PDA

View Full Version : Ето какви сме мърли !!!



westggirl
07-25-2008, 17:27
Ето какви сме мърли, направо не повярвах, прочетете повече тук - http://news.vestnik24.com/newsbg/news_605292.html [/i]

TheGirlNextDoor
07-25-2008, 17:47
такава тема има....дори май със същото заглавие...хах :-D

Cvetito53
07-25-2008, 17:47
Abe neznam za drugite no az li4no si polzvam vseki den po nqkolko pati dezdorant!Ne priqtno mi kogato nqkoi mi zasmardi do men .......otvrat.......... :smt076

Amelly
07-25-2008, 18:12
Добре де аз вярно си ползвам дезодорант,ама още от давна си е доказано,че дезодораните са вреди,запушват се пори.Дръги пък има непоносимост,а и все пак помислете,не всичко,което пише е вярно :wink:

valentinka_1990
07-25-2008, 19:10
има такава тема със същото заглавие!

MissIndependent
07-25-2008, 20:35
Мнее другата тема се казва "Ето какви сме мърЗЕли" ! :lol: :lol:

and1___
07-25-2008, 20:39
тва е великата простотия на скоро бях в един хотел кадето една позната работеше и беше пълно с руснаци не моа ви опиша как вонеше на пор... и в стайте които влязах не видях нито дезедорант рол-он или стик тейче ут руснаците по тъпа и мизерна нация няма :-x а и момчетатa не се бръснат под мишниците беше ужасноо .... не моа ви опита къф шок преживях там :smt091 :smt091

foreverr
07-25-2008, 20:56
Аха.Но пък и аз не използвам де дезозорант, а само парфюм и стик!Тва не значи, че като не използвам дезодорант съм мърла!Просто вместо дезодорант си използвам стик и парфюм!

EarthShaker
07-25-2008, 20:56
а така, да кажем НЕ на глобалното затопляне :D само рол и стик!!!

Seducti0n
07-25-2008, 21:08
Винаги нещата имат по две страни-положителна и отрицателна,
може да сме мърли, но поне живеем природосъобразно! 8-) :-D
Иначе не съм доволна от продуктите на Рексона, определено предпочитам класическият вариант на дезодорант Дав :smt007 :smt007

Slun4evko
07-26-2008, 06:10
И аз предпочитам стик без аромат/или без силен аромат и парфюм. Много по приятно ми е отколкото дезедоранта,който след 30мин е изветрял./сори,ама съм сменила над 100 дезедоранта за последните 5-6 години и едва няколко оставаха с дълготраен аромат,затова накрая избрах парфюмите/

sexy_sladuranka___
07-26-2008, 06:47
Ролково + парфюм/дезодорант + идеално избръснати мишници

SeXyL[!]Nk@
07-26-2008, 08:17
Винаги нещата имат по две страни-положителна и отрицателна,
може да сме мърли, но поне живеем природосъобразно! 8-) :-D
Иначе не съм доволна от продуктите на Рексона, определено предпочитам класическият вариант на дезодорант Дав :smt007 :smt007
Е не живеем много природосъобразно,защото всеки първи човек в 'прекрасната' ни страна пие газирано ,от това не се напиваш , а се подуваш и пак си жаден! Във всички храни ,напитки ,и...т....н.... има 100% химикали....има и проучване за нашите жени и чуждите...чуждите си слагат силикон,но малко,примерно , ако нямат изопщо никакви гърди,и слагат малко,колкото да има нещо,но се пак да приличат на истински,а нашенките какво правят.......слагат по 100 кубика във всяка гърда силикон..Така,че според мен изопщо не живееме природосъобразно.Тези , които живеят най- природосъобразно за мен са немците,французите,англича ните , китайците и японците.
Ами България, е една от страните с най-много процента затлъстели хора.... :?

Seducti0n
07-26-2008, 08:22
Ъъъ, не усети ли иронията? :-o
Естествено, че не живеем природосъобразно-напротив даже, вървим против нея и против самите себе си.Нагъват като луди сандвичи, пици, дюнери, промишлени количества сладолед и после пускат поредната тема да им се даде предложение за ефективна диета, седят си на пс-ито по цял ден, стремят се да не направят някое излишно движение и после другите им криви...абе тъпа работа, никва култура ни нищо нямаме... :?

fenkatakrisi952
07-26-2008, 08:25
:shock: Е аз не съм тука.Всяка сътрин като се изкъпя първото нещо което е да взема дезодоранта и ...... :)
Но,предполагам,че това проучване е вярно,все пак ако се качите в градския транспорт-все едно в България никой не е чувал за тога.... :(

SeXyL[!]Nk@
07-26-2008, 08:35
Ъъъ, не усети ли иронията? :-o
Естествено, че не живеем природосъобразно-напротив даже, вървим против нея и против самите себе си.Нагъват като луди сандвичи, пици, дюнери, промишлени количества сладолед и после пускат поредната тема да им се даде предложение за ефективна диета, седят си на пс-ито по цял ден, стремят се да не направят някое излишно движение и после другите им криви...абе тъпа работа, никва култура ни нищо нямаме... :?


^^ Така си е.....
A като знам,че по , по-развитите западни страни,глобяват родителите ,ако детето им е извън нормата на килограмите.То и тук би трябвало така да бъде.
Какво е това?! Тук у нас се наливаме с газирано до пръсване..нямам думи направо.А в Англия например,са забранили със закон в училищата да се продават газирани напитки,чипсове,снаксове,ш колади и други боклуци.
Там учениците си носят сандвичи,от вкъщи...чисти,а не пълнени с кой знае кв'и стари боклуци,и от кой знае колко време.
Там също в столовете им готвят на място,а тук поне в мойто даскало правят некв'и сандвичи,от бюфета,но само за деца до 5-ти клас , и кой знае как ги правят.А пък за нас големите да не говорим...на нас съвсем 'МАЙНАТА НИ' ....има там некв'и баници,сандвичи....ама кой знае от кога са...и като ти наблъскат само кетчуп и майонеза....а майонезата е толкова калорична...аз отдавна не ям майонеза.Хляб...гледам да не ям.От близо седмица не съм хапвала хляб,карам я главно на диня,праскови и кисело мляко. :) И така..... :)

lLady_MooN_RaiN
07-26-2008, 08:50
Е добре, то освен дезодоранта има стик и рол-он против изпотяване. Къде пише, че въпросните жени, които не използват дезодорант не са го заменили с някое от горе посочените средства?

Seducti0n
07-26-2008, 08:51
Ми то лятото, предимно леки храни се ядат-плодове, зеленчуци, млечни нещица.
Иначе при нас е срамно едва ли не, някой да си донесе сандвич от вкъщи, нищо че вкусовите му качества са далеч по-добри от тези на фастфуутовете....
Преди години, нагъвах като ненормална чипсове, зрънчовци, снаксове и т.н., но сега са ми толкова безвкусни, че се чудя на времето как съм си давала парите... :?

Иначе това с глобите относно наднорменото тегло-Не го считам за много правилно, тъй като хора надебеляват и от приема на различни видове медикаменти, които указват влияние върху хормоните, метаболизма и т.н.. :?

SeXyL[!]Nk@
07-26-2008, 09:08
А до колкото до парфиумите и дездорантите...от една страна е добре да не се използват,защото нарушават озоновият слой,земните пластове се разместват,и така малко по-молко се разрушава той ,и при по-голямо разместване на земните плочи стават трагичните земетръси , особенно в Китай,Япония,Гърция и Турця.Но тук,когато имаше земетресение на 3 юли,и то беше в 1 квартал,който ми е на половин час с кола,и излизам 7;30h на балкона и гледам само,как падат прозорци от съседния блок.Иначе няма как да не се използват дездоранти и парфиуми,иначе по къщите ни ще мирише като в градският транспорт. :booooomb: :D А пък и сега тия 2 години с това глобално затопляне...ще ни довърши.

xXxScreamxXx
07-26-2008, 10:04
Abe neznam za drugite no az li4no si polzvam vseki den po nqkolko pati dezdorant!Ne priqtno mi kogato nqkoi mi zasmardi do men .......otvrat.......... :smt076


+1 :?

FairyNymph
07-26-2008, 10:08
Аз установих, че доста хора не знаят какво е рол-он (не само значението на думата, но и дори като им обясня пак ме гледат странно и "аааха"..)
Не мога да си представя как хората могат да вървят по улицата с толкова голямо самочувствие, знаейки, че миришат :( в училище за часа по физкултура ( в класа сме около 15 момичета) само аз и още 2-3 момичета си носим нещо за освежаване после..всички други нито се мият, нито нищо...нз страшно ме е гнус, аз винаги си нося в раницата, дори и да нямаме физкултура...

SeXyL[!]Nk@
07-26-2008, 13:09
Аз установих, че доста хора не знаят какво е рол-он (не само значението на думата, но и дори като им обясня пак ме гледат странно и "аааха"..)
Не мога да си представя как хората могат да вървят по улицата с толкова голямо самочувствие, знаейки, че миришат :( в училище за часа по физкултура ( в класа сме около 15 момичета) само аз и още 2-3 момичета си носим нещо за освежаване после..всички други нито се мият, нито нищо...нз страшно ме е гнус, аз винаги си нося в раницата, дори и да нямаме физкултура...


^^ И аз винаги си нося дездорант.Но най-често в часовете по физе никва ме няма....извън даскалото съм. :D

sladkish_14
07-26-2008, 13:44
Обикновенните дезодоранти премахват неприятната миризма , докато тези против изпотяване (антиперспирантите) намаляват количеството на отделяната пот.Дезодорантите против изпотяване са подходящи за подмишниците , НО не е добре да ги използваш постоянно ! Те съдържат вещества , които се поглъщат от кожата и според специалистите това може да се окаже вредно за здравето.Ето защо те препоръчват да даваш възможност на тялото да си почива и когато си у дома да не използваш дезодоранти против изпотяване .. :wink:


П.С - Аз използвам повече рол-он на Dave смятам , че са по -хубави :wink: ..А относно хигиената под мишниците , не е нужно само да се напръскаш или намажеш с рол- он , а и да се измиеш преди всичко това ..

MidnightCreep
07-26-2008, 16:57
Пици и сандвичи не се ядат само в България/и двете не са "изобретени"в България/,кротко.
Мили две дами,разсъжденията за всенародната култура са излишни,мисля.

Който смята дезодорантите за нездравословни,може да опита запълване на каналчетата на съответните външносекретиращи жлези с бутолинов токсин.Много е полезно. :)

babity
07-26-2008, 18:55
Аз не ползвам дезодоранти! Поне не във варианта спрей! Миналата седмица подариха на майка ми и това ми е първият ми дезодорант от маса време насам, умишлено ги избягвам, защото са нетрайни. Ползвам рол-он и парфюм. 8-)

FairyNymph
07-26-2008, 20:22
не е нужно само да се напръскаш или намажеш с рол- он , а и да се измиеш преди всичко това ..


а как да го обясня на другите?

sweeetmaniche
07-27-2008, 12:04
Гледам себе си !! Аз лично ползвам . :)

Isabelle
07-27-2008, 12:06
ми то повечето народ цигани според вас те взимат ли си дезодоранти?! Да не говорим пък да знаят за съществуването на рол-он или стик..

sweeetmaniche
07-27-2008, 12:07
не е нужно само да се напръскаш или намажеш с рол- он , а и да се измиеш преди всичко това ..


а как да го обясня на другите?

Това е част от личната хигиена.Така че не може да се обесни :-D Който си е свикнал да има такава си я има :D

Wrathchild
07-27-2008, 12:17
Nk@]^^ Така си е.....
A като знам,че по , по-развитите западни страни,глобяват родителите ,ако детето им е извън нормата на килограмите.То и тук би трябвало така да бъде.
Сериозно? И ако Пенка примерно е с по-бърз метаболизъм и е по-слаба от нормата? Или примерно Донка е с по-бавна и е по-дебела? Кво правим? А от по-развитите западни страни ще ти дам пример САЩ... там е свърталището на кравите.

pinki
07-27-2008, 12:17
:shock: Е аз не съм тука.Всяка сътрин като се изкъпя първото нещо което е да взема дезодоранта и ...... :)
Но,предполагам,че това проучване е вярно,все пак ако се качите в градския транспорт-все едно в България никой не е чувал за тога.... :( така е ...

adizitk1
07-27-2008, 15:58
Ползвам парфюм,не дезодорант.Това е въпрос на личен избор. :?