PDA

View Full Version : Китен



mArMaLaDkA
07-26-2008, 20:42
Я разкажете.Как са плажовете,квартирите как са,кръчмите... 8-)

eXciTeD
07-26-2008, 21:02
Плажовете са северен и южен. Ходи на южния доста по-голям е. Дискотеки има 1-2 на северния плаж и някакъв голям денс клуб "" Задангор" или нещо подобно. Цените са прилични като за море. не е зле, в момента съм там ;}

Blacklisted
07-26-2008, 21:22
Китен е гаден и е пълно с комари.

MartyParty
07-26-2008, 21:25
Китен е гаден и е пълно с комари.
Кажи ми място,където няма комари,и отлитам за там.

japixloops
07-26-2008, 21:26
В Антарктида

nestle
07-26-2008, 21:35
ммм якичко е и то доста на Китен ама ми е доста надалеко на мен :(

SiNiStEr
07-26-2008, 22:02
Чувала съм,че дискотеката ''Зангадор'' била мн яка

Blacklisted
07-26-2008, 23:02
Китен е гаден и е пълно с комари.
Кажи ми място,където няма комари,и отлитам за там.

В Китен са на рояци :)

На къмпингите край Созопол няма комари ;)

SeXyL[!]Nk@
07-27-2008, 08:09
ммм якичко е и то доста на Китен ама ми е доста надалеко на мен :(

^^ да супер е.И аз няколко години подред ходих там.Много малко и готино градтче,пак бих отишла там.Е тогава не ходих много по кръчми,защото бях малкa и най-често бях с нашите на вън.Но е много готино.Плажовете са готини , супер е.

o0ps
07-27-2008, 23:37
В Китен е хубаво, но комарите наистина са кръвожадни... :D

babity
07-27-2008, 23:42
Обожавам Китен! Даже мрънкам другата седмица пак там да отидем, обожавам го! Цените са сносни, голяма навалица, готино изкарване. Тази година където и да отида ще е тъпо, поне да ида където искам...

taffy
07-27-2008, 23:43
о0 в Китен съм ходила още преди около 5 години за последно.. Иначе там съм била 3-4 години поред .. Мн го обичам тоя град.. :D За дискотеки нз, защото бях малка и не съм ходила, ама плажовете помня, че бяха 2.

babity
07-27-2008, 23:45
Оооо... с'а се сетох, че до единия плаж (където са Кариби-те) има един китайски ресторант, 'дето един китаец готви и всяка година ми се усмихва докато готви! 8-) Китен си е Китен... ня'а к'во да го говорим!

PeopleAlwaysLeave
07-28-2008, 00:11
Много е готинко там. Аз всяка година ходя ама тая ще пропусна заради кандидат-студентските изпити :( Тре мои фр-чета са там, като единия от тях работи като барман. Има 2 плажа - северен и южен, даже южния се казва Атлиман ако не бъркам. Принципно повечето се ходи на южния или поне до миналата година беше така. За дискотекии - аз лично знам Зангадор, Ямайка и Кариби. Към северния плаж никога не съм ходила да търся дискотека така че не знам дали има. Има барове, кръчми бол...Цените са като за море. Абе ще ти хареса ако ходиш там - не е много голямо ама за сметка на това е хубаво :)

psychopath
07-28-2008, 00:32
мен ме кефи много

SeXyL[!]Nk@
07-28-2008, 07:24
Ииииии,също......съм яла най-вкусната Сръбска скара в КИТЕН. :grin: :-) 8-)

ScionOfStorm
07-28-2008, 07:29
о0 в Китен съм ходила още преди около 5 години за последно.. Иначе там съм била 3-4 години поред .. Мн го обичам тоя град.. :D За дискотеки нз, защото бях малка и не съм ходила, ама плажовете помня, че бяха 2.

И аз тъй. Зангадор и преди си беше много яко. Кофтито е, че поне преди беше претъпкано с хора, просто беше пълна лудница. Иначе плажовете са страхотни, по спомени :)

KariZma
07-28-2008, 10:57
В Китен има един мн добър къмпинг с бунгала, като малки къщички, мн са готини. Казва се ''Витоша'' и е съвсем близо до южния плаж - Атлиман!
Ходете там, няма да съжалявате :wink:

white_chik
07-29-2008, 16:30
На 27 се прибрах от Китен и съм доста доволна.Спах в станцията на БНТ (баща ми бачка там) и спането ми беше 4 лв на вечер :D иначе за външни е 15лв.
Цените са одсат поносими,има 3 дискотеки -Кариби,Ямайка и Зангадор,като Зангадор и Ямайка са пердимно на открито,а Ямайка има и открито и закрито.Има си редовни маршрутки до Приморско,които са 1лв,ако ти писне Китен и има едни безплатин автобусчета до Ла Пиовра в ММЦ.Южният плаж е по-готи от северния,но всеки си парви избора,морето е чисто и такам

drun-drun!
07-29-2008, 16:38
Китен е супер готино курортче,едно от любимите ми.Няма да съжаляваш особено ако си с готина компания

gPa3HuTeJl
07-29-2008, 17:21
Не знам как е чувал с1м, че е хубаво и довечера 23:00 ми е рейса и зацепвам натам..

Rowdy
07-30-2008, 10:29
В Китен има един мн добър къмпинг с бунгала, като малки къщички, мн са готини. Казва се ''Витоша'' и е съвсем близо до южния плаж - Атлиман!
Ходете там, няма да съжалявате :wink:
там съм бил като келеш във 2ри клас.. и верно беше мн готино къмпингче . Иначе както некой каза, Китен си е Китен... ЛОФ ИТ

tuzaro
07-30-2008, 23:24
супер е у китен, има една кръчма Калиопа певицата е супер моща и само поздрави праска качва се и по масите да играе :grin: иначе в Кариби е яко, ама бая вятър духа

yuyuto
07-31-2008, 00:29
Абе всичко е супер там... Любимото ми морско местенце... :P

babity
07-31-2008, 09:48
В събота поемам натам...

Dreammy
07-31-2008, 20:26
Diskotekite :

V "Zangador" e ynikalno,no pyskat predimno house i ponqkoga kum 2-3 retro.V "Karibi"(ne znam kak se pishe) sum hodila vednuj,no edvam izdurjah,pyskat samo chalga.V "Jamaica" e qko,na otkritata chast pyskat retro,vutre pyskat chalga,vseki stoi,kudeto si iska.Ima avtobyscheta kum "La Piovra", az ne mojah da otida,no kazvat,che bilo ynikalno.

Otdelno ima neshto kato kafe,ne znam tochno kak se vodi, "Diamand", na men lichno mnogo mi haresva i cenite sa dobri. :)

Plajivete:

I ideq si nqmam na koi tochno sum popadnala, no sum dovolna.

Cenite:

Stavat.Vhodut na diskotekite e 1 lev.

tuzaro
07-31-2008, 20:37
Diskotekite :

V "Zangador" e ynikalno,no pyskat predimno house i ponqkoga kum 2-3 retro.V "Karibi"(ne znam kak se pishe) sum hodila vednuj,no edvam izdurjah,pyskat samo chalga.V "Jamaica" e qko,na otkritata chast pyskat retro,vutre pyskat chalga,vseki stoi,kudeto si iska.Ima avtobyscheta kum "La Piovra", az ne mojah da otida,no kazvat,che bilo ynikalno.

Otdelno ima neshto kato kafe,ne znam tochno kak se vodi, "Diamand", na men lichno mnogo mi haresva i cenite sa dobri. :)

Plajivete:

I ideq si nqmam na koi tochno sum popadnala, no sum dovolna.

Cenite:

Stavat.Vhodut na diskotekite e 1 lev.сигурна ли си че входа е 1 лев?? миналата година беше 3 8-)

gangstata
07-31-2008, 20:41
Тая година съм там..за десет дена..не съм ходила досега..

Dreammy
07-31-2008, 21:26
Diskotekite :

V "Zangador" e ynikalno,no pyskat predimno house i ponqkoga kum 2-3 retro.V "Karibi"(ne znam kak se pishe) sum hodila vednuj,no edvam izdurjah,pyskat samo chalga.V "Jamaica" e qko,na otkritata chast pyskat retro,vutre pyskat chalga,vseki stoi,kudeto si iska.Ima avtobyscheta kum "La Piovra", az ne mojah da otida,no kazvat,che bilo ynikalno.

Otdelno ima neshto kato kafe,ne znam tochno kak se vodi, "Diamand", na men lichno mnogo mi haresva i cenite sa dobri. :)

Plajivete:

I ideq si nqmam na koi tochno sum popadnala, no sum dovolna.

Cenite:

Stavat.Vhodut na diskotekite e 1 lev.сигурна ли си че входа е 1 лев?? миналата година беше 3 8-)

Absoliytno sigyrna sum za diskotekite v grada.Za "La Piovra" mislq,che beshe 3...

babity
07-31-2008, 22:29
Еми аз не съм, 'щото и на мен входа ми беше 3 лв! 8)

tuzaro
07-31-2008, 22:31
не може да е 1 лев.... те нищо няма да спечелят

shadow4e
07-31-2008, 23:44
А някой знае ли как се казва централната улица и в кои си части, защото си нямам представа и като гледам за хотели на някакви карти не мога да се ориентирам :) А на тяхните "на 3 минути пеша от...", хич не вярвам. :)

tuzaro
07-31-2008, 23:45
А някой знае ли как се казва централната улица и в кои си части, защото си нямам представа и като гледам за хотели на някакви карти не мога да се ориентирам :) А на тяхните "на 3 минути пеша от...", хич не вярвам. :)ем то китен е толкова, от всяка точка си на 3 минути до центъра :lol:

mArMaLaDkA
08-01-2008, 00:29
Аз си ходя с нашите и винаги отсядаме в квартира.Никога не резервираме стая в хотел,защото в разни интернет обяви,цените са космически,а всъщност на място се намира стая за по 15-20 лв. с всякакви удобства.И по принцип няма и 5 мин.,откакто сме пристигнали някъде и почват да предлагат квартири на баща ми.Даже миналата година като ходихме до Царево(не сме отсядали там),още в началото на града(или село,не знам как се води) имаше разни лелки с табелки за квартири.Аа да питам морето и плажа(южния) на какво приличат ? Миналата година на Лозенец морето беше отвратително мръсно,а по-миналата година на Созопол не стига,че плажа не приличаше на нищо,ами нямаше и място от гадните чадъри и шезлонги.

`Elizabeth`
08-01-2008, 10:49
А някой знае ли как се казва централната улица и в кои си части, защото си нямам представа и като гледам за хотели на някакви карти не мога да се ориентирам :) А на тяхните "на 3 минути пеша от...", хич не вярвам. :)

Има 2 главни улици `Странджа` и `Атлиман` еми само ще ти кажа че няма начин да се изгубиш защото откаде и да минеш все ще излезнеш на центъра или някоя друга пресечка до центъра,много е мъничък за това е удобен за разходки ;) има много скрити места дето хора които са идвали 5 години подред не ги знаят ( е те не са кой знае какво и колко но все пак ... ) А и да ве зарадвам тази година няма толкова комари колкото миналата само на единия плаж може да видите много зор докато избягате от тях. Ако нещо ве интересува питайте :-)

Шлядку*бэбэ
08-01-2008, 10:51
Китееен :grin: ... Всяка улица там я знам наизуст :oops: Дискотека "Зангадор" е много яка :-) . Общо взето ОБОЖАВАМ Китен :P :P

The_69
08-01-2008, 11:50
Nai- evtinata staq kolko e gore-dolu i na koi plaj sa komarite? Kolebaq se tam ili na Nesebyr, 4e mi e uredeno malko- po ewtino ot obiknoweno. Interesuvam se za kwartira 5-6lv max i stawat li kuponi na plaja ve4er?
I malko powe4e info za diskotekata, deto ne se puska 4alga, PLS

The_69
08-01-2008, 11:51
Nai- evtinata staq kolko e gore-dolu i na koi plaj sa komarite? Kolebaq se tam ili na Nesebyr, 4e mi e uredeno malko- po ewtino ot obiknoweno. Interesuvam se za kwartira 5-6lv max i stawat li kuponi na plaja ve4er?
I malko powe4e info za diskotekata, deto ne se puska 4alga, PLS

`Elizabeth`
08-01-2008, 11:57
Nai- evtinata staq kolko e gore-dolu i na koi plaj sa komarite? Kolebaq se tam ili na Nesebyr, 4e mi e uredeno malko- po ewtino ot obiknoweno. Interesuvam se za kwartira 5-6lv max i stawat li kuponi na plaja ve4er?
I malko powe4e info za diskotekata, deto ne se puska 4alga, PLS

Еми за 5-6лв. незнам къде можеш да намериш освен някои бунгала :? даже и за там се съмнява.Всички разчитат на месец август защото сезона тогава е най-силен и дигат цените да небето,поразрови се в сайта на Китен и в гууугъл.Комарите са на Атлиман.Дискотеките еми `Зангадор` там не пускат чалга както и на `Ямайка` обаче откритата част, може да опиташ и `Ла Пиовра` там също горе долу става.. еми това е общо взето 8-)

`Elizabeth`
08-01-2008, 12:00
Китееен :grin: ... Всяка улица там я знам наизуст :oops: Дискотека "Зангадор" е много яка :-) . Общо взето ОБОЖАВАМ Китен :P :P

Хах аз също си го обужавам ама да ти кажа честно писва 8-) Ела зимата да видиш кфо е весело :razz: :lol:

mey_si
07-05-2010, 21:48
КИТЕН 2010 ???

shadow4e
07-05-2010, 22:00
Правилно си се пренасочила.
Ето все пак и линк за някой друг:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=347635