PDA

View Full Version : Поредният отхвърлен !



dichevia
07-26-2008, 12:18
Здравейте !На 18 години съм !Историята ми е от тези, познатите !Обичам момиче и то ме заряза !Мисля, че тук ще получа съчувствие (от което отчаяно се нуждая) и съвети как да продължа, какво да правя !Познавам момичето от 4 месеца, последните седмици ми се вричаше в любов и накрая каза - "19 години съм била самичка, ще успея и за напред, ти търсиш сериозна връзка, а аз съм лекомислена" и като цяло ми каза, че иска да останем приятели, че ще се виждаме и т.н!Забравих да спомена, ние сме от различни градове - тя от Благоевград, аз от Панагюрище, може би и в това се корени част от проблема !Като цяло много лошо се почувствах като ме "заеба" и ми е малко тежко и не знам какво да правя ?Казах й, че я обичам, че ще и дам много любов, че искам да я виждам и че няма да я притискам, но никакво съдействие от нейна страна !Да продължа ли да контактувам с нея, очаквайки нещо да се промени или да гледам напред, моля Ви дайте някакви съвети, защото полудявам !Благодаря на всички ! :smt085

gPa3HuTeJl
07-26-2008, 12:25
мм... момичето просто е искало да прод1лжи напред с живота си. Аз мисля, че 19 години, все пак това е разгара на живота, сериозни вр1зки малко от момичетата т1рсят на тази в1зраст. Всичко е за по вечер - две и т'ва е..
Ш'ом е така ти е казала просто забрави за нея, прод1лжи напред с живота си..срещай се с други момичета.. и с времето ш'е я забравиш :!:
Това мога да те пос1ветвам аз. Предполагам, че ш'е има още много мнения и с1вети, но всичко ш'е е в границите на мойто мнение... ( забрави я, излизай с други хора и т.н ) Така единственото, което мога да ти кажа е УСПЕХ :!:

sheilsis
07-26-2008, 12:29
ами според мен най-добре си продължи живота но си останете приятели с това момиче..може след време нещата да сепроменят но щом директно ти е заявила че не търси сериозна връзка по-добре не храни надежди за нещо повече от хубаво приятелство :) и да- мойто мнение съвпада с това на дразнител . скороще срещнеш друга ;) :)

dichevia
07-26-2008, 12:30
Аз съм на 18 години и не търся само чукане, това нормално ли е ? :( Искам я, обичам я, не мога без нея, ще полудея, страх ме е да споделя пред приятелите ми, пред нервна криза съм, но се държа, всмисъл не искам да показвам колко слаб ме е направило едно момиче!Аз как да продължа напред като искам да поема по пътя на мечтата си ,т.е. искам да бъда с момичето !Имате ли представа колко съм жалък пред нея, дори и казах, че и да ми изневерява, да се гаври и базика с мен няма да я оставя, много я желая и ми е трудно без нея

feniksSs
07-26-2008, 12:43
Аз съм на 18 години и не търся само чукане, това нормално ли е ? :( Искам я, обичам я, не мога без нея, ще полудея, страх ме е да споделя пред приятелите ми, пред нервна криза съм, но се държа, всмисъл не искам да показвам колко слаб ме е направило едно момиче!Аз как да продължа напред като искам да поема по пътя на мечтата си ,т.е. искам да бъда с момичето !Имате ли представа колко съм жалък пред нея, дори и казах, че и да ми изневерява, да се гаври и базика с мен няма да я оставя, много я желая и ми е трудно без нея

трудно е да обичаш, а същевременно да не ти отг. на чувствата. но ако тя не иска да е с теб каквото и да и казваш ще е напразно. просто трябва да продължиш напред, лошото е че скоро няма да ти мине, но с времето нещата ще се променят

didi_baby
07-26-2008, 12:46
Заеби я и продължавай

dichevia
07-26-2008, 12:49
Аз съм на 18 години и не търся само чукане, това нормално ли е ? :( Искам я, обичам я, не мога без нея, ще полудея, страх ме е да споделя пред приятелите ми, пред нервна криза съм, но се държа, всмисъл не искам да показвам колко слаб ме е направило едно момиче!Аз как да продължа напред като искам да поема по пътя на мечтата си ,т.е. искам да бъда с момичето !Имате ли представа колко съм жалък пред нея, дори и казах, че и да ми изневерява, да се гаври и базика с мен няма да я оставя, много я желая и ми е трудно без нея

трудно е да обичаш, а същевременно да не ти отг. на чувствата. но ако тя не иска да е с теб каквото и да и казваш ще е напразно. просто трябва да продължиш напред, лошото е че скоро няма да ти мине, но с времето нещата ще се променятТрябват ми съвети, след колко време ще ми мине, знам че при всеки е чисто индивидуално, но ми трябва някаква надежда... като заговорих за надежда, все още не е умряла, ще продължавам да упорствам, но се чудя - да я притискам ли с това, че я обичам, или да потискам чувствата и да се правя на приятел, или да скъсам отношения с нея, все пак тя е далече, няма да я срещна на улицата и да ми стане неудобно, ако искам да я видя трябва да бия доста път и накрая тя сигурно ще си повтори заучените изречения: "Не мога да бъда с теб, не съм готова, аз съм единак и прочие ... " ! Като се замисля остава ми само надеждата след време да си промени решението, да откликне отново на чувствата, хм сложно и неосъществимо ми се струва...

feniksSs
07-26-2008, 12:52
не я притискай колкото повече го правиш толкова повече тя ще се отдалечава, а и ти сам си противоречиш хем искаш да продължаваш да опитваш хем искаш да я забравиш. първо се изясни какво точно искаш

sheilsis
07-26-2008, 12:57
Аз съм на 18 години и не търся само чукане, това нормално ли е ? :( Искам я, обичам я, не мога без нея, ще полудея, страх ме е да споделя пред приятелите ми, пред нервна криза съм, но се държа, всмисъл не искам да показвам колко слаб ме е направило едно момиче!Аз как да продължа напред като искам да поема по пътя на мечтата си ,т.е. искам да бъда с момичето !Имате ли представа колко съм жалък пред нея, дори и казах, че и да ми изневерява, да се гаври и базика с мен няма да я оставя, много я желая и ми е трудно без нея
нормално е да я обичаш а не да си с нея само заради 'чукането' и е жалко че тя не изпитва същото към теб.. тя губи , но такъв е живота и трябва да я преживееш .и няма лошо да споделиш с приятелите си .ако наистина са верни приятели те ще те подкрепят все пак . от опит казвам че когато споделяш ти олеква защото не е хубаво да трупаш всичко в себе си

dichevia
07-26-2008, 12:57
Искам да съм с нея, не знам как да го постигна, вас Ви моля за съвет, всмисъл, аз нямам желание да я оставя, но болшинството тук, ако ме посъветва да се отдалеча, ще го направя, мисля че нямам достатъчно опит, за да преценя сам какво да правя, за това се надявам вашите съвети и мнения да ме насочат към правилното решение, в което ще се съдържа по-малко болка и мъка !!!

Едит:
И да, наистина съм объркан и не знам какво да правя !

feniksSs
07-26-2008, 12:59
Искам да съм с нея, не знам как да го постигна, вас Ви моля за съвет, всмисъл, аз нямам желание да я оставя, но булшинството тук, ако ме посъветва да се отдалеча, ще го направя, мисля че нямам достатъчно опит, за да преценя сам какво да правя, за това се надявам вашите съвети и мнения да ме насочат към правилното решение, в което ще се съдържа по-малко болка и мъка !!!

Едит:
И да, наистина съм объркан и не знам какво да правя !

в такъв случей, се отдръпни и не й се налагай. исчакай и времето ще си покаже.

dichevia
07-26-2008, 13:05
И аз мисля, че трябва всичко да оставя на времето, но се чудя да конатактувам ли често с нея или да я оставя известно време, за да осъзнае дали се чувства наистина по-добре без мен ?Дали ако я оставя намира може да се получи такава ситуация, че да и липсвам, да разбере че без мен е малко по скучен живота ?Всичко започна само с скайп, първите седмици разпускаше с мен, беше и приятно, прибира се от тежък ден и е пред скайп, за да "бъде с мен" !Мисля, че сега след като ме няма, ще и бъде малко по скучно и самотно, последните месеци свикна да си оползотворява времето с мен, имам надежди, че тя сама ще започне всичко отначало и може нещата да се оправят :)

zaraaa
07-26-2008, 13:20
Гледай напред, щом така е станало, ами съдба, няма смисъл да продължаваш да контактуваш с нея, така ще ти е по-трудно да я забравиш, така че моя съвет - след раздялата просто продължи Напред, миналото си е минало, не бива да се връщаме там :) след време всичко ще е само спомен :) Успех :)

eLeinS
07-26-2008, 13:24
Остави времето да покаже..прикрий временно силните си чувства и виж дали тя ще усети липсата ти.
Ако и така не се получи..боли и преболява, след време друга ще ти е на сърцето.. :) Няма начин да ти мине бързо, или някой да ти каже точен период..зависи от твоята сила..от волята която имаш.
Все пак..обичаш я, нали?Ако може да е истински щастлива, но без теб..подари и тази свобода.. :)

PePeLePew
07-26-2008, 13:27
мм... момичето просто е искало да прод1лжи напред с живота си. Аз мисля, че 19 години, все пак това е разгара на живота, сериозни вр1зки малко от момичетата т1рсят на тази в1зраст. Всичко е за по вечер - две и т'ва е..
Ш'ом е така ти е казала просто забрави за нея, прод1лжи напред с живота си..срещай се с други момичета.. и с времето ш'е я забравиш :!:
Това мога да те пос1ветвам аз. Предполагам, че ш'е има още много мнения и с1вети, но всичко ш'е е в границите на мойто мнение... ( забрави я, излизай с други хора и т.н ) Така единственото, което мога да ти кажа е УСПЕХ :!:

съгласен съм .... мислим еднакво

dichevia
07-26-2008, 13:28
Гледай напред, щом така е станало, ами съдба, няма смисъл да продължаваш да контактуваш с нея, така ще ти е по-трудно да я забравиш, така че моя съвет - след раздялата просто продължи Напред, миналото си е минало, не бива да се връщаме там :) след време всичко ще е само спомен :) Успех :)Този спомен няма ли да в жив, няма ли да ме тормози, че ми е било добре, а сега не !Няма ли да ми е зле като си спомня за него, няма ли да ме тормози, че съм искал нещо и така и не съм го имал, тя ли това момиче да остане в съзнанието ми, като момичето, което не съм имал ?Дори неуспях да си "начеша крастата", да и се нарадвам, боже това момиче ако ме травмира... :smt022

Съжалява, че всеки втори пост е мой, но просто не издържам, трябва д размишлявам, трябва ми съчувствие, дори и от непознати, трябват ми съвети, трябва ми някой, който да ми изясни нещата до край, ще се зарадвам на човек с моя опит, който вече е преминал през това !

zaraaa
07-26-2008, 13:51
Този спомен, само отначало ще те тормози, ще ти навява тъга, ще ти липсва, тя, това което си имал, но след време спомена ще избледнее, ще срещнеш друго момиче, което ще иска да му дадеш цялата си любов, тя ще ти отвърне със същото, ето така спомена ще избледнее и вече това момиче за което толкова страдаш, ще ти е безразлично, ще го забравиш, защото до себе си, ще имаш някоя, по-добра, по-хубава, по-мила, по-сериозна от сегашната :)

sasha_90
07-26-2008, 14:09
Наистина няма смисъл да я притискаш,трудно и дори невъзможно ще е да й промениш решението.А пък и щом сте от различни градове...вероятно пак нямаше да се получи.Е,"всяко зло за добро"-ще намериш по-добра.За целта е необходимо да продължиш напред,да излизаш повече,а не да се затваряш в себе си,заради една несполучлива любов.Такива ще имаш още(може би),но с това не приключва живота.Успех и горе главата.

soul1199
07-26-2008, 14:35
trqbva da produlji6 napred,ostavi q

dichevia
07-26-2008, 14:45
Всичко се случило много скоро и надеждата тлее в мен, трябва май да си намеря хоби, работа, нещо с което да запълвам времето, защото много обичам да разсъждавам и сега само мисля за това и полудявам... :smt120

feniksSs
07-26-2008, 15:00
Всичко се случило много скоро и надеждата тлее в мен, трябва май да си намеря хоби, работа, нещо с което да запълвам времето, защото много обичам да разсъждавам и сега само мисля за това и полудявам... :smt120

опитай с работата помага

toddi222
07-26-2008, 15:18
Всичко се случило много скоро и надеждата тлее в мен, трябва май да си намеря хоби, работа, нещо с което да запълвам времето, защото много обичам да разсъждавам и сега само мисля за това и полудявам... :smt120

опитай с работата помага
както и хобитата ;)
В такова състояние беше мой фр и благодарение на тия две неща с времето се оправи. Сега е с друго момиче и си е много добре :)
Така, че остави я, намери си хоби или някаква интересна работа или нещо такова и си готов. Успех! \:D/

dichevia
07-26-2008, 15:53
Благодаря на всички за отзивчивостта ! :smt038