PDA

View Full Version : Жартиерче-мартиерче



bratz72
07-25-2008, 12:36
Ок, хора, вижте взех на приятелката ми яки жартиери като подарък. тоест: чорапите + нещото, към което се прикачат. И все пак аз ще и ги свалям, обаче си блъскам главата вече 30 минути да разбера какс е закачат "коланчетата" на горната част за Чорапите?!?!?!?! Плс помогнете :( Снимки ако може (някакви link-ове из нета) ще са добре дошли :)

pasii_sladuranata
07-25-2008, 12:46
ми то трябва да си има едни дупчици подобни като за презрамките на сутиен ..от там се закачат и се свалят и от към прашките и от към чорапките :P :razz:

hottie
07-25-2008, 12:59
Не описа с каква закопчалка са точно?Ако са с една такава ъъъъ :-o двойна пластинка - пъхаш човапа между тва нещо (то е двойно) и притискаш като дърпаш бутончето(едно като точче) нагоре. Лелелеле много тъпо обясних ама не знам как се обяснява с думи :-o
За да разкачиш само дърпай надолу! А според мен не е нужно да й ги разкачаш най-добре правете секс с жартиерите, много по-яко е :) Иначе за какво й ги взимаш :-D

bratz72
07-25-2008, 13:08
10x мн ся ще правя опити :D
ами взимам й ги.. щото.. ми обичам да й правя подаръчета :smt049 :smt049 :smt049 :smt054

hottie
07-25-2008, 13:10
неее аз имам предвид , че няма нужда да ги махаш по време на секс :) може с тях. :-P

bratz72
07-25-2008, 13:28
а загрях :D ами взимам й ги за.. гъзарийката главно, пък и се пак няа кфо да гожовим, момиче по сутиен и жартиери си а класика още от времето на Мерилин Монро(у) :P
а и съм луд по тая "мода" xD

margo_93
07-25-2008, 13:53
неее аз имам предвид , че няма нужда да ги махаш по време на секс :) може с тях. :-P

Да може,но ще е по лесно ако приятелката си обуе прашките след като е сложила жартиерите.А ако все пак държиш да ги сваляш,закопчаването и разкопчаването е елементарно.

hottie
07-25-2008, 13:58
неее аз имам предвид , че няма нужда да ги махаш по време на секс :) може с тях. :-P

Да може,но ще е по лесно ако приятелката си обуе прашките след като е сложила жартиерите.А ако все пак държиш да ги сваляш,закопчаването и разкопчаването е елементарно.

Или просто да отмести прашките настрани без да ги сваля ;)

margo_93
07-25-2008, 14:02
неее аз имам предвид , че няма нужда да ги махаш по време на секс :) може с тях. :-P

Да може,но ще е по лесно ако приятелката си обуе прашките след като е сложила жартиерите.А ако все пак държиш да ги сваляш,закопчаването и разкопчаването е елементарно.

Или просто да отмести прашките настрани без да ги сваля ;)

Е да ама нали знаеш колко претенциозни са по-голямата част от мъжете.Ще почне да се вайка ,че не му е удобно и от сорта такива дрън дрън :D

rozova_lady
07-25-2008, 14:14
не съм слагала до сега и не мога да ти помогна