PDA

View Full Version : Откровение



ivakavlad
07-24-2008, 07:18
Болка връхлита моето сърце
живее то за твойте ръце
но ти исчезна нямате сегa
и безброй мисли нахлуват в моята глава.

Небето мрачно час след час
тъжна песен пее с глас
За две души изгубени в безкра
и накрая ме накара да се покая.

За всичките неща който съм направи
и за всички мигове който съм забравил
но знай обичта ми към теб е голяма
и не е някоя измама.

Прости за мойте грехове към теб.
Не съм чак такъв поет.
Но в тези стихове неясни
искам да покажа чувствата прекрасни.

Но каквото и да кажа
немога болката си да покажа.
Единственото от значение е,
че слагам край на това стихотворение.


Това е последното ми стихотворение надявам се да ви хареса :)

spongkata
07-24-2008, 07:58
ами хубаво е..малко е като споменчетата които пишат третокласниците.. ама бива :)
но си малко неграмотен
исчезна - пише се със З :!:
нямате - пише се отделно :!:
немога - също се пише отделно :!:

TheNewReligion
07-24-2008, 08:41
ами хубаво е..малко е като споменчетата които пишат третокласниците.. ама бива :)
но си малко неграмотен
исчезна - пише се със З :!:
нямате - пише се отделно :!:
немога - също се пише отделно :!:
И аз съм на това мнение .

zaraaa
07-24-2008, 11:08
Хубаво е като се изключат правописните грешки, но ти е простено, иначе стихотворение наистина е добро :wink:

Presley
07-25-2008, 12:07
Не ми харесва.

one
07-25-2008, 15:27
Не ми харесва мн` :?

Saymon90
07-25-2008, 17:06
Когато пишеш нещо, поне си прави труда да го проверяваш за грешки след това :) Правописни, стилистични... а за пунктуация май не си чувал дори? Редно е да поднесеш творбата си в изряден вид - най-малкото от уважение към читателя. А и да не говорим, че все пак е хубаво да запазиш самочувствието си като писател, което няма да стане след 1 страница с критики.

Иначе какво да ти кажа - долавя се някаква хармония, но въпреки това трябва доста четене и тренировки, за да се получи стойностна творба.
Може би си я написал по някакъв случай? Толкова по-добре - имаш стимул. Ако искаш да се развиваш, пиши възможно най-много и слушай критиките, отправени към писането ти - много често човек сам трудно може да оцени творбата си обективно.

LaDy_DaQnA
07-27-2008, 10:42
Приятно е ,има ритъм. Грешките ти ги казаха . На мен ми допада.

darenka
07-29-2008, 20:04
А ето едно мое , което написах като бях на 5г. Може да ви се стори тъпо .После го публикуваха във вестника на града и от тогава не съм писала стихотворения... :(

Човекът е болен,
подай му ръка...
-Но той е заразен!
-И какво от това?!
Помниш ли вчера ,
той те спаси.
Ръка то подаде.
Подай му и ти! ;-(

CherryKisS
08-03-2008, 09:16
А ето едно мое , което написах като бях на 5г. Може да ви се стори тъпо .После го публикуваха във вестника на града и от тогава не съм писала стихотворения... :(

Човекът е болен,
подай му ръка...
-Но той е заразен!
-И какво от това?!
Помниш ли вчера ,
той те спаси.
Ръка то подаде.
Подай му и ти! ;-(

Eха браво. Много е хубаво и при това си го писала на 5. :)

Josefinne
08-03-2008, 13:16
Ами , честно казано и на мен не ми харесва. Не мога много да коментирам лирика, но въпреки римите и чувството, което си се опитал да вложиш, просто не всеки може да напише стихотворение без да е чел задълбочено как се прави това. Наистина си има някои правила, като такт, брой срички, т. нар. " женски" и " мъжки" срички. Мисля, че така се казваха, въпреки че говоря от обща култура. Например в нашата литература единствено Ботев е писал на прима-виста, но той пък силно е бил повлиян от българските фоклорни песни. Което също се брои ;) А и природен талант...
В случая не откриваме подобен феномен. Ако искаш да се ориентираш към лириката, наистина хвани да почетеш малко суха теория :)

mariiche
08-05-2008, 21:42
Когато пишеш нещо, поне си прави труда да го проверяваш за грешки след това :) Правописни, стилистични... а за пунктуация май не си чувал дори? Редно е да поднесеш творбата си в изряден вид - най-малкото от уважение към читателя. А и да не говорим, че все пак е хубаво да запазиш самочувствието си като писател, което няма да стане след 1 страница с критики.

Иначе какво да ти кажа - долавя се някаква хармония, но въпреки това трябва доста четене и тренировки, за да се получи стойностна творба.
Може би си я написал по някакъв случай? Толкова по-добре - имаш стимул. Ако искаш да се развиваш, пиши възможно най-много и слушай критиките, отправени към писането ти - много често човек сам трудно може да оцени творбата си обективно.

съгласна съм :)

tianiira
11-07-2008, 22:19
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: нямам думи много е хубаво