PDA

View Full Version : Кофти ситуация...



havajskite ga6ti
07-25-2008, 10:47
Значи една моя фр.(бих казала най-добрата) от края на миналата година до сега харесва и даже е влюбена в едно момче което виждахме много често в метрото...преди доста време някъде първия срок в края аз отидох да му искам скайпа за нея.Той каза че ако иска да се запознаят тя да дойде и да се видят и нямал скайп уж...тя нямаше смелост да говори с него и не отиде...После обаче се оказа че момчето е син на техни семейни приятели и така...Но тук идва гадното оказало се че въпросния индивид харесва мен...и през цялото време когато гледаше към нас е гледал мен.А той ми е супер антипатичен и не ми е приятен...кат разбрах се ужасих и ми стана гадно.Френдката не ми се сърди и се опитва да го забрави...но се пак е кофти...Сега страда и тя и той и аз...Как да направя така че той не да не ме харесва вече защото аз никога не бих му отвърнала на чувствата..а моята фр наистина го харесва и е важен за нея много...защо не хареса нея? :(

fuck_me_pls
07-25-2008, 10:54
Нищо не става по поръчка..и тримата трябва да се примирите.!!!!

Cvetito53
07-25-2008, 10:56
Mi kak kakvo da napravi6 toi kato te haresva teb kakvo!Nqma ni6to lo6o!Priqtelkata ti nqma za kakvo da ti se sardi v tozi slu4ai!Pri polojenie 4e ti ne go haresva6 ne vijdam smisal za kakvo ima da ti se sardi!Vie ne moje da mu kaje6e koq da haresva-ne ste mu gospodari na sarceto!Ti dori i da go naraka6 da ne te haresva ne e sigurno dali 6te zapo4ne da haresva tvoqta priqtelka!No vse pak USPEH!!!!:):)

zaraaa
07-25-2008, 10:57
"Как да направя така че той не да не ме харесва вече" - не можеш, няма как, сърцето не пита кой да харесва и кой не и тримата трябва да се примирите със ситуацията, както каза fuck_me_pls :) Все ще се забравите, той теб, а приятелката ти него :wink:

GregoryHouse
07-25-2008, 11:06
"Как да направя така че той не да не ме харесва вече" - не можеш, няма как, сърцето не пита кой да харесва и кой не и тримата трябва да се примирите със ситуацията, както каза fuck_me_pls :) Все ще се забравите, той теб, а приятелката ти него :wink:

Как ще няма...кажи му квото мислиш за него пък да видим дали още ще те харесва :razz:

Cvetito53
07-25-2008, 11:09
Ot obidni dumi istinskata lubov ne iz4esva!!!!!!!! :P :P

zaraaa
07-25-2008, 11:11
Еййй GregoryHouse все намираш как да ме затапиш :-P

Presley
07-25-2008, 11:11
Не се филмирай.

pandelka
07-25-2008, 11:13
Никога не може да се каже на сърцето..кога да спре да обича..той може да вижда че няма смисъл като те харесва и да иска да спре но..просто от вътре да не можеее!!! :? :? 8)

Wrathchild
07-25-2008, 11:20
Ot obidni dumi istinskata lubov ne iz4esva!!!!!!!! :P :PКаква истинска любов бе, та те само са се гледали в метрото и са говорили 1 път :razz:

fenkatakrisi952
07-25-2008, 11:27
Замислисе какво и маш ти,а тя не...
а и отиди и му кажи в очите,че не те интересува.Така е най-добре за всички :-)

Cvetito53
07-25-2008, 11:27
Dori i da mu nagovori kup gadni ne6ta nqma da ima rezultat......! :P

GregoryHouse
07-25-2008, 11:30
Dori i da mu nagovori kup gadni ne6ta nqma da ima rezultat......! :P

Добре почтиии ти повярваха всички...

xXxScreamxXx
07-25-2008, 11:52
Еййй GregoryHouse все намираш как да ме затапиш :-P


ам.. 4е аз за тфа го оби4ам :)
ама нещо в последно време ми се сърди мом4ето :( :? :(

sasha_90
07-25-2008, 12:14
Говори с въпросното момче и му кажи,че нямаш чувства към него.На приятелката си не можеш да помогнеш,за съжаление.Нито можеш да направиш нещо,чрез което да повлияеш на чувствата на момчето към теб.

goldenfox
07-25-2008, 18:21
ами да ти кажа според мен най-добре е повече да нямате нищо общо с това момче,забравете го като цяло :)
може отначало да ви е трудно,но с течение на времето ще забравите всичко и ще ви е много по-добре :-)

t1n4e7o
07-25-2008, 18:30
"Как да направя така че той не да не ме харесва вече" - не можеш, няма как, сърцето не пита кой да харесва и кой не и тримата трябва да се примирите със ситуацията, както каза fuck_me_pls :) Все ще се забравите, той теб, а приятелката ти него :wink:

Как ще няма...кажи му квото мислиш за него пък да видим дали още ще те харесва :razz:

+1 8)

gerinceto
07-25-2008, 19:30
nqma kak da napravish neshtata takiva kakvito iskash da sa.nikoi ne moje da kontrolira svoite ili chujdite chuvstva

miss_asi
07-25-2008, 19:34
Няма как да кажеш на сърцето си да обича даден човек при положение че ти сам/а знаеш че не обичаш този даден човек а обичаш друг даден човек!