PDA

View Full Version : Обичате ли да клюкарите?



Canis_Dirus
07-24-2008, 20:44
Ясно се изразих!
Признавайте. Обичате ли да си клюкарите? Шушу-мушу зад гърба на другите? Обсъждане на трети лица в тяхното отсъствие?

А обичате ли клюкарите и клюкарките?


Сега - ако ще лъжете - по-добре не пишете!

FOOTSOLDIER
07-24-2008, 20:47
Темата е пусната от истински мъжкар, респект за canis и кривия му нос :)

Riot
07-24-2008, 20:49
доста тъпа тема :(
на кой му пука дали другия обича да клюкари ?

mulgore
07-24-2008, 20:51
доста тъпа тема :(
на кой му пука дали другия обича да клюкари ?
Хайде де. :-D

ScionOfStorm
07-24-2008, 20:53
^ имай малко и собствено мнение, де. ;)

Случвало се е, но много рядко (клюкарстването, за което ти говориш, иначе обсъждане на други хора така или иначе става често). И само когато се говорят истини, които и самият човек си ги знае. Иначе не харесвам.

Canis_Dirus
07-24-2008, 20:56
Темата е пусната от истински мъжкар, респект за canis и кривия му нос :)

Ела да ми го полигавиш :)

Riot
07-24-2008, 20:58
слабите хора го практикуват
"приятелска компания на пръв поглед, лице 3 я напуска
и се започват критики :)" относно външния и вид да речем...
типично е за нежния пол (курвенска работа)

FOOTSOLDIER
07-24-2008, 21:02
Темата е пусната от истински мъжкар, респект за canis и кривия му нос :)

Ела да ми го полигавиш :)По миши дупки не ходя ;) но все пак респект за кривия ти нос

Blab
07-24-2008, 21:03
Обсъждам ги пред тях, зад тях, до тях...
И всички се цупят.
Хората не обичат да чуват истини, които не им изнасят.

Canis_Dirus
07-24-2008, 21:07
Темата е пусната от истински мъжкар, респект за canis и кривия му нос :)

Ела да ми го полигавиш :)По миши дупки не ходя ;)
Извинявай, забравих, че си вярната курва на ATAKABG и те е срам да му изневеряваш публично, макар да те влече отвътре.

SINDEL
07-24-2008, 21:08
Клюкарят навсякъде, няма кво да се прави.. Лошото е, 4е винаги успявам да се изненадам как уж са ти близки и уж не знам си кво си, хилите си се, правите си кефа... и като стане напе4ено, отварят едни усти, никой не може да им ги затвори.

FOOTSOLDIER
07-24-2008, 21:09
Утре ще натиснем курвите с него, а ти ще си пак в нета сладур :-D

DisciplineAndOrder
07-24-2008, 21:11
еха,какво съвпадение,че пускаш точно сега темата!

:grin:

стига с тия намеци,кажете ако има нещо

Canis_Dirus
07-24-2008, 21:14
еха,какво съвпадение,че пускаш точно сега темата!

:grin:

стига с тия намеци,кажете ако има нещо
клюкаря те


Утре ще натиснем курвите с него, а ти ще си пак в нета сладур :-D
Ъъъ утре съм на бач от 10 сутринта до 5-6 на другата сутрин - с 1 час пауза - придвижване от едното място до другото и манджа.

Ама, ако няма достатъчно курви да натискате - аз ще натискам и за вас. Те петък са много.

cherinka
07-24-2008, 21:19
Обсъждам ги пред тях, зад тях, до тях...
И всички се цупят.
Хората не обичат да чуват истини, които не им изнасят.
И аз това щях да напиша.
А и клюкарстването далеч няма нищо общо с лицемерието.

Briseis
07-24-2008, 21:22
Обичам да си клюкаря аз :grin:
Забавно е. Аз живея в малък град и всеки ден нови и нови клюки.
Хахах
А какви работи научавам за себе си 8-)

TheGirlNextDoor
07-24-2008, 21:30
Обсъждам ги пред тях, зад тях, до тях...
И всички се цупят.
Хората не обичат да чуват истини, които не им изнасят.

тъка е \:D/

SINDEL
07-24-2008, 21:30
:lol:

Canis_Dirus
07-24-2008, 21:31
даже в тийнпроблем интригантите и селските клюкари си имат цял скайп канал,където хейтват по цял ден срещу кежуалите и всички пичове :)

и понеже са no lifer-и обсъждат хора,които грам не се интересуват и нямат общо с тях 8)
хах, и това го казва човека, който се молеше и заплашваше, за да го включат и него.

БТВ не сте центъра на вселената. Има интересни и смислени теми. Тъпанарите няма какво толкова да се обсъждат.

m8, no-lifer ли е новия лаф от Англия? кораво! респект!

SINDEL
07-24-2008, 21:31
даже в тийнпроблем интригантите и селските клюкари си имат цял скайп канал,където хейтват по цял ден срещу кежуалите и всички пичове :)

и понеже са no lifer-и обсъждат хора,които грам не се интересуват и нямат общо с тях 8)

Кво ся, яд те е, 4е не си вътре? :D Като малките деца хейтваш, понеже не те пускаме, а?

cooool
07-24-2008, 21:41
Не говоря за хората неща, които не бих казала в лицата им. Мразя хората да си измислят и да прувеличават нещата, мразя и да се бъркам в личния живот на хората, затова си е техен, за да им е личен, затова и не ги съдя за действията им ако не ги приемам (стига пряко да не ме закачат, но това е друга тема). Като извод - не клюкаря.

RoyTheReaper
07-24-2008, 21:42
Доволно жалка история.

SINDEL
07-24-2008, 21:42
Оу..
Сам си излязъл...
Дааа...

SINDEL
07-24-2008, 21:46
Оу..
Сам си излязъл...
Дааа...

оплачи се на куенчИ - мъжкаря :-)

Спокойно, души4ке, не ме мисли мен :-)

Canis_Dirus
07-24-2008, 21:47
никога не съм се молил да ме включват там,влизах за по няколко дена,заради 2-3ма човека и сам си излизах после,не се опитвай да лъжеш,мишоморок. а иначе прав си - тъпанарите не се обсъждат,те обсъждат другите...

новия лаф е "каниса има личен живот" - голям смях пада на него :razz:
АЙде айде. Това не са засадите, дето сте ги организирали на околовръстното ;)
Нали те гледах. При все, че чата няколко пъти се формираше наново, понеже ти не искаше да излезеш :) И ако беше за 2-3 човека- можеше да си говориш насаме, или да си направите нов. Все пак в такива чатове трябва някой да те адд-не.

А каниса няма намерение да си прави личния живот форумно достояние за разлика от някои филмирани индивиди ;)

БТВ днес ин-лайф предложих на трима близки приятели интервюта за работа.

Disrespect
07-24-2008, 21:51
сам излизаше, ама друг път
хиляда нови чата направихме, само защото не спираше да ръсиш глупости
сега като сме с права караш друг да ти пейства и защо?
нали не се интересуваш от приказките на някви си тъпанари?

Alco
07-24-2008, 21:51
ебал съм го, значи има некакво затворено тийнпроблем общество, което действа в скайп... правилно ли съм разбрал?

да не сте нещо като секта??? :shock:

Blab
07-24-2008, 21:53
Боже.
Дръжте си се, като за годините, бе!
*клю-клю-клю*

по темата: посрещам и изпращам с "да чуя клюките" :lol:

RoyTheReaper
07-24-2008, 21:55
ебал съм го, значи има некакво затворено тийнпроблем общество, което действа в скайп... правилно ли съм разбрал?

да не сте нещо като секта??? :shock:

Да, правилно си разбрал.

И ако не целуваш определени задници, си сред най-обсъжданите там. 8)

Disrespect
07-24-2008, 21:59
виж как се насра
смешен си :)

RoyTheReaper
07-24-2008, 21:59
ебал съм го, значи има некакво затворено тийнпроблем общество, което действа в скайп... правилно ли съм разбрал?

да не сте нещо като секта??? :shock:

Да, правилно си разбрал.

И ако не целуваш определени задници, си сред най-обсъжданите там. 8)

и ако не им се мазниш през 5мин. 8-)

;-)

RoyTheReaper
07-24-2008, 22:06
ебал съм го, значи има некакво затворено тийнпроблем общество, което действа в скайп... правилно ли съм разбрал?

да не сте нещо като секта??? :shock:

Да, правилно си разбрал.

И ако не целуваш определени задници, си сред най-обсъжданите там. 8)

споко, обсъждаме само интересни неща... ;)

Поласкан съм. 8)

Canis_Dirus
07-24-2008, 22:10
:razz: :razz: :razz:

Айде мощните - направете си алтернативен чат. Там да си мрете от тъпотия.

TERRORMACHINE
07-24-2008, 22:15
ебал съм го, значи има некакво затворено тийнпроблем общество, което действа в скайп... правилно ли съм разбрал?

да не сте нещо като секта??? :shock:Имаше по едно време(когато и аз влизах), беше го направил оня Свастица, ама сега съм му изгубил следите... :-# :-#

FOOTSOLDIER
07-24-2008, 22:15
:shock: бая работа

Poppers-
07-24-2008, 22:15
Държите се като 14 годишни,деба. Не бях очаквала точно от най-възрастните потребители у форума това :razz:

FOOTSOLDIER
07-24-2008, 22:16
:shock: бах тая работа

Canis_Dirus
07-24-2008, 22:16
то попринцип в чата е тъпотия. аз като искам да ми е интересно излизам навън.

на теб щом в чата ти е интересното,представям си какъв бацил си :-D
Разговора зависи от компанията ;) Интересни хора- интересен разговор. 1-2 имало май ...

Ама айде - няма да ти петним репутацията, че си бил клюкарил. Всички знаят, че кежуълс си говорят само за важни неща.

RoyTheReaper
07-24-2008, 22:17
ебал съм го, значи има некакво затворено тийнпроблем общество, което действа в скайп... правилно ли съм разбрал?

да не сте нещо като секта??? :shock:

Да, правилно си разбрал.

И ако не целуваш определени задници, си сред най-обсъжданите там. 8)

споко, обсъждаме само интересни неща... ;)

Поласкан съм. 8)

теб не сме :(

Сте, сте. :D

И преди да започнеш да хвърляш безпочвени обвинения към невинни хора, да те светна: сам се издаде. :D

Засичам.

DisciplineAndOrder
07-24-2008, 22:17
май някой друг върти интриги сега,пък ще видим по-нататък ше има ли оплаквания..

RoyTheReaper
07-24-2008, 22:23
Сте, сте. :D

И преди да започнеш да хвърляш безпочвени обвинения към невинни хора, да те светна: сам се издаде. :D

Засичам.

за кое се издадох?

Жалко, жалко. Май не си толкова велик, за колкото те мислят. 8)

TERRORMACHINE
07-24-2008, 22:23
то попринцип в чата е тъпотия. аз като искам да ми е интересно излизам навън.

на теб щом в чата ти е интересното,представям си какъв бацил си :-D
Разговора зависи от компанията ;) Интересни хора- интересен разговор. 1-2 имало май ...

Ама айде - няма да ти петним репутацията, че си бил клюкарил. Всички знаят, че кежуълс си говорят само за важни неща.

о,не думай!

достатъчно интересни хора познавам,с достатъчно интересни хора съм разговарял,разговарям и ще разговарявам. най-редовно.

идеята е че на такива мухльовци като теб и другите 5-6 отрепки от канала ви,интересното в живота е само и единствено онлайн...

и затова сте такива интригантчета тук :-)Остави го бе...той утре е на бач(подразбирам работа :neutral: ) от 10 сутринта до 5-6 на другата и ще натиска курви заради теб и FOOTSOLDIER-а

Alco
07-24-2008, 22:24
то попринцип в чата е тъпотия. аз като искам да ми е интересно излизам навън.

на теб щом в чата ти е интересното,представям си какъв бацил си :-D
Разговора зависи от компанията ;) Интересни хора- интересен разговор. 1-2 имало май ...

Ама айде - няма да ти петним репутацията, че си бил клюкарил. Всички знаят, че кежуълс си говорят само за важни неща.

що спря да пишеш в лаутата??? :(

в крайна сметка крокодилчето с колко очи трябва да е? :-o

FOOTSOLDIER
07-24-2008, 22:25
то попринцип в чата е тъпотия. аз като искам да ми е интересно излизам навън.

на теб щом в чата ти е интересното,представям си какъв бацил си :-D
Разговора зависи от компанията ;) Интересни хора- интересен разговор. 1-2 имало май ...

Ама айде - няма да ти петним репутацията, че си бил клюкарил. Всички знаят, че кежуълс си говорят само за важни неща. Спри малко с тия кежуалс бе човек всяка 2 дума ти е това.Onetruecasual почваш да ставаш банален, портиер си в дискотека, Германия ала бала а всеки разговор ти завършва с кежуалс.Ако ти даваха по 1 евро когато кажеш кежуал, няма да се налага да се гърчиш за стотинки докато другите се забавляват ;)

Canis_Dirus
07-24-2008, 22:26
о,не думай!

достатъчно интересни хора познавам,с достатъчно интересни хора съм разговарял,разговарям и ще разговарявам. най-редовно.

идеята е че на такива мухльовци като теб и другите 5-6 отрепки от канала ви,интересното в живота е само и единствено онлайн...

и затова сте такива интригантчета тук :-)
Бе говори си тогава с тях. Какво се вреш при мухльовците?

Alco, то да беше уй - да им го набия, ама то акъл. Па и уй да беше - нямаше да мога да го набия, щото с такова фи щеше да хлопа

TellMeYourName
07-24-2008, 22:28
http://i276.photobucket.com/albums/kk36/Luvtodanceslp/THANKSFORMAKINGMYDAYBETTER.gif

още веднъж благодаря... :---)

FOOTSOLDIER
07-24-2008, 22:28
то попринцип в чата е тъпотия. аз като искам да ми е интересно излизам навън.

на теб щом в чата ти е интересното,представям си какъв бацил си :-D
Разговора зависи от компанията ;) Интересни хора- интересен разговор. 1-2 имало май ...

Ама айде - няма да ти петним репутацията, че си бил клюкарил. Всички знаят, че кежуълс си говорят само за важни неща.

що спря да пишеш в лаутата??? :(

в крайна сметка крокодилчето с колко очи трябва да е? :-o Колко люспи има също е важно :smt031 лаута загубиха един ИСТИНСКИ КЕЖУАЛ

RoyTheReaper
07-24-2008, 22:30
Сте, сте. :D

И преди да започнеш да хвърляш безпочвени обвинения към невинни хора, да те светна: сам се издаде. :D

Засичам.

за кое се издадох?

Жалко, жалко. Май не си толкова велик, за колкото те мислят. 8)

колкото и да се правиш на интересен- точно сега не ми се занимава с теб, ако имаш някакъв проблем - ще го решим, както подобава...

От 3 години те гледам тука и отлично знам каква ще е следващата ти стъпка. Да ме каниш на среща, да ме биеш. (sweat)

Хайде, спирам да насаждам съмнение у теб, че няма да ме харесат в офиса във вида, в който ще ме направиш.

:razz:

Canis_Dirus
07-24-2008, 22:32
изтърка се тоя лаф вече,през 15мин. го употребяваш,май имаш комплекс "малка пишка",а ?

кажи сега за кежуалс и за крокодилчето,че на всички ни стана интересно. къде трябва да са му разположени очите,професоре? :)
продаваш си дупето, събираш пари, купуваш си нещо оригинално на лакост и дерзаеш.

FOOTSOLDIER
07-24-2008, 22:34
изтърка се тоя лаф вече,през 15мин. го употребяваш,май имаш комплекс "малка пишка",а ?

кажи сега за кежуалс и за крокодилчето,че на всички ни стана интересно. къде трябва да са му разположени очите,професоре? :)
продаваш си дупето, събираш пари, купуваш си нещо оригинално на лакост и дерзаеш.Ама пак кажи колко са, че си взех от мола днес некво менте с 1 око

КУРав_лад
07-24-2008, 22:36
Все пак момчета и момичета, които сте обсъждани и ви обсъждат, трябва да не обръщате внимание на хоа които киснат там и хейтват.Тия които си мислят че това е нормално нека да продължават, за мене това е дупедавство, преценилИ сме че ни е поднивото да ви обсъждаме и не отива на хора на нашата възраст нито на вашата, ако има някакви неща за изглждане --> ЛС--> среща (нямам предвид битки и таквиа работи) и изясняване на проблема, не кой какво е казал и следене нон-стоп 24 мнения, събития и всичко което е свързано около форума, АКО ТОЛКОВА ВИ ХАРЕСВА ТОВА, ПРАВЕТЕ МОНИТОРИНГ СРЕЩУ ЗАПЛАЩАНЕ!!!

Disrespect
07-24-2008, 22:37
да ти сера на шибаните лафчета и на еднаквите тъпни дето ръсиш, хюмне безподобно

на другите вика интриганти, а той е най-голямата курва в това отношение и го знае

КУРав_лад
07-24-2008, 22:38
изтърка се тоя лаф вече,през 15мин. го употребяваш,май имаш комплекс "малка пишка",а ?

кажи сега за кежуалс и за крокодилчето,че на всички ни стана интересно. къде трябва да са му разположени очите,професоре? :)
продаваш си дупето, събираш пари, купуваш си нещо оригинално на лакост и дерзаеш.Ама пак кажи колко са, че си взех от мола днес некво менте с 1 оком8 и аз така, утре ще ходя при ходжата на Канариса д аме успокои!!! :-D Ела с мене може той да е по-ИТК и да развали турската магия и да се махне ечемика от окото на крокодила и той пак да прогледне :oops:

Canis_Dirus
07-24-2008, 22:39
май ти си си продал дупето на швабите,а портиерче в дискотеката? 8)

и се пак чакам да ми отговориш,щото иначе ще си помисля,че сме те затапили,а ти нали си всемогъщия Майти Маус - Канарис Дрис :oops:
завалията, хем "обичал да си попява за хитлер", хем аз съм се бил продавал. Шефовете не са германци ;) Портиерите са Германци ;) Аз не съм портиер.

Айде бягай сега да си продираш венчета на чорапките.

FOOTSOLDIER
07-24-2008, 22:41
май ти си си продал дупето на швабите,а портиерче в дискотеката? 8)

и се пак чакам да ми отговориш,щото иначе ще си помисля,че сме те затапили,а ти нали си всемогъщия Майти Маус - Канарис Дрис :oops:
завалията, хем "обичал да си попява за хитлер", хем аз съм се бил продавал. Шефовете не са германци ;) Портиерите са Германци ;) Аз не съм портиер.

Айде бягай сега да си продираш венчета на чорапките.Ти верно охрана го играеш, аз се чудя защо ти е толкова криво подобието на нос

КУРав_лад
07-24-2008, 22:42
да ти сера на шибаните лафчета и на еднаквите тъпни дето ръсиш, хюмне безподобно

на другите вика интриганти, а той е най-голямата курва в това отношение и го знаеСумти си свиньо :)

Canis_Dirus
07-24-2008, 22:44
Ти верно охрана го играеш, аз се чудя защо ти е толкова криво подобието на нос

Сега ми е ясно, защото твоята курва АТАКАБГ иска да разговаря с други хора. Че то с такъв галфон не е особено приятно общуването

Canis_Dirus
07-24-2008, 22:47
фуутсолджъра ако те хване некъде,ше ти изправи кривия нос за нула време,така че замълчи по-добре...
Ама да не забрави да си доведе тъпкачите...

FOOTSOLDIER
07-24-2008, 22:47
Тя и курвата дето те изсра, лека и пръст, искаше да общува с други и ето те тебе

КУРав_лад
07-24-2008, 22:51
Стана грубо, всичко се връщааааааааааааа :)

Disrespect
07-24-2008, 22:52
така беше в 4ти клас, сега пробвайте да говорите като големи хора

FOOTSOLDIER
07-24-2008, 22:53
Стана грубо, всичко се връщааааааааааааа :)Ами портиерчето няма кво да каже и почна с обидите :)

Disrespect
07-24-2008, 22:55
Стана грубо, всичко се връщааааааааааааа :)Ами портиерчето няма кво да каже и почна с обидите :)

няква разлика с твоите постове?

я се виж бе льохман... само псуваш на майка като тъп циганин, мухльо смотан

FOOTSOLDIER
07-24-2008, 22:57
Стана грубо, всичко се връщааааааааааааа :)Ами портиерчето няма кво да каже и почна с обидите :)

няква разлика с твоите постове?

я се виж бе льохман... само псуваш на майка като тъп циганин, мухльо смотан Само в 1 пост бе минзухарче ама няма кво да ти гвовря... сладур

Disrespect
07-24-2008, 23:01
така беше в 4ти клас, сега пробвайте да говорите като големи хора

вие 2-ри клас не сте го минали,като ви гледам интернет интрижките,които завъртяхте тази вечер по чатове,форуми,сайтове за запознанства и къде ли не (за кой ли път)...

и тези интрижки заради кой мислиш станаха? заради нас?

Disrespect
07-24-2008, 23:02
Стана грубо, всичко се връщааааааааааааа :)Ами портиерчето няма кво да каже и почна с обидите :)

няква разлика с твоите постове?

я се виж бе льохман... само псуваш на майка като тъп циганин, мухльо смотан Само в 1 пост бе минзухарче ама няма кво да ти гвовря... сладур

1 пост?
вие сте по-абсурдни от розов кон, сериозно...

КУРав_лад
07-24-2008, 23:11
Стана грубо, всичко се връщааааааааааааа :)Ами портиерчето няма кво да каже и почна с обидите :)

няква разлика с твоите постове?

я се виж бе льохман... само псуваш на майка като тъп циганин, мухльо смотан Само в 1 пост бе минзухарче ама няма кво да ти гвовря... сладур

1 пост?
вие сте по-абсурдни от розов кон, сериозно...ВИждаш розови коне от калето, което лъхаш!ФАКТ!

Alco
07-24-2008, 23:13
да, тва за розовия кон беше тъпо, и малкия ми племенник би го осъзнал. :shock:

Disrespect
07-24-2008, 23:13
немате кво да кажете и почвате с калетата и белотата, нали селянчета?

КУРав_лад
07-24-2008, 23:15
немате кво да кажете и почвате с калетата и белотата, нали селянчета?Ти белото остави на нас, кафевото е за вас :)

UnABooMBeR
07-24-2008, 23:20
Категорично Не ,никога не съм кюкарил и никога нямам намерение да го правя!

Alco
07-24-2008, 23:23
тоя па... :lol:

UnABooMBeR
07-24-2008, 23:46
Нещо проблем ли имаш?

DisciplineAndOrder
07-24-2008, 23:52
:razz:

RAWRRR
07-25-2008, 00:52
Тоя пък,Калко,земи млъкни малко,послушай си Бъзкокс,ама си свали пове4е от една песен.Преди малко разбрал,4е има общ 4ат,сега по4ва да "нарежда" Канис,на всяка манджа мерудия.
Фуутсолджър-също.
Да ви еба в "социалните" социопати,които бият и ебат,ама само на живо.

и бай дъ уей,интригата не стана заради оня,а заради доносници.Тъпото е,4е сега заради нея хабят нерви и хора,които не го заслужават,защото им развалиха нещо,градено 6 месеца.

Spider4eto
07-25-2008, 01:47
Обожавам, но попринцип каквото казвам зад гърба на човека, му го казвам и в очите, нищо не спестявам 8-)

Saymon90
07-25-2008, 02:49
Апфф.. 7 страници с пълни глупости.
Възможно ли е хора на тези години да се занимават с такива идиотщини? Та курви, та срещи, та бой... това някаква компенсация за real life ли трябва да бъде? Хх...

FelisDirus
07-25-2008, 03:24
Смятам, че е крайно време да се намеси модератор. :)

didi_baby
07-25-2008, 05:26
Не,тъпо е :(

RAWRRR
07-25-2008, 06:10
Апфф.. 7 страници с пълни глупости.
Възможно ли е хора на тези години да се занимават с такива идиотщини? Та курви, та срещи, та бой... това някаква компенсация за real life ли трябва да бъде? Хх...

Айде обади се и арбитърът..един средно интелигентен 4овек,когато не му харесва,ще спре да 4ете темата още на 2рата страница,кой те е карал да ги гледаш вси4ките?
И стига с тоя риъл лайф,много знаеш ти какъв ни е живота,извън форума.

ScionOfStorm
07-25-2008, 06:31
Ейй, яка тема =)

Атака, какви са тея по детски едва ли не цупеници "Ама аз не съм в общия в скайп" стил :( И затова - НА КАФЕВОООО.

Па и аз не съм, и? 8-)

Ама на Alco му е пораснала много работата от година и половина назад май-май, мани...хях.

FakePlasticTree
07-25-2008, 07:33
Не...преди като бях на 10 го правих. Глупаво е и не е интересно. Не мисля, че най-интересното, което може да се прави с приятели и прочие е клюкарстване...така просто си убивате времето от нямане да правите нещо по-интересно...
Обкръжението ми също не си пада по такива неща. Пък и на мен ми става неудобно, когато клюкарят пред мен.

deggial
07-25-2008, 07:34
:smt104

Disrespect
07-25-2008, 07:56
Апфф.. 7 страници с пълни глупости.
Възможно ли е хора на тези години да се занимават с такива идиотщини? Та курви, та срещи, та бой... това някаква компенсация за real life ли трябва да бъде? Хх...

След като не разбирате защо изобщо си правите труда да пишете каквото и да е в темата??

Alco
07-25-2008, 08:33
Тоя пък,Калко,земи млъкни малко,послушай си Бъзкокс,ама си свали пове4е от една песен.Преди малко разбрал,4е има общ 4ат,сега по4ва да "нарежда" Канис,на всяка манджа мерудия.
Фуутсолджър-също.
Да ви еба в "социалните" социопати,които бият и ебат,ама само на живо.


пънк, цици, наааркотиици! http://lautahools.org/forum/images/smiles/mock.gif

мина ми времето когато слушах бъзкокс, клаш и т.н., а и смятам, че съм почнал да ги слушам доста преди теб, така че по полека със заяжданията по тая тема.

DisciplineAndOrder
07-25-2008, 09:54
и бай дъ уей,интригата не стана заради оня,а заради доносници.Тъпото е,4е сега заради нея хабят нерви и хора,които не го заслужават,защото им развалиха нещо,градено 6 месеца.

не разбрах само защо решихте,че аз съм доносника? :smt104

или просто трябва да има някой виновен?

RAWRRR
07-25-2008, 10:05
Без наркотиците..ии в моят слу4ай,без циците.

Да не се заяждам с теб,защото си много тру,а в същото време си се отказал да ги слушаш? Яко! :)

Blacklisted
07-25-2008, 10:06
А това, че го пренесохте във форума е най-жалката история... аплодисменти за момчетата, които го направиха...


All we want is whats deserved
All we want is what we've earned
Is that too much to ask for...

ScionOfStorm
07-25-2008, 10:08
O_o

Alco
07-25-2008, 10:09
Без наркотиците..ии в моят слу4ай,без циците.

Да не се заяждам с теб,защото си много тру,а в същото време си се отказал да ги слушаш? Яко! :)

трутата са във вашите среди - пънкове, метъли, а-у.. :-P

и не съм се отказал, просто преди 3 години да речем съм ги слушал много по-интензивно отколкото сега. сега имам уклон и към съвсем различни стилове "музика". 8-)

RAWRRR
07-25-2008, 10:11
Да беше пробвал и друго освен английски пънк-нямаше да ти омръзне за 3 години ;).

Rowdy
07-25-2008, 10:20
Да беше пробвал и друго освен английски пънк-нямаше да ти омръзне за 3 години ;).
сръбско и гръцко с цър-пър :P

ULTRA_LEVSKI
07-25-2008, 10:21
Ебати хероин, амфетамин, кале смъртта е тая тема, както и целия форОм.

Тука, ако не пишат 4-5 човека, форумО ще умре напълно и ще се пише за малки курви, които питат дали са бремени, след като са гълтали сперма, така че се радвайте, че има някой, който отвреме-навреме да прави форумните изяви по-интересни.

Alco
07-25-2008, 10:23
zhivot svoj ne volim ko tebe ja
zhivot moj bez tebe samo stvar je prolazna :grin: 8-)

Rowdy
07-25-2008, 10:23
Ебати хероин, амфетамин, кале смъртта е тая тема, както и целия форОм.

Тука, ако не пишат 4-5 човека, форумО ще умре напълно и ще се пише за малки курви, които питат дали са бремени, след като са гълтали сперма, така че се радвайте, че има някой, който отвреме-навреме да прави форумните изяви по-интересни.
само в пъпчето се забременява, ако си на 13 или 14.

RAWRRR
07-25-2008, 10:36
и бай дъ уей,интригата не стана заради оня,а заради доносници.Тъпото е,4е сега заради нея хабят нерви и хора,които не го заслужават,защото им развалиха нещо,градено 6 месеца.

не разбрах само защо решихте,че аз съм доносника? :smt104

или просто трябва да има някой виновен?

Колкото до това,аз реших по метода на изклю4ване.Няколко са моми4етата от общия,които са си комуникирали с него.За мен съм сигурна,4е не съм му копи-пействала НИКОГА,ама НИКОГА неща,които си ги пишем ние там,никога не съм го добавяла и винаги съм излизала,когато някой го добави.За другите девойки също съм сигурна-просто са си разговаряли.

И да,о4евидно виновен има,щом той знае неща,които са написани,когато него го е нямало там.

Аз спирам по темата и 4естно казано не се притеснявам от нищо,за толкова време сме си пили бирата с по4ти вси4ки от 4ата,писали сме си доста време,за да преценят какъв 4овек съм.

DisciplineAndOrder
07-25-2008, 10:47
и аз съм сигурна,че НИКОГА не съм му копи-пействала неща.

и сега кво?



За другите девойки също съм сигурна-просто са си разговаряли.

да,а аз кaкво друго правя с него,освен просто да си разговарям?
клюкаря? точно вас ли бе.. :lol:

Alco
07-25-2008, 10:49
латино сериал. 8-)

Poppers-
07-25-2008, 10:54
клюкаря? точно вас ли бе.. :lol:

Да не би да ги харесваш? 8-)

Ама верно ебаси сапунката направихте. Аз доколкото разбрах един момък е започнал всичко. ;)

DisciplineAndOrder
07-25-2008, 10:58
клюкаря? точно вас ли бе.. :lol:

Да не би да ги харесваш? 8-)

Ама верно ебаси сапунката направихте. Аз доколкото разбрах един момък е започнал всичко. ;)

емм повечето ги харесвах. ;)

мен затова ме е яд..

fake
07-25-2008, 11:04
тая тема не е пусната случайно, нали :?

hole
07-25-2008, 11:43
:razz:

Alco
07-25-2008, 11:45
е тва вече беше черешката на тортата. :D 8-)

RAWRRR
07-25-2008, 11:45
aide nedei samo da lyjesh ;)
i razbira se,che shte kajesh,che sym az,nali samo s men si skaran ;)

rakiQ
07-25-2008, 12:19
AMI sluchvalo se e da ima nqkoq typa duma zad gyrba na toq deto me drazni. .. rqdko stava za6toto az obi4am da go kazvam tfa v o4ite na horata ..

LINKNOT
07-25-2008, 12:50
Кой ги обича... ? #-o


П.С. Сега Видях какви скандали са се водили и осъзнах,че мене никой не ме пита за въпроса,ами темата си е нарочно сложена за определени личност ... 8-) хъх ... МИР!

FakePlasticTree
07-25-2008, 13:07
Хора, хайде стига с тези лапешки или по-скоро женски (в гадния смисъл) истории...падате в очите на хората... Пък има мисля, че има готини сред вас... :?

ScionOfStorm
07-25-2008, 15:22
Еби му майката :shock: :shock:

Действително, давайте на лични, не е за пред по-широка аудитория..

machoka
07-25-2008, 15:42
Някой ще ме светне ли с 2 думи за какво е цялата работа, че ми стана интересно хахАхАХ, скрити чатове, ала-бала.. някой хубаво спомена в началните страници - не ви отива на възрастта да се разправяте като 'пубери' ;)

Saymon90
07-25-2008, 15:57
Айде обади се и арбитърът..един средно интелигентен 4овек,когато не му харесва,ще спре да 4ете темата още на 2рата страница,кой те е карал да ги гледаш вси4ките?
И стига с тоя риъл лайф,много знаеш ти какъв ни е живота,извън форума.
Че кой ти е казал, че съм прочел всичките? Стига ми да погледна през 1-2, за да ми стане ясно какво има и на останалите.
Разбира се, че си нямам представа какъв ти е живота извън форума - никога не съм твърдял, че имам. Но един "средно интелигентен човек" ако има да обсъжда нещо с някого, го обсъжда с него, а не с още няколко хиляди човека.


След като не разбирате защо изобщо си правите труда да пишете каквото и да е в темата??

Защото е форум. Ако не искате някой да пише "каквото и да е", има си други места за разговори.


Относно клюките - май щеш или не, рано или късно се забъркваш в някоя заплетена историйка. Вече от теб си зависи дали ще се разплетеш или ще започнеш да оскуваш нишките още повече ;)

Deadlock
07-25-2008, 16:06
Леле! 8-)

Disrespect
07-25-2008, 16:50
и като е форум кво?

да пишем квото си искаме, където си искаме без да знаем за кво става дума

Saymon90
07-25-2008, 17:03
и като е форум кво?

да пишем квото си искаме, където си искаме без да знаем за кво става дума
Аз пиша по темата, която е зададена и отбелязвам, че за мен е пълно с глупости.
И да, идеята е да пишем, където си искаме - независимо дали винаги знаем какъв всъщност е скритият замисъл на автора. Щом е пусната тук, значи е за обсъждане от всички :)

Disrespect
07-25-2008, 17:07
ама ти хем разбираш че е пусната с цел и пак си буташ широкото дупе...

FelisDirus
07-25-2008, 17:10
Някой ще ме светне ли с 2 думи за какво е цялата работа, че ми стана интересно хахАхАХ, скрити чатове, ала-бала.. някой хубаво спомена в началните страници - не ви отива на възрастта да се разправяте като 'пубери' ;)

И в този ред на мисли можеше просто да я заключиш, а не да питаш какво е станало. :)

TERRORMACHINE
07-25-2008, 17:38
Нека първо разкажат за какво иде реч(ако нямат да крият нещо, разбира се) и тогава направо да я търка!

FakePlasticTree
07-25-2008, 17:44
^И за кво...да гледаме сеир...Глупава работа...

Seducti0n
07-25-2008, 17:50
Уляхте се!

machoka
07-26-2008, 22:17
Някой ще ме светне ли с 2 думи за какво е цялата работа, че ми стана интересно хахАхАХ, скрити чатове, ала-бала.. някой хубаво спомена в началните страници - не ви отива на възрастта да се разправяте като 'пубери' ;)

И в този ред на мисли можеше просто да я заключиш, а не да питаш какво е станало. :)

И за какво да я заключвам?!
За да покрия тая простотия, която сътворихте?!

Мне, мне - доизяжте се като кучетата от лъжи и интриги - ставате за резил на останалите, които ви се смеят отстрани.

ЦвЕтИт0 - Не модерирай темата след като съм писал в нея.

FelisDirus
07-26-2008, 22:28
Ами, мачко, сметнах, че е грозно.
Аз иначе разбрах много след като се беше случило каквото и да е било и нямам нищо общо, просто мразя сеирджийски истории.

InitialD
07-27-2008, 01:25
Ами, мачко, сметнах, че е грозно.
Аз иначе разбрах много след като се беше случило каквото и да е било и нямам нищо общо, просто мразя сеирджийски истории.

А аз пак не разбрах какво стана?!!?

_Cuddly_ пиши бе мацко ... кво стана с тебе!?!? :?

InitialD
07-27-2008, 02:22
драми станаха... муахахахахаххахахахахаха


мачок, защо мислиш, че ще трябва да се каже за нещо, което е извън форума?

Май е станало нещо повече от форумски "закачки"?!

b0Nb0n
07-27-2008, 02:37
fuck this shit
ne obi4am i ne gi obi4am

psychopath
07-27-2008, 02:38
всъщност...да :D