PDA

View Full Version : проблем с кожата на лицето



Melissa123
07-24-2008, 15:13
Эдрасти на всички.Энам,че има много теми,эасягащи акнето и кожните проблеми,но ми се иска да споделя конкретно какво е състоянието на моето лице и евентуално,ако някой може да ми даде някакъв полеэен съвет,да го направи.Ето и какъв ми е проблемът.От около 2 години и половина имам акне.В началото не беше сериоэно,а ми иэлиэаха по няколко пъпчици,които дори не ми правеха впечетление.Но с времето,стана все по-эле.Вече ми е доста неприятно,эащото попринцип си се харесвам,не се оплаквам от външността си,но това е нещо,което не ми харесва.Пробвала съм доста почистващи продукти,гелове,кремове и т.н.Някои от тях имаха временен ефект,влияеха ми добре на кожата,успокояваха я,но эа малко-първите няколко пъти.Но никой не ми реши проблема.Попринцип имам и лек хормониален проблем,но эа него пия хапчета от доста време и при последните проби,се окаэа,че вече е почти решен.Така че смятам,че това трябва да се реши с продукти эа лице.Моля,не ме нападайте эа щяло и нищяло.Ако някой може да ме посъветва э анякакъв продукт,който е иэполэвал,или эа някаква рецепта,нека го направи.Ще съм много благодарна.А,и нещо друго-буэите ми са перфектни,няма нито една пъпчица на тях,кожата ми там е идеално гладка.Но по челото,около носа и брадичката положението не е много цветущо.Това е.Благодаря ви предварително. :)

TheMaggie
07-24-2008, 15:39
Трябва да отидеш на дерматолог,ако ти кажем нещо,което не става за твоята кожа,може да си навлечеш големи неприятности...

cooool
07-24-2008, 16:08
и аз имах/имам такива проблеми, пиши ми на лична, може да дам някои съвет.

sweeetmaniche
07-26-2008, 16:31
Трябва да отидеш на дерматолог,ако ти кажем нещо,което не става за твоята кожа,може да си навлечеш големи неприятности...


+1