PDA

View Full Version : По добре така НАЛИ?



reni7o0o
07-24-2008, 14:23
Здравейте....просто ми се искаше да споделя с някой. :wink:
И така...преди много време се запознах с едно момче (С). Още от първия път когато го видях нещо потрепна в мен :smt055 казах си това е ТОЙ :smt008 Първоначално връзката ни беше като гонитба :D той ми предлага аз бягах, после аз го исках и мо го показвах но той беше безразличен...и така :smt117 :smt117 :smt117
Но дойде ден в който аз не издържах и приклиючих всякакви връски с него. И така минаха 2 години...когато едно горещо лято пак се срещнахме и... :oops: :smt007 :smt057 :smt060 :smt054
Прекарвахме си страхотно :D :P но дойде време за училището...той почна на 01.09 и докато тои учеше аз все бях сама...но го разбирах. След това дойде време и аз да почна училище (15.09) :x и спряхме да се виждаме следователно..СКЪСАХМЕ :smt102 :smt090 :smt089 :smt088
Дойде зимната ваканция и пак ме потърси....аз бях на седмото небе :grin: :grin: :grin: Сабрахме се...но след време той ме нарани...много жестоко :-# :-# :-# :smt089 :smt089 :smt089 :smt089
Бях много зле и не исках да излизам...излолирах всичко и всички. Но след месец се савзех малко и почнах отново да излизам...но не беше същото...всичките ми приятели забелязаха че просто съм спряла да се усмихвам и забавлявам. Но един дъждовен ден...сабудих се и си казах, "отново ме чака скучен и безинтересен ден, ден без (С)". Но не беше така точно в него ден срещнах (Х)... той единствен от мн други успя да достигне до мен, успя да ме издърпа от пропаста в която бях паднала...естествено трябваше му мн време за това...но не се отказа нито веднъж ;( за което съм му благодарна...той ми върна усмивката...показа ми че каквото и да се случи живота продължава
:smt051 :smt051 :smt051
И така с (Х) тръгнахме бяхме заедно обичахме се, чакашеме след училище ходихме на кафе, а после ми изпрасташе до фкъщи :smt058 Отново бях щастлива :smt041 а винаги когато (С) се появяваше (Х) ме пазеше и защитаваше. Но имаше нещо което постоянно ни отчуждаваше един от друг...РЕВНОСТА. Постоянно се съмнявах в него и го карах да ревнува, постоянно го дразнех и се заяждах с него, карали сме се, а той винаги ми е казвал че е можел да бъде с всяка(а наистина има бя момичета дето го харесват)....но е избрал мен въпреки всичко, казваше ми че ме обича и че мога да му вярвам но не му повярвах и така един ден го изгубих. Два месеца не си приказвахме и не се поглеждахме, макар че бяхме от една компания....в skype се тропахме...Един ден ме сравни с едно момиче (с което нямаме нищо общо) сравни ме че си приличаме като две капки вода....от което аз мн се засегнах...защото аз мразя това момиче то е най големия ми враг а той просто ми сравни с нея. В този момент усетих как нещо се откъсна от мен и излетя.... :cry: :smt022 Разбрах че любовта вече я няма...След тези два месеца на пренебрегване и убиждане....си поприказвахме сериозно и всичко се оправи станахме мн добри приятели....Един ден цялата компания се бяхме сабрали на кръчма празнувахме това че сме завършили :smt006 Точно в средата на купона той ме извика да поговорим за нещо слязохме до близкия парк...проказвахме си той ми предложи като ми обеща че няма да се държим пак като деца...с мн увещания пак се сабрахме...но просто усещах че моято любов е излетеля и че я няма и той не може да я върне...и след седмица пожелах да се разделим...той се сагласи....но каза че този път без да се убиждаме...само приятели...сагласих се.....И така...бяхме се разбрали да сме приятели....но не беше баш така постоянно идваше до мен и ме гушкаше...целуваше ме и аз му отвръщах с същото. Една вечер си писхме в skype. Казах му че или ще сме заедно или не...но този път окончателно защото не исакх да продължаваме така, а той ми отвърна че сме само приятели..аз му казах тогава спри да погтаряш на приятелката ми че ме обичаш...а той ми отвърна..."Има разлика м/у обичам и ходим нали"...след този отговор два дена не се поглеждахме...и на третия дойде и пак почна да ме прегръща и целува но този път казах НЕ и се отдръпнах от него...направи всичко възможно за да отида при него пращаше приятелите си да ме излъжат че плаче..но аз просто не отидох....Сега не съм го виждала от няколко дена...просто не излиза не ми пише в Skype...ииии кофти ми е но по добре така нали? Преди го обичах мн но вече не...няма смисъл да му давам надежди колкото и да ми е гадно и тъпо....НАЛИ??? :neutral:

Presley
07-24-2008, 14:30
Преди го обичах мн но вече не...няма смисъл да му давам надежди колкото и да ми е гадно и тъпо....НАЛИ??? :neutral:
Само това прочетох.
Ама ми стига.
Да,така е по-добре.Не му давай надежди.

Jagger
07-24-2008, 14:34
Много лошо си прецакана.... защо действат така хората когато са щастливи те разрушават щастието отново да им е гадно кфо толкова има в това да си прецакан... хммм и от двама ни един да тии иам късмета... Чудно мии как ще действаш сега всъщност може би очакваш да ти се каже ами незнам знам че като си с някой трябва уважение и доверие ако няма любов тя ще се появи рано или късно човек се учи да обича най-често нямат шанс връзките които са от сорта любов от пръв поглед където в началото си откачено влюбн/а и накрая уй... всъщност края винаги е много близо... в тези връзки... така че сичките взаимно сте се прецакали но мисля че ти си най-зле от всички... защото от всички си имала две възможности а ти ги пропиля и двете... иии разберете че никой нее сам на тоя свят винаги има някой около нас и ние трябва да се съобразяваме с него да го уважаваме и обичаме защото когато нещата се закучат ще видя кфо ще прайш

Поздрави от Jagger :D

Pliok0019
07-24-2008, 14:35
Преди го обичах мн но вече не...няма смисъл да му давам надежди колкото и да ми е гадно и тъпо....НАЛИ??? :neutral:
Само това прочетох.
Ама ми стига.
Да,така е по-добре.Не му давай надежди.
Много ме боли главата...

Напълно съм съгласна. Щом не го обичаш не го мотай напразно.

sladur4etyYy
07-24-2008, 14:36
:shock: защо по дяволите си изгубих времето да го 4ета?! :razz: не може6 ли сама да си отговори6 на въпроса? щом не изпитва6 нищо към него, ест 4е няма да му дава6 надежди :?

pandelka
07-24-2008, 14:36
След кат не го обичаш не му давай надежди права си!

Jagger
07-24-2008, 14:39
Преди го обичах мн но вече не...няма смисъл да му давам надежди колкото и да ми е гадно и тъпо....НАЛИ??? :neutral:
Само това прочетох.
Ама ми стига.
Да,така е по-добре.Не му давай надежди.

Всъщност може да му даде надежда но изхода от ситуацията е сложен тука ще трябва много доверие и толерантност която ми се види леко невъзможна затова или пробваш пак и влагаш цялата си душа в това както и във всичко което би трябвало да правиш или си стой сама....

Признаам си да си сам е готино (говорим за пълната самота) и може и когато си нямаш половинка ... но има дни и моменти (ако пък и дъжда те вали) в които ти са ще да си теглиш коршума така че избирай..

NeLLy_BaBy
07-24-2008, 14:58
Това с постоянните събирания и раздели не е работа. Не разбрах ти като приятел ли го обичаш или като нещо повече. Ако е като приятел амо не му даваяй надежди. Ако мислишче има нещо повече тогава действай. Хубаво че ти е помогнал когато ти е било тежко, но аз мисля че в момента ти го възприемаш просто като приятел, не искаш да го нараниш. Не е лошо и двамата да си изясните какво искате, защото все път да се събирате и да си викате този път ще е различно не е работа.

Пей с Мен
07-24-2008, 15:18
Преди го обичах мн но вече не...няма смисъл да му давам надежди колкото и да ми е гадно и тъпо....НАЛИ??? :neutral:
Само това прочетох.
Ама ми стига.
Да,така е по-добре.Не му давай надежди.
Много ме боли главата...

Напълно съм съгласна. Щом не го обичаш не го мотай напразно.
Абсолютно!!!

gPa3HuTeJl
07-24-2008, 15:22
Да ти пикам на emoticons..

Erica
07-24-2008, 15:23
Да!
Щом така го чувстваш,направи го така...,щом нямаш чувства към него си избрала правилното решение...По-добре сега отколкото след време,тогава ще го боли още повече...

cinderella_gugutka
07-24-2008, 15:25
мисля 4е трябва да поговориш с него-той те е целувал,но ти си му отвръщала и той 4овека си е помислил нещо :( щом нямаш 4увства ест 4е трябва вси4ко да свърши но трябва да му го обясниш още един път.просто...кажи му 4е държиш мн на него и ако иска да не се виждате известно вр за да те забрави но да си останете в добри отношения

Rebirthing
07-24-2008, 15:27
Какви хора сте вие бе "Иди ми дойди ми" какво е това нещо,ако го обичаш бъди с него, ако не кажи, че късате ОКОНЧАТЕЛНО!

cherinka
07-24-2008, 15:44
Ами, кво става с първото момче?
Четох ти темата, понеже ми стана интересно началото, а след това нищо за това момче !???

didi_baby
07-24-2008, 16:01
Щом сама казваш,че няма смисъл,недей да го въртиш повече :)

reni7o0o
07-24-2008, 16:02
Ами, кво става с първото момче?
Четох ти темата, понеже ми стана интересно началото, а след това нищо за това момче !???

Какво да стане...от време на време ми пише в skype...канил ме е да излезем и да се видим но съм отказвала....той е едно ужасно минало, което не искам да виждам...от моя страна всичко е приключило...

sasha_90
07-24-2008, 16:08
Правилно,не му давай надежди.

trayana
07-24-2008, 16:21
Ти си го каза-няма смисъл от напразни надежди!

reni7o0o
07-28-2008, 08:00
След онази вечер когато се отдръпнах от него...не бях го виждала някаде 5 дена...За тези 5 дена един негов приятел ми каза че постоянно (Х) ми говори зад гърба...вечерта в skype го напрайх на 2 стотинки...а той не спря да ми пофтаря че не е вярно и че ако има да ми казва нещо щял да го направи...аз не му повярвах...и той спря да ми пише.Една вечер компанията се бяхме сабрали...мина да се поздрави с мен...но аз не му дадох ръка...Много се ядоса почна да крещи че някой ми надува главата с глупости. И така цяла вечер не му чухме гласа...А днес разбирам че след като съм му се карала в skype си намерил аверка...обаче никои не трябвало да знае...било тайна...така де вече всички знаят...но тоий не знае че някой знае :D :D :D
Честно казано не ми пука....но се ядосвам че ходи пофтаря на всички че ме обича в същото време ходи се крии че си има аверка...НЕ МОГА ДА ГО РАЗБЕРА ТОВА :shock:

И все пак благодаря на всички...че ме подкрепихте че е по добре така...СУПЕР СТЕ :smt008

ThunderGoddess
07-28-2008, 08:08
Правилно си постъпила, няма смисъл да продължаваш агонията му. Смисъл той след време ще се съвземе, сигурна съм и ще си намери друга.