PDA

View Full Version : бременност - ехограф?



sex_i_2maslinki
07-25-2008, 23:31
Здравейте, имам един въпрос. От кой ден на бременността тя може да бъде отчетена на ехограф? Проблемът ми е следния : Имам сериозен приятел от година и половина и водим редовен полов живот. В момента се самнявам за цветна бременност. преди 4 дни ми свърши цикълът. Беше 6 дни ( нормално ) но друг цвят... тъмно червен, почт кафяв. Точно по време на цикъла имах проблеми със стомаха и ме гледаха на ехограф, който не показа нищо обезпокоително. От друга страна имам някои от признаците... оголемяване на гърдите, гадене, потъмняване на ореолите, световъртеж. Мисълта ми е, че с приятеля ми го правим дори когато съм в цикъл и го правихме 2-3 дни преди прегледа ми. Дали е възможно на ехограф да се види толкова ранна бременнсот?

Bombshell
07-26-2008, 01:34
12тия :)

fiama
07-26-2008, 04:28
Толкова рано не мисля че може да се види, защото не е нарастнал достатъчно размера на плодния сак. Приятелят ти свървшал ли е в тебе? Все пак ти е дошло, при цветна бременност кървенето е розово, а ти казваш че е по-тъмно. Може да имаш някакво разбъркване на хормоните. Колкото до гаденето има летен вирус, от който може да се е получило. Ако имаш съмнения - най-добре направи тест.

Seducti0n
07-26-2008, 08:41
Толкова рано не мисля че може да се види, защото не е нарастнал достатъчно размера на плодния сак. Приятелят ти свървшал ли е в тебе? Все пак ти е дошло, при цветна бременност кървенето е розово, а ти казваш че е по-тъмно. Може да имаш някакво разбъркване на хормоните. Колкото до гаденето има летен вирус, от който може да се е получило. Ако имаш съмнения - най-добре направи тест.

Да допълня, че при цветна бременност, кървенето е доста по-оскъдно сравнение с обикновено. :wink:

sex_i_2maslinki
07-26-2008, 14:59
приятеля ми не е свършвал в мен и аз май просто излишно се плаша :) просто майка ми ме попита "ти да не си бременна" и когато и отговорих "мамо вчера ми дойде" тя каза "съществува и цветна бременност" от което се наплаших. благодаря ви за отговорите :)