PDA

View Full Version : skype



remember_me
07-25-2008, 13:56
sajalqvam ako ima takava tema ama ni6to ne mi e qsno i zatova pi6a. stava dyma za skype... otnqkade se zapisva vsi4ko kakvoto si pi6e6,govori6 i t.n s horata.... v kompa?! ne znam ama baba mi ( da ne koi dryg) mn znai da se barka i ot nqkade mi e pro4ela vsi4ko v skype?! tova ne moga da go razbera...sega iztrih hronologiqta si. sto na sto ne mi znai parolata za6toto e nevazmojno... 4akam otgovor nqkoi da mi obqsni za6toto tova mi e tamna indiq. kade moje da se zapazi razgovora ot skype?!

one
07-25-2008, 14:32
Ами Бащата на една фр също може да чете и т.н.
Неприятна работа ама...


Той е хакерче човека,може и милата ти баба да е ` :-D

remember_me
07-25-2008, 14:37
xaxaxa da dosta yspokoqva6to :D imahme pr s kompa izvikahme edin 4ovek da go oprai i qvno i e kazal kak moje da me proveri v skype. pone ba6tata e..ne e baba my :o neka na teb da ti se sly4i... xixix :-D
btw hronologiqta da si iztriq dostata4no li e?

aciko
07-25-2008, 14:58
Ми за записите на разговорите си има програмки като:

MX Skype
Call Graph
и други.

Колкото до баба ти,какво може да ти каже пък тя,на мен баща ми не може да ми каже нищо,камоли баба ми :)

Ако искаш изключи си хронологията,да не се записва,когато си пишеш с някого и така няма да има хистори.

Инструменти -> Настройки -> Поверителност и си изключи хронологията!

Salvation
07-25-2008, 15:15
Баба ти? А някои баби все още предпочитат сапунените сериали пред компютър... :D

remember_me
07-25-2008, 16:34
da da :D vqrno 4e predpo4itat sapunkite ama moqta e s4etovoditelka.. ima si rabota na kompa :D a kakvo moje da mi kaje li? moje da me izkara izvan nervi s neinite glyposti :D
aciko mersi za pomo6ta :-)

gPa3HuTeJl
07-25-2008, 16:46
у на баба момчето..

pandelka
07-25-2008, 16:58
sajalqvam ako ima takava tema ama ni6to ne mi e qsno i zatova pi6a. stava dyma za skype... otnqkade se zapisva vsi4ko kakvoto si pi6e6,govori6 i t.n s horata.... v kompa?! ne znam ama baba mi ( da ne koi dryg) mn znai da se barka i ot nqkade mi e pro4ela vsi4ko v skype?! tova ne moga da go razbera...sega iztrih hronologiqta si. sto na sto ne mi znai parolata za6toto e nevazmojno... 4akam otgovor nqkoi da mi obqsni za6toto tova mi e tamna indiq. kade moje da se zapazi razgovora ot skype?!

Май хронологията си остава..ама ако ти си излезнеш от скайп и тя не ти знае паса няма начин..
или имаш мн умна баба или просто тря тя да е хакер :D

remember_me
07-25-2008, 17:44
momi4e sam ei :D i kakto kazah vikahme programist da oprai kompa 6tot se bagna.trqbva6e da se instalira vsi4ko na novo.pitala go e dali moje da mi vidi kakvo praq v skype za6toto qvno e re6ila da me proverqva i toi i e kazal

one
07-25-2008, 20:06
Ем преебанко си`