PDA

View Full Version : За красотата



c0smopolitan
07-25-2008, 22:15
Kakvo pravite predi izlizane-izpravqne,kadrene i t.n.
I kolko vreme otdelqte za van6niq si vid na den. :-) Kakva kozmetika izpolzvate vseki den {} Dano temata e interesna :-) :-) :-)

c0smopolitan
07-25-2008, 22:17
li4no az se izpravqm vseki den :o i samo glanc moje bi :D :-o A kogato ima povod se nalaga da otdelqm malko pove4e vreme :D

sladur4etyYy
07-25-2008, 22:40
ми и аз почти секи ден се изправям, друг е въпроса колко ми държи :-x ина4е преди излизане може би отделям по 40 мин. ако се изправям и 10 ако не се :D за грим- гланц (винаги)и пудра(по4ти винаги) . спрали, моливи и т.н. много рядко :? ако има специален повод ест отделям по пове4е време

c0smopolitan
07-25-2008, 22:45
ми и аз почти секи ден се изправям, друг е въпроса колко ми държи :-x ина4е преди излизане може би отделям по 40 мин. ако се изправям и 10 ако не се :D за грим- гланц (винаги)и пудра(по4ти винаги) . спрали, моливи и т.н. много рядко :? ако има специален повод ест отделям по пове4е време


:) Izpolzva6 li ne6to predi i sled izpravqne :S az si pravq maski no nz vse pak 8)

HAGVXSXVH
07-25-2008, 22:49
аз не се изправям или къдря...само спирала и молив и мн малко и рядко сенки :)

6emet4e
07-25-2008, 22:50
изправям се през 2,3 дни
преди да излезна ако ще се изправям ми е около 40 мин(да се изправя и грим)ако не се изправям около 10,15-слагането на лещите ми отнема малко повече време понякога,иначе-фон дю тен,спирала и черен молив понякога :)

c0smopolitan
07-25-2008, 22:54
изправям се през 2,3 дни
преди да излезна ако ще се изправям ми е около 40 мин(да се изправя и грим)ако не се изправям около 10,15-слагането на лещите ми отнема малко повече време понякога,иначе-фон дю тен,спирала и черен молив понякога :)


:-) Q mi razkaji malko za le6tite,ako jelae6,mn iskam cvetni le6ti da si vzema :(

nejnaDROGA
07-26-2008, 06:51
Преди излизане:
1.Намирам си нещо подходящо за обличане (и ест. го обличам :D ) - около 10-15 мин.
2.Ако има нужда си изправям косата за не повече от 10 мин.(ако току що съм излязла от банята и косата ми е вече суха - 15 мах 20 мин.)
3.Сменям си лака набързо - между 10 и 30 мин. (ако реша да си правя някаква декорация на всички нокти може и час да хвана :D )
4.Слагам си черен молив,спирала,гланц за устни,може би някакви сенки (но те са предимно вечер) - 5 мин. МАХ
5.Ако се налага да си сменя чантата - за около 5 мин. премествам всичко необходимо от едната в другата ...
И съм готова :P

Нооо толкова време губя само ако сме се уговорили с компанията от предишния ден или поне от сутринта :oops: Но ако се наложи и за 20-30 мин. мога да се оправя,но тогава може да мина без оправяне на лака за нокти :o (но естествено гледам в тези случаи дрехите ми да са в тон с лака :))

SeXyL[!]Nk@
07-26-2008, 08:08
Косата си 'третирам' много рядко,защото ще я съсипя.
Иначе слагам черен молив,сенки или розови , но бледо или сини.
Червило рядко , 90% случите слагам брокатов гланц,розов най-често.
Някой път и малко фондьотен.Всичко ми отнема MAX около 20 минутки. :smt023 :smt031

fenkatakrisi952
07-26-2008, 08:41
Ми честно казано аз не използвам много козметика :P
Ми сутрин(като се къпя) използвам бебешки сапън-прави кожата по-мека и нежна.Изполявам пезодурантите на Arexona,балсам на Nivea,паста за зъби и вода за уста...Тва е :grin:

m0nr0e
07-26-2008, 08:57
Хмм момичета така като ви чета мненията и направо се шашкам хаха..Аз съм мн туткава-докато си избера дрехи,да си опрвя косата,ама грим,обувки,аксесоари..Тва ми отнема ПОНЕ 2 часа..А ако имам някаква специална среща става мн страшно-изправяне на косата,лак,грим(фдт,спирала ,гланц),а аз се гримирам изключително бавно..МАлееее :lol: :lol: хич ме няма хаха

scanadal
07-26-2008, 10:44
Оффф и аз съм много бавна и ми отнема доста време,за да се наглася.Ако излизам с приятелки някъде съм сравнително бърза-обличам първото което ми хареса,слагам гланц или червило,но за спиралата ми отнема мнооого време.Това го правя за ок.30-40мин :) А ако трябва да се видя с гаджето,хммм,поне два часа не ми мърдат,за да се приготвя.Това включва чипкане,мазане с десет вида кремове и лосиони,изсушаване на косата,не я изправям.После избирам кво да облека и започва голямото мацане с грим :oops: А когато ми се обади и каже"До 30мин да си готова идвам да те взема" и аз разбира се не съм и започваме да се караме,че даже и бой е имало :D Аз него де :-D

sladur4etyYy
07-26-2008, 11:57
ми и аз почти секи ден се изправям, друг е въпроса колко ми държи :-x ина4е преди излизане може би отделям по 40 мин. ако се изправям и 10 ако не се :D за грим- гланц (винаги)и пудра(по4ти винаги) . спрали, моливи и т.н. много рядко :? ако има специален повод ест отделям по пове4е време


:) Izpolzva6 li ne6to predi i sled izpravqne :S az si pravq maski no nz vse pak 8)

кви маски си правиш? и можеш ли да ми кажеш нещо, което да слагам за по дълготраен ефект от изправянето щото в4ера мн хубаво се изправих, излязох и след о/о 1 4ас се гледам в една витрина и все едно нищо не съм си правила коста, седи си естествено чуплива :-x :D

miloto_girl_4e
07-26-2008, 12:07
Аз се изправям само след баня, косата си ми държи :)
Гримирането ми е - фон дьо тен, спирала, молив и гланц, сенки много рядко и то, ако отивам на купон, диско или нещо от този сорт :)
Обличането - някой път избирам дрехите за 3-4 минутки, друг път се въртя обличам и преобличам поне 20тина минутки..
Лака не си го сменям всеки ден, обикновено ми издържа доста, но, когато се ласирам, си правя някаква декорация и може и да ми отнеме 30-40 минути.. зависи какво ще си рисувам :D
Понякога си слагам и цветните лещи, което ми отнема 2-3 минутки :)

nejnaDROGA
07-26-2008, 12:25
ми и аз почти секи ден се изправям, друг е въпроса колко ми държи :-x ина4е преди излизане може би отделям по 40 мин. ако се изправям и 10 ако не се :D за грим- гланц (винаги)и пудра(по4ти винаги) . спрали, моливи и т.н. много рядко :? ако има специален повод ест отделям по пове4е време


:) Izpolzva6 li ne6to predi i sled izpravqne :S az si pravq maski no nz vse pak 8)

кви маски си правиш? и можеш ли да ми кажеш нещо, което да слагам за по дълготраен ефект от изправянето щото в4ера мн хубаво се изправих, излязох и след о/о 1 4ас се гледам в една витрина и все едно нищо не съм си правила коста, седи си естествено чуплива :-x :D
За по-дълготраен ефект си вземи серията на Нивеа за изправяне на косата само със сешоар,а ако не искаш да си сменяш шампоана и балсама си вземи само стерилизиращия балсам от тази серия :P Моята коса също преди време държеше по 1 час след изправянето,но сега ме държи до следващото къпане :P ,а и я изправям по-бързо (и естествено така я горя по-малко)

fiama
07-26-2008, 13:32
Косата си изправям или начупвам рядко. В повечето случаи си ми седи естествена, което ще рече почти идеално права. На лицето крем, рядко фон дьо тен, спирала, балсам за устни. Ноктите са ми почти винаги лакирани и лакът ми трае около седмица. Слагам кремче за ръце, малко парфюм и това е :)

c0smopolitan
07-26-2008, 13:59
ми и аз почти секи ден се изправям, друг е въпроса колко ми държи :-x ина4е преди излизане може би отделям по 40 мин. ако се изправям и 10 ако не се :D за грим- гланц (винаги)и пудра(по4ти винаги) . спрали, моливи и т.н. много рядко :? ако има специален повод ест отделям по пове4е време


:) Izpolzva6 li ne6to predi i sled izpravqne :S az si pravq maski no nz vse pak 8)

кви маски си правиш? и можеш ли да ми кажеш нещо, което да слагам за по дълготраен ефект от изправянето щото в4ера мн хубаво се изправих, излязох и след о/о 1 4ас се гледам в една витрина и все едно нищо не съм си правила коста, седи си естествено чуплива :-x :D



maski si pravq ot qice s med i kiselo mlqko i malko kanela,mn podhranvat kosata i ni6to i nqma na kosata mi,a ot edna godina seki den po4ti :P
a za dalgotraen efekt predi i sled kristali za kosa(ne sa mnogo skapi-10 lv) no nqkade mesec gi polzva6 :) :-)

FucKtheSyStem
07-26-2008, 14:09
Трябват ми около 20 минути общо :) Докато си избера дрехи-което ме бави най-много около 5-10 мин.После за косата нищо само я сресвам защото тя си ми е права не я изправям 8) Гланц,спирала,да си сложа гривничките и др джунджурийки и съм готова :)

sladkish_14
07-26-2008, 14:20
Зависи от повода и от времето с което разполагам :-D ..Ако дойдат да ме викнат приятелки и ми кажат имаш 5 минути да се оправиш :o ,искам не искам за 5 минути съм готова..Когато излизам с приятеля си ми отнема поне по 40 минути,за да се оправя .. Козметиката ми е предимно кремчета с който да си изчистя хубаво лицето и крем за да ми лъщи кожата.Рядко фон-дьо-тен.Гримирането + чистенето ми на лицето ми отнема по 10минутки,защото слагам само спирала и крем за блясък,но слагам много спирала,за да подчертае добре очите ми,които аз много харесвам :grin: .Останалото време е за избиране на дрехи и лакиране,а й прическа 8-)

havajskite ga6ti
07-26-2008, 15:12
Еми напоследък ме мързи да се гримирам и само се реша като леко с гребена раз4орлям косата мия си зъбите,малко парфюм и така...а ина4е на даскало съм с обикновенно с мойте си дрешки любими( кариран га6теризон,няква риза,блуза на банда или неква шарена,вратовръзка или папионка пришита на блузата с мн арт шарени обувки и със моя си грим(4ерно под о4ите и о6те 1 цвят а горе едното око един цвят другото друг...а ако имам повече време си играя и с повече цветове).... И така обикновенна хода на даскало или насам натам :D

sladur4etyYy
07-26-2008, 15:35
He}|{Ha_Dpo|`a , c0smopolitan мерси много :-)

Obsession
07-27-2008, 10:35
Зависи с кой излизам 8-) Ако е с нашите - само спирала, гланц и пудра и съм готова. Но излизам ли с фр се започва час преди излизането: сенки, молив, спирала, пудра, понякога руж, задължително гланц. Използвам неотрални цветове лакове и не се налага да ги съчетавам с дрехите, но маникюра си оправям, когато имам много време за губене. Косата я къдря изключително рядко. Вчера реших да си правя вафлички - 3 ЧАСА съм се шматкала с тая преса, но косата ми е доста големичка и дълга. :) Дрехите бързо ги измислям. Ама сега съм ваканция, мога да разхищавам времето колкото ми душа иска :grin:

Isabelle
07-27-2008, 11:12
трябва ми мининмум 1 час преди тръгване закъдето й да било:
1: къпане
2: лосиони спрейове и сякви глупости за тяло
3: облекло
4: лице (почистване и грим)
5: коса (сушене и стилизация)

hahavteen
07-27-2008, 11:20
Мн малко правя за себе си всъщност..
За да се оправя да излизам сутрин за училище примерно ми трябат не повече от 12 минути в които влизат обличане,миене на зъби и лице, слагане на черен молив и гланц, ресане и въртене пред огледалото 8-)
Косата не си изправям нито къдря. Страшно гъста и дълга е и нямам търпение за такива процедури.
Лак си слагам един път в седмицата в някакъв неутрален цвят който върви с всичко. Само преди купон или дискотека може да се лакирам в червено или някой друг ярък цвят което отнема повече време защото повече внимавам да не се размаже.
Крем особено лятото не слагам защото се разтича.
Спирала и сенки не слагам освен ако не отивам на диско.
Фон дьо тен или пудра не съм и помирисвала защото кожата ми няма нужда от такива екстри.
По принцип винаги знам какво ще облека и не ми отнема мн време избирането на аутфит....
Тва е.

sweeetmaniche
07-27-2008, 12:00
Молив ,спирала ... Гланц и зависи от тоалета слагам и сенки . Това е :-)

moonbeam
07-27-2008, 12:19
ами по принцип започвам с приготвянето около час и нещо преди уговореното време (не че през цялото това време се контя, а просто за да съм по-спокойна, че ще съм готова навреме ) -> душ, лосиони ала-бала, няколко вафлички на корените за обем или ако ще ходя на по-специално място си слагам термо ролки, за лицето - кремче, фон дьо тен (не винаги) молив, спирала, перли, балсам/гланц, обличам се, въртя се известно време пред огледалото,ако има нещо за доизкусуряване, парфюма и излизам

lifelesscorpse
07-28-2008, 09:34
ми аз съм си бързичка и се оправям за по-малко от 20мин. :grin:
-къпя се за 5
-изсушавам се за 2
-обличам за още 5
-косата за 1(само ресане без каквито и да е стилизиращи продукти)
-лицето също 1(само молив и гланц)
-джунджорийките по мен и те за 1(гривни,медальони...)
-дезодорант и парфюм за 1
-обувки пак 1(изчистването им и пъхане на връзките в обущата)
-и 1 секунда да изляза от нас :-D :grin:

mirelS
07-28-2008, 10:21
Predi izlizane slagam fon dio ten,moliv,glanc :) Puk se izpravqm sled kupane ,i zatova kosata samo q resha predi izlizane :) E zavisi koga sum se izkupala de :)) A oblekloto mi e nai-gadnata tema :@ Moje bi 30 minuti mi trqbvat da se obleka .. vse nemoga da si izbera i kombiniram drehi :(:(

Iria
07-28-2008, 17:11
Нямам преса => не си изправям косата. Косата ми е права, само в краищата се чупи, но това не е проблем. Преди да изляза си избирам дрехи за 2-3 минути, слагам си балсам за устни и понякога коректор, пръскам се с парфюм, сресвам си косата, обувам си обувките и съм готова. Горе долу за 5-6 минути. :)

MaNiToOo
07-31-2008, 07:03
темата е за красота пък говорите за гримове :smt046 нали красотата е естествения човек :D вие лепите по 4092049 тона грим и си казвате ахх колко съм хубава ( примерно ) :grin:
ако искате да впечетлите някой бъдете себе си :) иначе на мен ми отнема 30 мин най много :)