PDA

View Full Version : и аз незн ве4е



love_you_boy
07-26-2008, 00:22
имаше 1 мом4е по което бях луднала,зарибявахме се мн вр,но той тръгна с друга :( свикнах с мисълта 4е не мога да го имам,хванах си друг,по4ти не мислих за него,но наскоро го срещнах слу4айно ,поговорихме си малко-той си е с гаджето и е ясно 4е я оби4а мн.но проблема е 4е от както го видях не мога а спра да мисля за него,вси4ки 4увства се върнаха :cry: и само пла4а.отнеха ми 2 месеца да го забравя,и сега вси4ко се върна.още 2 месеца болка,самота и страдание.ами ако го срещна пак???знам какво ще ме посъветвате-той е просто 1 мом4е,с времето ще го преживееш,излизай пове4е,хвани си друг и т.н.-повярвайте,вси4ко опитах,не става :( просто незн ...

cherinka
07-26-2008, 00:34
вси4ко опитах,не става :( просто незн ...
Явно не си.
Но и наистина хора се забравят трудно.
Аз ще те посъветвам да не отделяш толкова много време в размишления и да не позволяваш мислите за него да те обладават в по голямата част от времето ти, защото така вредиш единствено на себе си. Той е щастлив ...без теб.
От друга страна - пореви си, няма лошо. Хората имаме нужда да леем сълзи, а и както бях чела на едно място (не знам колко е вярно) сълзите били полезни за кожата на лицето. :)
Седмица-две-три-месец-два-година .... винаги ще има по един такъв индивид, който да те кара да се чувстваш зле. Цаката е да приемаш всичко колкото се може по-леко, и ще ти бъде по-лесно за напред. :)
Разбирам, че ти е кофти в момента, но явно трябва да си намериш някаква занимавка/зарибявка (не се сещам за друг синоним), която да те изпълва с малко радост и весело настроение.
Ако в момента седиш и ревеш, пусни си някоя весела песничка и си спомни за някое твое старо гадже и се сети за някой хубав спомен, който ти е дарил и така. :)

PePeLePew
07-26-2008, 00:54
абе какви сте такива хора на по 14-15 години и приемате всичко толкова навътре :shock: :shock: :shock: това не го приемам за нормално .... давай я по-леко въобще не се впрягай .... само страдаш така

hforce
07-26-2008, 02:12
1. tvoq gre6ka 4e ne si trugnala s nego, prosto ne si mu pokazala 4e ima 6ans, a vuprosnata mu e pokazala i toi e trugnal s neq 6tot po-lesno
2. edno vreme se razdelihme s edno momi4e koeto mnogo obi4ah (golqma gre6ka... na kratko kazano, tq ne zaslujava6e da q obi4am i mi kusa6e nervite sled koeto me zarqza) i kvo, be6e mi kofti 1 mesec ama ne koi znae kolko, bqh se zatvoril v nas, svalih si edna igra i 1 mesec ne bqh mrudnal ot pc-to se bqh filmiral kato idiot posle kato izleznah navunka i mi se privijdaha razni 4udovi6ta ot vreme na vreme ama pone ne misleh za neq i q pozabravih, posle si hvanah 2 taka za seki slu4ai 6tot purvata mi vurte6e nomera (tva znaeh 4e 6te stane o6te ot predi da trugna s neq ama spe6no mi trqbva6e gadje) i si hvanah druga koqto me zarqza mnogo burzo ne izvesno za6to (be6e mnogo neo4akvano ama i be6e malka) i sega kato ve4e sum q zabravil napulno taq kadeto mi kusa6e nervite si tursa nqkvo svesno gadje ama takiva mn trudno se namirat...

poukata e da si divee6 na volq dokato ne go zabravi6 i i da se pravi6 4e ni6to ti nqma i da ne misli6 za nego, kak 6te go postigne6 ti si re6ava6

rozova_lady
07-26-2008, 03:42
Няма каво да ти давам акъли да се разнообразявш ти сама си си ги изредила в темата,само едно ще ти кажа това е нормално за твоята възраст всяко момче и момиче минава през този период,няма как това е да си тийн любовни терзания,мъки,интриги но те ще са до време и няма да се усетиш как лека по-лека ще ти се промени мисленето,но затова иска време.Успех :)

Vikitooo
07-26-2008, 05:16
Спри да го виждаш. И се опитай да отделяш по малко време върху мисли за него. Вместо това прави нещо друго, по-весело. Но пък преди всичко трябва време да премине всичко, понякога обаче и времето не заличава следите. :?

maharbal
07-26-2008, 07:11
имаше 1 мом4е по което бях луднала,зарибявахме се мн вр,но той тръгна с друга :( свикнах с мисълта 4е не мога да го имам,хванах си друг,по4ти не мислих за него,но наскоро го срещнах слу4айно ,поговорихме си малко-той си е с гаджето и е ясно 4е я оби4а мн.но проблема е 4е от както го видях не мога а спра да мисля за него,вси4ки 4увства се върнаха :cry: и само пла4а.отнеха ми 2 месеца да го забравя,и сега вси4ко се върна.още 2 месеца болка,самота и страдание.ами ако го срещна пак???знам какво ще ме посъветвате-той е просто 1 мом4е,с времето ще го преживееш,излизай пове4е,хвани си друг и т.н.-повярвайте,вси4ко опитах,не става :( просто незн ...

:( jalko. ne e trqbvalo da chakash tolkova... shtom ste se zaribqvali... Trqbvalo e da deistavsh po byrzo :( Tva ne trqbav da go kazvam tochno az ama... :( POne se radvai che si go zabravila :) Za men tva e misiqta nevyzmojna 666 :lol: Sha sreshnesh drug :P

didi_baby
07-26-2008, 09:53
Не си даваш шанс,волята ти я няма никаква

Cvetito53
07-26-2008, 10:07
Tvoqta iztoriq prili4a na moqta koqto az ve4e prejivqh!I az bqh po sa6tiq na4in kato teb!I na men mi otne prekaleno mnogo vreme da go zabravq no ve4e vsi4ko e zabraveno!Uspqh da go zabravq kogato sama na sebe si kazvah 4e tozi 4ovek ne me zaslujava i 4e ne trqbva da mu ti4am po gaza!Sre6tnah drug 4ovek i s nego go zabravih ne misleh pove4e za nego i taka v posledstvie ve4e vsi4ko be6e zabraveno i osaznah kakva gre6ka sam napravila kato sam plakala za nego!6te go zabravi6 i ti ......ne misli za nego....uspeh :-) :-)

soul1199
07-26-2008, 10:11
a za6o ne napravi6 to4no obratnoto,obadi my se i izleste,moje da my kaje6,4e izpitva6 n6 kum nego,povqrvai si4ko 6e se opravi 8) :)

MartyParty
07-26-2008, 11:16
Ами...Той я обича...Независимо дали страдаш,или не трябва да се откажеш.

sheilsis
07-26-2008, 12:32
вси4ко опитах,не става :( просто незн ...
Явно не си.
Но и наистина хора се забравят трудно.
Аз ще те посъветвам да не отделяш толкова много време в размишления и да не позволяваш мислите за него да те обладават в по голямата част от времето ти, защото така вредиш единствено на себе си. Той е щастлив ...без теб.
От друга страна - пореви си, няма лошо. Хората имаме нужда да леем сълзи, а и както бях чела на едно място (не знам колко е вярно) сълзите били полезни за кожата на лицето. :)
Седмица-две-три-месец-два-година .... винаги ще има по един такъв индивид, който да те кара да се чувстваш зле. Цаката е да приемаш всичко колкото се може по-леко, и ще ти бъде по-лесно за напред. :)
Разбирам, че ти е кофти в момента, но явно трябва да си намериш някаква занимавка/зарибявка (не се сещам за друг синоним), която да те изпълва с малко радост и весело настроение.
Ако в момента седиш и ревеш, пусни си някоя весела песничка и си спомни за някое твое старо гадже и се сети за някой хубав спомен, който ти е дарил и така. :)
+1 както се казва времето лекува всичко и скоро и ти ще срешнещ любовта :) аиде успехче :)