PDA

View Full Version : Червено петънце върху кожата...



Seducti0n
07-24-2008, 09:58
Снощи като си лягах забелязах, че на лявата ми ръка, в областа на лакътя се е появило някакво петънце с кръгла форма, цвят-червеникаво-розов, не релефно, големина-колкото зрънце леща.
Неднороден е цвета също така.

П.С-На 16 години съм момиче.
Ако някой има идея на какво може да се дължи, нека да ми сподели.
Благодаря предварително. :)

xXxScreamxXx
07-24-2008, 10:26
:shock: :shock: :shock: и аз имам такова ''нещо'' от около седмица ...малко под лакътя само дето е на дясната ръка ....
нито ме боли ,нито нищо .. ама ми е инатересно от какво е ...
замислям се дали да мина през личната тия дни :? :?

Seducti0n
07-24-2008, 10:53
И аз не мога да си дам някакво логично обяснение за появата на въпросното петънце.
И при мен няма сърбеж, болка и т.н.
До сега не съм имала подобни образования по кожата си и честно казано малко се попритисних.
Може би трябва да се ходи на дерматолог... :-o

xXxScreamxXx
07-24-2008, 11:02
една приятелка има такова петно (оба4е по голямо) на корема .. беше ходила на лекар и й бяха предписвали някакъв крем Locoid 0,1 % , за около 5/6 лева .. и за по малко от семица петното го нямаше :?

Seducti0n
07-24-2008, 11:04
една приятелка има такова петно (оба4е по голямо) на корема .. беше ходила на лекар и й бяха предписвали някакъв крем Locoid 0,1 % , за около 5/6 лева .. и за по малко от семица петното го нямаше :?


За мен е по-важно да разбера на какво се дължи това петно,
а не просто да изчезне... :?

GabisiTa
07-24-2008, 12:28
Единствената идея, която ми идва на ум е, че е от слънцето, но не знам.. може и да греша :neutral: Най-добре се консултирайте с дерматолог...

Seducti0n
07-24-2008, 12:43
Единствената идея, която ми идва на ум е, че е от слънцето, но не знам.. може и да греша :neutral: Най-добре се консултирайте с дерматолог...

Май-май натам клонят нещата.
От друга страна последните дни не съм се излагала на пряка слънчева светлина, тъй като климатичните условия не го позволяваха.... :?

SeXyL[!]Nk@
07-24-2008, 12:53
^^ Понеже аз съм много алергична и мен ми е излизало какво ли не.....та........може да е от вид ядене,от животни или от растения.....аз например се обривам от месо,шоколади,яйца и прочие.....задушавам се от космите на котките също така от растения си обривам и задушавам....сега доста се оправих де ,иначе до сега да бях цялата обрината,защото и лятото се обривам. ](*,) Иначе премерно по- миналата зима щях да се гътна буквално от задух....пролетта и есента най често ми е запушено всичко,едвам дишам и имам задуси.....