PDA

View Full Version : Оргаметил + Алкохол



monkey_
07-25-2008, 20:05
здравейте.Другата седмица заминавам на море и ми се пада да съм в мензис, а това никак не ме устройва по редица причини и затова си взех си Оргаметил.Въпроса ми е дали мога да го смесвам с алкохол и има ли опасност от това съчетание Оргаметил + Алкохол, защото ако трябва да съм честна ме очакват 10 наистина пиянски дни, но ако ще ми стане нещо (натравяне или нещо такова)няма да го пия.Някои от вас да е смесвал лекарството с алкохол или да е чувал за такова нещо?Моля само да отбелязвате дали мнението ви се основава на личен опит или на слухове.Може и да изкажете предположения какво ще стане.Моля ви нуйдая се от помощ защото съм мн обаркана и притеснена.Благодаря ви предварително. :)

monkey_
07-25-2008, 20:08
ОРГАМЕТРИЛ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! изпуснала съм едно "р" на лекарството.

cooool
07-25-2008, 20:40
Това е лекартво все пак.. от обща култура се знае че не е добре с алкохол да се приема :?

fiama
07-26-2008, 11:38
По принцип никое лекарство не бива да се мсесва с алкохол. Оргаметрилът все пак е хормонално лекарство, и то не особено леко. Така че сама си реши дали е удачо да го смесиш с алкохол. Все пак и менструация не искаш и пиянски вечери искаш - е от едното май ще трябва да се лишиш. Весело море! :)

fake
07-26-2008, 13:11
що не прочетеш на листовката?
аз имам една приятелка, която постоянно го пие поради други причини...и си се напива яко, така че няма проблем според мен. а и ако в листовката не е споменато нищо, значи няма проблем със сигурност ;)

monkey_
07-26-2008, 14:28
ami v listovkata ne pishe ni6to za alkohol :-o