PDA

View Full Version : Шаш..



mechence1
07-24-2008, 20:06
Хм..приятелката ми се е вайнала тук до мен..много е притеснена а аз немога нищо да я посаветвам и затова пишеме тук..днес е правила секс с приятеля си и поради една или др причина е било без презерватив..той не е свършвал в нея но след това се е избарсал и след около 1 минута пак е продължил..тя не го е спряла защото въобще не е разбрала кога е свършил..нещо да посаветвате..мс предварително :) и какъв е риска

cSSiE
07-24-2008, 20:08
малък, но го има

bunit0
07-24-2008, 20:29
spox
mn hora s godini si praqt deca puk ti ot purviq tup malko 6a e trudno :-D :-D

SpOrTs_GiRl
07-24-2008, 21:17
Оф .... разбира се, че има риск !! .. Не се ли научихте бе мамка му !!!!!!! За какво са ПРЕЗЕРВАТИВИТЕ ?! Какво означава "по една или друга причина" ?? То веднъж става белята .... Ако ще в пералнята да си го пусне .. в канала остават сперматозоиди .. Той дори не го е измил, просто си го е избърсал и е продължил.. А пък за предеякулационна течност сигурно не сте чували ..

ELFIQ
07-24-2008, 21:20
Оф .... разбира се, че има риск !! .. Не се ли научихте бе мамка му !!!!!!! За какво са ПРЕЗЕРВАТИВИТЕ ?! Какво означава "по една или друга причина" ?? То веднъж става белята .... Ако ще в пералнята да си го пусне .. в канала остават сперматозоиди .. Той дори не го е измил, просто си го е избърсал и е продължил.. А пък за предеякулационна течност сигурно не сте чували ..

+100 :-x :-x :-x :-x :-x

ELiTyYy
07-24-2008, 21:20
Според мене няма нищо..
щом се е избърсал...
ама другия път ползвайте презервативи...!

cherinka
07-24-2008, 21:24
Според мене няма нищо..
щом се е избърсал...
ама другия път ползвайте презервативи...!
Бърсане, не бърсане, на мен лично ми втръснаха мненията от сорта на "След секс пишката не се бърше, а се ИЗМИВА". Тоооооолкова пъти е повтаряно това точно в този форум, че толкова ми се е набило в главата, че вече няма накъде...
Няма да е лошо и във вшите глави да се набие. :)

ROCKLIFE
07-24-2008, 21:25
Като начало един тест за бременност да си вземе.

:-o

mainata90
07-24-2008, 21:26
Оф .... разбира се, че има риск !! .. Не се ли научихте бе мамка му !!!!!!! За какво са ПРЕЗЕРВАТИВИТЕ ?! Какво означава "по една или друга причина" ?? То веднъж става белята .... Ако ще в пералнята да си го пусне .. в канала остават сперматозоиди .. Той дори не го е измил, просто си го е избърсал и е продължил.. А пък за предеякулационна течност сигурно не сте чували ..

Ако се изпикае и в канала няма да има сперматозоиди 8)

SK0RP10N
07-24-2008, 21:26
Risk vinagi ima

SpOrTs_GiRl
07-24-2008, 21:30
Като начало един тест за бременност да си вземе.

:-o
Ако го направи днес няма да отчете вярно .. Теста се прави първия ден от закъснението на цикъла или 14 дни след акта. : )

t1n4e7o
07-24-2008, 22:07
Хм..приятелката ми се е вайнала тук до мен..много е притеснена а аз немога нищо да я посаветвам и затова пишеме тук..днес е правила секс с приятеля си и поради една или др причина е било без презерватив..той не е свършвал в нея но след това се е избарсал и след около 1 минута пак е продължил..тя не го е спряла защото въобще не е разбрала кога е свършил..нещо да посаветвате..мс предварително :) и какъв е риска

Според мен риска е много голям, защото личномайка ми го е казвала от опит, че сперматозоидите са живи в каналчето на мъжа до 8 часа след празненето.. и докато си е продължавал има ама много голям риск да е попаднала семенна течност в нея...

InDo
07-24-2008, 22:12
ПРЕЗЕРВАТИВИТЕ!! Ползвайте ги играете си със съдбата,бъдете по-разумни и внимателни!! :-x 8) 8) !!

danny06
07-24-2008, 23:02
явно твоята приятелка иска да дундурка дечица..

Rebirthing
07-24-2008, 23:08
Разбира се че има риск,егати как може да сте толкова необразовани :-x
ако например си избършеш ръцете в някаква салфетка ще махнеш ли всички микроби/съжалявам,че сравнявам сперматозоид с микроб,но това ми идва в момента на ум/ така, че за тази работа си има САПУН :-x /

gerinceto
07-24-2008, 23:17
da si napravi test,no shansut da e stanalo neshto spored men e maluk

gPa3HuTeJl
07-25-2008, 00:05
Т1пи сте... до когато момчето се изпразни... са как да се изразя... в1тре в пацака остава още сперма, която после сама излиза..нещо такова беше... 100% е излязла... и е станал фал... такаче... изберете му име... и ни кажете к0га ш'е е кр1щенето..

didi_baby
07-25-2008, 05:08
Ам приятела й какво се бърше,да се беше измил и тя да му го засмуче,има вероятност то винаги остава нещо :( Не е лоша идея вече да му мислиш името,това е трудно решение по принцип

alex
07-25-2008, 05:56
На кратко да обобщя:

1.Тест за бременност още няма да даде верен резултат защото е прекалено рано
2.Със сигурност семенна течност е проникнала в нея. Сравнително малко количество но дори една капка понякога е достатъчно.
3.Голяма грешка е че са го правили без презерватив и без друг тип контрацептив.

KadifWerewolf
07-25-2008, 06:01
Предлагам Иван за момче.

Iowa
07-25-2008, 06:15
Plan B?
има некфо такова хапче..
мисля че трябва да се вземе до 48 часа след като сте го правили..

ако имаш нещо в тебе, го убива.. =р
ма е доста скъпо..
а и не знам дали така се казва в и България..
ама да, отиди в аптеката и питай.

danielchety
07-25-2008, 06:48
Тест :smt069

Lil_Iv
07-25-2008, 06:58
Аз бих посъветвала направо Ескапел.
Важно е и в кой ден от цикъла са правили секс. Ако е било през 12-18 ден, е твърде рисково.

mechence1
07-25-2008, 07:11
:)

SpOrTs_GiRl
07-25-2008, 07:16
ами от секса не са минали дори 24 часа..щом повечето казвате че е много вероятно да е станало нещо да си купили ескапеле и каква сигурност дава това :)
Да си купи ... а каква сигурност дава - никой не може да ти каже дали ще подейства .. Има момичета, които са го пили, но не им е подействало ..
Аз съм го пила преди време и ми подейства .. Но има доста странични ефекти .. Общо взето ти е*ава майката на организма .. :? Но щом се налага ..

П.П. ай-голям ефект има до 12 часа след акта .. Колкото по-скоро се зпие, толкова по-сигурен ефект !! .. Знам листовката найзуст .. мога цялата да ти я напиша .. :D

AnChItOoOo
07-25-2008, 07:17
На кратко да обобщя:

1.Тест за бременност още няма да даде верен резултат защото е прекалено рано
2.Със сигурност семенна течност е проникнала в нея. Сравнително малко количество но дори една капка понякога е достатъчно.
3.Голяма грешка е че са го правили без презерватив и без друг тип контрацептив.

+1 ;-) Щом водят полов живот трябва да са наясно какви ще са последствията от това което са направили.

mechence1
07-25-2008, 07:20
:)

SpOrTs_GiRl
07-25-2008, 08:35
амм може ли да кажеш някой от страничните ефекти
Много са ... просто ако започна да ги изброявам .. Това са допънителни хормони, приемеш ли ги >> предзвикват хормонален дисбаланс ..
Най-важното е да не повърне хапчето .. Когато го изпие може да й стане зле .. да й се завие свят да й се гади .. Не трябва да го повръща .. Повърне ли го - трябва да пие ново .. На листовката си пише.

vodka_f
07-25-2008, 08:43
да сега винаги има рискове ескапел и така нататък на една приятелка също не помогна това хапче поуката е да се пазиш абсолютно добре....,а за приятелката ти аз съм почти сигурна,че е хванала .

it_ends_tonight_
07-25-2008, 11:30
Каквито и да са били причините не са били основателни за да не ползват презерватив. Нейн си проблем, следващия път да мисли с тва на раменете си!

mechence1
07-25-2008, 11:51
:)

SpOrTs_GiRl
07-25-2008, 11:55
направи си тест sure check..отрицателен е утре пак 6те си направи има ли за какво да се притеснява
Каквооо?!?!?! .. Не прочете ли предното ми мнение?? Мислиш ли, че теста ще бъде валиден сед като е правила секс вчера???? .. Валиден ще бъде само един ден след закъснението на цикъла или 14 дни след акта !! Разбира се, че ако си го направи днес и утре ще й покаже отрицателен !! Пу .. поне четете .. И след като 15 пъти се повтори ИМА ОТ КАКВО ДА СЕ ПРИТЕСНЯВА, РАЗБИРА СЕ !!

mechence1
07-25-2008, 12:06
Аз бих посъветвала направо Ескапел.
Важно е и в кой ден от цикъла са правили секс. Ако е било през 12-18 ден, е твърде рисково. ам от деня в които и е до6ло или от деня в които и е свър6ило се броят тези дни ако е от деня в които и е до6ло са минали 19 дни

ivana0895
07-25-2008, 12:18
mislete my imence ve4e , aide tyka da zalagame kakvo 6te e mom4e ili momi4e ... :D a do tova bez prezervativi - zle ste , mai iska6 naistina da dondyrka6 de4ica ot mene da vi e jivo i zdravo novoto bebe !

sLaDkA_GrEsHkA
07-25-2008, 12:40
СТИГА СТЕ СЕ КАРАЛИ ПЪК ВИЕ АМИ ПОМОГНЕТЕ НА МОМИЧЕТО ! АКО НЕ СА МИНАЛИ 72 ЧАСА ТИЧАЙ ДА СИ КУПИШ ЕСКАПЕЛ ! МЖДУ 25 И 35ЛВ Е, И НЕ Е СИГУРНО ЧЕ Е СТАНАЛ ГАГ, НО ПОДОБРЕ ДА ГО ПИЕШ, ЗА ДА СИ ПО СПОКОЙНА НЯМА ДА УМРЕШ ОТ ЕДНО ХАПЧЕ. САМО МУ ПРОЧЕТО ОПЪТВАНЕТО ПРЕДИ ДА ГО ИЗПИЕШ ! УСПЕХ !

sper
07-25-2008, 13:31
ейй ако е момиче може ли да се казва уриналка :Д мнооо е брутално :Д:Д:Д а за момче името му правенбезпрезеватив :Д

mechence1
07-25-2008, 13:36
:)

Lil_Iv
07-26-2008, 11:28
Аз бих посъветвала направо Ескапел.
Важно е и в кой ден от цикъла са правили секс. Ако е било през 12-18 ден, е твърде рисково. ам от деня в които и е до6ло или от деня в които и е свър6ило се броят тези дни ако е от деня в които и е до6ло са минали 19 дни

Броят се от деня, в който й е дошло, като той се взема за 1ви.
19ти звучи по-малко рисково, но пак е опасно. Да пие Ескапел и това е.