленти 'Таки' & 'Стреп' :?

Liar
07-24-2008, 16:15
Много ми е интересно как човек може да се бръсне с ленти ?
Той не е казвал нищо такова #-o А и с течна кола маска едва ли ще се оправи още по-малко студена.Като за 1-ви път лентите са най-добро решение.
Иначе да на Стреп и Таки лентите са добри.

cherinka
07-24-2008, 16:20
Толкова ли не можеш да си намериш 6-10лв. и да ходиш на кола-маска... като довод ще ти изтъкна, че е по-добре така, отколкото да се мъчиш самичък у вас с какво ли не....... :) :) :) :) :)

Canis_Dirus
07-24-2008, 19:33
Толкова ли не можеш да си намериш 6-10лв. и да ходиш на кола-маска... като довод ще ти изтъкна, че е по-добре така, отколкото да се мъчиш самичък у вас с какво ли не....... :) :) :) :) :)
ъъъъ
мъж на кола маска на оная работа?

Да си бие местна упойка.

cherinka
07-24-2008, 22:22
Толкова ли не можеш да си намериш 6-10лв. и да ходиш на кола-маска... като довод ще ти изтъкна, че е по-добре така, отколкото да се мъчиш самичък у вас с какво ли не....... :) :) :) :) :)
ъъъъ
мъж на кола маска на оная работа?

Да си бие местна упойка.
Нали сте СИЛНИЯ пол и можете да изтърпите всичко!?
Да ви дам аз на вас една бременност...

ffff12
07-24-2008, 23:16
е тфа едва ли ще го изтърпят :razz:

DisciplineAndOrder
07-24-2008, 23:19
Много ми е интересно как човек може да се бръсне с ленти ? :-o Както и да е . Препоръчвам ти студена кола маска ( не на ленти) , защото има най-дълготраен ефект . 8)

на топлата кола маска ефекта е по-дълготраен ;)

ама е по-гадна 8-)

Rowdy
07-25-2008, 09:54
как кола маска там бе :shock: ами ако имаш и по тестисите :shock: я си продължавай с ленти или бръснене ..

Liar
07-25-2008, 10:51
как кола маска там бе :shock: ами ако имаш и по тестисите :shock: я си продължавай с ленти или бръснене ..
Лентите кво са бе??/

Viche
08-01-2008, 23:14
ми аз си се бръсна от много време и нямам никви проблеми 8-)

Sweet_Play_F
08-10-2008, 21:17
Амм с епилатор е най-добре,ама зa момче ддз.:-D Ако е с охлаждаща глава само гъделичка. ;) 8-)

TheNewReligion
08-10-2008, 21:41
А аз също ще ви питам нещо : не ви ли омръзна да пускате все едни и същи теми ? Много банално става ! 8) :-o

Amateur
08-10-2008, 21:58
Еми аз само се бръсна па не са станали повече и по-големи незнам!

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-11-2008, 09:26
Толкова ли не можеш да си намериш 6-10лв. и да ходиш на кола-маска... като довод ще ти изтъкна, че е по-добре така, отколкото да се мъчиш самичък у вас с какво ли не....... :) :) :) :) :)
ъъъъ
мъж на кола маска на оная работа?

Да си бие местна упойка.
Нали сте СИЛНИЯ пол и можете да изтърпите всичко!?
Да ви дам аз на вас една бременност...

Точно :razz:

П.П. - Мъжете може да са силният пол,ама всички знаем,че жените търпим много повече на болка,щото те само се лигавят! 8-)

glaropuli
08-11-2008, 14:53
Толкова ли не можеш да си намериш 6-10лв. и да ходиш на кола-маска... като довод ще ти изтъкна, че е по-добре така, отколкото да се мъчиш самичък у вас с какво ли не....... :) :) :) :) :)
ъъъъ
мъж на кола маска на оная работа?

Да си бие местна упойка.
Нали сте СИЛНИЯ пол и можете да изтърпите всичко!?
Да ви дам аз на вас една бременност...

Tи май не схвана. Проблемът е в това, че ще се изправи... :-D
Нормално е при продължително докосване на слабините да стане. Затова е и месната упойка. :)