PDA

View Full Version : Мъча ли ги много :)



Tatusite_vip_kuchka
07-25-2008, 18:47
Тренирам кик бокс от 6 години,ставах шампионка 3 пъти,два пъти балканска и един път държавна.Та понякога ме викат за треньорка в един клуб.Тренировката протича така бягане по 25 км (най малко км който сме бягали са 25 ) след това спаринги 12 рунда по 7 минути,5 серии по 100 коремни преси,5 серии по 50 лицеви и 7 серии по 10 набирания.Някой от тях се оплакват а др-ги не ;] та въпроса ми е мъча ли ги много,трябва ли още или ако имате предложения за тренировки кажете :grin: аз не ги тренирам постоянно,а понякога когато треньорът им е извън града.и ся утре ще ходя да ги тренирам и нямам идеи.пак и треньорът ми е военен разбираемо е защо ги мъча така :D :D a целта ми е да ги направя машини :oops:

valentinka_1990
07-25-2008, 19:18
Ами за мен 25 километра са много,но те все пак са спортисти.Едва ли ги мъчиш,все пак трябва да се тренират добре.

j_adore2
07-25-2008, 19:30
Ти правила ли си това преди да спечелиш титлите?Ако си го правила значи и те трябва да го правят,ако не си,значи не ;] :?

Tatusite_vip_kuchka
07-25-2008, 19:34
Ти правила ли си това преди да спечелиш титлите?Ако си го правила значи и те трябва да го правят,ако не си,значи не ;] :?
Правила съм го :)

j_adore2
07-25-2008, 19:36
Ти правила ли си това преди да спечелиш титлите?Ако си го правила значи и те трябва да го правят,ако не си,значи не ;] :?
Правила съм го :)
Тогава,за да станат шампиони като теб и те трябва да го правят.

Tatusite_vip_kuchka
07-25-2008, 19:43
Ти правила ли си това преди да спечелиш титлите?Ако си го правила значи и те трябва да го правят,ако не си,значи не ;] :?
Правила съм го :)
Тогава,за да станат шампиони като теб и те трябва да го правят.
знам ама някой от тях ме намразиха,щото според тях съм ги мъчела,ама аз им казах като не ви харесва пътя и тва е..ако искате да станете добри ше тряа ме послушате :)

j_adore2
07-25-2008, 19:54
Еми предполагам,че и ти си мразела твоя треньор.. така че знаеш какво е. И наистина,на който не му харесва,значи не иска да се занимава с това,не трябва да бъде там и направо да хваща пътя.

Tatusite_vip_kuchka
07-25-2008, 20:01
Еми предполагам,че и ти си мразела твоя треньор.. така че знаеш какво е. И наистина,на който не му харесва,значи не иска да се занимава с това,не трябва да бъде там и направо да хваща пътя.
не го мразех,гадно ми беше ама знаех че го прави за мое добро и го разбирах :) така че към него,никога не съм имала омраза,а само респект :)

j_adore2
07-25-2008, 20:10
Не знам на по колко години са тези,които учиш,но ако са под 16 е нормално да се оплакват.. виж ако са по-големи и им е дошъл акъла в главата наистина би трябвало да изпитват само уважение към теб .. ако ли не да си търсят друга професия ..

Tatusite_vip_kuchka
07-25-2008, 20:12
Не знам на по колко години са тези,които учиш,но ако са под 16 е нормално да се оплакват.. виж ако са по-големи и им е дошъл акъла в главата наистина би трябвало да изпитват само уважение към теб .. ако ли не да си търсят друга професия ..
за ся има двама който ми праят проблеми на 18 г са ;] всички други са над 19 г и имат респект към мен тва го забелязах наскоро :) се пак им се плаща :) тряа се стягат :P

Tatusite_vip_kuchka
07-25-2008, 20:20
евала,мацка! натискай ги,мощно!
ахахха аз ако не ги натискам няа да стане нищо от тях :)

nasko07
07-25-2008, 20:30
Първо браво за титлите :) . Второ ти тренираш ли с тях ? щот е малко кофти те да тичат хората а ти да си седиш и да им викаш още..още...А и няа кво да мрънкат те ако знаят как се тренира в Тайланд Япония Русия и т.н. (не говоря само за кик бокс - Муай Тай Киокущин Бойно Самбо...примерно)

Tatusite_vip_kuchka
07-25-2008, 20:34
Първо браво за титлите :) . Второ ти тренираш ли с тях ? щот е малко кофти те да тичат хората а ти да си седиш и да им викаш още..още...А и няа кво да мрънкат те ако знаят как се тренира в Тайланд Япония Русия и т.н. (не говоря само за кик бокс - Муай Тай Киокущин Бойно Самбо...примерно)
вярно е,аз в тайланд съм тренирала муай тай и там нямам загуба от мачове..пък и в тайланд тренировките са мн сурови :) пак аз тичам с тях само .. щото тичането е най гадно от всичко

nasko07
07-25-2008, 20:40
Аз бих се радвал човек като теб да ме тренира (тренирам Киокушин но с ентусиасти от клуба играем бокс и кик бокс :) )

Tatusite_vip_kuchka
07-25-2008, 20:43
Аз бих се радвал човек като теб да ме тренира (тренирам Киокушин но с ентусиасти от клуба играем бокс и кик бокс :) )
да си призная аз първо тренирах киокушин и след тва кик бокс,киокушина ме научи на дисциплина :) пак иначе ся се пускам на бокс,кик бокс и муай тай :)

Tatusite_vip_kuchka
07-25-2008, 20:59
муай тай е по якото от кик бокса и бокса ...

пък и доколкото съм запознат при муай тай има опасност от смърт
така е :) и аз съм на същото мнение :) по тежки тренировки не съм имала от тея в тайланд..караха ме да ритам ствол на дърво даже си разкававявах краката много ама ми казваха да продължавам..мажех се с змииска отрова и т.н..

Riot
07-25-2008, 21:01
боли ме фара
като направите задно салто на цимент
тогава ми чатете за посраните ви титли :D :D :D

lebron23
07-25-2008, 21:20
браво за титлите !

без болка и без зор не се става качествен спортист какъвто и да е
+5

Tatusite_vip_kuchka
07-25-2008, 21:27
муай тай е по якото от кик бокса и бокса ...

пък и доколкото съм запознат при муай тай има опасност от смърт
така е :) и аз съм на същото мнение :) по тежки тренировки не съм имала от тея в тайланд..караха ме да ритам ствол на дърво даже си разкававявах краката много ама ми казваха да продължавам..мажех се с змииска отрова и т.н..

жълтите са извратени , но пък после стават няма такива бойци
даже в наши дни най добре подготвените атлети са муай тай боксьорите :)

Tatusite_vip_kuchka
07-25-2008, 21:32
да ма там тренират първо битно и много сурово


и за това се получава този резултат

междо другото ти от къде си ?
ахах така е ама се получава аз ся пак заминавам в тайланд :) еми от севл съм ама работя в плд :)

Riot
07-25-2008, 21:35
http://www.youtube.com/watch?v=D3CdaCMdD0g
е това са лудниците
тоя кикбокс мн сивичък ми се вижда :(

Tatusite_vip_kuchka
07-25-2008, 21:37
http://www.youtube.com/watch?v=D3CdaCMdD0g
е това са лудниците
тоя кикбокс мн сивичък ми се вижда :(
dam това е лудо,ама кик бокса е не сивичак аахах макарче муай тай е по хубаво от кик бокса и бокса и киокушикай

Riot
07-25-2008, 21:41
гледай тая нинджа с трабата
дали ще го докоснеш ? 8-)

Tatusite_vip_kuchka
07-25-2008, 21:44
гледай тая нинджа с трабата
дали ще го докоснеш ? 8-)
toq dokato q zavurti edno mavashi v glavata i e do tam :P

Riot
07-25-2008, 21:47
хаха
тоя е untouchable
само с автомат ще го свалиш :D
но все пак ако го 1 кикбоксер го нацели веднъж е outta control

Tatusite_vip_kuchka
07-25-2008, 21:49
хаха
тоя е untouchable
само с автомат ще го свалиш :D
но все пак ако го 1 кикбоксер го нацели веднъж е outta control
ne mi pre4i xixi :P kavto i da e nqma da ocelei sled edno padashto mavashi :P

Riot
07-25-2008, 21:51
маваши, хаваши, педераши...
аз съм черна нинжа, единстверно друга черна нинджа
може да ме надвие 8-)

Tatusite_vip_kuchka
07-25-2008, 21:53
маваши, хаваши, педераши...
аз съм черна нинжа, единстверно друга черна нинджа
може да ме надвие 8-)
axaxha ае да видим дали само друга черна нинджа може те надвие а :D

Riot
07-25-2008, 21:57
хаха
ултимата ми е атака в гръб(може и анална) с тръба

не бе... момчетата са циркаджий, но това което правят е красиво
кикбокса си е боен спорт... евала за тия титли

Tatusite_vip_kuchka
07-25-2008, 21:59
хаха
ултимата ми е атака в гръб(може и анална) с тръба

не бе... момчетата са циркаджий, но това което правят е красиво
кикбокса си е боен спорт... евала за тия титли
хаха както вика треньора ми : на ринга обръщат гръб само педалите и таеклондистите : :D хехе миси :)

Orono
07-25-2008, 23:07
Я кажи как се казваш, в кой клуб тренираш и кой ти е тренъор.

И какво пушиш.

BuNd0v
07-26-2008, 06:52
според мен трябва НЕ трябва да тренираш всички така тежко,защото повето сигорно неиздържат и за това не те харесват може и спорта да намразят. :smt012

Tatusite_vip_kuchka
07-26-2008, 09:19
според мен трябва НЕ трябва да тренираш всички така тежко,защото повето сигорно неиздържат и за това не те харесват може и спорта да намразят. :smt012
ахаха иначе няа стане нищо от тях,пробвала съм с по леки тренировки и на едно състезание се изложиха..пък ся станаха добри :)

Orono
07-26-2008, 13:43
Не избягвай въпроса ми!

Alco
07-26-2008, 15:01
присъствал съм (и съм участвал) в няколко боксьорски тренировки и нямаха нищо общо с тва, което ти си написала, което предизвиква малко съмнение. това, на което бях включваше:
удари срещу огледало, удари по възглавничка в стената, бой по бърза круша и по чувал, скачане на въже и други аеробни упражнения, "танци", спаринг, малко щанги и бягане. супер продължителни и изтощителни тренировки и същевременно много по-пълноценни от това, което ти си написала. искаш да кажеш, че не ги тренираш по чували и т.н.? доста съмнителна история общо взето. :-o

BuNd0v
07-26-2008, 15:42
ахаха иначе няа стане нищо от тях,пробвала съм с по леки тренировки и на едно състезание се изложиха..пък ся станаха добри

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

anonimkopln
07-26-2008, 20:10
Тренирам кик бокс от 6 години,ставах шампионка 3 пъти,два пъти балканска и един път държавна.Та понякога ме викат за треньорка в един клуб.Тренировката протича така бягане по 25 км (най малко км който сме бягали са 25 ) след това спаринги 12 рунда по 7 минути,5 серии по 100 коремни преси,5 серии по 50 лицеви и 7 серии по 10 набирания.

Би било доста интересно да отговориш на въпроса на Orono, според мен темата е абсолютна ебавка ;) първо 25 км нито ти ще можеш да ги избягаш нито някои от "твоя" клуб, второ тича се за издръжливост а това според мен трябва да стане на по - малка дистанция с по - голямо темпо (само съвет като лъжеш другия път). 3-то предполагам само предполагам, че ти неможеш да направиш и 1/5 от това което си написал/а. Поздрави!
П.С. и все пак кажи в кой клуб тренираш, ако въобще тренираш :smt006

Orono
07-27-2008, 11:48
Айде ще се изкажа, то се е видяло, че лъжливото лапе няма да пише повече.
25 км?! 12 рунда х 7 мин?! :smt082 :smt082 :lol:

Ти докато ги избягаш тия 25 км ще дойде утре и ще трябва наново да ги бягаш, бе. :smt082 Пък ако направиш 1 седем минутен рунд, аз лично ще ти дам златен медал.
Дори състезателите от световен клас не се подготвят за състезание с такива тренировки.
Къде ти е техниката, къде са ти лапите, къде са ти чувалите, къде ти е въженцето?
И кои са тия на които се плаща да тренират :lol: :lol: :lol:
Ходила в Тайланд да рита палми, май много Жан Клод си гледала :lol:

Що не идеш в даото да ги разправяш тия простотии? Тука, който ти е повярвал 100% никога не е стъпвал в боксова зала.

Ако имаш 1 месец тренировки пак добре :smt082

Canis_Dirus
07-27-2008, 11:54
Приказки от 1001 нощ. 25 километра се взимат за минимум час и половина. Маратона е 42 - бягат професионалисти и го взимат за 2 часа. След 25 километра си труп.

Бягането на дълги дистанции е абсолютна глупост за спортуващи бойни изкуства - няма много допирин точки с протичането на един мач. Естествено може да ги тренираш да бягат от ударите по ринга цялата среща...

Хал хабер си нямаш.

Да ти имам и простия никнейм.

Браво на хората, които се вързаха.

GREEN_OR_DEAD
07-27-2008, 23:21
Стига лъга ма кобило. Кой знае кво бустанско плашило си, ще можеш да вардиш 10дка двор :D

SiegHeil
07-27-2008, 23:40
според мен трябва НЕ трябва да тренираш всички така тежко,защото повето сигорно неиздържат и за това не те харесват може и спорта да намразят. :smt012
Хуахуха :lol:
От леки тренировки ефекта е същия като от никакви тренировки..
Като не издържат - прав им път..бойните изкуства не са за лекета, ако искат да лежат по тревата да ходят да тренират футбол...
Да намразиш някой само щото те тренира здраво трябва да си уникален идиот...
Аз към моя треньор изпитвам само огромно уважение...нищо че е имало тренировки след които с дни не съм могъл да се движа...

BuNd0v
07-28-2008, 03:49
Хуахуха
От леки тренировки ефекта е същия като от никакви тренировки..
Като не издържат - прав им път..бойните изкуства не са за лекета, ако искат да лежат по тревата да ходят да тренират футбол...
Да намразиш някой само щото те тренира здраво трябва да си уникален идиот...
Аз към моя треньор изпитвам само огромно уважение...нищо че е имало тренировки след които с дни не съм могъл да се движа...


има ефект за тези , които започват ти първа да тренират този спорт.Неможе да идваш от никаде и да направиш 10 набирания 25 км да тичаш и т.н.Много добре знаеш , че поколението е педераско познавам хора,които са намразили бойни изкуства а са тръгнали със мирак (капутковци) най-хубави тренировки за издражливост това са на борците.

SiegHeil
07-28-2008, 11:15
Когато аз съм тръгнал на тренировки само първите няколко съм тренирал по леко и отделно от другите...след 3-4 тренировки си тренирах наравно с другите...да, беше много трудно, но ако искаш да станеш по добър трябва да се целиш нависоко..

pdd
07-29-2008, 17:29
Тренирам кик бокс от 6 години,ставах шампионка 3 пъти,два пъти балканска и един път държавна.Та понякога ме викат за треньорка в един клуб.Тренировката протича така бягане по 25 км (най малко км който сме бягали са 25 ) след това спаринги 12 рунда по 7 минути,5 серии по 100 коремни преси,5 серии по 50 лицеви и 7 серии по 10 набирания.Някой от тях се оплакват а др-ги не ;] та въпроса ми е мъча ли ги много,трябва ли още или ако имате предложения за тренировки кажете :grin: аз не ги тренирам постоянно,а понякога когато треньорът им е извън града.и ся утре ще ходя да ги тренирам и нямам идеи.пак и треньорът ми е военен разбираемо е защо ги мъча така :D :D a целта ми е да ги направя машини :oops: :D:D:D lud si li 25 km zn li kolko sa cql den da tichat nqma da im sstigna pak kamoli posle 12 runda po 5 min ti az nz ti dali si vaqrvash pak kamoli nie hoi se pregledai mn gledash rocky 5 :D:D:D:D

Viko09
07-29-2008, 20:34
Когато тренирах таекуон-до,тренировките ми бяха почти същите с изключение на спаринга,ама него го замествахме с по-гадни неща ...
20-25 км бягане по стъкла(за каляване :-o ),яко преси,лицеви и сякви други упражнения,и катерене на стълби-нагоре-надолу-ако спреш следва бой с кожен колан по краката ! 2-3 тренировки и 1 месец незнаеш къде се намираш,ама като трябва да ходиш всеки ден на тренировка,сичко те боли,ама стискаш зъби,така се става шампион ! Много правилно ги тренираш,те и другите го казаха-на който не му изнася да изчезва !

Canis_Dirus
07-29-2008, 20:41
А аз като тренирах каланетика за загрявка трепехме по два лъва всеки. После маратон, десетобой, 15 километра плуване, 200 серии на лежанката и тогава почвахме.

Сега имам розов колан и съм МНОГО ОПАСЕН!

Viko09
07-29-2008, 21:18
А аз като тренирах каланетика за загрявка трепехме по два лъва всеки. После маратон, десетобой, 15 километра плуване, 200 серии на лежанката и тогава почвахме.

Сега имам розов колан и съм МНОГО ОПАСЕН!
Ae се видим да се посбием :D :D :D

Orono
07-29-2008, 21:49
Когато тренирах таекуон-до,тренировките ми бяха почти същите с изключение на спаринга,ама него го замествахме с по-гадни неща ...
20-25 км бягане по стъкла(за каляване :-o ),яко преси,лицеви и сякви други упражнения,и катерене на стълби-нагоре-надолу-ако спреш следва бой с кожен колан по краката ! 2-3 тренировки и 1 месец незнаеш къде се намираш,ама като трябва да ходиш всеки ден на тренировка,сичко те боли,ама стискаш зъби,така се става шампион ! Много правилно ги тренираш,те и другите го казаха-на който не му изнася да изчезва !
Така, бе! Кръвта и сополите правят шампиона! Колкото повече те нокаутирват, толкова по-добър ставаш! Накрая си терминатор, не се бараш - като лайняна пръчка си, даже мухите не те кацат.

А'е няма ли да спрете накрая с филмите с Жан Клод?
20-25 км бягане по стъкла :smt101 И к'во си калява? За нестинарка ли тренираш?

Смятай, тия лапета се надпреварват кой ще измисли по-невъзможна простотия.

П.С Аз правя лотус над водата за концентрация.
П.С 2 Вчера Кличко ми се обади да ме моли, да го подготвя за мача му с Поветкин.
П.С 3 Поветкин също ми се обади.

psychopath
07-30-2008, 00:56
малко им е... :D

Viko09
07-30-2008, 13:07
Когато тренирах таекуон-до,тренировките ми бяха почти същите с изключение на спаринга,ама него го замествахме с по-гадни неща ...
20-25 км бягане по стъкла(за каляване :-o ),яко преси,лицеви и сякви други упражнения,и катерене на стълби-нагоре-надолу-ако спреш следва бой с кожен колан по краката ! 2-3 тренировки и 1 месец незнаеш къде се намираш,ама като трябва да ходиш всеки ден на тренировка,сичко те боли,ама стискаш зъби,така се става шампион ! Много правилно ги тренираш,те и другите го казаха-на който не му изнася да изчезва !
Така, бе! Кръвта и сополите правят шампиона! Колкото повече те нокаутирват, толкова по-добър ставаш! Накрая си терминатор, не се бараш - като лайняна пръчка си, даже мухите не те кацат.

А'е няма ли да спрете накрая с филмите с Жан Клод?
20-25 км бягане по стъкла :smt101 И к'во си калява? За нестинарка ли тренираш?

Смятай, тия лапета се надпреварват кой ще измисли по-невъзможна простотия.

П.С Аз правя лотус над водата за концентрация.
П.С 2 Вчера Кличко ми се обади да ме моли, да го подготвя за мача му с Поветкин.
П.С 3 Поветкин също ми се обади.
Жалко,че никога не си тренирал сериозно,че да приказваш ...Почваш да държиш на болка,така по-ясно ли е ?! Като си нарежеш краката един път,следващия вече някак си свикваш и не те боли,капиш ?!

Orono
07-30-2008, 13:23
АХАХАХАХА
Чудя се въобще има ли смисъл да ти пиша.

Така и не отговори к'во си каляваш на тия стъкла. Да не те удрят в петите? :lol:
И къде ги наредихте 25 км стъкла? Ти знаеш ли 25 км за колко време се бягат? Маратонците дори не правят такива загрявки...
Като лъжете поне правете го по умерено.

Пък аз не е нужно да лъжа за да доказвам, че тренирам сериозно, то който трябва го вижда ;)

Viko09
07-30-2008, 20:49
АХАХАХАХА
Чудя се въобще има ли смисъл да ти пиша.

Така и не отговори к'во си каляваш на тия стъкла. Да не те удрят в петите? :lol:
И къде ги наредихте 25 км стъкла? Ти знаеш ли 25 км за колко време се бягат? Маратонците дори не правят такива загрявки...
Като лъжете поне правете го по умерено.

Пък аз не е нужно да лъжа за да доказвам, че тренирам сериозно, то който трябва го вижда ;)
Къде сме наредили 25 км стъкла ...кефиш ме верно ! Да си чувал,че може да се правят обиколки на игрище,по което са посипани стъкла(игрището беше чисто ново с асфалт и на него направени по-малки терени за баскет,футбол и други спортове.Една обиколка беше 700-800 метра !Ама кво ли си говорим изобщо...както си казал,вижда се дали тренираш или не ...и става дума за тренировки по таекуон-до,което е изцяло работа с крака,не тъпия кик-бокс...

Orono
07-30-2008, 22:12
Недей се прави на голям умник, щото много добре го знам таекуондото к'во представлява, съседа ми 11 години е загубил с т'ва таекуондо. За 25-те километра не знам има ли смисъл да го коментирам още, само човек, който ги е бягал знае, че е абсурдно да правиш такава загрявка(к'во да говоря за стъкла... :lol: )
Тъпия кикбокс... ама тъпия кикбоксъор млати таекуондиста кат' боксов чувал, т'ва не е като да го докоснеш и да ти дадат точка.
Ама то едва ли е виновно бойното изкуство, ти си си виновен, даже не знаеш, че има и удари с ръце в таекуондото.

К'во въобще ми се обясняваш, един сериозен боец няма(нито в K1, нито в MMA), който да е таекуондист.

Айде поздравявам те:
http://www.zazz.bg/play:0dd0fa87

П.С Не ме разбирайте погрешно, не че имам нещо против бойното изкуство, който го удовлетворява да си го тренира, ама кат' почнат да ми се правят на световни шампиони и не издържам.

07-31-2008, 07:01
хаха
тоя е untouchable
само с автомат ще го свалиш :D
но все пак ако го 1 кикбоксер го нацели веднъж е outta control
Тоя с трабата е толкова ІзлеІ.
А тея са ебаси циркаджийте.

Viko09
07-31-2008, 08:22
А,ся кой си измисля неща ...Някъде да съм написал,че 25-те километра са загрявка ...в тичане и другите упражнения,които споменах си минава цяла тренировка !Преди републиканското тренировките ни бяха само такива,а идвахме допълнително представителната група,за да тренираме спаринг и
тулове.И специално за К1 гледах точно наскоро един таекуондист,който е станал шампион наскоро,но не знам за коя година.А и там Муай Тай бойците в повечето случаи за шампиони.И да,знам че има удари с ръце,ама ако незнаеш са забранени крошета и ъперкъти,а с прав удар едва ли можеш да нанесеш кой знае какъв удар,че противника ти да е в нокдаун-примерно аз като излезна срещу кик-боксьор няма да го чакам да ми бие тупалки и аз да се опитвам да му бия по-силни,просто защото няма смисъл !

Orono
07-31-2008, 11:35
Не ти вярвам за 25-те километра и това е. Но ще ми обясниш ли защо си калявате петите и то със стъкла?
А в K1 наистина има Таекуондист, но не се справя никак добре и не помня да е ставал шампион, освен може би на някой локален турнир.
А за ръцете.. прав, неправ - удара си е с ръка :) И между другото това е основният и най-силен удар на един боксъор.

Viko09
07-31-2008, 12:23
Някъде да съм казал,че си каляваме петите ?!?! Учим се да издържаме на болка просто,тва беше едно от упражненията,тва е всичко-не е за специална част на тялото.И никъде не съм казал,че на квадратен метър например има 10 кг натрошено стъкло ! Понякога те драска по възглавничките,друг път по петите,понякога стъпваш на чист асфалт.Макар,че е добре да са ти калени и петите,защото повечето удари са точно с пети и външна част на ходило,а като чупиш дъски и керемиди с тази част на крака,колкото и да е,все си боли !
Колкото до ударите с ръце...Аз ръцете ги ползвах само за защита,и за контри,но повярвай ми,много повече боли удар с крак в брадичката,от колкото прав удар с ръка !

b00m
12-03-2008, 19:27
офф тъпи фантазьори ..

b00m
12-03-2008, 19:45
офф 25 км са равностойни на 2-3 обиколки но гр.Пловдив :)
такова животно като 7 минутни рундове в няшия зоопарк няма
а за останалите неща като 500 лицеви и коремни ..