PDA

View Full Version : поредната история за разбито сърце



malka_blizalka_
07-26-2008, 16:08
Дълго се чудех и най-накрая реших да споделя.Бях половин година с едно момче.Кратък период на фона на някой връзки,но той е невероятен човек.Неизмеримо свестен,мил,нежен и много различен от повечето момчета.Преди него съм била с други и разбирам колко е неповторим.Но след 6 месеца заедно той каза край.Обясни ми,че няма време за мен и се виждахме веднъж на 3 месеца,понякога и повече.Разбирам,че учи и работи и е болен(диабетик),но просто има време за приятелите си,но не и за мен.

Това беше предисторията.Сега на проблема ,който ме измъчва:

Редките ни виждания (през няколко месеца) са само за секс.А аз изгарям от щастие,когато знам,че ще го видя.И когато след секса се разделяме се чуствам сякаш нещо ми разкъсва сърцето.Обичам го,привързана съм към него...Опитах с други момчета да излизам,но не се получава.Към тях не мога да чуствам нежноста,която изпитвам към него.Тях не ги чуствам близки.Тъпо и банално е,но си изплаквам всяка вечер очите за него.Не мога да се преборя със себе си.Почнах да пуша и да пия,с цел да притъпя липсата.

П.С: много от вас ще кажат,ще срещнеш друг.Знам!Но дотогава...?!Ако някой е преживял нещо подобно да ми отговори.

PePeLePew
07-26-2008, 16:17
мацка за каква връзка и за каква любов говориш .... срещи през 3 месеца :-D т'ва е нереално тъпо..... просто сте правили секс по приятелски .... без чувства от негова страна .... няма любов щом не е взаимна .... просто..... ако всичко е за по 1 нощ и те устройва .... му се обади да се видите ..... ако не виж харесай в диското някой по вървежен тип и действай

Cvetito53
07-26-2008, 16:20
Ako misli6 4e tova e lubov ot negova strana...da se vijdate prez 3 mececa i v koito dni se vijdate da pravite sex za men tova ne e lubov!

JahSoldier
07-26-2008, 16:35
Не се ли чувстваш използвана ? :-o

BulgariaZaBulgarite
07-26-2008, 16:42
Не се ли чувстваш използвана ? :-o
"употребена" е по-добре казано.

mel4ety
07-26-2008, 16:50
Редките ни виждания (през няколко месеца) са само за секс. както казаха по-горе,това не е било любов,това е било физическо привличане...може би ти искаш него тялом и търсиш някой,подобен на него...по-добре забрави за него-това е минало,живей за бъдещето,за настоящето.опитай да го заровиш в миналото и да продължиш напред ! успех :-)

Pliok0019
07-26-2008, 17:01
Той не те обича. Иска само да спи с теб. Съжалявам, но това не е любов.

TheMaggie
07-26-2008, 17:05
Това не е любов.Той просто те е упротребил...

soul1199
07-26-2008, 17:52
Това не е любов.Той просто те е упротребил...+1 i trqbva da go zabravi6

paranoia
07-26-2008, 17:58
Ебаси тъпанара...тука не можем да ти дадем съвет,трябва сама да се пребориш,не осъзнаеш ли сама как,ние не можем да ти помогнем,надяам се да се опраиш,shot яко те е използвал,успех


Бъхти милия коментар написах,чувствай се специална

miss_asi
07-26-2008, 18:41
Наистина не се ли чувстваш използвана?!?Тва не е любов ... тва е ... и аз нз какво е ... използване ... така поне мисля! :-o

lick_me
07-26-2008, 19:43
мацка за каква връзка и за каква любов говориш .... срещи през 3 месеца :-D т'ва е нереално тъпо..... просто сте правили секс по приятелски .... без чувства от негова страна .... няма любов щом не е взаимна .... просто..... ако всичко е за по 1 нощ и те устройва .... му се обади да се видите ..... ако не виж харесай в диското някой по вървежен тип и действай

Мдаммм +1

i_hate_you_but_i_love_you
07-26-2008, 20:09
аз съм преживявала нещо подобно.. виждахме се обаче доста по-начесто.. 1-2 пъти в седмицата, но той все пак реши че няма вече време за мен (според мен това беше само оправдание.. да не ме нарани много) И аз като теб пробвах връзки с други момчета, но всички са ми крайно безразлични.. не изпитвам нищо специално към тях. Сега сме си приятели и така сигурно е по-добре :) Сега съм си казала че няма да тръгвам с никой вече.. приятелите ми са най-важни и се чувствам много добре когато давам всичко на тях, защото те са единствените хора които го заслужават.. :)

devil_feel_f
07-26-2008, 21:24
Той те използва! (както казаха по-горе) И изобщо каква е тая любов за по 1 нощ веднъж на 3 месеца?Но докато сама не го осъзнаеш, никой не може да ти помогне.Намери си някакво хоби и прекарвай повече време с приятелите си.

tuzaro
07-26-2008, 21:31
срещни мене :grin:

didi_baby
07-27-2008, 07:09
Не възлагай големи надежди да стане нещо повече,а за любов и дума не може да става,не знам може да си се привързала,но не виждам как при условие че се виждате през 3 месеца,просто си кажи че с това момче нямаш бъдеще и толкова,че той те иска само заради единия секс и така...

LaDy_DaQnA
07-27-2008, 09:26
Че ти сама го каза.... той е бил с тебе просто за секса който сте правили , а ти говориш за любов . Трябва сама да преодолееш чувствата си , а това става по твой собствен индивидуален начин . Ако искаш сърцето ти до повярва , че не го обичаш , трябва ти самата да го повярваш .