PDA

View Full Version : Ще ме боли ли, ако....?



Green`Sky
07-24-2008, 18:45
Като за начало, здрасти на всички! :)
Имам въпрос!
Ако досега не съм правила секс, но съм ходила на гимнастика, ползвам тампони и са ми бъркали с пръстчета :oops: , при първия път ще ме боли ли?!? .. За кръв няма да питам, щото предполагам няма да има, но ако греша ме поправете PLS!?
Мерси много предварително за отговорите! :-) :-)

Xrisenceto
07-24-2008, 18:52
ami kakvo da ti kaja az sam majoretka i predi da pravq sex miloto mi barkashe s prastche ama edno e prast drugo e hui taka che malko ili mnogo shte te boli no bolkata e tarpima spokoino :) a krav pri men imashe malko no pri vseki e razlichno.... :-)

blackfate
07-24-2008, 18:55
"Звездите ми говоряяяят" ...
- Не съм гадателка, при всеки е различно, мен и ме боля, и кръв имаше малко ... ма съм жива, ае са...болката не идва само от скъсването на химена, а и от самото разширяване на влагалището при проникването.

Nadelina
07-24-2008, 18:59
Bolka ima nezavisimo dali igraesh gimnastika, dali si slagash tamponi ili ti burkat s prystcheta. I tazi bolka e zashtoto edno e pryst ili tampon, syvsem drugo e penis, dokato se razshirqt muskulite i sviknat s debelinata, shte pochuvstvash nekomfort.

bebeT00
07-24-2008, 19:06
dali 6te te boli zavisi kolko nejen 6te e 4oveka s koito 6te go napravi6 ,s pra64e e edno i drygo e s p*nis ,,pak za krav pri vsqka e razli4no pri men ima6e malko ne e ni6to ypasno ,pri nqkoi e samo kap4ici ,

bunit0
07-24-2008, 19:32
pri vseki e razli4no , sig 6a te boli mam zavisi i ot mom4eto kak 6a go vkara :) :)

miShle
07-24-2008, 19:37
Значи съгласна съм с един пост по-нагоре. То не боли само то разкъсването на хименът .. ами и от самото разширение на влагалището ти. Дори и да е разкъсан хименът не означава,че няма да те боли.Болката главно идва от разтягането както вече казах.Затова много зависи от момчето ти до колко той ще е нежен и внимателен и т.н... :)

Green`Sky
07-24-2008, 20:31
много мерси за отговорите! :-)

pasii_sladuranata
07-24-2008, 21:03
Значи съгласна съм с един пост по-нагоре. То не боли само то разкъсването на хименът .. ами и от самото разширение на влагалището ти. Дори и да е разкъсан хименът не означава,че няма да те боли.Болката главно идва от разтягането както вече казах.Затова много зависи от момчето ти до колко той ще е нежен и внимателен и т.н... :)
апсолютно точно :)

cherinka
07-24-2008, 21:26
Болка има и при десетия път, и при петнадесетия път..
Винаги се усеща леко напрежение.

Presley
07-24-2008, 21:58
Вероятно да.

t1n4e7o
07-24-2008, 22:00
Да както казаха по горе при всеки е различно.. Мен например много ме боля макар да беше внимателно момчето и изобщонямах кръв но.. При всеки е различно :)

Romeo_is_dead
07-25-2008, 00:02
Важно е партнйорът да внимава. Ако и идея си няма, ще боли много. Ако е внимателен ще боли значително по-малко но ве пак ще има усещане, важното е той да е внимателен. 2 пъти съм отварял момиче и ги боля но не много.

danielchety
07-25-2008, 11:28
При всеки е различно може да не боли , може и да не те боли .... :P

NightGuardian
07-25-2008, 13:28
Щом питаш , ще ме боли ли! Значи все още , не си готова за това!

Ще ти дам примера с мен , когато исках да си правят татус.
Всички казваха ,че ще боли и ще омра от болка ,но като си наумих ,че съм готов въобще , не ме ебеше какво приказват.
Седнах , болеше ме , но все пак като исках нещо го получих!
Същото и при теб , като се почувстваш готова , правиш го!
Не се ли чувстваш готова седиш и питаш тука по форумите , замисли се! ;)

gerinkata92
07-25-2008, 13:36
Кръв би трябвало да има,защото с пръстче трдуно ще скъсаш химен,разбира се не е невъзможно. :)

SpOrTs_GiRl
07-25-2008, 17:57
Ние да не сме ясновидци да знаем ще има ли кръв или не?? Може и да има .. защо да няма?? (както сама си написала) ..
И да, ще боли .. Сравни дебелината на члена с дебелината на тампон и пръстче ......... : )

pifiella
07-25-2008, 18:03
Като за начало, здрасти на всички! :)
Имам въпрос!
Ако досега не съм правила секс, но съм ходила на гимнастика, ползвам тампони и са ми бъркали с пръстчета :oops: , при първия път ще ме боли ли?!? .. За кръв няма да питам, щото предполагам няма да има, но ако греша ме поправете PLS!?
Мерси много предварително за отговорите! :-) :-) дахо гимнастиката ти помогне и като почнеш да раждаш