PDA

View Full Version : Да ми 'дойде' по-рано..?



SwEeT_PriNceSsS
07-24-2008, 20:13
зжл. за тъпата тема но.. ми се налага просто.... :o
искам да ви попитам някой знае ли какво мога да направя за да ми дойде по-рано..по принцип трябва да ми дойде на 27-28 но не мога да чакам до тогава.... ще ходя на море и трябва да съм 'чиста' :D Приятелки са ми казвали че пили витамин Ц за да им дойде по-рано и след това като им дойде пак го пили за да им свърши по-рано.. вярно ли е че действа.. и какво бихте ми препоръчали което сте използвали :-D :P

SwEeT_PriNceSsS
07-24-2008, 20:26
офффф........ сбъркала съм раздела..... :? ако може да я преместите...! :oops:

zxcvbnmasdfghjkl
07-24-2008, 20:50
аз пия витамин C,за да си го забавя,а не за да ми дойде по-рано.. :?

MissIndependent
07-24-2008, 20:50
Да, витамин C помага, но не е много полезно за организма! :!:

lunichkataaa
07-24-2008, 21:22
Да, витамин C помага, но не е много полезно за организма! :!:

+1

sexa_na_kompleksa
07-25-2008, 07:38
Четох преди време тук във форума, че ако пиеш две ванилии с една чаша кока кола ти идва по-рано. Друг вариянт беше две лъжици канела. Но не знам каква работа върши това. Можеш да пиеш и лекарства, но и те не са полезни. В краен случай - тампони.

LadyCarameL
07-25-2008, 07:43
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=183868

Xelliex*
07-25-2008, 07:49
горните неща въпреки че не виждам какво общо има витамин С ама .. :)

TheNewReligion
07-25-2008, 07:56
Ммм , има доста такива теми , но както и да е . Този път и аз имам същия проблем , но тъй като менструалния ми цикъл е нередовен ( понякога даже не ми идва) се надявам този месец да ме подмине и не взимам никакви хапчета , защото ме е страх да не си навредя . А ако ти толкова много искаш да го изместиш , според мен е най-добре да се консултираш със специалист . :-|

dqvolski_angel
07-25-2008, 07:59
пиеш аспирин по 3 пъти на ден например 2 седмици преди да ти дойде и ще ти подрани ;)

foreverr
07-25-2008, 10:55
Скоро ми закъсняваше мнооого и направих следното-пих чай от обелките на лук и ми дойде след 2 часа.Също и на една съфорумка и дойде и на нея от лук от чай.И една фр също и действа тва.Пробва!До 24 часа ще ти дойде.

foreverr
07-25-2008, 11:04
пиеш аспирин по 3 пъти на ден например 2 седмици преди да ти дойде и ще ти подрани ;)
О тва е много вредно бе!То тя за 2 седмици ще изпие 42 аспирина :shock: Тва сигурно е повече от една опаковка!!И по 3 аспирина на ден ще умре от жега, защото аспирина затопля много!

Biskfitka
07-25-2008, 11:12
абее от витамин Ц ще и дойде по-късно не по рано :(

adizitk1
07-25-2008, 12:05
пиеш аспирин по 3 пъти на ден например 2 седмици преди да ти дойде и ще ти подрани ;)
О тва е много вредно бе!То тя за 2 седмици ще изпие 42 аспирина :shock: Тва сигурно е повече от една опаковка!!И по 3 аспирина на ден ще умре от жега, защото аспирина затопля много!
+1 :? не правете глупости,има си тампони

sexa_na_kompleksa
07-25-2008, 14:38
Скоро ми закъсняваше мнооого и направих следното-пих чай от обелките на лук и ми дойде след 2 часа.Също и на една съфорумка и дойде и на нея от лук от чай.И една фр също и действа тва.Пробва!До 24 часа ще ти дойде.

И как по-точно се приготвя този чай?

foreverr
07-25-2008, 14:40
Скоро ми закъсняваше мнооого и направих следното-пих чай от обелките на лук и ми дойде след 2 часа.Също и на една съфорумка и дойде и на нея от лук от чай.И една фр също и действа тва.Пробва!До 24 часа ще ти дойде.

И как по-точно се приготвя този чай?
Aми взимаш една голяма глава лук и я обелваш.Обелките и слагаш в вдоа с количество 1 чаена чаша.Слагаш на котлона и като заври чакаш 2-3 минути докато придобие оранжево-кафеникъв цвят.И после докато е поносимо топло пиеш ама по-бързо го пиеш.И на мен ми дойде след 2 часа, а на съфорумката след 14 часа, а на една моя фр след 24 часа.

sexa_na_kompleksa
07-25-2008, 14:43
Скоро ми закъсняваше мнооого и направих следното-пих чай от обелките на лук и ми дойде след 2 часа.Също и на една съфорумка и дойде и на нея от лук от чай.И една фр също и действа тва.Пробва!До 24 часа ще ти дойде.

И как по-точно се приготвя този чай?
Aми взимаш една голяма глава лук и я обелваш.Обелките и слагаш в вдоа с количество 1 чаена чаша.Слагаш на котлона и като заври чакаш 2-3 минути докато придобие оранжево-кафеникъв цвят.И после докато е поносимо топло пиеш ама по-бързо го пиеш.И на мен ми дойде след 2 часа, а на съфорумката след 14 часа, а на една моя фр след 24 часа.

Мерси много!

foreverr
07-25-2008, 20:58
Скоро ми закъсняваше мнооого и направих следното-пих чай от обелките на лук и ми дойде след 2 часа.Също и на една съфорумка и дойде и на нея от лук от чай.И една фр също и действа тва.Пробва!До 24 часа ще ти дойде.

И как по-точно се приготвя този чай?
Aми взимаш една голяма глава лук и я обелваш.Обелките и слагаш в вдоа с количество 1 чаена чаша.Слагаш на котлона и като заври чакаш 2-3 минути докато придобие оранжево-кафеникъв цвят.И после докато е поносимо топло пиеш ама по-бързо го пиеш.И на мен ми дойде след 2 часа, а на съфорумката след 14 часа, а на една моя фр след 24 часа.

Мерси много!
Ако ще пробваш кажи дали има ефект :) Карче не вярвам да не ти дойде от тва!

sladko_teenche_v
07-25-2008, 21:13
Абе хора,тва е цикал!това е нещо дето не можеш да контролираш!Всичко което "БИ МОГЛО" да го накара да подрани или да спре е вредно или гадно или недействащо! :-x :-x
Витамин С натоварва черния дроб
Аспирин- :shock:
Чай от лук - :shock: :smt097
и други бабини или пубертетски дивотини!Има интернет!пишат се съвременни книги по тая тема! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_crazy_baby_
07-25-2008, 22:48
Абе хора,тва е цикал!това е нещо дето не можеш да контролираш!Всичко което "БИ МОГЛО" да го накара да подрани или да спре е вредно или гадно или недействащо! :-x :-x
Витамин С натоварва черния дроб
Аспирин- :shock:
Чай от лук - :shock: :smt097
и други бабини или пубертетски дивотини!Има интернет!пишат се съвременни книги по тая тема! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
понякога тези " бабини или пубертетски дивотини" помагат повече от лекарствата които се предлагат на пазара ... :?

c0smopolitan
07-25-2008, 22:53
Saglasna sam 4e ot Vitamin C idva po-kasno,no ot mlqko s kanela idva po-barzo,znam ot edna fr`ka kaza 4e ima efekt 8)

FairyNymph
07-26-2008, 10:19
Има едни хапчета, с които да ти дойде веднага и доколкото знам не е хубаво, но ако не го правиш често няма да е проблем.

marilyn
07-26-2008, 13:05
Витамин Ц не е вредно бе хора! Аз пия всеки месец(за да ми налами течението).
А по темата: има си лекарства, но те се изписват от лекар а и ти предполагам си под 18. А това за ванилиите и канелата и аз го четох, но не му вярвам.

sladko_teenche_v
07-26-2008, 17:14
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

kalpazanka
07-26-2008, 19:33
пиеш аспирин по 3 пъти на ден например 2 седмици преди да ти дойде и ще ти подрани ;)
Ако й стане нещо, теб ли да дърпат после по съдилища?!

sexa_na_kompleksa
08-03-2008, 14:27
Ако ще пробваш кажи дали има ефект :) Карче не вярвам да не ти дойде от тва!

Пих вчера към 14h, но не ми дойде. Днес пак по това време някъде пих, но още не ми е дошло! Вчера пих и 2 ванилии, разтворени в чаша кока кола... Ако някои знае още такива бабини рецепти, нека да сподели.

LP_GirL
08-03-2008, 15:32
за себе си мога да кажа, че при мен идва по рано, ако пия повече алкохол ....

sexa_na_kompleksa
08-03-2008, 15:42
за себе си мога да кажа, че при мен идва по рано, ако пия повече алкохол ....

Е, при мен явно не - последните 2 седмици само съм пила.

LP_GirL
08-03-2008, 16:55
за себе си мога да кажа, че при мен идва по рано, ако пия повече алкохол ....

Е, при мен явно не - последните 2 седмици само съм пила.
не знам какво друго ефикасно да предложа, може би опитай да пиеш противозачатъчни и от тях няма да ти дойде по рано ами ще закъснее, и когато се върнеш от морето спри и тях и ще ти дойде след няколко дни ....

sexa_na_kompleksa
08-03-2008, 17:01
за себе си мога да кажа, че при мен идва по рано, ако пия повече алкохол ....

Е, при мен явно не - последните 2 седмици само съм пила.
не знам какво друго ефикасно да предложа, може би опитай да пиеш противозачатъчни и от тях няма да ти дойде по рано ами ще закъснее, и когато се върнеш от морето спри и тях и ще ти дойде след няколко дни ....

Не исках да прибягвам до хапчета, а просто до някоя бабина рецепта... Ми ако ми дойде на морето, ще си сложа тампон... Мерси все пак!

foreverr
08-03-2008, 18:23
Ако ще пробваш кажи дали има ефект :) Карче не вярвам да не ти дойде от тва!

Пих вчера към 14h, но не ми дойде. Днес пак по това време някъде пих, но още не ми е дошло! Вчера пих и 2 ванилии, разтворени в чаша кока кола... Ако някои знае още такива бабини рецепти, нека да сподели.
:shock: :shock: Не мога да повярвам, че не ти е подействал чая от лука!А я кажи топъл ли го пи или студен???И по бързо ли го пи или много бавно??Защото аз го изпих топъл и то мноого бързо.И ми дойде след 2 часа :shock:

VinagiSumAz
08-03-2008, 20:08
Ако ще пробваш кажи дали има ефект :) Карче не вярвам да не ти дойде от тва!

Пих вчера към 14h, но не ми дойде. Днес пак по това време някъде пих, но още не ми е дошло! Вчера пих и 2 ванилии, разтворени в чаша кока кола... Ако някои знае още такива бабини рецепти, нека да сподели.
:shock: :shock: Не мога да повярвам, че не ти е подействал чая от лука!А я кажи топъл ли го пи или студен???И по бързо ли го пи или много бавно??Защото аз го изпих топъл и то мноого бързо.И ми дойде след 2 часа :shock:

i az go probvah tova s luka i to vchera, no vse oshte ne mi e doshlo :(

foreverr
08-03-2008, 20:18
Ако ще пробваш кажи дали има ефект :) Карче не вярвам да не ти дойде от тва!

Пих вчера към 14h, но не ми дойде. Днес пак по това време някъде пих, но още не ми е дошло! Вчера пих и 2 ванилии, разтворени в чаша кока кола... Ако някои знае още такива бабини рецепти, нека да сподели.
:shock: :shock: Не мога да повярвам, че не ти е подействал чая от лука!А я кажи топъл ли го пи или студен???И по бързо ли го пи или много бавно??Защото аз го изпих топъл и то мноого бързо.И ми дойде след 2 часа :shock:

i az go probvah tova s luka i to vchera, no vse oshte ne mi e doshlo :(
А я кажи как пи тапитката-топла или студена ииии бързо или бавно???А причината на това, че не ти идва може да е бременност!И другото нещо което може да си сгрешила е, че не си варила чая достатъчно!!

sladur4etyYy
08-03-2008, 23:41
на мен тоя 4ай май ми помогна щото го пих и на следващия ден ми дойде ама нз дали от 4ая или тогаа си е тряало да ми дойде :-| 8-)

zvezdichkaaa
08-04-2008, 05:34
Туко-що го пробвах това с чая и дано има ефект,но трябва да кажа,че беше повече от отвратителен и не залагам големи надежди на него.Все пак дано има ефект,стискайте палци.Утре ще пиша :) :grin: .

sexa_na_kompleksa
08-04-2008, 06:33
Пих го топъл и сравинтелно бързо. И не, не съм бременна. :-D Днес ще пробвам пак за последен път.

VinagiSumAz
08-04-2008, 08:41
Пих го топъл и сравинтелно бързо. И не, не съм бременна. :-D Днес ще пробвам пак за последен път.

i az go pih po syshtiqt nachin - byrzo,dokyto e topul i beshe dostatychno svaren.... no ne se poluchi

sexa_na_kompleksa
08-04-2008, 12:52
Пих го топъл и сравинтелно бързо. И не, не съм бременна. :-D Днес ще пробвам пак за последен път.

i az go pih po syshtiqt nachin - byrzo,dokyto e topul i beshe dostatychno svaren.... no ne se poluchi

Явно не действа при всички. Аз пих 3 пъти!

foreverr
08-04-2008, 19:14
Пих го топъл и сравинтелно бързо. И не, не съм бременна. :-D Днес ще пробвам пак за последен път.

i az go pih po syshtiqt nachin - byrzo,dokyto e topul i beshe dostatychno svaren.... no ne se poluchi

Явно не действа при всички. Аз пих 3 пъти!
Мда, явно е така, но все пак има хора при които действа.Даже още едно момиче се похвали че му е подействал.Но всеки си има индивидуален организъм и не на всеки дейста.

malkata_kukli4ka
08-05-2008, 05:35
На мен ми подейства тоя чай,но е много гаден,направо отвратителен.Аз и канела пих,но не подейства,но с чая стана. :grin:

Nadelina
08-05-2008, 05:46
Momicheta, ne se nabutvaite s takiva gadosti i hapcheta zaradi edin cikal. Kakav e problema da idesh na more i da izpolzvash tampon, oshte po-malko, che silnoto techenie e 2 dni. A dori moje da ne vi doide oshte pyrvia den na moreto. Hapchetata vredqt mnogo i ako piesh posle trqbva da prodaljish, za da go normalizirash, ama ne vqrvam nqkoi da me poslusha.

zvezdichkaaa
08-05-2008, 06:56
Незнам,ама сега тръгвам към лекар,защото стомаха ми се бунтува срещу този ужасен чай и цяла нощ повръщам.По-добре помислете преди да го пиете,особено ако лесно се разболявате от такива глупости.

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-05-2008, 07:23
зжл. за тъпата тема но.. ми се налага просто.... :o
искам да ви попитам някой знае ли какво мога да направя за да ми дойде по-рано..по принцип трябва да ми дойде на 27-28 но не мога да чакам до тогава.... ще ходя на море и трябва да съм 'чиста' :D Приятелки са ми казвали че пили витамин Ц за да им дойде по-рано и след това като им дойде пак го пили за да им свърши по-рано.. вярно ли е че действа.. и какво бихте ми препоръчали което сте използвали :-D :P
Пък аз ще те посъветвам ако идеш на морето вече и имаш цикъл ... в аптеките има един разтвор който ти намалява цикъла почти до нула и със тампон ;)

VinagiSumAz
08-05-2008, 07:24
Не знам,ама сега тръгвам към лекар,защото стомаха ми се бунтува срещу този ужасен чай и цяла нощ повръщам.По-добре помислете преди да го пиете,особено ако лесно се разболявате от такива глупости.

Аз пих чая два пъти и нищо ми няма,едва ли ти е лошо от него.

zvezdichkaaa
08-05-2008, 09:36
Еми може и да не е от него,просто беше гаден и предполагам,че МОЖЕ БИ и чая има пръст в тая работа.Иначе успех,на момичетата,който са решили да го пробват.

sladur4etyYy
08-05-2008, 12:52
Еми може и да не е от него,просто беше гаден и предполагам,че МОЖЕ БИ и чая има пръст в тая работа.Иначе успех,на момичетата,който са решили да го пробват.

и на мен ми беше мн гаден и веднага щом го изпих, изядох 1 киселичка ябълка, 4е да ми мине гадния вкус в устата, ина4е направо щях да повърна :D

mimi_sweet
09-06-2008, 08:01
здравейте момичета, искам да ви благодаря за различните начини за предизвикване на цикъла :) :) бях изумена от някои неща наистина,особено от "чая от лук" :shock: подходих с недоверие,но реших да опитам,понеже много се панирах... 6 дена ми закъсняваше :( Вчера си го приготвих и тази сутрин чак от болки се събудих,но те не бяха нищо в сравнение с "кефа",който изпитах :grin: Незнам дали е от чая или по принцип си е трябвало да ми доиде вече,понеже си имах и някои съмнения :lol: дори ПМС нямах никакви,но вчера като го изпих всичко си дойде на мястото...а в началото не вярвах :? Благодаря на всички ! :grin:

DreaMPrinceS
07-26-2009, 14:16
Az sum mnogo protiv da se me6ame v celiq tozi proces na organizma,no mi se nalaga i vuznamerqvam da opitam!4etoh razli4ni mneniq kato pove4eto koito sa probvali kazvat ,4e deistva dali ot tova 4e im e bilo vreme ili ot 4aq mislq i az da se uverq v deistvieto mu ,no az ne razbrah kakuv luk??? Sled opita 6te pi6a,moje puk i da e polojitelen otziva,dano! :neutral:

evi_vd
07-26-2009, 16:22
повикай го :D
хаха шегувам се, видях, че вече ти е дошло, честито :)
само да ти кажа, че понякога идва или свършва предварително на психическа основа, така че има вероятност и от това да те е навестило по-рано ;)
приятно прекарване на морето 8)

rusoto_baby_f
07-26-2009, 16:49
Скоро ми закъсняваше мнооого и направих следното-пих чай от обелките на лук и ми дойде след 2 часа.Също и на една съфорумка и дойде и на нея от лук от чай.И една фр също и действа тва.Пробва!До 24 часа ще ти дойде.

:shock: :shock: :shock: :shock: тва действа ли?..... :shock: :shock: :shock: на мен ми закъснява с няколко дни.... и се чуда дали да го пробвам... :shock: :shock: :shock: ...

rusoto_baby_f
07-26-2009, 16:59
вижте, какво намерих в една тема ,,Ми илюзийка ше ти кажа една "бабините рецепти"..то се прави повече, за да провериш дали си бременна, следователно можеш да си предизвикаш цикъла ако не си бременна.Поне аз съм го правила така...бях сигурна, че не съм бременна, но си го направих, защото много ми закъсняваше и ми дойде на другия ден.Та..работата е такава.Вземаш обелки от 3-4 средни глави лук и ги вариш във водичка.Ще се получи една червеникава отвара.Ако не се лъжа се пиеше топла, но не гореща.Ако можеш изпий 2 чаени чаши, но се съмнявам че ще успееш, защото е много гадно на вкус.Аз едвам изпих една чаша..щях да повърна наистина.Иии предполагам, че ако не си бременна на другия максимум по-другия ден ще ти дойде.Поне на мен ми дойде на другия.,,

Смятам да пробвам....ще пиша какво е станало...

ПП..ето темата http://forum.stih4e.com/index.php/topic,5418.0.html

s1NNer
07-26-2009, 17:41
Абе какво толкова бе .. заради единия цикъл да си прецаквате организмите. Хората са измислили тампоните!!! Аз вече 3та година съм с цикъл на море и си ползвам тампони и си е екстра. Само 2рия ден пропускам плажа, че тогава ми е силно .. пък и се чувствам гадно.

mmmishetooo
07-26-2009, 20:05
на мен два пъти ми се е налагало да си го предизвикам .. и двата пъти изяждам по горе долу една кафена лъжичка канела :-& :-s предлагам ви да го ядете на по малко и да пиете някакъв сок .. защото е много гадно .. ноо на другия ден по това време предполагам ще ви дойде .. успехи

DreaMPrinceS
07-28-2009, 22:01
Za moe ogromno sujalenie na men ne mi podeistva tazi otvara moje bi zavisi ot organizma ili e bilo nujno o6te obelki...i az nz,no mnogo mi se iska6e da otgovorq polojitelno!Baba trqbva6e da izmisli ne6to po-efikasno :D :D :D Pove4eto devitini ot tozi rod imat efekt,no tazi qvno ne mi vliqe i vse pak blagodarq,trqbva6e da opitam!

loveme
07-05-2010, 15:03
доста е интересно това с лука и реших да пробвам ся чакам отговора :)

п.п.: закъснява ми с ден

galu6a
07-05-2010, 15:23
защо не използваш тампони

twilightHeart
07-05-2010, 15:28
Za moe ogromno sujalenie na men ne mi podeistva tazi otvara moje bi zavisi ot organizma ili e bilo nujno o6te obelki...i az nz,no mnogo mi se iska6e da otgovorq polojitelno!Baba trqbva6e da izmisli ne6to po-efikasno :D :D :D Pove4eto devitini ot tozi rod imat efekt,no tazi qvno ne mi vliqe i vse pak blagodarq,trqbva6e da opitam!

Защо ми се струва, че ти искаш да предизвикаш цикъла, а все още нямаш? Аз така разбрах от това, което пишеш.

loveme
07-06-2010, 12:50
дойде ми днес в 7 и 30ч , но не мисля, че беше от лука( и чаят не беше толкова отвратителен, поне за мен :grin: )
1 ден се притеснявах затова, че не ми идва и чая ми дойде някак си успокояващо, отпускащо.. :-) просто ме накара да не мисля за това. не, че ще ми дойде на 100% и да съм била по сиг просто да не се тревожа за това кога ще ми дойде :-)
пък ако е било от чая.. евала :-o 8)

Nanzzii
04-24-2011, 23:30
пиеш аспирин по 3 пъти на ден например 2 седмици преди да ти дойде и ще ти подрани ;)
О тва е много вредно бе!То тя за 2 седмици ще изпие 42 аспирина :shock: Тва сигурно е повече от една опаковка!!И по 3 аспирина на ден ще умре от жега, защото аспирина затопля много!
+1 :? не правете глупости,има си тампони

Добре де, то се знае че има тампони, но ако е още малка за това - например.

Nanzzii
04-24-2011, 23:38
исках да попитам - на мен още не ми е дошло.
Ако пия тоя чай и ми дойде например след 2 или 24часа.
Винаги ли ще ми идва на тази дата или не.
НЯКЪДЕ ЧЕТОХ ДА СИ НАПАРИШ НИСКО КОРЕМА С ТОПЛА ВОДА - АКО НЯКОЙ ГО Е ПРОБВАЛ ДЕЙСТВА ЛИ?

DarkWitch
04-25-2011, 12:43
два пъти ми е закъснявало с около 4-5 дни и съм пила магнезии /хранителна добавка/ и след 24 часа ми е идвало :)

mynichka
04-26-2011, 08:01
Едно време имах проблеми с цикъла (тоест не мога да ги нарека чак проблеми, просто още си беше нередовен) и пиех всякакви глупости за да ми дойде, е пила съм и чай от лук и кока кола/ лимонада с ванилия и канела- какво ли не и мога да кажа, че си ми идваше когато трябва, а не когато пиех разни неща.

mkio
04-26-2011, 11:42
На мен ми закъснява вече с 4-5 дни и започвам да се притеснявам. Презерватив не се е късал, проверявани са всичките. Но все пак.. Имам всички признаци, че ще дойде, но го няма и го няма. :? Чувала съм, че аналгин\аспирин помагат както за болките, така и за усилване на кръвотечението. Знаете ли нещо по въпроса, дали ще помогнат? :-o

izkushenie19
05-11-2011, 08:52
този чай от лук го пробвах - отврат ....и за съжаление - не ми подейства

MmimsS
05-11-2011, 09:19
Аспирин и краката в гореща вода, при мен винаги действа :) Също така когато се спортува е по-редовен цикъла. А за да свърши по-бързо витамин Ц.
Но естествено не трябва да се прекалява с лекарствата...

nadika
05-14-2011, 11:57
незнам момичета,това с чая ми дойде в повече отначало,ама имам бал и се пада точно на бала да съм неразположена ужассссссс,седя си пред компа и тоз чай с лук,не ми излиза от главата и реших да пробвам,не искам да вземам хапчета,не е полезно за организма,особено пък онова,предложение с аспирините......... :shock: :shock: :shock: абе ся ще видим какво ще излезе, :D :D :D като се замисля ,от тоз чай :D :D :D май действа като разхлабително, :D :D обаче ако ми дойде направо ще почна да празнувам бала от сега :smt006

izkushenie19
05-15-2011, 11:45
и аз имам същия проблем но нито чая , нито канелата ми подействаха ... :(

nadika
05-16-2011, 09:00
на мен,ако искаш вярвай ми подейста на другия ден сутринта.....ами при всички явно е различно :( :( :( незнам друг вариант,ама наистина подейства не се шегувам ,аз го испих направо горещ,ако те интерисува точно как го направих ще ти кажа... :) :) :) ами обелих обелката ,даже да си призная доста обелих,и в микровълновата една чаша вода и вътре и обелките,и за три-четири минути,и още горещ го глътнах,но не е чак толкова лош :D :D :D успех на марурите

izkushenie19
05-16-2011, 17:38
и на теб също успех.......

sexybanichka
07-12-2011, 12:08
Орица трябва да ми дойде ! СПЕШНО ! Утре трябва да съм в цикъл ! Тоя чай ако не ми помогне кажете някви хапчета .. на всичко съм готова :cry:

Dollystar
08-03-2011, 11:44
За да не отварям нова тема ...
С по 1 аспирин на ден, краката в топла вода и коремни преси дали ще мога да го предизвикам по-рано 8-9 дена?

YourInspiration
08-08-2011, 16:44
Охх и аз имам такъв "проблем" на 19 съм на море :( а тогава трябва да ми дойде...........................
тази вечер ще си направя от този чай .. дано да подейства ..

kalpazanka
08-08-2011, 19:32
Стара тема.
Грешен раздел.