PDA

View Full Version : Какво иска?



paranoia
07-25-2008, 07:41
Значи на скоро гаджето ми ми каза че се \"задушава\" от мене,и кфо аз си викам хубаво са късаме,няма да иска да се виждаме,за да премисли нещата,а той кфо искаше да се виждаме,като ме види не спира да ме гушка,целува ме постоянно,казва ми че ме обича,че съм му липсвала,сега пък реши да не се виждаме един месец да премисли всичко,чесно казано някои може ли да разбере какфо иска тфа момче

pandelka
07-25-2008, 07:44
Мии...аз мисля че не знае какво иска..хем се задушавал хем само те гушка и т.н..но опитайте сега 1 месец разделени може след това да бъде добре ;)

miss_asi
07-25-2008, 07:47
Доста странно. :? Пробвайте пак след време :)

dark_shadow_f
07-25-2008, 07:48
Иска малко време да разбере дали наистина има 4увства към теб.Нищо не ви пре4и да се разделите за малко така и двамата ще разберете колко силни са 4увствата ви.Като му домъ4нее за теб ще видиш колко бързо ще те потърси :)

SabrinaAa
07-25-2008, 07:49
Em spred men te obi4a...6tom postoqno te gy6ka i te celuva..no moje bi iska malko svoboda koqto ti ne my dava6..kakto toi e kazal "zady6ava6 go" razdelete se za izvesno vreme i ako ne mojete edin bez dryg pak badete zaedno!

AKO OBI4A6 NQKOI ,PYSNI GO NA SVOBADA A TOI AKO TE OBI4A 6TE SE VARNE OTNOVO PRI TEB! :) :) :)

paranoia
07-25-2008, 07:49
правили ли сте секс ?


Е че как we 8-)

miss_asi
07-25-2008, 07:51
правили ли сте секс ?
Кой за какво си мисли?!Жоро.Жоро :D Май само тва ти е в главата.

paranoia
07-25-2008, 07:51
Em spred men te obi4a...6tom postoqno te gy6ka i te celuva..no moje bi iska malko svoboda koqto ti ne my dava6..kakto toi e kazal "zady6ava6 go" razdelete se za izvesno vreme i ako ne mojete edin bez dryg pak badete zaedno!

AKO OBI4A6 NQKOI ,PYSNI GO NA SVOBADA A TOI AKO TE OBI4A 6TE SE VARNE OTNOVO PRI TEB! :) :) :)

Ама аз съм си го пуснала на свобода,тва че той иска да се видим аз кво да напраа,аз даже предложих да не се виждаме и той каза че щял да предложи същото

paranoia
07-25-2008, 07:52
правили ли сте секс ?


Е че как we 8-)

тогава като изтече месеца не го чакаи пак , а ако е бил супер секса чакаи го на първо число от новия месец 8-)

Абе бива си го,да ти каа,ше го чекам
8-)

GregoryHouse
07-25-2008, 07:55
Иска секс ...за това съм убеден...

miss_asi
07-25-2008, 07:57
правили ли сте секс ?


Е че как we 8-)

тогава като изтече месеца не го чакаи пак , а ако е бил супер секса чакаи го на първо число от новия месец 8-)
хаха :D още на 1во число го чакай хаха :D

paranoia
07-25-2008, 07:59
Иска секс ...за това съм убеден...

Апф не е само тва,ония ден нещо се държа толкова тъпо,че си тръгнах и той ме последва нали,някуф тъжен,и само седи на спирката некув ебаси огорчения,и аз нали вървя към другата спирка и той пак след мене,и понеже той пред мн време ми беше подарил едно герданче,и аз му го връчвам(повярвайте ми държа се ужасно тъпо)и той вика не го искам,и аз викам ми и аз не го искам,и той с насълзени очи вика,ем тогава го хвърли,и аз нали отидох към другата спирка и той остана сам,и му течаха сълзичките,така че не мисля че е само заради секса

miss_asi
07-25-2008, 08:02
правили ли сте секс ?


Е че как we 8-)

тогава като изтече месеца не го чакаи пак , а ако е бил супер секса чакаи го на първо число от новия месец 8-)
хаха :D още на 1во число го чакай хаха :D

като сметките за тока , бебе :P
А по-рано не може ли да дойде :( само тва се чудя :D

paranoia
07-25-2008, 08:04
правили ли сте секс ?


Е че как we 8-)

тогава като изтече месеца не го чакаи пак , а ако е бил супер секса чакаи го на първо число от новия месец 8-)
хаха :D още на 1во число го чакай хаха :D

като сметките за тока , бебе :P
А по-рано не може ли да дойде :( само тва се чудя :D

Ей чш стя с тез спамове бе 8-)

miss_asi
07-25-2008, 08:11
правили ли сте секс ?


Е че как we 8-)

тогава като изтече месеца не го чакаи пак , а ако е бил супер секса чакаи го на първо число от новия месец 8-)
хаха :D още на 1во число го чакай хаха :D

като сметките за тока , бебе :P
А по-рано не може ли да дойде :( само тва се чудя :D

Ей чш стя с тез спамове бе 8-)
Скъпа тряя да се радваш че той ще се върне! :D както казва Жоро като сметките за тока :D

paranoia
07-25-2008, 08:13
правили ли сте секс ?


Е че как we 8-)

тогава като изтече месеца не го чакаи пак , а ако е бил супер секса чакаи го на първо число от новия месец 8-)
хаха :D още на 1во число го чакай хаха :D

като сметките за тока , бебе :P
А по-рано не може ли да дойде :( само тва се чудя :D

Ей чш стя с тез спамове бе 8-)
Скъпа тряя да се радваш че той ще се върне! :D както казва Жоро като сметките за тока :D


А ест че ше се радвам,ама секс в скоро време няма да има,дори и пак да се събереме,той кфо си мисли,че веднаа ше му се плякна на п*тката е нема па да стане
8-)

miss_asi
07-25-2008, 08:14
правили ли сте секс ?


Е че как we 8-)

тогава като изтече месеца не го чакаи пак , а ако е бил супер секса чакаи го на първо число от новия месец 8-)
хаха :D още на 1во число го чакай хаха :D

като сметките за тока , бебе :P
А по-рано не може ли да дойде :( само тва се чудя :D

Ей чш стя с тез спамове бе 8-)
Скъпа тряя да се радваш че той ще се върне! :D както казва Жоро като сметките за тока :D


А ест че ше се радвам,ама секс в скоро време няма да има,дори и пак да се събереме,той кфо си мисли,че веднаа ше му се плякна на п*тката е нема па да стане
8-)
хаха само така момиче :D

paranoia
07-25-2008, 08:22
точно така , аз по принцип бих защитил човека ама остави го да се надърви малко преди секса , тфа да не е кошница с плодове да грабиш когат си искаш 8-)

Той от мене мн лесно се дърви,ама аз само си го будя и пак си го оставям да заспи,нема такя при мене,само ако аз искам иначе
ДА ЛАПА
8-)

miss_asi
07-25-2008, 08:22
точно така , аз по принцип бих защитил човека ама остави го да се надърви малко преди секса , тфа да не е кошница с плодове да грабиш когат си искаш 8-)
хаха :D

miss_asi
07-25-2008, 08:23
точно така , аз по принцип бих защитил човека ама остави го да се надърви малко преди секса , тфа да не е кошница с плодове да грабиш когат си искаш 8-)

Той от мене мн лесно се дърви,ама аз само си го будя и пак си го оставям да заспи,нема такя при мене,само ако аз искам иначе
ДА ЛАПА
8-)
Дай лапа брат и скайп също :lol: :D

zaraaa
07-25-2008, 08:52
То той не знае, какво иска, пък ние ли да знаем :? Бягай далеч от такива хора е моят съвет, дори след този един месец да иска да сте заедно, ти го отблъсни, не бъди с него,колкото и да ти е трудно, вярвай ми казвам ти го от личен опит :)

Scorpi_94
07-25-2008, 09:41
Ако не го търсиш известно време,той сам ще осъзнае,че му липсваш и ще се върне при теб с шоколадови бонбони и цветя.Нека има Happy end :smt008 :smt055 :smt057 :smt058

fenkatakrisi952
07-25-2008, 11:38
Може да си е намерил друга :?

paranoia
07-25-2008, 11:53
Може да си е намерил друга :?

Ne e shteshe da mi kaje prosto ;] znae che she go priema,puk i da nqma da smee 8-)

sasha_90
07-25-2008, 12:06
Дай му време-този месец,който иска,а после сама ще разбереш какво ще стане.