PDA

View Full Version : Гаджето и приятелите?



belerofone
07-24-2008, 12:33
Какво се случи с отношенията с приятелите ви след като започнахте връзка...Най-общо по-рядко ли ги виждате и ако ДА защо...Когато си уговаряте среща с тях(приятелите) гаджето прави ли проблем...

Питам понеже най-добрия ми приятел се превърна от мъж в мъж под чехъл...По никакъв начин не мога да стигна до него заради приятелката му , която му вдига телефона , или когато си е в къщи и като говори с когото и да било тя затваря , дърпа го когато се заговорим било на улицата или където ида било...И не вярвах че ще видя такова нещо а го познавам от 10 година....

pandelka
07-24-2008, 12:36
..Дори когато имам гадже не забравям приятелите си ...просто не бих могла..винаги имам време и за тях и за него..никога с1м нямала проблеми от едната или другата страна..Винаги с1м успявала да ги с1четая така че да бъда и с тях и с гаджето :)

NaNa_SladuRana
07-24-2008, 12:37
на компактните хора това не се случва,но винаги има един момент в който си изправен пред дилема,примерно с кой да излезеш днес :)

didi_baby
07-24-2008, 12:43
Не пренебрегвам нито приятелите си,нито гаджето,отделям достатъчно време на всички,а и никога не съм ровила в тела му или пък аз да вдигам,това не съм си го и помисляла,имам му достатъчно доверие :)

babity
07-24-2008, 12:52
Аз напоследък съм доста проблемна личност. Със и без гадже си имам проблеми с пиятелите

S_L_A_D_U_R_K_A
07-24-2008, 12:57
Има време и за гаджето, и за приятелите...по никакъв начин не ги пренебрегвам, защото преди да бъда с гаджето те са били близо до мен и винаги са ме подкрепяли!

xXxScreamxXx
07-24-2008, 12:57
на компактните хора това не се случва,но винаги има един момент в който си изправен пред дилема,примерно с кой да излезеш днес :)

ам то тфа най 4есто е проблема ..
и решенията ... със си4ки заедно или отделно и с 2мата... :-D :-D

mimkata1234
07-24-2008, 13:03
+1 Аз съм по същия начин успявам да обръщам внимание и на двете страни.
Като гледам до тук все 1 и същи отговори и то все от момичета. :-D

loving_you_
07-24-2008, 13:09
Когато тръгнах с гаджето доста пренебрегнах приятелите си... Дори мога да кажа, че почти не се виждах с тях... Но в един момент просто осъзнах, че това е адки голяма грешка, защтото истинските приятели са за цял живот, а с гаджето не знаеш какво ще стане. Не казвам, че е по-маловажен или нещо такова. Просто всеки трябва да намери начин да съчетава нещата :wink:

Dan1
07-24-2008, 13:10
Намирам време винаги и за 2-е когато ги има :)

NeLLy_BaBy
07-24-2008, 13:13
И гаджето е важно, но приятелите са винаги о теб. Едно съм разбрала до сега и да поставяш гаджето си над приятелите в някой момент то ще си отиде, но подкрепата от приятелите винаги можем да получим. Така че най- хубаво двете неща да се съчетаят по някакъв начин -да не пренебрегваме нито едното, нито другото. ;)

pepita87
07-24-2008, 13:14
Dilemata e neizbejna...S dosta ot priqtelite mi zagubih kontakt,s nqkoi prosto vruzkata ni se ohladi...ostanaha i tezi,koito mislq,4e 6te sa s men do krai,no te sa i 4ast ot komapniqta na priqtelq mi...moje bi na tova se dulji...A kolkoto do tvoq priqtel...men su6to ponqkoga me draznqt vzaimootno6eniqta na moq s nqkoi momi4eta ili puk mom4eta,koito spored men te ne sa horata,za koito se ot4itat pred nego!Nego su6to go drazni tova,4e se dvija s momi4eta,koito im se nosi "lo6a slava",a za priqtelite mi ot mujki pol....dori ne mi se govori,za6toto e lud na taq tema,dori naposleduk e stanal ujasno revniv,drazni se kogato govorq s mom4e dulgo vreme i zadulbaem nqkoq tema,revnuva me adski ot priqtelite si,dori na momenti ne go ponasqm!No puk i nikoga ne sme si kazali"zabranqvam ti da se dviji6 s edi koi si"tva si e li4no individualno re6enie i ne mislq,4e nito toi nito puk az imame pravo da naru6avame!

sexa_na_kompleksa
07-24-2008, 13:23
Гледам да ги съчетавам и двете, но първо виждам дали приятеля ми може да излезне и ако не може тогава излизам с приятелките ми, защото неговия график е по-натоварен и трябва да се съобразявам с него.
А това, което се случва с приятелят ти и неговата половинка, никак не е на добре. Много му се меси в личния живот, все пак и той има някаква права.

alkobalko
07-24-2008, 14:24
За 3 години и половина никога не съм имала проблеми. Гаджето е едно, приятелите- съвсем друго. За всеки има време. Наистина времето, което прекарвам с приятели е по-малко, отколкото това, което прекарвам с приятеля си, но никога не са ми създавали проблеми. Приятелят ми никога не ми създава проблеми, когато излизам. Знае много добре, че всеки си има личен живот.

suitable
07-24-2008, 14:27
Моята приятелка има ужасно много приятели и се мъчи да уважи всички.. на мен ми е леко кофти понякога, но я разбирам напълно.. не можеш просто да изоставиш всичките си приятели само заради някакъв, с когото едва се познавате.. може би занапред нещата ще се изменят малко.. всъщност се надявам много за това :}

PePeLePew
07-24-2008, 14:30
с много момчета става така хващат си по-сериозно гадже и забравят за старите си приятели .... незнам на какво се дължи ....

Pliok0019
07-24-2008, 14:30
Ооо и аз имах подобен проблем с най-добрия ми приятел. Излезте веднъж заедно 3мата, покажи на приятелката му, че няма от какво да ревнува. Може и нещата да се променят.

Относно моите приятели и бившите ми гаджета... Ако съмпред дилема с кого да изляза днес, избирам гаджето, защото знам, че приятелите ми винаги стоят зад мен и няма да ми се разсърдят. Но по принцип винаги приятелите ми са по-важни.

belerofone
07-24-2008, 14:42
Всички сте адски прави...Но за мен беше потресаващо как тя му забранява да излиза с когото и да било макар никога да не го е казвала...Познавам всичките му приятели и знам какво мислят и те...Вярно е че работи , но пък аз работя по 16 часа на ден и имам отделям време на всички колкото и да им гузно понякога че съм уморен...

Колкото до месенето в личния живот...Той никога не е позволявал на някого да му навлезе в личното пространство...Дори и с мен има граници което е най-нормално...Но тя просто го държи изкъсо и той не се съпротивлява...Колкото и да не искам да го призная най-дългогодишният ми приятел е под чехъл ако не под цял обувалник...

ЗА предложението да излизем тримата...Опитах го още в началото....Той се съпротивлява....Дори не може да говори по телефона с мен нормално когато тя е наоколо какво остава да правим триалог навън....

mon4eto
07-24-2008, 14:43
Vinagi trqbva da nameri6 vreme i za priqtelite si,kogato ima6 gadje...Ne odobravqm tova,kogato ima6 vrazka da zapalva6 svobodnoto si vreme samo s gadjeto si...Edin den 6te se vidi6 s nego na drugiq den 6te obarne6 vnimanie i na priqtelite si :)