PDA

View Full Version : PLS HELP ME даите ми съвет



monkey_
07-25-2008, 20:19
здравейте.Другата седмица заминавам на море и ми се пада да съм в мензис, а това никак не ме устройва по редица причини и затова си взех си Оргаметил.Въпроса ми е дали мога да го смесвам с алкохол и има ли опасност от това съчетание Оргаметил + Алкохол, защото ако трябва да съм честна ме очакват 10 наистина пиянски дни, но ако ще ми стане нещо (натравяне или нещо такова)няма да го пия.Някои от вас да е смесвал лекарството с алкохол или да е чувал за такова нещо?Моля само да отбелязвате дали мнението ви се основава на личен опит или на слухове.Може и да изкажете предположения какво ще стане.Моля ви нуйдая се от помощ защото съм мн обаркана и притеснена.Благодаря ви предварително.

HePpitO
07-25-2008, 20:24
Попринцип лекарства не бива да се смесва с алкохол. Ако кажеш за какво точно са ти го предписали може и да ти дадат по-точен отговор.

nejnaDROGA
07-25-2008, 20:29
1.Тъпа си!!!Много ясно,че не е хубаво да се смесва с алкохол!!!(без значение какво гълташ...все си е лекарство)
2.Има опътване!!!Може да го прочетеш!!!Там трябва да пише дали може или не,но ме съмнява да пише нещо по-различно от отговора ми по-горе!!!
3.Щом заради алкохола би се отказала от хапчетата значи отговора е ясен...Като искаш да ходиш постоянно пияна няма да пиеш Оргаметила (или както там беше)
4.Дали можеш да се натровиш?!Ми зависи колко е силно лекарството,но щом е за цикал сигурно ще е силно...А какво ще стане ако го смесиш с алкохол - ми в най-добрия случай само ще ти се доспи,а в най-лошия купона ти ще продължи в бърза помощ с маркуч в гърлото и промивка на стомаха (а след това може и на система 1 ден)!!!

ИЗВОД:Или не пии лекарството или не пии алкохол (но като гледам май предпочиташ да си в цикал,но да пиеш)
П.П. Е поне от многото алкохол може да ти свърши по-бързо :P Поне при мен когато сме на купон и пием повече алкохол започва да ми тече по-обилно :-D ......... Е в крайна сметка сама си решаваш ... Тялото и здравето са си твои 8-)

c0smopolitan
07-25-2008, 20:55
Ami mnogo e vredno,vseki lekar i koito i da e drug 6te ti go kaje :) Nai-dobriq variant pii po 2-3 hap4eta Vitamin C,nqkade 4-5 dena predi da zamine6 i mislq 4e ne e vredno :P taka nqma da ti doide :)