PDA

View Full Version : изрусяване без боя?!??



pasii_sladuranata
07-24-2008, 10:21
съжелявам ако темата се повтаря или е налудничева,но може ли да се изрусиш без да си боядисваш косата с боя..
Имам предвид ,правене на някакви маски или други подобни..?

mil4eto_
07-24-2008, 10:33
По принцип с отвара от лайка може да пробваш или със шампоан оцветител,но надали ще се получи нещо.Най-много косата ти да изсветлее съвсем леко.

cooool
07-24-2008, 10:34
Мисля че преди време Ейвън предлагаха някакъв шампоан за изсветляване на руса коса. А иначе, ако косата ти е светла или руса, плакни я с лимонена вода, чела съм че кисилината деиства изсветляващо, пък и ще се подхрани от витамините... аз лично не съм пробвала, но мисля че нищо няма да изгубиш ако пробваш.

pasii_sladuranata
07-24-2008, 10:41
Лимонената вода купува ли се или трябва да си изцедя лимон,че не те разбрах много добре :)

usmivka
07-24-2008, 10:47
Лимонената вода купува ли се или трябва да си изцедя лимон,че не те разбрах много добре :)

какъв цвят ти е косата ве ?

pasii_sladuranata
07-24-2008, 10:52
кестенява..
на описанието съм си сложила снимки :)

usmivka
07-24-2008, 10:55
Еми с лимонени глупости, и разни шампоани няма да стане. С боя също .. защото е доста трудно от по-тъмен да минеш на по-светъл цвят. Най-много да получиш някой по-различен отенък :) Моята коса беше като твята, после я изрусих с обезцветител (струва около 2 лв. зависи на коя фирма е), и сега си я боядисвам но съм направила някакъв по-тъмен цвят който се опитвам да махна ... и затова ти казвам няма да стане :(

pasii_sladuranata
07-24-2008, 10:57
Еми с лимонени глупости, и разни шампоани няма да стане. С боя също .. защото е доста трудно от по-тъмен да минеш на по-светъл цвят. Най-много да получиш някой по-различен отенък :) Моята коса беше като твята, после я изрусих с обезцветител (струва около 2 лв. зависи на коя фирма е), и сега си я боядисвам но съм направила някакъв по-тъмен цвят който се опитвам да махна ... и затова ти казвам няма да стане :(
ще пуснеш ли снимка да видя за какво става дума :)

usmivka
07-24-2008, 11:07
пратих ти майл :)

pasii_sladuranata
07-24-2008, 11:12
пратих ти майл :)
сладурка :-)
с кичури си мн хубава :)

usmivka
07-24-2008, 11:14
мерси :) грешка беше че ги махнах, но може пак :D

xpucuto
07-24-2008, 11:14
С перхидрол.

pasii_sladuranata
07-24-2008, 11:20
С перхидрол.
не се бях сетила една приятелка си беше изрудила косата с перхидрол и и стана мн хубава.Само дето незнам как се ползва и откаде да си го взема.. :oops:

xpucuto
07-24-2008, 11:22
От аптеката, но не знам колко струва :) Като отидеш ще питаш ;)

pasii_sladuranata
07-24-2008, 11:24
От аптеката, но не знам колко струва :) Като отидеш ще питаш ;)
Благодаря :-)

Presley
07-24-2008, 11:27
Слушай ме добре,щото е важно.Не се эанимавай с перхидроли,боядисващи шампоанчета и всякакви такива простотии,щото ще си съсипеш косата и най-вероятно ще се стреснеш от реэолтата.Отиди на фриэьор и си се направи като човек с боя.Къв ти е проблема да се иэрусиш с боя????Това е най-добрият начин,а и е най-сигурно,че ще те направят така,както искаш.От опит ти го каэвам.

pasii_sladuranata
07-24-2008, 11:31
Слушай ме добре,щото е важно.Не се эанимавай с перхидроли,боядисващи шампоанчета и всякакви такива простотии,щото ще си съсипеш косата и най-вероятно ще се стреснеш от реэолтата.Отиди на фриэьор и си се направи като човек с боя.Къв ти е проблема да се иэрусиш с боя????Това е най-добрият начин,а и е най-сигурно,че ще те направят така,както искаш.От опит ти го каэвам.
ми добре :oops: мерси,че сподели ще го имам в предвид :)

Presley
07-24-2008, 11:52
Слушай ме добре,щото е важно.Не се эанимавай с перхидроли,боядисващи шампоанчета и всякакви такива простотии,щото ще си съсипеш косата и най-вероятно ще се стреснеш от реэолтата.Отиди на фриэьор и си се направи като човек с боя.Къв ти е проблема да се иэрусиш с боя????Това е най-добрият начин,а и е най-сигурно,че ще те направят така,както искаш.От опит ти го каэвам.
ми добре :oops: мерси,че сподели ще го имам в предвид :)
Не само го имай предвид,ами ме послушай,щото иначе после ще има тема "Помощ,съсипах си косата и на нищо не приличам". :D

pasii_sladuranata
07-24-2008, 11:55
Слушай ме добре,щото е важно.Не се эанимавай с перхидроли,боядисващи шампоанчета и всякакви такива простотии,щото ще си съсипеш косата и най-вероятно ще се стреснеш от реэолтата.Отиди на фриэьор и си се направи като човек с боя.Къв ти е проблема да се иэрусиш с боя????Това е най-добрият начин,а и е най-сигурно,че ще те направят така,както искаш.От опит ти го каэвам.
ми добре :oops: мерси,че сподели ще го имам в предвид :)
Не само го имай предвид,ами ме послушай,щото иначе после ще има тема "Помощ,съсипах си косата и на нищо не приличам". :D
хах добре,ще те послушам :D

Presley
07-24-2008, 12:01
Слушай ме добре,щото е важно.Не се эанимавай с перхидроли,боядисващи шампоанчета и всякакви такива простотии,щото ще си съсипеш косата и най-вероятно ще се стреснеш от реэолтата.Отиди на фриэьор и си се направи като човек с боя.Къв ти е проблема да се иэрусиш с боя????Това е най-добрият начин,а и е най-сигурно,че ще те направят така,както искаш.От опит ти го каэвам.
ми добре :oops: мерси,че сподели ще го имам в предвид :)
Не само го имай предвид,ами ме послушай,щото иначе после ще има тема "Помощ,съсипах си косата и на нищо не приличам". :D
хах добре,ще те послушам :D
Ае после дай снимки с новата коса

BoRe
07-24-2008, 12:02
Абе само се чудите май кфи глупости да напрйте. Отивате при фризьора и му казвате кфо искате от косата си и той го прави. С тия ваще схеми косата ви ше заприлича на слама. после що косата ви капела и се накъсвала.

cooool
07-24-2008, 12:23
С перхидрол.
не се бях сетила една приятелка си беше изрудила косата с перхидрол и и стана мн хубава.Само дето незнам как се ползва и откаде да си го взема.. :oops:

смесваш перхидрол с крем за бръснете (каро например), колкото повече крем слагаш, толкова по-слаб в перхидрола, а колкото по-светло искаш да стане - толкова повече време стоиш, но да знаеш че мн щтипе.
а за лимона, предложиш и написах че се използва при светли коси, ти не беше казала каква е твоята. :-x

cooool
07-24-2008, 12:27
Абе само се чудите май кфи глупости да напрйте. Отивате при фризьора и му казвате кфо искате от косата си и той го прави. С тия ваще схеми косата ви ше заприлича на слама. после що косата ви капела и се накъсвала.

то не е гаранция че и фризьора не може да ти провали косата..

BoRe
07-24-2008, 13:20
Абе само се чудите май кфи глупости да напрйте. Отивате при фризьора и му казвате кфо искате от косата си и той го прави. С тия ваще схеми косата ви ше заприлича на слама. после що косата ви капела и се накъсвала.

то не е гаранция че и фризьора не може да ти провали косата..
ее да
право си
може да е някой селяк дето работи със евтини продукти
но все пак все уважаващ себе си чоек знае кой фризьор да поещава
за тфа не експириментирайте с косата си

Isabelle
07-24-2008, 20:09
съжелявам ако темата се повтаря или е налудничева,но може ли да се изрусиш без да си боядисваш косата с боя..
Имам предвид ,правене на някакви маски или други подобни..?
Какъв ти е проблема да я боядисаш?

kuklichka_bg
07-25-2008, 12:00
съжелявам ако темата се повтаря или е налудничева,но може ли да се изрусиш без да си боядисваш косата с боя..
Имам предвид ,правене на някакви маски или други подобни..?


ocvetitel shampoan balsam si4ko ;ppp

mil4eto_
07-25-2008, 12:14
Перхидрол+крем за бръснене е мнооого по-вредно за косата от една боя. :o

adizitk1
07-25-2008, 12:22
С кислородна вода,с лайка,с къна...има мн начини!

Tzvetyyyyy
07-03-2015, 22:05
така видях някои злобни коменти за изрусяването с перхидрол или така наречената кислородна вода аре мн сори ама аз се изрусявам от 1 година и косата ми стана от кестен тъмно руса аре мн моля не обиждайте този начин защото аз съм мн ДОВОЛНА

waazap
07-03-2015, 22:10
Аз си бях изрусила косата с кислородна вода. Отиваш в аптеката,взимаш си кислородна вода(3%) ,прибираш се и (аз бях решила да си направя омбре затова използвах пръскащо шишенце) действаш. Аз бях доволна от ефекта