PDA

View Full Version : samo za momicheta



reni7o0o
07-24-2008, 11:54
Zdr. Pyrvo se izvinqvam ako ima takava tema, no ne mi se tyrsi...
Taka predi nqkolko sedmici za pyrvi pyt pravih sex...O4akvah da mi doide na 29 no mi doide na 21 :( Prikazvah s edna priqtelka i tq mi kaza 4e sled kato sym otvorena (taka da go kaja) cikala mi 6te e neredoven moje da mi doide dva pyti v meseca ili da ne mi doide celi 3 meseca....mn mi e pretesneno ako znaete ne6to po vyprosa pls kajete ima li nqkakyv na4in cikala mi otnov da stane redoven ili pone kolko vreme moje da prodylji tova 4udo :-# :-# :-# :-# :-#

Slun4evko
07-24-2008, 12:25
Аз лично не съм чувала такива глупости,тъкмо обратното-като правиш секс ти се нормализирал цикъла-от много момичета съм го чувала,а и последните месеци се убедих в същото. И не мисля,че трябва да се притесняваш,освен това при тези температури е нормално да се разбърка мъничко,но ще си дойде на мястото,спокойно.

fiama
07-24-2008, 19:57
С предпазни средства ли беше първият ти път? Ако да, значи нямаш повод за тревога, може да ти закъснява от много неща.

BurningDesire
07-25-2008, 15:07
Първо, тва за нередовния цикъл след като си била "отворена" са пълни глупости. Не е възможно да ти стане нередовен, защото правиш секс, а тъкмо обратното. По принцип по време на секс се отделят хормони, които влияят ПОЛОЖИТЕЛНО на организма - цикълът ти може да се нормализира и ако имаш акне може да почне да се изчиства. Не се притеснявай.

cooool
07-25-2008, 20:44
И при постоянен секс, и да не си правила секс, и най-редовния цикъл да имаш, пак може да ти прескочи месец или да ти доиде по-рано.. организъм, не часовник.. но да, първите месеци е така, като се свикне :)

soul1199
07-27-2008, 06:53
Първо, тва за нередовния цикъл след като си била "отворена" са пълни глупости. Не е възможно да ти стане нередовен, защото правиш секс, а тъкмо обратното. По принцип по време на секс се отделят хормони, които влияят ПОЛОЖИТЕЛНО на организма - цикълът ти може да се нормализира и ако имаш акне може да почне да се изчиства. Не се притеснявай.+1 spokoino :wink:

Amateur
08-11-2008, 23:17
Аз лично не съм чувал такива глупости,тъкмо обратното-като правиш секс ти се нормализирал цикъла-от много момичета съм го чувала,а и последните месеци се убедих в същото. И не мисля,че трябва да се притесняваш,освен това при тези температури е нормално да се разбърка мъничко,но ще си дойде на мястото,спокойно.

pisenceto_94
08-12-2008, 07:55
Да наистина не се притеснявай възможно е да ти закъснее,но сега след полов акт наистина трябва да се нормализира.

Josefinne
08-12-2008, 10:51
Дали си девствена или не - няма никакво значение за цикъла ти ( освен при евентуална бременност, разбира се ;) ). Понякога може да се получи (например при нерви) да закъснее или да подрани цикълът, тъй като той се регулира от хормони, чието производство естествено се ръководи от мозъка :). По-вероятно цикълът ти занапред да си е също толкова точен колкото е бил и преди дефлорацията.
Ако все пак продължи да подранява значително, отиди да те види доктор и да прецени на какво се дължи скъсеният менструален цикъл.