PDA

View Full Version : Може ли да срещнеш любов в сайт за запознанства?



pandelka
07-24-2008, 11:48
Според вас каква е вероятността да срещнеш любов в сайт за запознанства(или форуми..общо взето в интернет), случвало ли ви се е да срещнете човек в който наистина да се влюбите и да излезе нещо от вас??

alex4o
07-24-2008, 11:54
там аз се запознах с моето момчеее ии..абее мн сме щастливи и мн добре се получи :P :P :P

soulja_girl4e
07-24-2008, 12:00
ъхъхъ кой пита :lol:

sasha_90
07-24-2008, 12:02
Сигурно,не знам.Лично аз не вярвам и не ми се е случвало.

kobrichka
07-24-2008, 12:03
Лично според мен не.

pandelka
07-24-2008, 12:03
ъхъхъ кой пита :lol:

Кво искаш да кажеш с тва? :shock: :lol:

Presley
07-24-2008, 12:04
Естествено,че е въэможно.От личен опит го каэвам.

soulja_girl4e
07-24-2008, 12:07
ъхъхъ кой пита :lol:

Кво искаш да кажеш с тва? :shock: :lol:
знаеш, знаеш :-P
отговор: няма невъзможни неща ;)

hahavteen
07-24-2008, 12:07
Да се срещнеш любовта в нета е също толкова възможно колкото и в кафе/ в искотека/на улицата/ в магазина.. Има ли изобщо значение къде ще се запознаете?

gPa3HuTeJl
07-24-2008, 12:10
Тука аз трябва ли да взимам участие :?:

TechnoSphere
07-24-2008, 12:10
Еми писах си с един олигофрен...
Впечатли ме... доста...
Срещнахме се - тръгнахме
Заедно сме... но разбирам,че няма и няма и да има нещо по-специално между нас... и скоро няма да сме заедно... за 3ия месец ще му подаря свободата ни :-D

GabisiTa
07-24-2008, 12:12
Може би е възможно. На мен ми се е случвало нещо подобно, но и до сега не знам дали е било влюбване или просто увлечение... :-|

paranoia
07-24-2008, 12:14
Choveka koito obicham poveche ot godina,zapoznah se predi 2 godini s nego po skype,mojehme i lichno da se zapoznaem zashtoto toi si beshe gadje s edna moq fr,no taka se stekoha obstoqtelstvata che se vidqhme mn kusno sled kato si pisahme,taka che da napulno vuzmojno e i daje mn chesto sreshtano,spored men nqma znachenie po kakuv nachin shte se sreshtnat dvamat dushi

pandelka
07-24-2008, 12:14
Тука аз трябва ли да взимам участие :?:

Желателно е 8-)

zaraaa
07-24-2008, 12:14
Да може, аз лично се запознах с бившия си привтел в сайт за запознанства - м/у нас имаше нещо много хубаво, но всичко свърши, все пак всичко си има край, така че аз лично смятам, че в сайт за запознанства, във форум или общо казано в интернет можеш да срещнеш точния човек :)

LeVski_fen
07-24-2008, 12:19
Естествено,че е въэможно.От личен опит го каэвам.
+1 :)

gPa3HuTeJl
07-24-2008, 12:19
Тука аз трябва ли да взимам участие :?:

Желателно е 8-)

Ок... Аз с1м ПАСС

soulja_girl4e
07-24-2008, 12:21
Тука аз трябва ли да взимам участие :?:

Желателно е 8-)

Ок... Аз с1м ПАСС
козът е купа :smt007 8-)

silky92
07-24-2008, 12:22
Може,до сега 2-ти ми се е случвало да съм влюбена така :P :grin: :-)

babity
07-24-2008, 12:23
Еми не, не мисля! Може някой да ти допадне като събеседник, да породи желание в теб, ама докато не се видите нещата не стават и няма смисъл да се надяваш преди това...

pandelka
07-24-2008, 12:30
Тука аз трябва ли да взимам участие :?:

Желателно е 8-)

Ок... Аз с1м ПАСС

:shock:

NaNa_SladuRana
07-24-2008, 12:33
все пак говорим за любовта,можеш да я срещнеш навсякъде :)

didi_baby
07-24-2008, 12:36
Навсякъде е възможно да я срещнеш...но при мен определено не беше в интернет :P

LeVski_fen
07-24-2008, 12:39
Навсякъде е възможно да я срещнеш...но при мен определено не беше в интернет :P
И това значи ли че друг не може дая срещне в нета? :?

gPa3HuTeJl
07-24-2008, 12:45
Тука аз трябва ли да взимам участие :?:

Желателно е 8-)

Ок... Аз с1м ПАСС

:shock:

Имах предвид, че няма какво да кажа.. Може ш'о да не може :!: нали за т'ва са тея сайтове.. 8-)

pandelka
07-24-2008, 12:49
Тука аз трябва ли да взимам участие :?:

Желателно е 8-)

Ок... Аз с1м ПАСС

:shock:

Имах предвид, че няма какво да кажа.. Може ш'о да не може :!: нали за т'ва са тея сайтове.. 8-)


Че може знам..но по-големия ми в1прос е


Случвало ли ви се е да срещнете човек в който наистина да се влюбите и да излезе нещо от вас??

gPa3HuTeJl
07-24-2008, 12:51
Лично на мене не, но винаги си има 1ви п1т..

SunShinePearl
07-24-2008, 12:51
Напълно е възможно вече така се мъча 4 месеца но няма да се откажа защото човека си заслужава и съм го виждала делят ни поне 250 км но му вярвам както и той на мен всичко е възможно но трябва да има много доверие и любов най-важното,а аз много си го обичам :-)

IDEPENDENT
07-24-2008, 12:58
aaahahahaha :razz: :razz: :razz:

Ам а аз може ли да попитам, защото предполагам за какво и за кой е тази тема.. !та въпроса ми е..

КАК може да се влюбиш, още повече да Оьичаш човек който не си виждал дори... ?!:razz: :razz:

А по темата: възможно е ест ;) моя си е от там хаха

П..С: друго си е от у-ще :oops: :razz: :razz: :razz: :razz:

GetNasty
07-24-2008, 12:59
оо да.. определено :-D

IDEPENDENT
07-24-2008, 13:01
Лично на мене не, но винаги си има 1ви п1т..

Искаш ли да ти се случи 2ри път , различно :D :D :-)

pandelka
07-24-2008, 13:02
]aaahahahaha :razz: :razz: :razz:

Ам а аз може ли да попитам, защото предполагам за какво и за кой е тази тема.. !та въпроса ми е..

КАК може да се влюбиш, още повече да Оьичаш човек който не си виждал дори... ?!:razz: :razz:

А по темата: възможно е ест ;) моя си е от там хаха

П..С: друго си е от у-ще :oops: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ми за обичане незнам..но за влюбване определено..офф и аз нз как :lol: Просто така го чувствам :-|

loving_you_
07-24-2008, 13:03
На мен не ми се е случвало, но определено е възможно :)

IDEPENDENT
07-24-2008, 13:05
Добре как може да се влюбиш в човек който не си виждал.. ?!?!
тва е бахти тъпото :? :? няяяма такива неща... :?

f.a.k.e.
07-24-2008, 13:08
]Добре как може да се влюбиш в човек който не си виждал.. ?!?!
тва е бахти тъпото :? :? няяяма такива неща... :?


chovek i az si mislih tka ama mn byrkah... :D i ti sashto de

pandelka
07-24-2008, 13:08
]Добре как може да се влюбиш в човек който не си виждал.. ?!?!
тва е бахти тъпото :? :? няяяма такива неща... :?


Ми за мен примерно е по-важен характера на човек а пък външния вид понякога е на заден план..са разбирасе независимо дали има басия характер а на външен вид е баси оръфляка не значи че ше напрая изключение само заради характера ..но просто не мисля че той е зле на външен вид..Нз вече и аз кво да кажа.. :-|

babity
07-24-2008, 13:10
Не приличаш на такава!

pandelka
07-24-2008, 13:11
Не приличаш на такава!

на каква?

f.a.k.e.
07-24-2008, 13:12
che gledash mai poveche h-ra :D az pone tka go razbiram

t!nchety
07-24-2008, 13:12
Според мен е възможно,но на мен лично не ми се е случвало

pandelka
07-24-2008, 13:13
che gledash mai poveche h-ra :D az pone tka go razbiram

Еми може да не изглежда така..но определено не поставям винаги външния вид на първо място!

f.a.k.e.
07-24-2008, 13:14
che gledash mai poveche h-ra :D az pone tka go razbiram

Еми може да не изглежда така..но определено не поставям винаги външния вид на първо място!


az prosto prevejdam :D ;)

pandelka
07-24-2008, 13:15
che gledash mai poveche h-ra :D az pone tka go razbiram

Еми може да не изглежда така..но определено не поставям винаги външния вид на първо място!


az prosto prevejdam :D ;)

Знам :P

f.a.k.e.
07-24-2008, 13:17
kazah go zaradi udivitelnata det q sloji nakraq :d ama kakto i da e..
kakto kazah vyzmojno e da se vliubish, no-po skoro vyv vynshnostta :D

S_L_A_D_U_R_K_A
07-24-2008, 13:21
Да, случвало ми се е и излезе 2 години любов :) 8)

IDEPENDENT
07-24-2008, 13:22
Хаха не е до това, щото е мн по-различно на живо едно по интернет ;) на тва му се вика платонична любов която е доста смешна :-D и е за няква възраст дето и аз нз какво...
То така става влюбоването, пиши като мен гооври като мен и айдее той е мойто момче/момиче мечта :) тЪпо :)...

Аз тъй мисля ;)

gostut
07-24-2008, 13:24
]Хаха не е до това, щото е мн по-различно на живо едно по интернет ;) на тва му се вика платонична любов която е доста смешна :-D и е за няква възраст дето и аз нз какво...
То така става влюбоването, пиши като мен гооври като мен и айдее той е мойто момче/момиче мечта :) тЪпо :)...

Аз тъй мисля ;)

:D :D
ето на това му се вика късен пубертет.. кавото не ми е до главата в момента е смешно.. особено ако не влючва пишка :D :D

едит: а по темата.. не ми се е случвало, ама нищо невъзможно не виждам

IDEPENDENT
07-24-2008, 13:28
ясно колко знаеш ;)
Мхмх обичай някои който дори не си виждал на тва му се вика ПОРАСНАЛ ... вече си Мъж/жена ;) Боже Боже...
яяя малко усещане |(

pandelka
07-24-2008, 13:28
]Хаха не е до това, щото е мн по-различно на живо едно по интернет ;) на тва му се вика платонична любов която е доста смешна :-D и е за няква възраст дето и аз нз какво...
То така става влюбоването, пиши като мен гооври като мен и айдее той е мойто момче/момиче мечта :) тЪпо :)...

Аз тъй мисля ;)

::: Ми и аз това си казах в началото..но..не си промених мисленето.. :-|
Пък и за тва говори като мен,пише като мен съвсем не е така..просто и аз нз какво харесах толкова като сметнем това че дори не съм го виждала :) Но..то ей такива са винаги нещата при мен за това не се и очудвам и за този път..но айде да не го праим на форумно обсъждане квото такова!!

TheMaggie
07-24-2008, 13:29
Според мен няма надежда за такава връзка,защото в 99% от случаите,човек не е такъв,какъвто е в действителност...

mirelchety
07-24-2008, 13:31
Напълно е възможно. :) Но лично аз не търся любовта на моя живот в интернет пространството.

gostut
07-24-2008, 13:37
]ясно колко знаеш ;)
Мхмх обичай някои който дори не си виждал на тва му се вика ПОРАСНАЛ ... вече си Мъж/жена ;) Боже Боже...
яяя малко усещане |(

мдам.. найстина, тряа да ти го набият, ако може и в дупето, за да заобичаш някой истински.. права си ..
и кво.. ако си сляп примерно не можеш да обичаш?


са ше се опитам сериозно.. има разлика между обичане и влюбване (надявам се го Усазнаваш)... чувствата към някой или нещо не са задължително свързани с нещо физическо.. може човак да има "красив ум" (което според теб за да се провери трябва да разбием главата на човека за да му изтече мозъка, че да си види аджаба за кво иде реч), който да те привлича и да те накара да се влюбиш в него

ЕДИТ: само да добавя, че такава любов породена от пасване на характерите има мн по-големи шансове за дълга продължителност от това да се срещнете в някво кафе и да се земте щото видиш ли "тоя/ тая е мноУ як/яка"

ЕДИТ 2: забалежката ми за побертета не беше конкретно за темата, а за ограничения начин на мислене тип "ииееа, ебах се, завърших, пълнолетен съм вече знам сичко"

PePeLePew
07-24-2008, 13:37
ами не ми се е случвало не обръщам внимание и не се занимавам с виртуални хора... местата за срещи и за любов са съвсем различно място .... нета е просто за избиване на свободното време .....

babity
07-24-2008, 13:39
Всичко зависи от това как ще се представиш на живо!

ThePowerOfLove
07-24-2008, 13:45
И на мен ми се е случвало такова нещо :) година и нещо бях щастлива така.., но после се развалиха нещата..И все пак аз мисля,че можеш да срещнеш сродна душа в интернет, но след известно време трябва да има и истински срещи, защото само чрез чатене вместо любов става мъчение,че не можетеда се видите :neutral:

gPa3HuTeJl
07-24-2008, 13:46
Всичко зависи от това как ще се представиш на живо!

Аз ш'е пра'а простотии. Аз с1м идиот old school..

А по темата : почвам да се чувствам неловко..

alkobalko
07-24-2008, 13:55
Лично аз съм доста скептично настроена към такива връзки. Но винаги има изключения.

babity
07-24-2008, 13:58
ЕДИТ: само да добавя, че такава любов породена от пасване на характерите има мн по-големи шансове за дълга продължителност от това да се срещнете в някво кафе и да се земте щото видиш ли "тоя/ тая е мноУ як/яка"

Не съм много съгласна. Първо: каквото и да си говорим много задръжки падат когато си пред компютъра. Ще дам пример със себе си. Имам момче от форума, с което в момента "си общуваме", но истината е, че ако го срещна на улицата никога няма да смея да го заговоря или каквото и да е, защото... както и да е, ще си запазя доводите за мен. Второ: ок, аз те харесвам, допадаш ми като мислене и всичко и си пасваме, направо сме родени един за друг и излизаме... обаче, едната ми ноздра е по - голяма от другата и това за теб е най - противният недостатък, който може да има едно момиче => ние си пасваме де, ама като съм ти противна на глед... не мисля, че ще е много здрава връзка. На всички ни се иска да вярваме, че има такава любов, ама освен характера има и много други неща, от които зависи колко ще е сполучлива връзката. Интернет познанството, било то през сайт, скайп, форум или каквото и да е никога не е достатъчно!

Pliok0019
07-24-2008, 14:04
Можеш да срещнеш любовта навсякъде.

gostut
07-24-2008, 14:10
ЕДИТ: само да добавя, че такава любов породена от пасване на характерите има мн по-големи шансове за дълга продължителност от това да се срещнете в някво кафе и да се земте щото видиш ли "тоя/ тая е мноУ як/яка"

Не съм много съгласна. Първо: каквото и да си говорим много задръжки падат когато си пред компютъра. Ще дам пример със себе си. Имам момче от форума, с което в момента "си общуваме", но истината е, че ако го срещна на улицата никога няма да смея да го заговоря или каквото и да е, защото... както и да е, ще си запазя доводите за мен. Второ: ок, аз те харесвам, допадаш ми като мислене и всичко и си пасваме, направо сме родени един за друг и излизаме... обаче, едната ми ноздра е по - голяма от другата и това за теб е най - противният недостатък, който може да има едно момиче => ние си пасваме де, ама като съм ти противна на глед... не мисля, че ще е много здрава връзка. На всички ни се иска да вярваме, че има такава любов, ама освен характера има и много други неща, от които зависи колко ще е сполучлива връзката. Интернет познанството, било то през сайт, скайп, форум или каквото и да е никога не е достатъчно!

Така е.. падат задръжки, държиш се отпуснато, човека отсреща също, казвате си неща, които доста по-дтудно ще си кажете ако се запознаете ей така на живо.. просто има шанс на се Упознаете по-добре

а що се отнася до второто - за това казах "има мн по-големи ШАНСОВЕ за дълга продължителност"... пък и като се видим найстина не е задължително сичко което видим да е така.. примерно виждам готино момиче.. светли очи, тъмна хубава коса, хубава кожа, големи гърди и отивам да се запозная с нея и сичко ок, ама след 3 дена се оказва, че е била с лещи, косата й всъщност е мазна и проскубана, лицето и всъщност е ужасно, но не съм го видял под 2та тона грим и си слага вълнени чорапи в сутиена.. е тогава кво правим?

tuzaro
07-24-2008, 14:14
хапсолютно е възможно, аз тука срещнах голямата си любов :oops: тпй си знае :-P започва с Д и завършва РАЗНИТЕЛ :-)
П.П. иначе сериозно по темата, мога да си харесам някой по външност ако и тя ме хареса да се видим и от там може да стане нещо повече 8-)

suitable
07-24-2008, 14:15
Предполагам, че причината да сте толкова скептично настроени, е че в тези сайтове почти всички момиченца са някакви изкуствени със снинчици на photoshop-а, а повечето момченца си показват бицепсчетата и въобще.. смешна работа.. но наистина има изключения, вече няколко пъти съм си намирал любовта чрез тези сайтове.. да кажем два пъти.. просто начина на запознанство е нов и много малко хора са разбрали как по-точно се използва - поне аз така го виждам - всеки гледа как да си сложи по разголена снимка и как да получи повече коментарчета да речем.. забелязал съм всеки втори си слага някакви "копнати" изречения или дори цели историики, поради простата причина, че не може да си измисли нещо сам - добре, разбирам да си копираш някаква мисъл или нещо интересно, което уважаваш или мислиш за правилно, но да копираш неща, които просто те поставят на по-ниско ниво в очите на всеки разгледал профила ти.. така отклоних се.. та, казвах, че наистина има изключения в тези сайтове.. и както прочетох по-горе - наистина шанса да намериш сродна душичка е по-голям от това да срещнеш такава в кафето.. а и естествено зависи от това какво търсиш.. защото светът е такъв, че момчетата търсят секс, а момичетата искат да са известни сред всички.. пак ще кажа, че самият аз виждам така нещата.. въпреки, че се старая да бъда възможно по-изчерпателен.. все ще има да се добави нещо..

babity
07-24-2008, 14:17
Смятам, че вероятността да се излъжеж за външният вид по интернет е много по - голяма. Сега... колкото и да го извъртаме като дойде срещу тебе няма как да не забележиш и пъпките и вълнените чорапи и всичко. Наистина по интернет можете да сте много по - откровени и да си кажете много повече неща. Като бях по - малка излизах с хора от интернет и почти винаги някой оставаше разочарован. От може би 15 - 20 виждания с такива хора досега само един е покривал всичките ми очаквания и е бил коректен във всяко едно отношение!

IDEPENDENT
07-24-2008, 14:20
тва за сляпото няма нищо общо ;)
Разбирам да го видиш на снимка нещо ала бала... ама ИЗОБЩО да не си го виждал/а и да кажеш ОБИЧАМ ТЕ според мен е смешно :) и то за някаква 1-2-3 седмици ;)
Всеки си има различно мнение, мнойто си е такова и държа на него.. на моя приятел докато не се видяхме не му казах че го обичам макар и да го ЧУВСТВАХ, но да обичаш някой които не си виждал за мен е смешно :)

Айде успех ;) :)

gostut
07-24-2008, 14:20
са мн е важно и кво искаш и кво предлагаш..
сичките тия простотии ги изписах за сериозните случаи, а не смятам флирт4е или аХХААЪъ за такива...

до uнTi7лeD:] .. малко по-горе казах нещо за разликата между "влюбване" и "обичане" ... сесе? голяма е ;)

tuzaro
07-24-2008, 14:21
Смятам, че вероятността да се излъжеж за външният вид по интернет е много по - голяма. Сега... колкото и да го извъртаме като дойде срещу тебе няма как да не забележиш и пъпките и вълнените чорапи и всичко. Наистина по интернет можете да сте много по - откровени и да си кажете много повече неща. Като бях по - малка излизах с хора от интернет и почти винаги някой оставаше разочарован. От може би 15 - 20 виждания с такива хора досега само един е покривал всичките ми очаквания и е бил коректен във всяко едно отношение!аз да те питам като те разочарова 1,2 защо продължаваш да излизаш с тях?? аз един път изленах и повече край, няма да си тровя нервите и без тва са ми малко 8-)

Pliok0019
07-24-2008, 14:39
Смятам, че вероятността да се излъжеж за външният вид по интернет е много по - голяма. Сега... колкото и да го извъртаме като дойде срещу тебе няма как да не забележиш и пъпките и вълнените чорапи и всичко. Наистина по интернет можете да сте много по - откровени и да си кажете много повече неща. Като бях по - малка излизах с хора от интернет и почти винаги някой оставаше разочарован. От може би 15 - 20 виждания с такива хора досега само един е покривал всичките ми очаквания и е бил коректен във всяко едно отношение!аз да те питам като те разочарова 1,2 защо продължаваш да излизаш с тях?? аз един път изленах и повече край, няма да си тровя нервите и без тва са ми малко 8-)
Може 21вия да е Идеалния? Знае ли човек... :D

babity
07-24-2008, 14:42
Смятам, че вероятността да се излъжеж за външният вид по интернет е много по - голяма. Сега... колкото и да го извъртаме като дойде срещу тебе няма как да не забележиш и пъпките и вълнените чорапи и всичко. Наистина по интернет можете да сте много по - откровени и да си кажете много повече неща. Като бях по - малка излизах с хора от интернет и почти винаги някой оставаше разочарован. От може би 15 - 20 виждания с такива хора досега само един е покривал всичките ми очаквания и е бил коректен във всяко едно отношение!аз да те питам като те разочарова 1,2 защо продължаваш да излизаш с тях?? аз един път изленах и повече край, няма да си тровя нервите и без тва са ми малко 8-)

Първият път се разочаровах. Аз на 14, той на 28... нищо общо! Седях си, изпих си студения чай и си отидох. Това стана съвсем инцидентно. Днеска си пишем, утре сутрин се виждаме. На следващият ден имах виждане с човек, с който бях кореспондирала с месеци, говорихме и по телефон, бях му пратила снимки (и то такива, каквито не бих пратила на друг, имам в предвид най - уродливите ми) и... получи се добре. Отидохме на хубаво място, човека направи всичко за да ме предразположи,говорихме си, изкарахме чудесно. После сама се изсрах на метеното и перцаках всичко. След време се видях с друг, ходихме един месец... Причините да се съглася да изляза с всеки един от тях са най - различни. Обикновено прибягвам до това когато съм се скапала тотално и го използвам като начин да си вдигна самочувствието, да си докажа, "че мога" (защото съм имала разправии с приятели или ми нещо подобно). Не винаги е било, "защото го обичам". Да не пропусна, че е имало няколко път, в които откровено казано се виждах с момчето от съжаление! (не искам да изглежда все едно се правя на някоя супер велика, красива или нещо такова, казвам си самата истина!) Сега, вече малко по - късно, бих се съгласила значително по - трудно на такава крачка. Ако сега, в момента, помоля някой да се видим, то моето предложение ще е отправено към някой възрастен и то ще е, "по работа" тъй да се каже.

gPa3HuTeJl
07-24-2008, 14:45
хапсолютно е възможно, аз тука срещнах голямата си любов :oops: тпй си знае :-P започва с Д и завършва РАЗНИТЕЛ :-)


ууууу мамин златен :!: :smt007 8-)

vesinka91
07-24-2008, 14:45
Сигурно,не знам.Лично аз не вярвам и не ми се е случвало.
+1

tuzaro
07-24-2008, 14:46
Смятам, че вероятността да се излъжеж за външният вид по интернет е много по - голяма. Сега... колкото и да го извъртаме като дойде срещу тебе няма как да не забележиш и пъпките и вълнените чорапи и всичко. Наистина по интернет можете да сте много по - откровени и да си кажете много повече неща. Като бях по - малка излизах с хора от интернет и почти винаги някой оставаше разочарован. От може би 15 - 20 виждания с такива хора досега само един е покривал всичките ми очаквания и е бил коректен във всяко едно отношение!аз да те питам като те разочарова 1,2 защо продължаваш да излизаш с тях?? аз един път изленах и повече край, няма да си тровя нервите и без тва са ми малко 8-)

Първият път се разочаровах. Аз на 14, той на 28... нищо общо! Седях си, изпих си студения чай и си отидох. Това стана съвсем инцидентно. Днеска си пишем, утре сутрин се виждаме. На следващият ден имах виждане с човек, с който бях кореспондирала с месеци, говорихме и по телефон, бях му пратила снимки (и то такива, каквито не бих пратила на друг, имам в предвид най - уродливите ми) и... получи се добре. Отидохме на хубаво място, човека направи всичко за да ме предразположи,говорихме си, изкарахме чудесно. После сама се изсрах на метеното и перцаках всичко. След време се видях с друг, ходихме един месец... Причините да се съглася да изляза с всеки един от тях са най - различни. Обикновено прибягвам до това когато съм се скапала тотално и го използвам като начин да си вдигна самочувствието, да си докажа, "че мога" (защото съм имала разправии с приятели или ми нещо подобно). Не винаги е било, "защото го обичам". Да не пропусна, че е имало няколко път, в които откровено казано се виждах с момчето от съжаление! (не искам да изглежда все едно се правя на някоя супер велика, красива или нещо такова, казвам си самата истина!) Сега, вече малко по - късно, бих се съгласила значително по - трудно на такава крачка. Ако сега, в момента, помоля някой да се видим, то моето предложение ще е отправено към някой възрастен и то ще е, "по работа" тъй да се каже.ти на колко си, щото си мислех че си малка, ама май си точно като за мене 8-)

babity
07-24-2008, 14:55
ти на колко си, щото си мислех че си малка, ама май си точно като за мене 8-) [/quote]

16

tuzaro
07-24-2008, 14:59
хапсолютно е възможно, аз тука срещнах голямата си любов :oops: тпй си знае :-P започва с Д и завършва РАЗНИТЕЛ :-)


ууууу мамин златен :!: :smt007 8-) :smt008
бабиту- ти нали си от пловдив?

gPa3HuTeJl
07-24-2008, 15:00
tuz захапвай направо - ич не я жали...

Pliok0019
07-24-2008, 15:04
tuz захапвай направо - ич не я жали...
Се исках да те питам ама забравям. Това в подписа ти от една песен на Simple Plan ли е?

babity
07-24-2008, 15:05
хапсолютно е възможно, аз тука срещнах голямата си любов :oops: тпй си знае :-P започва с Д и завършва РАЗНИТЕЛ :-)


ууууу мамин златен :!: :smt007 8-) :smt008
бабиту- ти нали си от пловдив?

и...? :-o

Erica
07-24-2008, 15:09
Любовта може да се срещне навсякъде - в автобуса,в магазина,в автосервиза,в интернет залата,защо да не може и в интернет пространството...Имам доста познати,които са се запознали така в интернет и са си щастливи заедно,някои даже вече са семейни...
Аз лично съм малко скептично настроена към тези любовни излеяния,без да си се видял с човека очи в очи...,може би защото...и аз незнам защо,честно казано,но някак си немога да си представя,че мога да кажа на някои с които не съм имала никакъв контакт,освен виртуален - влюбена съм в трб,обичам те и т.н.Може да се привържа към него,може да се нуждая от разговорите с него,може да свикна с него,може да се опознаем...,но за нещо по-специално ми се струва,че трябва да се осъществи истинска среща...
Око да види,ръка да пипне все пак :) Де да знам може би разсъждавам така,защото не ми се е случвало да си чатя с някои,без да съм го виждала - да констатирам,че го обичам...
Но пък да се запознаеш с някои и след като се видите,може и да се поллучат нещата,защо не - нали всички казват "Любовта е навсякъде"

gPa3HuTeJl
07-24-2008, 15:12
tuz захапвай направо - ич не я жали...
Се исках да те питам ама забравям. Това в подписа ти от една песен на Simple Plan ли е?

Simple Plan - Your love is a lie

tuzaro
07-24-2008, 15:34
хапсолютно е възможно, аз тука срещнах голямата си любов :oops: тпй си знае :-P започва с Д и завършва РАЗНИТЕЛ :-)


ууууу мамин златен :!: :smt007 8-) :smt008
бабиту- ти нали си от пловдив?

и...? :-oможе да се запознаем 8-)

lunichkataaa
07-24-2008, 16:30
На мен лично не ми се е случвало,но въпреки това вярвам :lol: ! Както и някои други преди мен казаха любовта може да се срещне навсякъде.На моя приятелка и двете и гаджета са все от нета.И по-точно тя се запозна с тях в скайпа.Така че всичко е възможно!

Rebirthing
07-24-2008, 16:32
Да,има и такива случай 8) .

КУРав_лад
07-24-2008, 18:44
А бе дразнител не е ли мАшко ?! :(

bebe_s_bazuka
07-24-2008, 18:47
Може все пак всичко е възможно в днешно време. :grin:

tuzaro
07-24-2008, 18:49
А бе дразнител не е ли мАшко ?! :(момченце е 8)

VHack
07-24-2008, 18:54
Доста е вероятно

КУРав_лад
07-24-2008, 19:04
А бе дразнител не е ли мАшко ?! :(момченце е 8) Ама булката од аватаро ми се види сгодна, вие шо мислите?! :D

tuzaro
07-24-2008, 19:07
А бе дразнител не е ли мАшко ?! :(момченце е 8) Ама булката од аватаро ми се види сгодна, вие шо мислите?! :Dарна е 8-)

nefchi_bs
07-24-2008, 19:19
с много момчета така сме излизали от сайт по чата мега забавно с тях на живо супер спек и аз и те :( можеби защото се виждаме ли нз :-D напълно е възможно да намериш любовта там,но може да завържеш и много нови приятелства :-D

КУРав_лад
07-24-2008, 19:36
с много момчета така сме излизали от сайт по чата мега забавно с тях на живо супер спек и аз и те :( можеби защото се виждаме ли нз :-D напълно е възможно да намериш любовта там,но може да завържеш и много нови приятелства :-DАми ако пиете по две ракии с краставички че ви мине сдуха :)

rumenceto0o
07-24-2008, 20:17
sPorEd Men MoJe......
stiga ediniq ot dvamata da ne l1je :)

gPa3HuTeJl
07-24-2008, 20:39
Не тре'а ли да констатирате темата, а не мене 8-)

yuyuto
07-24-2008, 20:42
Ми може, що да не... Нз, аз само приятели съм си намирала така из нета... Нещо повече не ми се е случвало... Ама не ми и трябва... Имам си най-якото момче на света... :-) :P

F_CK_all_I_need_is_U
07-24-2008, 20:45
Mn qsno,4e ima!!!!! :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 ...Az samata sum go izpitvala :oops: i daje v momenta mi se slu4va su6toto :smt007 :smt007 :smt007 ..ima takova ne6to i naistina moje6 da se vlubi6 v nqkoi po tozi na4in.I bix kazala,4e ima vuzmojnost tazi vruzka da produlji mn po-dulgo ot teq,det se vijdat v discoto,xaresvat se i se vzimat ...A ve4e kato se vidite na jivo i se pootpysnete malko 6e razberete dali si pasvate i se kefite edin na dr.
Puk i ni6to ne gybite,ako se sre6tnete,nai-mnogo da spe4elite sprqko gaje :grin:

Izob6to ne pozn gPa3HuTeJl,oba4e ne ni razo4arovai :smt003

sladku_bebzi
07-24-2008, 20:48
Сиг може :cry:

buffalo88
07-24-2008, 22:11
98% от хората ,който се регистрират в такива сайтове са слабоумници ;]

tuzaro
07-24-2008, 22:13
98% от хората ,който се регистрират в такива сайтове са слабоумници ;]начи аз съм от другите 2% 8-)

UnABooMBeR
07-24-2008, 22:18
На мен не ми се е случвало..

gPa3HuTeJl
07-24-2008, 23:28
98% от хората ,който се регистрират в такива сайтове са слабоумници ;]

А ти бе, путкин. Ти не си ли слабоумник :?: То и тоя форум е един вид сайт за запонанства, самоче тук се споделят проблеми и се дават с1вети. По добре Упознаваш човека отсреща, к0гат0 споделя проблемите си. А к0га някой ш'е ти сподели нещо в flirt4e.com, Sofianci.com или там другите к'ви бяха.. А мисли мама ти проста, залухава. Нервират ме хора като тебе. Бетер куха лейка си :!: Мисли нещо преди да го напишеш тук.
98% били слабоумници, е смятай начи и ти си от тея 98%.. ш'от другите 2 % сме аз и tuzarchenceto ми.. 8-)

bEbsI
07-25-2008, 06:02
98% от хората ,който се регистрират в такива сайтове са слабоумници ;]

А ти бе, путкин. Ти не си ли слабоумник :?: То и тоя форум е един вид сайт за запонанства, самоче тук се споделят проблеми и се дават с1вети. По добре Упознаваш човека отсреща, к0гат0 споделя проблемите си. А к0га някой ш'е ти сподели нещо в flirt4e.com, Sofianci.com или там другите к'ви бяха.. А мисли мама ти проста, залухава. Нервират ме хора като тебе. Бетер куха лейка си :!: Мисли нещо преди да го напишеш тук.
98% били слабоумници, е смятай начи и ти си от тея 98%.. ш'от другите 2 % сме аз и tuzarchenceto ми.. 8-)


Напълно съм съгласна.Още повече в ония сайтове,'дето си слагат едни и същи нацупени снимки и си снимат гъзовете трудно момжеш да видиш нещо различно,интересно,което да ти хване окото.В сайт,в който хората говорят за проблемите си малко или много е по-вероятно.А за слабоумниците както предния се изрази няма да коментирам.
А по темата не ми се е случвало точно такова нещо.Но защо пък да не може?! :)

miss_asi
07-25-2008, 06:24
Защо пък да не е възможно?!Лично на мен не ми се е случвало!

buffalo88
07-25-2008, 06:45
98% от хората ,който се регистрират в такива сайтове са слабоумници ;]

А ти бе, путкин. Ти не си ли слабоумник :?: То и тоя форум е един вид сайт за запонанства, самоче тук се споделят проблеми и се дават с1вети. По добре Упознаваш човека отсреща, к0гат0 споделя проблемите си. А к0га някой ш'е ти сподели нещо в flirt4e.com, Sofianci.com или там другите к'ви бяха.. А мисли мама ти проста, залухава. Нервират ме хора като тебе. Бетер куха лейка си :!: Мисли нещо преди да го напишеш тук.
98% били слабоумници, е смятай начи и ти си от тея 98%.. ш'от другите 2 % сме аз и tuzarchenceto ми.. 8-)

хахаха кифло,слушай внимателно:

Имах в предвид,че точно в сайтове като flirt4e.com,няма нищо освен прости кифли като тебе със самочувствие до небето,така и някви важни "ХАУС МЮЗИК ИС АМЕЙЗИНГ" тъпаци,който си мислят,че са видели всичко ;] Това,че ти започваш да убиждаш говори лошо за теб,защото това е тема в която изразяваш собственото си мнение,а не коментираш какво мислят другите ;]

И все пак за мен няма свястни хора в такива сайтове,а просто въздух под налягане ;)

miss_asi
07-25-2008, 06:48
cry baby cry не е проста кифла.Айде да мислиш преди да говориш.Нито я познаваш нито нищо.Така че моля без да я обиждаш! :o

buffalo88
07-25-2008, 06:56
98% от хората ,който се регистрират в такива сайтове са слабоумници ;]

А ти бе, путкин. Ти не си ли слабоумник :?: То и тоя форум е един вид сайт за запонанства, самоче тук се споделят проблеми и се дават с1вети. По добре Упознаваш човека отсреща, к0гат0 споделя проблемите си. А к0га някой ш'е ти сподели нещо в flirt4e.com, Sofianci.com или там другите к'ви бяха.. А мисли мама ти проста, залухава. Нервират ме хора като тебе. Бетер куха лейка си :!: Мисли нещо преди да го напишеш тук.
98% били слабоумници, е смятай начи и ти си от тея 98%.. ш'от другите 2 % сме аз и tuzarchenceto ми.. 8-)

хахаха кифло,слушай внимателно:

Имах в предвид,че точно в сайтове като flirt4e.com,няма нищо освен прости кифли като тебе със самочувствие до небето,така и някви важни "ХАУС МЮЗИК ИС АМЕЙЗИНГ" тъпаци,който си мислят,че са видели всичко ;] Това,че ти започваш да убиждаш говори лошо за теб,защото това е тема в която изразяваш собственото си мнение,а не коментираш какво мислят другите ;]

И все пак за мен няма свястни хора в такива сайтове,а просто въздух под налягане ;)

и кво тфа го пише човек дето Упознава хората :lol:

Хахаха погледни и предишните постове да видиш къв боклук е и колко Упознава хората 8-) ... в повечето си постове обижда и ме съмнява по някакъв начин да помага,освен да си избива някви комплекси знам ли... прост народ и най-лошото е ,че повечето са като нея... :)

AnChItOoOo
07-25-2008, 07:02
Оффф случвало се е и адски съжелявам ](*,) ](*,) ](*,) 8-)

pandelka
07-25-2008, 07:41
98% от хората ,който се регистрират в такива сайтове са слабоумници ;]

А ти бе, путкин. Ти не си ли слабоумник :?: То и тоя форум е един вид сайт за запонанства, самоче тук се споделят проблеми и се дават с1вети. По добре Упознаваш човека отсреща, к0гат0 споделя проблемите си. А к0га някой ш'е ти сподели нещо в flirt4e.com, Sofianci.com или там другите к'ви бяха.. А мисли мама ти проста, залухава. Нервират ме хора като тебе. Бетер куха лейка си :!: Мисли нещо преди да го напишеш тук.
98% били слабоумници, е смятай начи и ти си от тея 98%.. ш'от другите 2 % сме аз и tuzarchenceto ми.. 8-)

хахаха кифло,слушай внимателно:

Имах в предвид,че точно в сайтове като flirt4e.com,няма нищо освен прости кифли като тебе със самочувствие до небето,така и някви важни "ХАУС МЮЗИК ИС АМЕЙЗИНГ" тъпаци,който си мислят,че са видели всичко ;] Това,че ти започваш да убиждаш говори лошо за теб,защото това е тема в която изразяваш собственото си мнение,а не коментираш какво мислят другите ;]

И все пак за мен няма свястни хора в такива сайтове,а просто въздух под налягане ;)

и кво тфа го пише човек дето Упознава хората :lol:

Хахаха погледни и предишните постове да видиш къв боклук е и колко Упознава хората 8-) ... в повечето си постове обижда и ме съмнява по някакъв начин да помага,освен да си избива някви комплекси знам ли... прост народ и най-лошото е ,че повечето са като нея... :)

За кой говориш уе?? 8)

AnChItOoOo
07-25-2008, 07:49
[quote=AnChItOoOo]Оффф случвало се е и адски съжелявам ](*,) ](*,) ](*,) 8-)

скоро ще ти се моли така :


E ritorno da te perche ancora ti voglio
E ritorno da te contro il vento che c'

Erica
07-25-2008, 07:51
98% от хората ,който се регистрират в такива сайтове са слабоумници ;]

А ти бе, путкин. Ти не си ли слабоумник :?: То и тоя форум е един вид сайт за запонанства, самоче тук се споделят проблеми и се дават с1вети. По добре Упознаваш човека отсреща, к0гат0 споделя проблемите си. А к0га някой ш'е ти сподели нещо в flirt4e.com, Sofianci.com или там другите к'ви бяха.. А мисли мама ти проста, залухава. Нервират ме хора като тебе. Бетер куха лейка си :!: Мисли нещо преди да го напишеш тук.
98% били слабоумници, е смятай начи и ти си от тея 98%.. ш'от другите 2 % сме аз и tuzarchenceto ми.. 8-)

хахаха кифло,слушай внимателно:

Имах в предвид,че точно в сайтове като flirt4e.com,няма нищо освен прости кифли като тебе със самочувствие до небето,така и някви важни "ХАУС МЮЗИК ИС АМЕЙЗИНГ" тъпаци,който си мислят,че са видели всичко ;] Това,че ти започваш да убиждаш говори лошо за теб,защото това е тема в която изразяваш собственото си мнение,а не коментираш какво мислят другите ;]

И все пак за мен няма свястни хора в такива сайтове,а просто въздух под налягане ;)

и кво тфа го пише човек дето Упознава хората :lol:

Хахаха погледни и предишните постове да видиш къв боклук е и колко Упознава хората 8-) ... в повечето си постове обижда и ме съмнява по някакъв начин да помага,освен да си избива някви комплекси знам ли... прост народ и най-лошото е ,че повечето са като нея... :)

Е пък ти като си "Й" чел предишните постове,нещо да ти направи впечетленеие,че ТЯ всъщност е ТОЙ...?
Казваш,че е тъпо да се обижда,а ти какво правиш - някои ти казва една дума на криво и ти също започваш да
окачествяваш...

buffalo88
07-25-2008, 07:55
98% от хората ,който се регистрират в такива сайтове са слабоумници ;]

А ти бе, путкин. Ти не си ли слабоумник :?: То и тоя форум е един вид сайт за запонанства, самоче тук се споделят проблеми и се дават с1вети. По добре Упознаваш човека отсреща, к0гат0 споделя проблемите си. А к0га някой ш'е ти сподели нещо в flirt4e.com, Sofianci.com или там другите к'ви бяха.. А мисли мама ти проста, залухава. Нервират ме хора като тебе. Бетер куха лейка си :!: Мисли нещо преди да го напишеш тук.
98% били слабоумници, е смятай начи и ти си от тея 98%.. ш'от другите 2 % сме аз и tuzarchenceto ми.. 8-)

хахаха кифло,слушай внимателно:

Имах в предвид,че точно в сайтове като flirt4e.com,няма нищо освен прости кифли като тебе със самочувствие до небето,така и някви важни "ХАУС МЮЗИК ИС АМЕЙЗИНГ" тъпаци,който си мислят,че са видели всичко ;] Това,че ти започваш да убиждаш говори лошо за теб,защото това е тема в която изразяваш собственото си мнение,а не коментираш какво мислят другите ;]

И все пак за мен няма свястни хора в такива сайтове,а просто въздух под налягане ;)

и кво тфа го пише човек дето Упознава хората :lol:

Хахаха погледни и предишните постове да видиш къв боклук е и колко Упознава хората 8-) ... в повечето си постове обижда и ме съмнява по някакъв начин да помага,освен да си избива някви комплекси знам ли... прост народ и най-лошото е ,че повечето са като нея... :)

Е пък ти като си "Й" чел предишните постове,нещо да ти направи впечетленеие,че ТЯ всъщност е ТОЙ...?
Казваш,че е тъпо да се обижда,а ти какво правиш - някои ти казва една дума на криво и ти също започваш да
окачествяваш...

ХАХХАХАХАХААХАХА е не знаех,че е коч , моя грешка... :lol:
най-лошото е ,че по нищо не си личи какво е... ХХАХАХ

Erica
07-25-2008, 07:58
чесно да ви кажа бъфало поне не се е заяждаше пръв а оня пич като му погледнеш постовете ама караи ся тука всички сме откачили така че..

А бе то по принцип си е така,ама неможеш да упрекваш някои за нещо и в същото време да правиш същото...Никoй не е казал,че буфало се е заяжда...ама просто като погледнеш последните три поста се получава е*ати мазалото :)
А пък нали трябва да минава времето,трябва да се говори за нещо...,не съм целяла да засегна буфало,а просто ми стана интересно последното му мнение като се зачетох...и за тва си питам :)

buffalo88
07-25-2008, 08:02
чесно да ви кажа бъфало поне не се е заяждаше пръв а оня пич като му погледнеш постовете ама караи ся тука всички сме откачили така че..

А бе то по принцип си е така,ама неможеш да упрекваш някои за нещо и в същото време да правиш същото...Никoй не е казал,че буфало се е заяжда...ама просто като погледнеш последните три поста се получава е*ати мазалото :)
А пък нали трябва да минава времето,трябва да се говори за нещо...,не съм целяла да засегна буфало,а просто ми стана интересно последното му мнение като се зачетох...и за тва си питам :)

Тоа :D "ПИЧ" :D не за пръв път се заяжда за нещо и от край време ме дразни с шит постовете си ;)

Erica
07-25-2008, 08:05
чесно да ви кажа бъфало поне не се е заяждаше пръв а оня пич като му погледнеш постовете ама караи ся тука всички сме откачили така че..

А бе то по принцип си е така,ама неможеш да упрекваш някои за нещо и в същото време да правиш същото...Никoй не е казал,че буфало се е заяжда...ама просто като погледнеш последните три поста се получава е*ати мазалото :)
А пък нали трябва да минава времето,трябва да се говори за нещо...,не съм целяла да засегна буфало,а просто ми стана интересно последното му мнение като се зачетох...и за тва си питам :)

Тоа :D "ПИЧ" :D не за пръв път се заяжда за нещо и от край време ме дразни с шит постовете си ;)

:) и защо трябва да се стига до такива глупости и то в нета и в тиин форум :) Има ли смисъл,излишни нерви...,не му обръщаш внимание и това е,струва ми се по-нормалният начин :)

buffalo88
07-25-2008, 08:08
чесно да ви кажа бъфало поне не се е заяждаше пръв а оня пич като му погледнеш постовете ама караи ся тука всички сме откачили така че..

А бе то по принцип си е така,ама неможеш да упрекваш някои за нещо и в същото време да правиш същото...Никoй не е казал,че буфало се е заяжда...ама просто като погледнеш последните три поста се получава е*ати мазалото :)
А пък нали трябва да минава времето,трябва да се говори за нещо...,не съм целяла да засегна буфало,а просто ми стана интересно последното му мнение като се зачетох...и за тва си питам :)

Тоа :D "ПИЧ" :D не за пръв път се заяжда за нещо и от край време ме дразни с шит постовете си ;)

:) и защо трябва да се стига до такива глупости и то в нета и в тиин форум :) Има ли смисъл,излишни нерви...,не му обръщаш внимание и това е,струва ми се по-нормалният начин :)


хаха мразя да си затварям устата ;]

pandelka
07-25-2008, 10:40
чесно да ви кажа бъфало поне не се е заяждаше пръв а оня пич като му погледнеш постовете ама караи ся тука всички сме откачили така че..

А бе то по принцип си е така,ама неможеш да упрекваш някои за нещо и в същото време да правиш същото...Никoй не е казал,че буфало се е заяжда...ама просто като погледнеш последните три поста се получава е*ати мазалото :)
А пък нали трябва да минава времето,трябва да се говори за нещо...,не съм целяла да засегна буфало,а просто ми стана интересно последното му мнение като се зачетох...и за тва си питам :)

Тоа :D "ПИЧ" :D не за пръв път се заяжда за нещо и от край време ме дразни с шит постовете си ;)

:) и защо трябва да се стига до такива глупости и то в нета и в тиин форум :) Има ли смисъл,излишни нерви...,не му обръщаш внимание и това е,струва ми се по-нормалният начин :)


хаха мразя да си затварям устата ;]

Не си затваряй устата затвори си очите!!Просто кво ти пука кой кво пише..кат те дразни..ае кво..не може сички да са мили и добри ;)

fuck_me_pls
07-25-2008, 10:47
Ами да може .На мене ми се случи..имах две гаджета от такава история с нета в некав сайт.
Може защо не? :)

Cvetito53
07-25-2008, 11:14
Da vazmojno e da sre6tne6 lubov no ne i za dalgo!Palni gluposti!Lubov,vaobrajaema lubov!!!!

fenkatakrisi952
07-25-2008, 11:29
Ми аз не съм намерила такъв още :-D
А и много често в нета се представят за такива каквито не са,затова не ми се вярва :shock:

MoHuTo
07-25-2008, 12:02
Може, естествено. От личен опит го казвам. Със сегашния ми приятел се запознахме в mIRC и досега сме си заедно и се обичаме :-)

dark_angel_7813
07-25-2008, 12:26
:) Това да срещнеш любовта в интернет е възможно но се случва доста рядко в повечето случай е просто привързване :) ;-) :wink:

Punisherrr
07-25-2008, 16:50
От една година съм с момче,което живее на около 300 км. от мен и се запознахме по интернет. ;) Всичко е възможно.

gPa3HuTeJl
07-25-2008, 16:51
Маринка вече ме разлюби...такаче... :?

pandelka
07-25-2008, 16:55
Маринка вече ме разлюби...такаче... :?

Ти не си добре ве брато!!!

F_CK_all_I_need_is_U
07-25-2008, 17:39
Маринка вече ме разлюби...такаче... :?


Xaxxa,razlubila te tq dryg put .. tii ne6to si sanyval prosty :-D

tuzaro
07-25-2008, 17:44
Маринка вече ме разлюби...такаче... :? нали имаш мене :oops: :-) :lol:

pandelka
07-25-2008, 17:47
Маринка вече ме разлюби...такаче... :? нали имаш мене :oops: :-) :lol:

Ахх ти ше ми го земеш под носъ...ша са скараме ей! :lol:

pandelka
07-25-2008, 19:07
Маринка вече ме разлюби...такаче... :?


Xaxxa,razlubila te tq dryg put .. tii ne6to si sanyval prosty :-D

:razz: хаха права си криси :)

fuck_brainpants
07-25-2008, 19:18
Любов ? - За тези, за който съществува, да !

miss_asi
07-25-2008, 19:51
Маринка вече ме разлюби...такаче... :?
Не те е разлюбила :P

AFT
07-25-2008, 20:09
ОМФГ. Що не направят цял раздел за тея двамата? Попринцип всички много нареждате,когато се повтарят темите,ама айде - щом е любимата на някъв си там и всички сме мили и добри. -.- Ъх.. Не мислите ли,че е време да направите услуга на всички ни и да се вземете?! :smt019 Пуу, дразнител уж се правеше на много умен, пък гле'й в кви истории се забърква.. :Д

gPa3HuTeJl
07-25-2008, 21:15
Пуу, дразнител уж се правеше на много умен, пък гле'й в кви истории се забърква.. :Д

Че аз к'ва вина имам и к'во и к1де с1м се заб1ркал :?:

natalitoo
07-25-2008, 21:21
Да може, аз лично се запознах с бившия си привтел в сайт за запознанства - м/у нас имаше нещо много хубаво, но всичко свърши, все пак всичко си има край, така че аз лично смятам, че в сайт за запознанства, във форум или общо казано в интернет можеш да срещнеш точния човек :)

+1 vse edno az sym go pisala .. no za syjalenie .. vs mejdu nas svyr6i .. bqha nai hubavite 3 meseca v jivota mi

sweeetmaniche
07-25-2008, 21:21
Възможно е ...Щом на някои хора им се е случвало :wink:

tuzaro
07-25-2008, 21:22
аз пак да се запиша, бих чукал всяко настоящо или бившо гадже на бат мони, един и същ вкус имаме, и него ше мина ако трябва :oops: :lol:

gPa3HuTeJl
07-25-2008, 21:25
а напиши ми поне името с главна буква... 8-)

tuzaro
07-25-2008, 21:27
ай ся главни букви, нали се разбира 8-)
П.П. слушам радио ултра перник къв дж има не е истина :lol:

gPa3HuTeJl
07-25-2008, 21:29
NRJ rocks :!:

tuzaro
07-25-2008, 21:34
nrj слушам като имам няква работа, там много често пускат Modern talking и цялата махала слуша, иначе ся съм на "ръгам на първа нещо оттърва ибах аз тос симсон, той на мен ли ше ми прави курвенски фасон, сийке комшийке моя, сийке седни на моя :grin:

babity
07-26-2008, 07:24
nrj слушам като имам няква работа, там много често пускат Modern talking и цялата махала слуша, иначе ся съм на "ръгам на първа нещо оттърва ибах аз тос симсон, той на мен ли ше ми прави курвенски фасон, сийке комшийке моя, сийке седни на моя :grin:

простак! Как може да слушаш това?! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

huligankata
07-26-2008, 07:30
Възможно е да има - с гаджето ми се запознах в аха.бг ;)

fuck_me_pls
07-26-2008, 08:14
Може и да се срещне ,но мисля че тази любов няма да е дълга!

malkyglezotika
07-26-2008, 08:25
еми да може но с мен стана така че бяхме на мн далечни разтояния имахме чуства един към друг но само веднъж се видяхме и това беше продулжаваме вразка по интернет телефонио но не е същото ако бяхме да не кажа секи ден заедно по4ти всеки :P

kiflata
07-26-2008, 14:00
spored mene ne moje..to pak lubov nema pa 6e se sre6tne v sait hahahah malumna avtorka.ma taa e su6ata det haresva onq draznitel xaxa 6tom se obi4at neka se zemat

ThunderGoddess
07-26-2008, 14:08
Еми ... не знам аз ли нещо не съм в ред, но трябва да ви кажа, че два пъти съм хлътвала по някого, наистина, а и двете момчета познавам от интернет :D :D :D . С първия ходихме около година. Той учеше в университет в друг град и не се виждахме често. Само като имаха по някоя ваканция. Лятото прекарахме заедно ... :D . Той ме обичаше много, ама на мене ми мина по едно време любовното насторние :-o . Съвсем различна е любовта, която срещаш в интернет. В смисъл отначало изпъкват душевните качества, а не толкова физическите. А втория ... скоро го срещнах на живо иии просто ее ... :-) :-) :-) .

FucKtheSyStem
07-26-2008, 14:14
Да,съществува.С мой бивш приятел се запознахме в интернет и това беше човека който съм обичала най-много...и още обичам :( Но всичко свърши както винаги.Все пак точния човек можеш да намериш дори в интернет... никога не се знае :)

Vikitooo
07-26-2008, 14:19
Точно в такъв сайт срешнах момчето на снимката в подписа ми, с което сме заедно от година. А и наскоро една кака така се беше оженила и сега си имат детенце.
:-)

soul1199
07-26-2008, 14:23
i az ot tyk se zapoznah s nego :smt049 :)

sladkish_14
07-26-2008, 14:41
Вероятността е много голяма :-D .И аз се запознах с моя приятел оттук.Заедно сме от 1г.и почти 4 месеца :grin: :grin: :grin:

feniksSs
07-26-2008, 14:48
dam vuzmojno e na men mi se e slu4valo

vesinka91
07-26-2008, 14:53
Не тре'а ли да констатирате темата, а не мене 8-)
mai ti si im po interesen :P

feniksSs
07-26-2008, 14:55
Не тре'а ли да констатирате темата, а не мене 8-)
mai ti si im po interesen :P

от известно време насам той е звездата на сайта :P :P

toddi222
07-26-2008, 14:59
Може би е възможно. На мен ми се е случвало нещо подобно, но и до сега не знам дали е било влюбване или просто увлечение... :-|
Съгласен съм...донякъде. Макар,че според мен това не е възможно. Ама като виждам в отговорите по-напред, явно има хора, на които им се е случвало. Така, че явно е възможно. :) (е и аз срещнах мн яко момиче в нета ама нищо не се получи, или поне не задълго)

gPa3HuTeJl
07-26-2008, 15:05
Не тре'а ли да констатирате темата, а не мене 8-)
mai ti si im po interesen :P

от известно време насам той е звездата на сайта :P :P

wtf :shock:

kiflata
07-26-2008, 15:07
Не тре'а ли да констатирате темата, а не мене 8-)
mai ti si im po interesen :P

от известно време насам той е звездата на сайта :P :P

wtf :shock:

iskashe da kaje padashtata zvezda

vesinka91
07-26-2008, 15:07
Не тре'а ли да констатирате темата, а не мене 8-)
mai ti si im po interesen :P

от известно време насам той е звездата на сайта :P :P

wtf :shock:
dam golqma zvezda izlezna ;) samo za nego prikazvat :D :P

gPa3HuTeJl
07-26-2008, 15:12
kiflо, пак ли тре'а да се занимавам с теб :?: последния п1т храненето не ти ли стигна :?: още :?:

vesinka91
07-26-2008, 15:15
kiflо, пак ли тре'а да се занимавам с теб :?: последния п1т храненето не ти ли стигна :?: още :?:\
ko sa zanimavash s hora koito nqqt gram akyl v glavata :D

kiflata
07-26-2008, 15:23
kiflо, пак ли тре'а да се занимавам с теб :?: последния п1т храненето не ти ли стигна :?: още :?:

da ne mislish che sum si plawila truda da ti cheta tapite obidi..zavri si gi v nosa ne me intersiva ti samo mojesh da draznnish horata gorkite tuka y foruma i za tfa te biva samo.apf

sadsad
07-26-2008, 15:28
запознах се с приятеля ми в мирк.....ходим година и 5 месеца....

kiflata
07-26-2008, 15:34
a pto4em dranitel kvo stana s onaq patka crai beibi

kiflata
07-26-2008, 15:42
aide be draznitel kaji

gPa3HuTeJl
07-26-2008, 15:49
Ей, боклук грозен, к'во те б1рка тебе к'во е станало. Т'ва па си е лично наша работа. Не с1м дл1жен да давам обяснение на просто залухави човечета като тебе..

vesinka91
07-26-2008, 15:52
a pto4em dranitel kvo stana s onaq patka crai beibi
boje dori neznaish kak se pishe nick-a na momi4eto :D p1k i ko te byrka ko stava s tqh :D basi naglata :D

soulja_girl4e
07-26-2008, 15:55
айде ве кифло отговори 8-)

vesinka91
07-26-2008, 16:03
айде ве кифло отговори 8-)
kak da ti otgovori kat nemoje :D :D

kiflata
07-26-2008, 16:22
айде ве кифло отговори 8-)

na koe iskate otgovor ovujaema?

kiflata
07-26-2008, 16:35
ae kajete za kfo da otogvoorabe

gPa3HuTeJl
07-26-2008, 16:45
Защо си вреш носа к1дето не ти е работа и защо си толкова проста :?:

kiflata
07-26-2008, 16:47
Защо си вреш носа к1дето не ти е работа и защо си толкова проста :?:

nikaf nos ne vra nikude ..samo pitam puk i ne az sam prostata v sly4aq

vesinka91
07-26-2008, 16:49
Защо си вреш носа к1дето не ти е работа и защо си толкова проста :?:

nikaf nos ne vra nikude ..samo pitam puk i ne az sam prostata v sly4aq
e kak da ne si vresh nosa ko te int kak varvi mejdu tqh razbiram da pitash neshto det ta zasqga teb ama tva ne te int.... :D:D

kiflata
07-26-2008, 16:54
Защо си вреш носа к1дето не ти е работа и защо си толкова проста :?:

nikaf nos ne vra nikude ..samo pitam puk i ne az sam prostata v sly4aq
e kak da ne si vresh nosa ko te int kak varvi mejdu tqh razbiram da pitash neshto det ta zasqga teb ama tva ne te int.... :D:D

mi i ti sa se byrkash kadet ne ti e raotata ama nikoi nishto ne ti kazwa ..smo poneje wie ste zle nastroeni sreshtu men i az neznam zashti i az izalizam nekfa glupa4ka v vashte o4i..ama za kfo go praite na problem prosto sam pitala i tfa e ae ..pff dreme ako 6te i sex da praat zaedno ne me zasqga no prosto mibeshe int i zatova popitah

ThePowerOfLove
07-26-2008, 17:09
kiflata Не се ли отказа след онази тема,която пусна за тях?

kiflata
07-26-2008, 17:11
kiflata Не се ли отказа след онази тема,която пусна за тях?

az ne sam sledqla kfo sa pisali v neq edinstfeno vidqh 4e dostigna 16 stranici i mi q razlu4iha :o :o :o :o :o :o :o

kiflata
07-26-2008, 17:27
iskah da kaja 4e q zaklu4iha de mai obyrkah bykvata :D

angelcheeee_93
07-26-2008, 17:30
vsi4ko e vazmojno.

Punisherrr
07-26-2008, 17:37
Кво серете по темата с некви Кифли, ДрАзНиТели и други такива същества ?! :x

Ch0c0la73
07-26-2008, 17:49
da

lick_me
07-26-2008, 19:14
Определено може....ХяХя и аз го знам от личен опит :grin: :grin:

kiflata
07-26-2008, 20:20
Кво серете по темата с некви Кифли, ДрАзНиТели и други такива същества ?! :x

nikoi ne sere samo ti se izsra

yuyuto
07-27-2008, 12:13
98% от хората ,който се регистрират в такива сайтове са слабоумници ;]

А ти бе, путкин. Ти не си ли слабоумник :?: То и тоя форум е един вид сайт за запонанства, самоче тук се споделят проблеми и се дават с1вети. По добре Упознаваш човека отсреща, к0гат0 споделя проблемите си. А к0га някой ш'е ти сподели нещо в flirt4e.com, Sofianci.com или там другите к'ви бяха.. А мисли мама ти проста, залухава. Нервират ме хора като тебе. Бетер куха лейка си :!: Мисли нещо преди да го напишеш тук.
98% били слабоумници, е смятай начи и ти си от тея 98%.. ш'от другите 2 % сме аз и tuzarchenceto ми.. 8-)


Напълно съм съгласна.Още повече в ония сайтове,'дето си слагат едни и същи нацупени снимки и си снимат гъзовете трудно момжеш да видиш нещо различно,интересно,което да ти хване окото.В сайт,в който хората говорят за проблемите си малко или много е по-вероятно.А за слабоумниците както предния се изрази няма да коментирам.
А по темата не ми се е случвало точно такова нещо.Но защо пък да не може?! :)
Е по-добре от тва не мога да го кажа... That's right...

kiflata
07-27-2008, 12:20
Zdraveyte lipsfah li wi ?

anito_90
07-27-2008, 12:54
Естествено, че е възможно...всичко е въпрос на късмет. 8)

kiflata
07-27-2008, 13:09
Естествено, че е възможно...всичко е въпрос на късмет. 8)

vinagi ima kusmet..

gerinceto
07-27-2008, 13:21
az po princip sum na mnenie che nqma kak da se poluchi lubov v sait za zapoznanstva,no puk nishto ne se znae,vinagi si ima izklucheniq

aka6a_vamp
07-27-2008, 13:43
даааааааааа може6!!!твърдо заставам зад тва....

rai4etyyy
07-31-2008, 12:50
Ами дам аз съм се влюбвала в едно момче ,взех му скайпа,писахме си ,но нищо не се получи :(

ElinoOor
07-31-2008, 12:57
Разбира се че можеш любовта е на всякъде стига да се огледаш ! :)

buttertoast
07-31-2008, 14:14
Mнооого ме съмнява,ама знае ли човек :-D

Love0nlyMyself
07-31-2008, 14:14
така се запознах с моя тъй че може :grin: :grin: :-P :-P

marin4itu
07-31-2008, 14:46
На мама един братовчед се е запознал с жена си в интернет и две деца имат вече, така че е възможно :)

Seducti0n
07-31-2008, 14:47
Няма невъзможни неща.
Интернет ни дава още една възможст да срещнем подходящия за нас човек.
На мнение съм обаче, че е по-голяма вероятността да откриеш сродна душа от форум като този, отколкото в сайт за запознанства.
(:

zelenooko_kote
07-31-2008, 15:56
ами да възможно е наистина.аз лично се запознах и се влюбих,но нищо не излезе и сега той е с друга,а аз още си го обичам..ама така е.кво да се прави....

Maeva
07-31-2008, 20:31
Ми да !

Аз с мойто момченце се запознах покрай един друг, който пък срещнах в сайт :P И сега се обичаме и сме щастливи заедно ! Колко месеци вече.... Мойто сродна душичка е той :-)

ludo_momiche
07-31-2008, 20:43
Според вас каква е вероятността да срещнеш любов в сайт за запознанства(или форуми..общо взето в интернет), случвало ли ви се е да срещнете човек в който наистина да се влюбите и да излезе нещо от вас??

Ами май никаква. В тези сайтове всички само лъжат и никога не можеш да си сигурен кой седи отсреща,а иначе дори и да се видите след известно мнение,ако много се впечатлите един от друг,..не се хващайте на подобни връзки,опасни са..Ама кой знае,откачените,които вярват в съдбата и тем подобни сега ще кажат:заще не,ако се обичат...дрън дрън... :? По-добре без тях!!!!

lenito_sf
07-31-2008, 20:46
emi nz ne mi se e slu4valo da xaresam mom4e v sait ili forum no moje na nqkoi da mu se e slu4ilo i da xoi s 4ovek s koito se e zapoznal na takoa mqsto no golqma lubof da porasne ot tfa misla 4e e po4ti neposilno no si zavisi i ot xorata 8)

evi_vd
07-31-2008, 21:15
нууп!!! тия работи са големи глупости , случаите са рядки ..

CrazyWitch
08-04-2008, 20:39
Да. Вече трета година съм с приятеля си с който се запознах чрез интернета.

sulley
08-04-2008, 21:25
да се влюбиш си е голямо нещо и за мен е доста нереално това да се слу4и то4но в такива сайтове,където обиковено се търсят само свалки и нищо пове4е :?

asasfdf
08-04-2008, 22:07
не знам дали случая е такъв, ама..
познавах едно момиче по интернет, но не й бях показвал своя снимка.закачахме се по скайп примерно..запознахме се в живота случайно, но не споменах, че съм си чатил толкова пъти с нея..виждахме се две-три седмици и чак след време тя ме разкри

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-05-2008, 13:31
не ми се е случвало и мисля че може да се случи но много много рядко :)

TehPro
08-05-2008, 15:39
Ами не ми се е случвало,но е напълно възможно.Уреждате си среща на място което и 2-мата знаете и познавате,излизате на кафе ии от там вече се надявам сички да зн ко да праят :P

raichEbaichE
08-05-2008, 19:22
о божеее...това е коварно нещо...запознах се с един в такъв сайт...и след 2 часа писане в скайп той ми заяви,че ме обичал :? след което неква негова бивша се свърза с мен и почна да ми говори некви работиии...и аз реших,че не ми се занимава повеч с него и му бих шута...той беше мн разтроен...все пак ме обичаше 8) :D :D

I_hate_you_p
08-05-2008, 22:43
ами да възможно е наистина.аз лично се запознах и се влюбих,но нищо не излезе и сега той е с друга,а аз още си го обичам..ама така е.кво да се прави....
i az taka....;]

Vladokaaa
08-05-2008, 22:58
Еми с момичето което излизам сега се запознахме в сайт

BezNick
08-05-2008, 22:59
Абе в тоя живот сичко се очаква :D

slun4ice_90
08-06-2008, 06:59
Аз така се запознах с моето момче. :grin: :grin: :-P Естествено,че е възможно..хахах :D

dark_player
08-06-2008, 11:20
Има ест... дори съм склонен да вярвам , че любовта намерена там е по-силна от всяка друга, стига нали всичко да е било честно и искрено

Sladinka_f
08-06-2008, 11:26
Дали може?-Може мн ясно така са се събрали много двойки.

CuRly_Doll
08-06-2008, 11:27
Не!!!

KimBerLy1912
08-06-2008, 14:17
Навсякъде може... :grin: Между другото доста честно срещано е и да не сте се запознали официално он-лайн...да се опознаете повече така...Някои намират за трудно да излязат на среща ..и само си чатят :D Уе сичко е възможно :D

antifreeze
08-06-2008, 14:27
ами за възможно.... то всичко е възможно но не е особено надеждно... :-|

de_bella
08-06-2008, 15:53
Е аз срещнах моята любов в нет пространството,не беше в никакъв сайт,но пък беше уникално яко.Кофти е че с всеки изминал ден все повече се влюбвам в тази гадина. :o

sexy_dizzy
08-06-2008, 17:44
Възможно е...но от моя опит досега ще кажа, че трудно може да излезе сполучлива такава връзка.Имайте предвид факт...че става въпрос за сайт за запознаства...а 80% от хората там просто трупат бройки.Относно форумите не съм наясно.Аз имах две връзки...писахме си близо месец и с двамата(не наведнъж-разбира се)след което се срещнахме...изкарвахме си невероятно заедно...дори с последния се обикнахме...поне така твърдеше...и дали заради разстоянието..или нещо друго-не зная...но просто не бяха сполучливи и не продължиха достатъчно дълго...така че нямайте особенно доверие на хора от сайтове за запознанства-каквото и да говорят!Всеки може да омае с приказки...а оттам се започва всичко!

Crissy [*]
08-06-2008, 17:59
Да..винаги всичко може да стане.

krisiiiiito
08-06-2008, 18:45
според мен Не

In_my_dreams
08-07-2008, 18:19
може може сичко е възможно :-P

Saymon90
08-08-2008, 06:11
Може, разбира се. Вече интернетът е много повече от просто измислено пространство за убиване на време...
Един от хората, които са ми най-близки в момента е човек, с когото се запознах тук.

pepelq6kaaa
08-08-2008, 06:24
emi mnogo qsno 4e moje6 :grin: :? :-) az ot tamdosta pr si namerih s koito si izlizame .....daje ediniq mn go har :oops: