PDA

View Full Version : Аз съм на 18г. а той на 23г...



MARAETETETETTETETE
07-25-2008, 07:18
Здравейте на всички. Бих желала да споделя нещото, което не ми дава мира от няколко седмици насам...
Значи, с моя приятел сме заедно вече 4 месеца и секса адски много му харесва.
Притесняваме, обаче, факта, че постоянно ми натяква колко добра съм била, колко страстна съм била, и как съм била едва ли не най-добрата му сексуална партньорка, която е имал през целия си живот.
Според мен малко се изхфърля.. не знам.. говорила съм с него и многократно си повтаря думите.
Готин тип е, преди да тръгнеме съм слушала какви ли не "митове и легенди за него", а и предполагам, че за 23 години би трябвало да е имал бая сексуални контакти, а аз за моите 18 години преди него като го сметна съм правила секс точно 14 пъти... е извинявайте.. за 14 пъти може ли да станете по-добри от хора, които са го практикували много повече, много по-дълго и с много други хора за разлика от вас!?
Доста ме съмнява тази работа.. от една страна е хубаво да те хвалят за възможностите ти, обаче той направо го изкарва като някакво невероятно нещо и какви ли не суперлативи употребява. Дори ми каза, че съм правела по-добри свирки от мъжете :shock: Представяте ли си! Е, това ме хвърли в тъча........
Както казах, от една страна е доста хубаво някой да оценява възможностите, но от друга имам някакви леки притеснения, че може би го прави нарочно, за да ме накара да се почувствам добре (макар, че и предните ми партнцори са ми казвали, че съм доста добра.. ноо.. не са го коментирали толкова много както него).. та той дори и на приятелите си разказва... от една страна ми е густо, но от друга леко срамно.. Смисъл, не разказва какво точно сме правели и т.н , а просто общи приказки, като "при мъжете" и "по мъжки" 8-)
Та ... не знам.. вие какво мислите?

П.П. В момента говорим само за секс. Моля никой да не намесва Любовта. Тя няма нищо общо в момента. :)
Благодаря, че изчетохте всичко това. :)

jghgh
07-25-2008, 07:23
Радвай се. А дори и да преувеличава... Има хора които просто много лесно се впечатляват :D

AnChItOoOo
07-25-2008, 07:24
Ами може наистина да му харесваш най-много от предишните му пратньорки.Какво толкова се впрягаш....всеки с вкуса си. :-P 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
07-25-2008, 07:52
Може наистина да е доволен от изпълненията ти. Ние няма как да ти кажем той какво си мисли и дали и до колко му харесва.. или приемаш думите му за истина, или се съмняваш и се 'самоусъвършенстваш'.

А пък това, че той е на 23години не означава, че зад себе си има цял харем момичета, които е 'минал'. Може да са 1-2, може да са и 10-20... Ако са малко на брой, може и затова ти пред тях да блестиш в тази светлина...

Само обаче ми е чудно... ти дневниче ли си водиш "кога-къде-с кого-правих секс"? Как ги изчисли точно 14пъти?! :-o

SINDEL
07-25-2008, 07:53
Зависи.. Не ща да те сдухвам, ама като нищо да преувели4ава, за да те кара да се 4увстваш добре. Особено ако преди теб е спал с много моми4ета и ти знаеш за това. Сигурно го има момента, 4е му се иска да те накара да се 4увстваш специална, понеже е с теб в момента. И никоя жена няма да се зарадва да 4уе, 4е сексът с някоя бивша е бил много по-хубав. Та така...
Плюс това, сама казваш, 4е не си правила секс много. А то надобряването идва и с опита. Може да имаш усет как да правиш нещата, но все пак без опит не става :)

fuck_brainpants
07-25-2008, 08:17
Може наистина да е доволен от изпълненията ти. Ние няма как да ти кажем той какво си мисли и дали и до колко му харесва.. или приемаш думите му за истина, или се съмняваш и се 'самоусъвършенстваш'.

А пък това, че той е на 23години не означава, че зад себе си има цял харем момичета, които е 'минал'. Може да са 1-2, може да са и 10-20... Ако са малко на брой, може и затова ти пред тях да блестиш в тази светлина...

Само обаче ми е чудно... ти дневниче ли си водиш "кога-къде-с кого-правих секс"? Как ги изчисли точно 14пъти?! :-o

danielchety
07-25-2008, 08:30
Щом те хвали значи си го заслужила ... =D>

vodka_f
07-25-2008, 08:36
и аз си мисля, че като е на 23 години това изобщо не означава, че е бил с много момичета....какво лошо има в това да му допада секса с теб приеми го и се радвай, че се чувства задоволен.

InDo
07-25-2008, 08:52
Абе съгласен съм с другите щом те хвали,значи има защо. 8) :)

sladurka_f
07-25-2008, 09:24
Ъъъъъъ...По-добри свирки от МЪЖЕТЕ?!?!?!?!?WTF?!Ей тва ме разби... :shock: :shock: :shock: :razz:

Abigoria
07-25-2008, 09:33
и аз си мисля, че като е на 23 години това изобщо не означава, че е бил с много момичета....какво лошо има в това да му допада секса с теб приеми го и се радвай, че се чувства задоволен.
+1

Wrathchild
07-25-2008, 09:52
Ти няма как да знаеш колко сексуални партньорки е имал, освен ако сам не ти е казал. Ами ако е имал 1-2? Това че е на 23 нищо не значи.

ROCKLIFE
07-25-2008, 11:09
и аз си мисля, че като е на 23 години това изобщо не означава, че е бил с много момичета....какво лошо има в това да му допада секса с теб приеми го и се радвай, че се чувства задоволен.

+1
Не го мисли толкова!

Rebirthing
07-25-2008, 11:13
Май някой си търси внимание, ама не му е тук мястото :-o .

Barbolinna
07-29-2008, 18:25
Това може само да те радва,дори и да не е вярно :P :)

aniezina
07-29-2008, 18:28
Оплакваш ли се или се хвалиш, защото честно не разбрах смисъла на темата? :?

AR147
07-29-2008, 18:36
пича обаче добра те метка :D

Seducti0n
07-29-2008, 18:58
Според мен, прекалено много премисляш нещата.
Развиваш някакви ненужни теории и така още повече се оплиташ.
Дори и да попресилва нещата, ти се радвай и бъди доволна от себе си.
Чуруликайте си сладко-сладко, отдай се на емоциите, когато сте заедно и спри с хипотезите. :wink:

amatorium
07-30-2008, 10:40
Харесваш му и ти вдига самочувствието и нагона. Няма нищо странно в това.

P.S. Той откъде знае, че правиш по-добри свирки от момчетата? 8-)

aniezina
07-30-2008, 10:44
Харесваш му и ти вдига самочувствието и нагона. Няма нищо странно в това.

P.S. Той откъде знае, че правиш по-добри свирки от момчетата? 8-)От там, от където и ти знаеш, че спермата е вкусна 8-)

amatorium
07-30-2008, 11:29
Харесваш му и ти вдига самочувствието и нагона. Няма нищо странно в това.

P.S. Той откъде знае, че правиш по-добри свирки от момчетата? 8-)От там, от където и ти знаеш, че спермата е вкусна 8-)

Нещо не можах да хвана връзката. Искаш да кажеш, че може сам да си прави свирка или другите са му казвали, че момчетата правят страхотни свирки (кои ли са те)? :lol: :razz:

galkata
07-30-2008, 12:24
и аз си мисля, че като е на 23 години това изобщо не означава, че е бил с много момичета.

и според мен възрастта не е критерии за това, кой с колко е спал... например аз познавам един мъж, който е на 32, пък наскоро загуби девственоста си...

angelkata_dqvolkata
08-22-2008, 19:04
sajalqvam obache az ne razbrah kakav e problema! ne obichash da ti praviqt komplimenti li ili? :grin: radvai se :grin: :grin: :grin: i tolkova :grin: :grin: :grin:

kalpazanka
08-22-2008, 19:08
Харесваш му и ти вдига самочувствието и нагона. Няма нищо странно в това.

P.S. Той откъде знае, че правиш по-добри свирки от момчетата? 8-)От там, от където и ти знаеш, че спермата е вкусна 8-)

Нещо не можах да хвана връзката. Искаш да кажеш, че може сам да си прави свирка или другите са му казвали, че момчетата правят страхотни свирки (кои ли са те)? :lol: :razz:
Или и момчета са му правили свирки 8) /това бе първото, което ми мина през ум/

sweet_baby_cool
08-22-2008, 19:25
Радвам се за теб, макар че цялата тема ми звучи като реклама.

DevilWish
08-22-2008, 20:00
Според мен, прекалено много премисляш нещата.
Развиваш някакви ненужни теории и така още повече се оплиташ.
Дори и да попресилва нещата, ти се радвай и бъди доволна от себе си.
Чуруликайте си сладко-сладко, отдай се на емоциите, когато сте заедно и спри с хипотезите. :wink:
И аз съм на това мнение .. ;) Какъв е проблема? :(

hgfh
08-22-2008, 20:01
аз незнам да е казал нещо лошо че да си мислиш така ... абе радвай се че има такова мнение няма място за притеснениия Don't worry be happy ;)

Xrisenceto
08-22-2008, 20:51
Май някой си търси внимание, ама не му е тук мястото :-o .

sexapilkata
08-22-2008, 21:31
Според мен годините нямат значение :) И аз съм на 17 а гаджето на 23 но това няма значение

buns_
08-22-2008, 23:07
леле т'ва за свирките :smt081 а иначе мисля, че сте прави - едва ли е имал толкова сексуални партнъорки ( колкото партнъори :D :D )

BuKTopuq
08-23-2008, 12:53
мога да ти кажа едно,че няма значение с колко партньора си бил/а има хора на които нещата им идват от вътре просто усещат какво харесва човека с/у тях и правят точно това.Мога да дам пример с приятелката ми аз и бях първия но мога да ви кажа че тя е невероятна.Обичам те мило :-) :-) :-)

JJ-JokeJokey
08-24-2008, 12:32
Абе човек явно си добра :)

jambo_bs
08-24-2008, 16:30
Ела да те пробвам и ще ти кажа дали се изхвърля. :oops:

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-24-2008, 16:32
ам ипредстави си да ис на моето място....
говори ми го същото а той ми е първият... 8)