PDA

View Full Version : Една история без весел край



tvoqta__me4ta
07-25-2008, 06:16
Добро утро на всички!
Знам, че едва ли някой ще обърне внимание на темата ми, но болката и обидата която изспитвам е толкова голяма, че ще ме убие...Искам да ви попитам винаги ли така трябва да става всичко в стил:"Един обича, а друг го прави за смях".С приятеля ми бяхме заедно 8 месеца, в началото тои ми казваше как търси момиче което да го обича и незнам си какво си.Така де тръгнахме, но той се държеше супер дръпнато сякаш си няма приятелка, и когато се прибираше хич не ме търсеше(не беше от моя град)Имало е случай 6 дена да не ме потърси с оправданието, че няма време нищо, че не пропускаше вечер да не седне да си проверява Майспейс и на всеки друг пишеше, но не и на мен..И онзи ден получавам следното писмо:

Syjalqvam za vsi4ko...tiq dni na rabota po cql den pokrai ba4kaneto go premislqh tva na6eto polojenie i stignah do izvoda 4e trea da q prekratime taq ludost.Predlagam da sprem dotuk dokato vse o6te ne sme se hvanalki za gu6ite:( dai da ostavim ne6tata taka i da prikliu4vame ve4e...prosto nqmam vreme za taq vryzka,nqmam vreme izob6to za vryzki.Pyk i ve4e nqmam jelanie da se zanimaam s obvyrzvane i t.n pone za blizkite nqkolko meseca(a moje bi i pove4e).. Prosto sym prekaleno izmoren ot vsi4ko...imam 4uvstvoto 4e nai-pravilno e da si ostana sam v blizko byde6te i malko da si podredq ne6tata v toq skapan jivot mamka mu.
Abe tva e koeto iskah da ti kaja ob6to vzeto..naistina syjalqvam 4e se polu4i taka.Znam 4e vinata e izcqlo moq za vsi4ko,kvo da napraq ..prosto taka se slu4i,stanaloto stanalo i tva e,nqma vry6tane nazad...taka 4e..nai-dobre 6te e kato ve4e ti kazah - da svyr6vame s taq tragediq i tva e ...krai!

Верно, че преди това му писах че ми е много тежко вечно да седя и да го чакам просто да се сети за мен, но поне едно "извинявай" да беше казал...Винаги ли се получава така...вече съм на път да се убедя, че любовта е мит...

desoxy
07-25-2008, 06:21
Znam 4e vinata e izcqlo moq za vsi4ko



кво повече искаш ? ...

miss_asi
07-25-2008, 06:29
Значи ... не можеш да ходиш с някого и на този някой да не му пука за тебе.Много е кофти!А сигурна ли си че си няма друга?

tvoqta__me4ta
07-25-2008, 06:30
Не пуснах темата с цел да ми анализирате писмото му....

tvoqta__me4ta
07-25-2008, 06:35
Значи ... не можеш да ходиш с някого и на този някой да не му пука за тебе.Много е кофти!А сигурна ли си че си няма друга?

Не знам вече в момента плача от обида...сблъсквали ли сте се с такъв случай на непукизъм...

miss_asi
07-25-2008, 06:36
Не пуснах темата с цел да ми анализирате писмото му....

ся разбирам защо ти е теглил сектира 8-) :D Ми кажи тогава какво искаш за да знаем :wink:

cherinka
07-25-2008, 06:37
Дишай дълбоко.
Ще ти мине след време.................................

miss_asi
07-25-2008, 06:38
Да определено аз съм се сблъсквала.Нормално е да се чувстваш обидена.Чесно казано наистина си чудя как да ти помогна или по-скоро какво да те посъветвам!ще дойде и неговият ред да страда и да плаче за теб!

miss_asi
07-25-2008, 06:44
тая ашли тисдеил ако я барна ще и запала гумите Брато тва какво ще правиш с Ашли ще си го говорим по скайпа!Сега дай един добър съвет на момичето!

tvoqta__me4ta
07-25-2008, 06:54
Никой не се прави на голяма работа аз питах определен въпрос а ти без да ме познаваш не говори кой е голяма, и кой малка работа :-x

tvoqta__me4ta
07-25-2008, 06:58
съвета ми е да спре да се прави на голямата работа , ние тука даваме идеи , тя казва "не съм казала да анализирате писмото" еми нали трябва да стигнем до заключение 8-)


явно просто си едно добро момиче което е омръзнало , оня ден скъсах едно добро момиче с подобен текст беше и моето послание така че го разбирам пича

А защо ако получите добро отношение и вие почвате да се държите като задници...уж много ревете ама явно човек трябва да се държи с вас по същия начин за да го уважават

tvoqta__me4ta
07-25-2008, 07:05
съвета ми е да спре да се прави на голямата работа , ние тука даваме идеи , тя казва "не съм казала да анализирате писмото" еми нали трябва да стигнем до заключение 8-)


явно просто си едно добро момиче което е омръзнало , оня ден скъсах едно добро момиче с подобен текст беше и моето послание така че го разбирам пича

А защо ако получите добро отношение и вие почвате да се държите като задници...уж много ревете ама явно човек трябва да се държи с вас по същия начин за да го уважават

не е така , един нормален мъж иска тръпка ,има и пичове дето обичат всичко да им е уредено по книга да излизат всяка вечер в 8 часа , да ходят на едно и също място и секса да е в 1 и съща поза , то с такъв човек има ли тръпка , друго си е жена която ти прави постоянно на пук , дразни те и в същото време ти влиза под кожата , аз предпочитам.. тея курви ли как ги наричат 8-)

Ама после ако си научил, че цял футболен отбор е исчукал ревеш нали 8-) обикновено тези дето ти правят много на пук, и ти говорят само на въпреки не им е чиста работата.А после жените незнаели какво искат 8-)

miss_asi
07-25-2008, 07:19
Оооо Гого сиг съм че знаеш какво искаш.Ти винаги вс знаеш а и мерси аз съвета ти към мен! 8-) :D

Erica
07-25-2008, 07:21
Верно, че преди това му писах че ми е много тежко вечно да седя и да го чакам просто да се сети за мен, но поне едно "извинявай" да беше казал...Винаги ли се получава така...вече съм на път да се убедя, че любовта е мит...

Ти самичка си си го предизвикала,ако питаш мен...Колкото повече му се реве на един мъж...,толкова повече се отдалечава той...

pandelka
07-25-2008, 07:38
Явно според мен вече няма чувства към теб!

tvoqta__me4ta
07-25-2008, 08:10
Верно, че преди това му писах че ми е много тежко вечно да седя и да го чакам просто да се сети за мен, но поне едно "извинявай" да беше казал...Винаги ли се получава така...вече съм на път да се убедя, че любовта е мит...

Ти самичка си си го предизвикала,ако питаш мен...Колкото повече му се реве на един мъж...,толкова повече се отдалечава той...

Работата е там, че изобщо не съм му ревала за НИЩО оставяла съм го да "диша" да не каже после някой, че съм го задушавала нито съм му искала сметка каде излиза и какво прави и съм му имала доверие...ама не мога да разбера мъжете как пчакват да се държи перфекното момиче..

gostut
07-25-2008, 08:12
еми ако се държиш с него, като с хората тука дето се опитват да ти кажат нещо.. мн добре го разбирам

tvoqta__me4ta
07-25-2008, 08:27
няма перфектно момиче всичко е въпрос на вкус , има пичове дето искат свобода има пичове дето не искат полвинката да ги задушава като им се обажда но има пичове които искат да се интересуваш от тях да ги ревнуваш да ги търсиш да се чувстват обичани то незнам твоя от кои е ти трябва да го познаваш по добре затова ти си знаеш защо го е написал оня текст по горе...

иначе моита приятелка още като се запознахме че иска да е глезена , да се сещам за нея но да не я ревнувам , но да се интересувам от нея и да ми пука , и винаги да и вдигам телефона затова на вечер говорим по над 2 часа а сметките... като взема заплата 8-) 8-) затова има различни типове хора и наи добре да си казват какво искат 1 от друг

Приятелката ти е късметлийка значи щом се съобразяваш с нея и желанията и :-D

tvoqta__me4ta
07-25-2008, 08:29
еми ако се държиш с него, като с хората тука дето се опитват да ти кажат нещо.. мн добре го разбирам

Попринцип съм спокоен човек, но не обичам да ме искарват такава каквато не съм :)

MoHuTo
07-25-2008, 12:44
Колкото и да не ми се иска да го кажа момчето няма чувства към теб..и едва ли е имал..колкото и да е зает, ако се е интересувал от тебе, все щеше да намери време да се види с тебе...нз то бива бива да си непукист ама чак пък толкова...просто нямам друго обяснение :) :)

UnABooMBeR
07-25-2008, 12:52
Тоя е некакъф работохолик щом неможе да намери време от работа за теб(което не ми се вярва да е така) и щом неиска да е с теб го преживей да не е единствен на земята....

FairyNymph
07-25-2008, 12:56
Може би просто не е готов заобвързване, както ти е казал и щом още от началото е нямал време за теб преглътни болката...времето лекува...сега живота ти се струва черен, любовта мит и тн, но ще минат дни, седмици нз колко ще ти трябва, ще срещнеш друг и вече нещата ще стоят по друг начин.Вместо да се вайкаш по-добре си извлечи максимално мн бележки,изводи,поуки, за да може следващия път да не се случи така.Имай достойнство и вярно, че от любовта се оглупява, но поне единия трябва от време на време да се връща към реалността..

И слушай малко - като си пуснала тема ввъ форума трябва да очакваш всякакви отзиви - нали искаш мнение?еми ето хората ти дават мнение..приеми го с разбиране, ако не -просто го подмини...и последно:не мисля, че е много добра идея да постваш думите на бившия си приятел, представи си как утре влизаш в някакъв друг форум и гледаш някой твой пост и как отдолу 20 души го коментират...
не се заяждам, просто ти казвам.кажи после какво е станало - развитие има ли? :)

Neon Black
07-25-2008, 13:39
И... къде точно в писмото момчето те обижда?

Човекът явно е направил грешка като е започнал отношения с теб, сега е осъзнал, че не сте един за друг и ти го казва в прав текст. Казва, че съжалява, обяснява, че си има проблеми в живота, в работата, вероятно не знае как точно се очертава бъдещето му и предпочита да няма жена, която допълнително да го обърква.

Е, какво в цялата работа не си разбрала? Започнали сте, той е усетил, че нещо в тази връзка не го устройва и я прекратява. Не те е лъгал, не е въртял интриги.. Единственият ми упрек е, че не ти го е казал в лицето, но все пак всичко е ясно.

Не разбирам какво опищя форумите за обиди и не знам какви глупости още.

gPa3HuTeJl
07-25-2008, 13:50
...bye bye love... bye bye happiness...

babity
07-25-2008, 16:30
Поне си ти го е казал. Няма място за драма! Радвай се, че няма да те "мъчи" повече!

gerinceto
07-25-2008, 19:37
Да определено аз съм се сблъсквала.Нормално е да се чувстваш обидена.Чесно казано наистина си чудя как да ти помогна или по-скоро какво да те посъветвам!ще дойде и неговият ред да страда и да плаче за теб!

gerinceto
07-25-2008, 19:39
a i drugoto koeto e spored men vruzkite ot razstoqnie ne sa vruzki ... makar che ima i takiva koito uspqvat da preodoleqt razstoqnieto,no ne vinagi e taka ...

miss_asi
07-25-2008, 19:39
...bye bye love... bye bye happiness...
Е тва е :P