PDA

View Full Version : От шибаните амфети ...



PrionBreak
07-26-2008, 09:00
vchera shm1rkah .. 2 desqtki .. /e radelihme si vtorata s edno momche obache toi si napravi s1vsem malka liniika .. / i sq ogladnqh malko i vikam da izqm edna vaflichka :P !! mamoooooooooooo :shock: az ymrqh .. mng me boli cqloto чейне !! ymrqh ot bolka dokato q izqm .. i se chyda s kfo da oblekcha pone malko bolkata che she otkacha ..

P.P Bez komentari ot sorta : " t1pa narkomanka. ebi si maika*a" pls

Blacklisted
07-26-2008, 09:16
t1pa narkomanka. ebi si maika*a

PrionBreak
07-26-2008, 09:21
mersi .. :grin: radvash :)

PrionBreak
07-26-2008, 09:21
nali ne si jylil ti .. az she ymiram nqma ymirash ti .. ;]]]

ULTRA_LEVSKI
07-26-2008, 09:37
Амфет, нали си от "рич кидс" що шмъркаш амфети, а не бЕло ?

PrionBreak
07-26-2008, 09:45
amfeta pak e belo, ako e smeseno tam s hapove i dr, a p1k chistiq amfet e mr1sno bql dea zn kak my se vika na toq cvqt .. shoty se pudrq s koka samo na dance i po kyponi ..
amfetite .. kogato neshto qko stane s nqkoi .. primerno .. edin fr zamina za ispaniq predi 2 meseca ... i vchera se v1rna .. cepish li .. ?!
e .. ne che s1m ot Rich Kids ama tfa Neznachi che trq s1m b1kana s pari katy tqh.. imam si dostatochno kinti za vs ..

PrionBreak
07-26-2008, 10:04
ama svashtate che amfeti vzimam min3 max5 p1ti v meseca .. shtoty vsqka vecher.. ai ne vsqka ami prez vecher se sabirame v nqkoi ili p1k pet1k i s1bota na nqkoi dance .. i prosto na kyponi i dance se razmazvame totalno .. kakto i da e .. vajnoto e che amfetite gi namalih i to dosta..

da vi pitam .. choveka ot koito si vzimam bonbonki ima ytre rd, a p1k az s nego se imam mng.. i she hodim na nqkva vila na balkana .. predlojete neshty da my vzemem! za sq sme se sabrali 6 choveka po 25lv i oshte max 7-8 she dadat po 25-30kinta... predlojete neshty da my vzemem .. :?

OtherDimension
07-26-2008, 10:13
абе я се разкарай

PrionBreak
07-26-2008, 10:15
vseki s mnenieto si e .. she se razkaram kogato gospod sleze na zemqta ..

PrionBreak
07-26-2008, 10:27
chaaaki malko .. nali ne se drysash ti .. kak1f ti e problema na tebe .. vikai na maika si i na bashtasi narkomani .. shoty ako ti beshe na mqstoto na nqkoi ot boklycite po sveta dety sa prodali vs y tqh za da si nabavqt dozichkata kak shteshe da se pochystvash ako vs ti vikat narkoman i t.n pomisli realno e dano nqkoi den os1znaesh kakvo e da jiveesh bez vashite ami samo s baba si koqto vsichko dava za teb, no v s1shtoto vreme i ti i pomagash i ti dava kinti .. a vashte ti prashtat ot chyjbina vseki mesec po 2000-2500 evro samo za teb i ot tea pari kypyvash vs za y vas, tok, telefon, gsm .. pomagash na baba, koqto e bolna i vseki moment moje da ymre .. pomisli realno i togava govori .. shtoto s1m na 16, moje da izglejdam na 18, a da s1m s ak1l na 23-24 godishna, shtoto za moita v1zrast s1m vidqla takiva brytalni neshta i tolkova mng s1m vidqla ot jivota .. kak1f e toi spravedliv ili ne. i togava govori za mene i izobshto za drygite ne samo "drysalkite" mi horata bez pari .. slyshai nqkoq pesen taka i she ti se opresni pameta ..

PrionBreak
07-26-2008, 11:06
ne s1m kazala che s1m vidqla vsichko ot jivota vidqla s1m mng ... vsichki sa silni na dymi vsichki sa silni pred PC-to ... moje da s1m nekfa "bogatashka" s po 4000 lv na mesec .. dori i v kokata i amfetite da mi e problema, moga da gi spra tfa e v1pros na jelanie i na yporitos, a ne za gazariq ... znam che si s1sipvam i zdraveto i jivota i vs.. obache tova e do vreme .. za herca .. da se dypchi koito shte .. 6e mine godina godina i neshto .. i she gi spra i samo she s1m s bolesta v1tre v men koqto she mi grize cql jivot, dokato ne ymra .. da se opravdam mng grypo kazano opravdavam se s tova che nashte sa ravzvedeni i minah prez dela i s1dove, shit mi e zaradi nashte, zaradi kintite koito mi davat i az gi daam za koka amfeti i t.n .. obache na taq bogata princeska ne i se polagat golemite k1shti iii lyksa po filmite .. jiveq si nai normalno .. kakto poecheto na moeta v1zrast.. "narkomani" xa .. ako bqh mamino detence nqmashe da stigna do tyk .. sega shtqh da s1m chak dolo v lainata dolo na d1noto ..i da se dypcha .. obache ne s1m .. imam ak1l i znam kfo praq .. dori i shibanata koka da mi vredi. i moga da t1rsq samo yteha v nai blizkite sega do men.. ne horata s koito se napyshvam i napydrqm ami s horata koito znaqt kakva s1m .. znaqt che julq .. obache otnosheniqta im sa s1shtite ne sa se promenili.. znam kakvo prikazvat za men vsichki znam go tva .. obache ne me ebe .. kvoto iska da stava s1s shibbaniq svqt samo iskam maika baba i dvamata choveka koito biha dali jivota si za men a i az bih napravila s1shto .. dda sa do men ..
ako shtqh da se oplakvam nqmashe da e tochno tyk, ne bih se oplaka tyko-taka, ne se izvinqvam .. nikoga.. !!! mislish si sq che s1m "някаква 16 годишна пикла" koqto nemoje da sv1rje 2 izrecheniq shoty e prekaleno nadrysana nali .. ?! shtoto spored tebe sveta se krepi samo na mira i na dobrite hora pogldni realno i se ogledai okolo sebe si kfi hora ima ... djalki i dostoini.. jalka izjlejdam samo v ochite na edin chovek .. na bashta mi .. i tova v1obshte ne me int .. shtoto znam koi se zanumavashe s kokata predi.. !! a az za hora kato teb ne davam pyknata para .. otvori si ochite ne sme v 20vek. ne mi se zaminava s tvoite barbi istorii ..

PrionBreak
07-26-2008, 11:18
klisheta ama istini ..

PrionBreak
07-26-2008, 11:35
mng si prav nesporq .. ne s1m tolkova za amfetite i za bqloto .. moga da gi spra.. ycha imam si ocenkite .. ne s1m tolkova propadnala .. i znam che moga da gi spra.. shtoto ne jylq sama julq s poveche ot dvama choveka.. za raznoobrazieto / za provala / i nz zashto .. no ako iskam moga da spra .. nempga da sporq s tebe mng si prav .. no mene me e strah da prod1lja natat1k .. s herca da se dypcha.. bezmisleno e .. vs e do vreme.

bl00dmage
07-26-2008, 14:01
Днеска джамове,утре ше почнеш да готвиш
заеби ги тея пържилки

Pliok0019
07-26-2008, 17:24
Victim_of_Love от една страна те разбирам... Нещо ново, нещо интересно...казваш си "Животът е кратък, опитай от всичко" после правиш 2 линии докато всички на купона те гледат и си мислят: "Колко яка е тая..." И след целия купон, след прилива на енергия, след шастието...се чувстваш като боклук. И май си такъв. Можеш да се забавляваш и без това, можеш да не се стремиш всячески да стигнеш дъното и да минеш на херца. А от там връщане няма. Каквито и неща да ти се случват - това в никакъв случаи не е решение на проблема. Напортив. Това е един още по-голям проблем.

Не си мисли, че ти говоря някакви неща ей така... Всички имаме проблеми.

По темата: това е част от ефекта на амфетите.

nailana
07-26-2008, 17:35
amfeta pak e belo, ako e smeseno tam s hapove i dr, a p1k chistiq amfet e mr1sno bql dea zn kak my se vika na toq cvqt .. shoty se pudrq s koka samo na dance i po kyponi ..
amfetite .. kogato neshto qko stane s nqkoi .. primerno .. edin fr zamina za ispaniq predi 2 meseca ... i vchera se v1rna .. cepish li .. ?!
e .. ne che s1m ot Rich Kids ama tfa Neznachi che trq s1m b1kana s pari katy tqh.. imam si dostatochno kinti za vs ..


](*,) ](*,) ](*,) Чудя се как да те изпсувам,ама вече съм на мушка,ще вземат да ме баннат.
Трябва да се науча да си сдържам емоциите,че няма иначе да го бъде така.Тцтц.... :? :?
Някой хора се трепат да си купят съвсем малко хляб,а други ги дават за наркотици и алкохол.Но щом си имаш пари,продължавай в същия дух.
Затова се ядосвам....все едно.
Дано се осъзнаеш в най - скоро време.Не ти мисля злото,не мога да те съдя за каквото и да било,просто давам мнението си,макар равнозначно на критика.
Пожелавам ти всичко най - добро!

PrionBreak
07-26-2008, 23:24
spored men taq vecher napravih edno malko postijenie za men samata .. bqh na dance.. beshe mng t1po nqmashe nikvi hora.. i edin ot poznatite mi predloji amfeti.. otkazah my .. predloji mi i koka .. pak otkazah..kazah che ne mi e sega do tva i che imam problemi koito trqbva da resha .. a toi mi kaza s ydovolstvie shte ti pomogna, kaji kfo ima .. i posle kfo stana mi vika.. "ne te karam na sila da se pydrish.. ti si go pravish tva za sebe si" .. p1k toi samo si prodava, edin tak1f nito juli nito pyshi joint .. otkaza gi i cigarite daje zapalva mng mng rqdko .. i sq samo si prodava i taka my e po-dobre ..
aa tfa che otkazah bez da se zamislq .. tfa e dosta za mene e.. ne e nikak malko :grin:

ULTRA_LEVSKI
07-26-2008, 23:29
:shock:

LSFCsupporter
07-27-2008, 00:28
Браво,от пълна пикла,стана само на пикла...сега остава да пишеш на родния език,да използваш поне "у" или "u" за "Ъ" не 1-ца,да спреш с фешън прическите,,модерните пишльовци дилърчета с розови тениски да се занимаваш,да не се мислиш за тежка защото си некаква красивичка и привлекателна,да не се ежиш на секи и да си казваш кой си ти,защото си друсала до вчера...и ще стане човек от тебе

psychopath
07-27-2008, 03:44
нормално :D

b0Nb0n
07-27-2008, 04:09
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

PrionBreak
07-27-2008, 08:57
Na BG pisha dosta bavno, taka che... azzz s1m malko nazad s teq fashion pricheski i t.n s cakite, s fotoaparata i aide v kenefa pred ogledaloto ... spox.. she si stana normalen chovek, ama tyka dilarCHETATA ne sa na po 17-21 g. prosto .. ave dea zn ne gi poznavate i nito p1k se mislq za neshty or sorta na Tejka ili VIP .. shoty si znam che ne s1m .. aveee .. daaleche v minaloto ostaqm taq tema az ..

loyal_88
07-27-2008, 09:27
Днеска джамове,утре ше почнеш да готвиш
...а други ден ще се целиш с хероин у врата...
Абе я стига глупости. То ако така се започваше "готвенето" сега половината ми познати да са "готвачи".

_InSaNe_
07-27-2008, 13:01
уааау.. колко сме cool..шмъркаме.. дереее.. :grin: :D леле леле погледни се отстрани уее.. няа ти хареса тфа дет ше вийш.. епа деа да не си шмъркала..фо се оплакваш сеа? тцтц... :shock: 8-) :D

nailana
07-27-2008, 13:59
уааау.. колко сме cool..шмъркаме.. дереее.. :grin: :D леле леле погледни се отстрани уее.. няа ти хареса тфа дет ше вийш.. епа деа да не си шмъркала..фо се оплакваш сеа? тцтц... :shock: 8-) :D

Я ти се научи да пишеш по - грамотно.10 минути нищо не мога да ти разчета.Кифла.И си прочети отново подписа и тогава се питай дали въобще трябва да коментираш по темата или да "даваш акъл"(пак се сдържам да не изпсувам някой).

Alco
07-27-2008, 14:19
тая сигурно кове на всеки кръгъл час, деба изрезката... :D

SuperBadSuperFresh
07-27-2008, 14:59
abe vie bolni li ste be :shock:
nikoi ne moje da te spre da si 6murka6 na volq ama pone ni se hvali molq ti se.......

bl00dmage
07-28-2008, 08:36
Днеска джамове,утре ше почнеш да готвиш
...а други ден ще се целиш с хероин у врата...
Абе я стига глупости. То ако така се започваше "готвенето" сега половината ми познати да са "готвачи".

Виж я тая на колко е ве момче

loyal_88
07-28-2008, 09:00
Еми съдба... На всеки му идва акъла в един момент, но истината е, че докато има наркотици, които не си пробвал ти е някакво криво такова. С времето обаче и това преминава ;)

BlackaTBW
07-28-2008, 14:55
Наркоманка си, не се оправдавай. Защото exploitedteen ти го каза направо. И ако го послушаш, след години ще му благодариш. Така че по-добре ги спри, а не се хвали по форумите колко линийки си направила на еди-кой-си-купон и че си получавала еди-колко-си-пари. Защото ако не мислиш за себе си, поне помисли за родителите си - тези хора са трепят да те издържат, а ти какво правиш? Правиш се на яка кака по купоните. Залягай над учебниците и си намери по-добра компания, защото те първа ще затъваш все повече и повече.

Mooo6no
07-28-2008, 21:18
Дано осъзнаеш, че е по-добре да зарежеш всичките си приятелчета, да си намериш някакви други и да спреш с линиите и разните му там глупости. =]

_InSaNe_
07-31-2008, 14:02
nailana : Я ти се научи да пишеш по - грамотно.10 минути нищо не мога да ти разчета.Кифла.И си прочети отново подписа и тогава се питай дали въобще трябва да коментираш по темата или да "даваш акъл"(пак се сдържам да не изпсувам някой).

хахахаха дереее как па ме прецени че съм кифла бе?!? точно па кифлите и такиа като тебе са ми най-противни.. :-& и да,видях си подписа и кфо?!?!.. лелее... неам думи напрао.. и ако си мислиш,че си мн интересна..не си... жалка си.. :)

LadyCarameL
07-31-2008, 14:20
АХхахах еми с квито се събереш такъв ставаш ;) Ако не излезеш от тая компания дето си сега не та знам кво ше отказваш и кво не,но ще пропаднеш тотално ! Родителите ти са в чужбина и гледат как да те изхранят,да си добре,да не ти липсва нищо,а ти какво правиш.. !?! Накъде върви днешната младеж :? :?

PinkFloydSound
07-31-2008, 14:45
Не разбирам нищо от наркотици, още по-малко от ефекта им. :?

Pliok0019
07-31-2008, 15:03
Не разбирам нищо от наркотици, още по-малко от ефекта им. :?
Може би най-ползотворното мнение по темата.

MidnightCreep
07-31-2008, 15:47
Живееш в България,редно е да можеш да пишеш на съответния език.
Не ми казвай,че си от латиноамериканското малцинство.
Прави си каквото искаш,ама не го обръщай на сапунен сериал.

Ако мноооого те боли чиненцето,пий аналгинче,кафетинче и подобни.

go6okeca
07-06-2009, 09:53
ако те боли нш от амфетите пушиш 1 коз и сичко минава ;) но зада не те боли нш като тупаш наяж се преди тва ;)

b0Nb0n
07-06-2009, 09:59
като не ви понася не правете

hamilcar
07-06-2009, 10:01
точка 1.