PDA

View Full Version : ПиЪрСиНг..глАд



w0nderful
07-24-2008, 22:01
Хорааа 3 ден с обицата на езика съм.. и толкова трудно ми е да ям дори пюренца.. леле имам чуството,че никога няма да мога да се храня нроамлно....При вас след колко време отмина болката при яденето?

zWezdichkaaa
07-24-2008, 22:18
abe to i as smqtax da si slagam ama nashte ne mi dadoxa :D

kat ti pre4i tolkoz shto ne q maxnesh?! :D :razz: :)

Kaos_Urbano
07-24-2008, 22:33
Пии течен аналгин,минава всичко и можеш да си ядеш спокойно.
След 3-2 дена,ще ти мине и ще можеш да си ядеш нормално.Принципно зараства за една седмица.. ;)

marshlqk
07-24-2008, 23:31
Пии течен аналгин,минава всичко и можеш да си ядеш спокойно.
След 3-2 дена,ще ти мине и ще можеш да си ядеш нормално.Принципно зараства за една седмица.. ;)

Принципно си пълен глупак.. течния аналгин ще го успокои адски малко. Девойко купи си Сандрин от аптеката. Струва около 3лв. Използвай го след хранене, преди и след лягане. А не зараства напълно за една седмица. За една седмица ще му спадне езика. Зараства за около 1 месец-месец и половина. Имам предвид НАПЪЛНО. Моля, да не се обаждат хора които нямат пиърсинг на езика :smt093 :smt093 :smt093 :smt093

Kaos_Urbano
07-24-2008, 23:38
Пии течен аналгин,минава всичко и можеш да си ядеш спокойно.
След 3-2 дена,ще ти мине и ще можеш да си ядеш нормално.Принципно зараства за една седмица.. ;)

Принципно си пълен глупак.. течния аналгин ще го успокои адски малко. Пич купи си Сандрин от аптеката. Струва около 3лв. Използвай го след хранене, преди и след лягане. А не зараства напълно за една седмица. За една седмица ще му спадне езика. Зараства за около 1 месец-месец и половина. Имам предвид НАПЪЛНО. Моля, да не се обаждат хора които нямат пиърсинг на езика :smt093 :smt093 :smt093 :smt093А на мене ми зарастна за една седмица.Пък и от сандрина не минава болката.Той е за пречистване(И принципно се използва,когато имаш афти).Така,че..
Пък и не съм момче!

marshlqk
07-25-2008, 00:12
Сорка за пола.. просто с тоя пънк на аватара.. пз. The Casualties-No Rules. Тааа.. по темата. Сандрина е за промиване- правилно. Но езика те боли предимно заради леките инфекции и тн. Примерно ако пушиш на 2-я ден ЩЕ БОЛИ !!! А това че спада за една седмица определено не означава зарастване.. Ще е зарастнал когато можеш да си го превъртиш така че долното ти топче да е зад горните зъби и да си седи така. ( Иначе когато не е зарастнало има едно като бучка около дупката вътре в езика и пречи.) Също така и докато не е зарастнал сутрин и понякога вечер те боли езика. :)

Kaos_Urbano
07-25-2008, 00:27
Абе да знам.Ама за една седмица ми спадна,не ме болеше и даже си въртях обицата доволно.Но все пак при всеки е различно... ;)

didi_baby
07-25-2008, 06:30
При мен единствено ми се беше надул езика,а с храната съм нямала проблеми,но след около седмица спадна :)

Iowa
07-25-2008, 07:33
lol, познато и аз така бях първият път като си пробих езика..
ама ще ти мине за една седмица, макс две.

яж много сладолед и студени и меки работи,
а когато ядеш по-твърда храна,
просто си я набутвай в устата си с пръсти (колкото и да е гадно, върши работа).

също така си жабури устата с Listerine или солена вода редовно
и не дей да пиеш алкохол,защото ще ти се подуе повече.


:) споко, скоро сичко ще е наред, ще ти се оправи и ще го обожаваш.

nailana
07-25-2008, 09:16
Хорааа 3 ден с обицата на езика съм.. и толкова трудно ми е да ям дори пюренца.. леле имам чуството,че никога няма да мога да се храня нроамлно....При вас след колко време отмина болката при яденето?


Вземи си сложи още ако искаш.Пубери.Ма тамън ще отслабнеш.
Поздрави!

nailana
07-25-2008, 09:18
:) споко, скоро сичко ще е наред, ще ти се оправи и ще го обожаваш.


Дамммм....и момчето,на което ще прави свирки също ще го обожава.

w0nderful
07-25-2008, 11:19
Мерси много за мненията :) :-) :-) Алкохол не пия и цигари не пуша ;) Ще хапвам сладоледче ;) Иначе използвам Сандрин :) :-) Мерси още веднъж

JuST_0nE_LiTTLe_GiRL
08-29-2008, 14:10
Здравейте Всички :-$
От няколко седмици ми се върти една идеа из главата.В началото мислех че родителите ми няма да се съгласят да го направя но говорих с мама и тя се съгласи ... и такам утре мисля да си пробивам езика в Русе в "На Тъмно" обаче малко ме е страх и се колебая все още.
Ако някои има обечка на езичето ше оже ли да ми каже дали тече кеъв като го пробиват...боли ли много...Какво е чувството след това и най-вече струва ли си ??????
Мерси много предварително :-)

AItOo0
08-29-2008, 14:31
Чувала съм , че можеш да си изгубиш вкусовите качества ... А по темата наистина аналгина помагал :)

hardball
08-29-2008, 16:17
Аз първите дни карах на вода с ледчета и от на МкДоналдс шейковете, защото са студени и си гъ тегля със сламка- така от студеното ти пада и отока :)
Мен чак да ме е боляло не ме е , ама умирах от страх да не го задръстя с нещо или да го разваля 0.о
Сандринът е просто задължителен, два пъти съм се пробивала, всеки добър професионалист, които пробива просто трябва да е казал, противното е просто :shock:


Кръв тече мъничко, не е като да се лигавиш и т.н. всичко става бързо и не боли много. Мен първо ме пробиха без упойка, втория път със и разликата е минимална за мен. Устата и ухото горе като съм пробивала повече боляха.
Аз не знам струва ли си, но моя никога вече не бих си го махнала, освен ако нямам здравословен проблем. Междру двете пробивания имах период с половин година без обица, след като си имал известно време и си я махнеш имаш чувството, че нещо ти липсва. Ако не те кефи от друга страна винаги можеш да я махнеш.

Това с вкусовите качества са дивотии.

Vancho_Vanchoviq
08-29-2008, 16:23
Предполагам ще свикнеш като мине известно време.

Swinkenhoffer
08-29-2008, 16:27
Хорааа 3 ден с обицата на езика съм.. и толкова трудно ми е да ям дори пюренца.. леле имам чуството,че никога няма да мога да се храня нроамлно....При вас след колко време отмина болката при яденето?


Вземи си сложи още ако искаш.Пубери.Ма тамън ще отслабнеш.
Поздрави!
Усещането от пробиването/притежаването на пиърсинг, поне за мен, е невероятно... като не знаеш, не се обаждай.

Пробиваха ме без упойка, не ме боля кой знае колко. Може би, защото очаквах нещо кошмарно, та се бях настроила за касапница.
След това се поду, 4-5 дни ми беше доста трудно да ям, да говоря и да преглъщам. Като мине дори не го усещаш, че е там.
Когато я махам, за да я почистя, имам чувството, че са ми отрязали някой крайник и ми е адски странно. :D

hardball
08-29-2008, 16:29
Няма какво да те боли и без упойка, то те стягат с щипката и усещаш само натиска :D Никаква касапница, ник'во чудо ^^
А за почистването, майтап да не е 0.о

Swinkenhoffer
08-29-2008, 16:32
Няма какво да те боли и без упойка, то те стягат с щипката и усещаш само натиска :D Никаква касапница, ник'во чудо ^^
А за почистването, майтап да не е 0.о
Този, при когото ходих, доста упорито искаше да ми сложи упойка. Викам му - не, той - ама сигурна ли си, бла-бла. И аз реших, че това трябва да е нещо особено болезнено, защото когато съм ходила за други пробивания при него, хич не е ставало и дума за упойка... та се шашнах. :D

hardball
08-29-2008, 16:41
Мене пък ми казаха "без упойка" и си глътнах граматиката... посмях се, посмях се, накрая си ме дупна и видях, че няма страшно :Д
Втория път ми пръскаха упойка и само се чудих за къф :/