PDA

View Full Version : "Дамите отделят 2 часа преди пътуване эа раэкрасяване&q



MAKEmeFEELgood
07-26-2008, 18:04
Това го чух днес по новините. :D
Репортажът беше по повод това,че хората отделят повече време да си харесат дестинация и почивна баэа,отколкото да се насладят на почивката.Което според мен не е вярно де,но не това ми направи впечегление,а фраэата,с която оэаглавих темата :D Не мога да си представя,че някое момиче го прави.Вие правите ли го?Вярно,че има доста суетни жени,които отделят доста време пред огледалото преди да иэляэат,но пък това ме шокира :shock: Мислех си ,че само вуина ми го прави-отиваме на море да речем,ще пътуваме дълго в най-голямата жега,но тя се гримира и се приготвя эа пътуването, всеедно отива на дискотека,или на някаква иэискана вечеря :D Винаги ми е било смешно.Та,нормално е да искаш да иэглеждаш добре,но това вече не е ли прекалено според вас?Вие имате ли тоэи навик да се "раэкрасявате" эа пътуванията? :D Сори,че пускам тема,ама това като го чух и ми стана смешно. :razz:

sladur4etyYy
07-26-2008, 18:13
аз не се ''разкрасявам'' преди пътувания :D особено ако отиваме на море, тогава е невъзможно да се глася 2 4аса защото обикновено тръгваме мн рано сутринта, към 5-6 и за да прекарам 2 4аса преди тва пред огледалото, трябва да стана в 3, което е абсурт :D :D

Jamalska
07-26-2008, 18:21
ооо не.Точно преди пътуване пък хич не се гримирам,контя и тн.няма смисъл за 6 часа път поне хах

sladkish_14
07-26-2008, 18:32
:-D Абсурд !!! То с 300 зора ставам за морето,защото ние ставаме в 4,остава да стана в 2 :lol: за да се гримирам :lol: по-добре да не си лягам.Та когато е дълго пътуването не се гримирам изобщо ,вече когато пристигаме мога да се пооправя малко в колата 8-) .

plamsss
07-26-2008, 18:36
Хехе аз пътувам 30 минути до Албена :grin: тей че спокойно си се оправям, е не чак два часа :D

sweet_baby_cool
07-26-2008, 19:07
Аз не се глася много, но имам възможност, защото трагвам към 4-5 и въобще не си правя труда да лягам. Та имам свободни часове, но ги изразходвам пред пц-то :grin:

dare_93
07-26-2008, 19:12
аз се глася час - час и нещо

zvezdichkaaa
07-26-2008, 19:19
Ми аз по принцип преди да изляза си се оправям и пътуването не ми е изключение.А това по колко време,ами различно,ако тръгна да се къпя може и 2 часа да ми отнеме.Иначе по принцип 30-40 мин :) .

Stefityyy
07-26-2008, 19:24
ami zavisi za kade patuvam ;]
ako e za moreto .. nqmam jelanie primerno spiralata mi da se razteche kogato se camburna ( :grin: )
apyk ako e za nqkade drugade , moje bi shte se kontq , no ne chak 2 chasa ;p :)

kalpazanka
07-26-2008, 19:27
2 часа са прекалено много! Ако се налага да пътувам и трябва да стана в 5, надали ще жертвам 2 часа сън заради разкасяване! :-D