PDA

View Full Version : Искам малък съвт :S



sexyto_947
07-23-2008, 22:42
Здравите, искам някои да ми даде някъкъв съвет защото явно аз нещо не мога да си помогна, историята е следната: Излизам с едно момче което самата аз незнам дали харесвам . Запознахме се по много странен начин. Преди няколко години когато учех в предишното си училище една от учителите ми беше приятелка. Страшно много държах на нея, обичах я много, беше човек на когото можех да кажа всичко и знаех че ще ме разбере. Но когато се преместих в новото си училище не се виждахме много много. Януари месец на път за училище срешнах класната си от староъо даскало, тогава тя ми каза че предишния ден мойта приятелка е починла при катасрофа. Бях много растроена и дори неможах да отида на погребението и. Но когато бях на 40 дена се запознах със сина и, които не познавах до тогава. Започнахме да излизаме и малко след това тръгнахме. Тогава мислех че го харесвам , но сега вече не съм сигорна дали не съм с него заради някаква вина която изпитвам към приятелката си или защото е единственото което ми остана от нея :S. Незнам какво да правя, той не е най- прекрания като поведение и на моменти немога да го търпя много но наистина незнам какво чувствам, може би ме е страх че ако скъсма с него ще загубя последната си връзка с приятелката ми.. Моля ви ако сте разбрали нещо от обърканата ми история да ми дадете някакъв съвет. Благодаря предварително

258
07-23-2008, 22:47
Ами ти сама трябва да разбереш какво изпитваш към това момче.Ние не можем да ти решим проблема :?

NaNa_SladuRana
07-23-2008, 22:51
]Ами ти сама трябва да разбереш какво изпитваш към това момче.Ние не можем да ти решим проблема :? +1

sLaDkA_GrEsHkA
07-23-2008, 22:52
da nie naistina ne mojem da ti kajem kakvo 4uvstva6... kato izmilish pishi otgava moje da pomognem ;) uspeh i moite suboleznovaniq za priqtelkata ti ...

ThePowerOfLove
07-23-2008, 22:52
Мисля,че ти разбрах проблема :( Но предполагам няма да ходиш с него цял живот,за да ти напомня за майка му? Ако не го харесваш достатъчно няма смисъл да ходите...

PePeLePew
07-23-2008, 22:53
объркана история и аз съм много объркан от това ако мислиш че си с това момче от съжаление или пък някакви сантиментални чувства и той не те прави щастлива ........ направи си само изводите въпреки че ти трябва да знаеш най-добре и да си наясно с чувстата си.... всичко е много странно

любомир
07-23-2008, 23:30
ако имаш 4увства бъди с него...но не само защото е син на твоята приятелка...

sladur4etyYy
07-23-2008, 23:31
]Ами ти сама трябва да разбереш какво изпитваш към това момче.Ние не можем да ти решим проблема :?

да ..

Presley
07-23-2008, 23:41
Раэдели се с него.

didi_baby
07-24-2008, 06:28
]Ами ти сама трябва да разбереш какво изпитваш към това момче.Ние не можем да ти решим проблема :?
:)

pandelka
07-24-2008, 06:31
Тоест си тръгнала с него,но вече не го харесваш..Тва е мн гадно :? Според мен ще е добре да изчакаш малко за да видиш какво ще стане в чувствата ти..дали това истиване ще б1де само моментно или нап1лно чувствата ти ще изчезнат :)
А колкото до момчето..Защо да го оставящ точно сега.. :? Сигурно му е много тежко ..ако съм разбрала правилно де :-D

LaDy_DaQnA
07-24-2008, 08:57
Мисля,че ти разбрах проблема :( Но предполагам няма да ходиш с него цял живот,за да ти напомня за майка му? Ако не го харесваш достатъчно няма смисъл да ходите...

мхм

sexa_na_kompleksa
07-24-2008, 09:03
Ако не го харесваш, разделете се. Просто няма смисъл от таква връзка. И не мисля, че така ще загубиш последната връзка с приятелката си. Сигурна съм, че тя не би искала приятелката на синът й да е нещастна с него.

NeLLy_BaBy
07-24-2008, 09:04
трябва да си изясниш какво чувстваш към това момче и после реши какво ще правиш а в бъдеще.

krisiiiiito
07-24-2008, 09:09
ами виж изчакай малко ... трябва да разбереш какво изпитваш къмнего .. а ако всичко е изчезнало просто няма смисъл да сте заедно
но теб те е страх че ще загубиш всякаква връзка с приятелката си по този начин - тук ние не можем да кажем нищо сама трябва да вземеш решение

sexyto_947
07-24-2008, 09:14
Много благодаря за съветите ... Вчера той ми каза че ме обича и че едва ли имало някои които ме обича колкото той в момента, това ме обърка съвсем. Аз знам че не го обичам , харесва ми и това е, но лошото е, че сега с това негово признание ще ми е много по трудно да реша какво да правя.

sasha_90
07-24-2008, 09:19
Дай си време,помисли добре!

SabrinaAa
07-26-2008, 20:46
Spored men si s nego za6toto iska6 da ima6 nqkakva vrazka s prqtelkatata ti koqto e po4inala.....dali go haresva6 trqbva ti sama da preceni6..i ako ne go haresva6 po-dobre si ostanete prqteli...za6toto s vremeto moje da proqvi 4ystva kam teb i 6te stane po-lo6o.Pomisli si hybavo i to na vreme ! YSPEH!

nestle
07-26-2008, 20:51
Няма смисъл да се наказваш с него, след като не го искаш! Пробвай да си останете приятели....в името на майка му :)