PDA

View Full Version : hum



iliqn4eto4
07-24-2008, 15:00
1.Напиши името на човек от срещуположния пол. 2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен? 3.Първият ти инициал:А-Р,Л-Р,С-Я. 4.Месецът ти на раждане. 5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло? 6.Напиши името на човек от същия пол като теб. 7.любимото ти число? 8.Калифорния или Флорида? 9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът? 10.Напиши желание. . . . . . . . . . . . . . . . . .Отговорите: 1.това е името на човекът,в който си истински влюбен. 2.Ако си избрал: Червено-Ти си жив и изпълнене с любов Черен-Ти си скромен и агресивен Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие Син-ти си човек със спонтанен характер Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора 3.Ако инициалът ти е: А-К-имаш много приятели и любов в живота Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро 4.Ако си роден в: Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа 5.Ако избереш... Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш 6.Това е най-добрият ти приятел 7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си 8.Ако избереш... Калифорния-обичаш приключенията Флорида-романтична душа си 9.Ако избереш... Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора 10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 чаc

Jagger
07-24-2008, 15:06
Леле какфи глупости ма може пък да разберем нещо повече за съформонците си... аз ще изпиша тия пумии по късно..

NaNa_SladuRana
07-24-2008, 15:13
като си новак, не означава,че не може да ползваш търсачката :-x
тази глупава "гледанка" я има във всяка безсмислена тема :x

TheMaggie
07-24-2008, 15:14
Умри уе..

Jagger
07-24-2008, 16:01
Прекръщавам темата нека сии излеем душата псувайте на воля така ега вии улекнe кой ви дразни некой сега е момента :D

NaNa_SladuRana
07-24-2008, 17:05
добра идея :grin:
Аз не мога да псувам,но като се науча как става,ще ви е*а майката (на някои де) :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

Jagger
07-24-2008, 17:08
точно така майката требе да го отнася но и сестрата трябва да обере пешкира в краен случай баба,леля ако вкл. малко извратена история глей кфо става.... и ето един брутален пример.... Да го начукам на майкати/леляти/баба ти/ сестра ти/братовчеткати/ в гъза и така да го овръта и да и го вдена че да получи перитонит и оплитане на червата..... :razz:

NaNa_SladuRana
07-24-2008, 17:21
Jagger майка ми я няма,сестрата е малка,а кучето-болно :lol:

Jagger
07-24-2008, 18:10
Дееба да еба кой да еба жената болна децата мъжки като фанах котака му разпрах путака.... :D :D

mel4ety
07-24-2008, 18:11
1.Напиши името на човек от срещуположния пол. 2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен? 3.Първият ти инициал:А-Р,Л-Р,С-Я. 4.Месецът ти на раждане. 5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло? 6.Напиши името на човек от същия пол като теб. 7.любимото ти число? 8.Калифорния или Флорида? 9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът? 10.Напиши желание. . . . . . . . . . . . . . . . . .Отговорите: 1.това е името на човекът,в който си истински влюбен. 2.Ако си избрал: Червено-Ти си жив и изпълнене с любов Черен-Ти си скромен и агресивен Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие Син-ти си човек със спонтанен характер Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора 3.Ако инициалът ти е: А-К-имаш много приятели и любов в живота Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро 4.Ако си роден в: Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа 5.Ако избереш... Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш 6.Това е най-добрият ти приятел 7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си 8.Ако избереш... Калифорния-обичаш приключенията Флорида-романтична душа си 9.Ако избереш... Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора 10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 чаc сори ама тук ли е им е мястото на тия фъшкии?то не беше по скайп...по вбокс-а също айде и по форумите ...ебаси :? :o

Jagger
07-24-2008, 18:18
Псувай бре... това вече е официална тема да псуваме.... :grin:

mel4ety
07-24-2008, 18:25
Псувай бре... това вече е официална тема да псуваме.... :grin: :shock: :grin: :grin: :grin: йеееее

LaDy_DaQnA
07-24-2008, 20:17
Ей путка майна да го беше пуснала в кофата....... Ам аз кого да псувамм

Andreev
07-24-2008, 20:20
:razz: :razz: :razz:

sladur4etyYy
07-24-2008, 20:59
Дееба да еба кой да еба жената болна децата мъжки като фанах котака му разпрах путака.... :D :D


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

и за да не е спам: да ви еба майката на си4кииииии :smt098 :razz:

sasha_90
07-25-2008, 13:11
Такава тема е имало много пъти.И знаеш ли каква й е била съдбата?А познай. :)

NaNa_SladuRana
07-25-2008, 15:11
Дееба да еба кой да еба жената болна децата мъжки като фанах котака му разпрах путака.... :D :D


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

и за да не е спам: да ви еба майката на си4кииииии :smt098 :razz:
не искам да ми ставаш татко :cry:

Jagger
07-25-2008, 15:29
Дееба да еба кой да еба жената болна децата мъжки като фанах котака му разпрах путака.... :D :D


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

и за да не е спам: да ви еба майката на си4кииииии :smt098 :razz:
не искам да ми ставаш татко :cry:

Tи па ти па нема да боли (много) :D

soul1199
07-25-2008, 15:50
:shock: kakva tema,ama sega,koi da psyvam :shock:

sasha_90
07-25-2008, 15:51
:shock: kakva tema,ama sega,koi da psyvam :shock:
Няма смисъл.Такива и подобни теми без смисъл ще има и в бъдеще.

soul1199
07-25-2008, 15:58
:shock: kakva tema,ama sega,koi da psyvam :shock:
Няма смисъл.Такива и подобни теми без смисъл ще има и в бъдеще.da prava si :(

mel4ety
07-25-2008, 16:30
:shock: kakva tema,ama sega,koi da psyvam :shock: мен ;-) :| :-D :D

soul1199
07-26-2008, 09:43
:shock: kakva tema,ama sega,koi da psyvam :shock: мен ;-) :| :-D :D :shock: :D za6o iska6 teb? :)

maharbal
07-26-2008, 10:31
1.Напиши името на човек от срещуположния пол. 2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен? 3.Първият ти инициал:А-Р,Л-Р,С-Я. 4.Месецът ти на раждане. 5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло? 6.Напиши името на човек от същия пол като теб. 7.любимото ти число? 8.Калифорния или Флорида? 9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът? 10.Напиши желание. . . . . . . . . . . . . . . . . .Отговорите: 1.това е името на човекът,в който си истински влюбен. 2.Ако си избрал: Червено-Ти си жив и изпълнене с любов Черен-Ти си скромен и агресивен Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие Син-ти си човек със спонтанен характер Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора 3.Ако инициалът ти е: А-К-имаш много приятели и любов в живота Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро 4.Ако си роден в: Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа 5.Ако избереш... Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш 6.Това е най-добрият ти приятел 7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си 8.Ако избереш... Калифорния-обичаш приключенията Флорида-романтична душа си 9.Ако избереш... Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора 10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 чаc

1. krisi
2. sin
3. L-R
4. iuni
5. cherno
6. vlado
7. dve sa :D 13 i 666
8. kaliforniq
9. ezero
10. amiii nqma kak da spodelq :oops:

maharbal
07-26-2008, 10:32
o boje :D chak sega zabelqzah che ne trqbav da otgovarqm tuka na vyprosite :lol: :lol: mnogo sym typ nachi :D

mel4ety
07-26-2008, 16:40
:shock: kakva tema,ama sega,koi da psyvam :shock: мен ;-) :| :-D :D :shock: :D za6o iska6 teb? :) ми ддз :D скоро не са ме псували и аз не съм псувала и ми е станало мъчно за псувните :cry: 8) :) :D 8-)