PDA

View Full Version : моля ви помогнете



br0k3n
07-25-2008, 23:57
Здравейте...пиша ви,защото просто вече не издържам...не нзм какво да направя...така...значи с въпросното момче се запознахме преди около 2 год. Та на 1-та среща ние тръгнахме...всичко бе прекрасно...просто бях на 7-то небе с него..Обичах го и още го обичам,но един ден бившата му ми призна ,че той ми изневерява с нея...поговорихме,дори му простих/той избра мен 1-во/но на др-та вечер пожела да се разделим тъй като уж не можел да я забрави...примирих се докато след около половин година пак не ме потърси/не мога да ви опиша колко трудно преживях раздялата с тва момче/и познайте каква беше реакцията ми...излизахме веднъж и вечерта по-късно получих смс "обичам те" и след около ч седмица той тръгна с друго момиче :( стана така че с тази заради,която ме заряза се сближихме /дори и приятелки станахме :D / и той ппак ме потърси...пак поговорихме и пак същата история-намери си друга... в момента нзм какво да правя...това момче винаги ми дава някакви надежди и после ме сваля на земята по най-жестокия начин...скарах се с най-добрите си приятели заради него,тъй като те казваха,че е простак,курвар и т.н. всъщност ми казваха истината,но аз винаги го защитавах.заради тва момче съм правила много жертви... :o :cry: но явно нищо не му е достатъчно... и интересното е че каквото и да правим винаги той се връща при мен,винаги той прави ч-та крачка...до преди 1 месец бяхме започнали да подържаме някаква "връзка" ако може и така да се нарече,но неангажираща само.....забавление/дори и на това бях съгласна задасъм поне за малко с него :( / но се скарахме защото тая бившата с която уж сме фр му казала че не съм доволна от секса с него/тва са пълни глупости/ и той и вярва в момента дори не се и поглеждаме,а не издържам ака...обичам го :-# :roll: и ми е адски болно когато се разминаваме а дори и не се поглеждаме...това ли бе края :( :( :( :(

cinderella_gugutka
07-26-2008, 00:09
е,той щом вярва на бившата пове4е отколкото на теб...работата е ясна :? ако ще е с теб ти не само 4е трябва да си на 1 място-ти трябва да си единствената към която изпитва по специални 4увства

PePeLePew
07-26-2008, 00:59
Земи се осъзнай..... ти да не си на повикване я не се давай толкова лесно не ти ли е ясно че иска само да се чука с теб,а другите ги развежда ..... поне почни малко да му се дърпаш да има итрига ..... не бъди толкова лесна

gangstata
07-26-2008, 01:27
По-добре да се опиташ да го забравиш..Не тряабва да имаш нищо общо с него,защото ще само ще страдаш..

Bombshell
07-26-2008, 01:28
По-добре да се опиташ да го забравиш..Не тряабва да имаш нищо общо с него,защото ще само ще страдаш..
Йессс! Мила любофния конзултант!!!!! 8) 8-)

hforce
07-26-2008, 02:21
Земи се осъзнай..... ти да не си на повикване я не се давай толкова лесно не ти ли е ясно че иска само да се чука с теб,а другите ги развежда ..... поне почни малко да му се дърпаш да има итрига ..... не бъди толкова лесна

napulno vqrno, daje ako ne mu puska6 vuob6te pove4e 6e e o6te po-dobre, i 6to se oplakva6 4e si bil nameril druga? nameri si i ti drug ama nekoi za seriozna vruzka, zabravi go kurvara i si gotova

offtopic: _BombShell_, jestok podpis, evala

sexa_na_kompleksa
07-26-2008, 07:35
Забрави и за него, и за бившата му. Каква приятелка ти е щом е отишла при него да те клюкари?!? И двамата те използват!

paranoia
07-26-2008, 07:42
Тъп смотаняк,еби го,колко мразя такива,ама и ти си си виновна,толкова си наивна,опитай се да пребориш чувствата

malkyglezotika
07-26-2008, 07:44
[size=12]

според мен колкото и да ти е трудно го остави ... то просто се вижда че явно неиска да е с теб колкото и болно да е за теб това ... времето е най-добрия лек изчакай известно ввреме постави и за цел да го забреавиш и ще видиш че се ше се появи някои които ще го замести и ще бадеш щастлива с него :)

sasha_90
07-26-2008, 07:46
Мислите за лесна и когато му потрябваш те търси,не е трудно да се досетиш.Извинявай за израза,но сама си си виновна.Изобщо не е трябвало да бъдеш толкова лесна и нямаше да си играе по този начин с теб.

paranoia
07-26-2008, 07:47
Аз ти казвам че някой ден тоя ше сужелява за сичко,ама ти не му се връзвай,а му покажи че не ти пука,нека страда

Erica
07-26-2008, 07:49
Големи интриги,голямо нещо...А на теб не ти ли идва на акъла , че "уж приятелката ти" може още да иска да е с него и затова да създава интриги..."Дръж приятелите близо,враговете още по-близо"...
:?

SabrinaAa
07-26-2008, 08:05
6tom te ti vqrva zaebi go....maje kolko iska6..ne te zaslujava tozi...gledai napred...pravi se 4e izob6to ne ti puka i toi sam 6te ti pade v krakata togava my varni vsi4ko koeto ti e pri4inil i go zaebi kakto toi prave6e s teb....Nai sladkoto koeto moje6 da my prri4ini6 e tvoeto otma6tenie.Pokaji my 4e s nas (momi4etata) 6ega ne biva ,vse pak i nie imam sarca!Davai smelo..razkaji my pravilata na igrata :smt071 :o :o :o :o

zaraaa
07-26-2008, 10:39
Използвач долен :-x :-x :-x Ти вземи се исъзнай и не му играй вече по свирката, ами започни да се оглеждаш за някое друго свястно момче, че тоя е баси Пендела :x :-x :-x Оставяй го и хич не се занимавай с него, не заслужава, тои те ИЗПОЛЗВА!!!! :-x