PDA

View Full Version : Вие какво ще си помислите :(



sweeetmaniche
07-26-2008, 20:02
Според майката на приятеля ми не трябвало да се виждаме и да си говорим често за да сме си липсвали :shock: Също така му споделила колко хубави момичета имало и не трябвало да се задълбочава ме в нашата връзка. Аз съм много обидена и естествено си мисля ,че не ме харесва (а уж приятеля ми беше казал колко много ме харесва) :( Ако вие бяхте на мое място какво щяхте да си помислите и как щяхте да постъпите?
Благодаря предварително за мненията :( :( :(

cinderella_gugutka
07-26-2008, 20:05
кво те боли майката-нали няма да тръгваш с нея 8)

soul1199
07-26-2008, 20:08
sigorno 6qh da i zanesa sladki :D :D

sweeetmaniche
07-26-2008, 20:08
кво те боли майката-нали няма да тръгваш с нея 8)

Да но все пак тя му е майка и де да знам може да я слуша :D Е то ако я слуша значи не го е*е за мен 8-) :D

sweeetmaniche
07-26-2008, 20:10
кажи и на маиката да оди на психиатар ама нека парво сина да я пребие малко да и доиде акъла :-o

:grin: Добре :)

dark_shadow_f
07-26-2008, 20:10
кво те боли майката-нали няма да тръгваш с нея 8)
+1
Да не ти пука за нейното мнение.И да не те харесва какво от това.Ако приятеля ти не е мамино син4е няма да обърне никакво внимание на думите й

pandelka
07-26-2008, 20:11
Мен лично няма да ме инт дали майка му ме харесва :) :) :) ...за мене ще бъде важно неговото мнение майката да го духа :)

sweeetmaniche
07-26-2008, 20:13
Мен лично няма да ме инт дали майка му ме харесва :) :) :) ...за мене ще бъде важно неговото мнение майката да го духа :)

То и мен това ме интересува ама се страхувам той да не би да я послуша :-D

soul1199
07-26-2008, 20:14
Мен лично няма да ме инт дали майка му ме харесва :) :) :) ...за мене ще бъде важно неговото мнение майката да го духа :)

То и мен това ме интересува ама се страхувам той да не би да я послуша :-Dkazah ti zanesi i sladki 8-)

sweeetmaniche
07-26-2008, 20:16
Мен лично няма да ме инт дали майка му ме харесва :) :) :) ...за мене ще бъде важно неговото мнение майката да го духа :)

То и мен това ме интересува ама се страхувам той да не би да я послуша :-Dkazah ti zanesi i sladki 8-)

Их тез твойте сладки :D Ще й занеса курабии :wink:

258
07-26-2008, 20:16
Аз бих си помислила...че майка му е кучка :D

crazy_teen1
07-26-2008, 20:16
Да не ти пука за мнението на майката - стига момчето да те харесва. А пък и без това, нали няма да ти става свекърва. :D

soul1199
07-26-2008, 20:16
Мен лично няма да ме инт дали майка му ме харесва :) :) :) ...за мене ще бъде важно неговото мнение майката да го духа :)

То и мен това ме интересува ама се страхувам той да не би да я послуша :-Dkazah ti zanesi i sladki 8-)

Их тез твойте сладки :D Ще й занеса курабии :wink: :grin: dobre :grin:

sweeetmaniche
07-26-2008, 20:16
]Аз бих си помислила...че майка му е кучка :D

Ми в момента аз това си мисля :lol:

UnABooMBeR
07-26-2008, 20:19
Ако послуша майка м уе голем путю и по-добре го зарежи ,шот само мамините синчета слушат майките си ...

MartyParty
07-26-2008, 20:20
Ами..Така или иначе не може да ни харесва целият свят.А като се замисля,рядко има свекърва,която да харесва снаха си.Майка ми и баба ми са живо даказателство.Не се отчайвай,може пък с бащата да ти провърви. 8-)

sweeetmaniche
07-26-2008, 20:30
Ами..Така или иначе не може да ни харесва целият свят.А като се замисля,рядко има свекърва,която да харесва снаха си.Майка ми и баба ми са живо даказателство.Не се отчайвай,може пък с бащата да ти провърви. 8-)

Да 8-) :lol: :D

tuzaro
07-26-2008, 20:31
не тъ аресва, ко да се прави, шанз

punkrock
07-26-2008, 20:43
Ебахти смотаната майка има тоя... :shock: 8-)

ell_ownz
07-26-2008, 20:43
az puk bih se opitala da i dokaja 4e go zaslujavam.. se pak toi e vajniqt, no ako neshtata se zadalbo4at semeistvoto ima golqmo vliqnie, i ne 4e shte te zareje zaradi maika si, no na vsi4ki shte vi e po priqtno da se razbirash s semeistvoto my, kakto i toi sas tvoeto..taka shte ima po malko izlishno naprejenie vav vrazkata vi i she si po spokoina

eminemims
07-26-2008, 20:45
по принцип майките влияят много на синовете си... но той пък ако си те обича,няма да му пука кфо приказва майка му :smt026
една фр имаше подобен проблем (обаче приятеля и беше идиот :smt075 )
и майка му говореше доста лоши неща за нея (така ми е казвала...),но както и да е
важното е да си те обича,се пак няма да ходиш с майка му я :D

nestle
07-26-2008, 20:46
аз бих поговорила с гаджето си за нея и да го накарам някак си да не я слуша :D :D :D :D :D

sweeetmaniche
07-26-2008, 20:53
az puk bih se opitala da i dokaja 4e go zaslujavam.. se pak toi e vajniqt, no ako neshtata se zadalbo4at semeistvoto ima golqmo vliqnie, i ne 4e shte te zareje zaradi maika si, no na vsi4ki shte vi e po priqtno da se razbirash s semeistvoto my, kakto i toi sas tvoeto..taka shte ima po malko izlishno naprejenie vav vrazkata vi i she si po spokoina

Мерси точно това имах предвид :mrgreen:

DamaTa.v.Zelen0
07-26-2008, 20:54
..ревнува го от теб! Защото той не е вече малкото и момченце и има друга жена в живота му! Същото е и с мъжете и дъщерите им, но там е по-изявено! Да не ти пука!

sweeetmaniche
07-26-2008, 20:55
аз бих поговорила с гаджето си за нея и да го накарам някак си да не я слуша :D :D :D :D :D

Говорих ама аз бях толкова ядосана ,че едва не я напсувах :lol: :D :grin: 8-)

crazy_teen1
07-26-2008, 21:02
Виж, има едно лесно решение, можеш и да се опиташ да й се докажеш, но ако не се промени, не се притеснявай толкова, той е важен, не тя, пък ако я послуша, значи не те заслужава. Дръж на него, не на нея.

devil_feel_f
07-26-2008, 21:10
Както ти казаха по-горе - да не ти пука.Това су е един вид ревност.Щом се обичате, никой няма да ви раздели.Но можеш да опиташ да и докажеш, че мнението и за теб не е правилно.

sweeetmaniche
07-26-2008, 21:18
Благодаря ви много ,че ми помогнахте с вашите съвети :) :cry: =P~ :smt006

suitable
07-26-2008, 21:23
Въобще не трябва да те интересува какво казва майката.. но в случая трябва да кажеш на приятеля си, че той трябва да решава и да мисли сам. Майка му се опитва да му каже каква е била и как вижда тя нещата, но не всеки мисли така.. приятелят ти трябва да живее и греши само със собствените си изводи, а не да му бъдат давани наготово и то изкривени..

ivakavlad
07-26-2008, 21:26
жената просто не те харесва или има искивена представа за любовта :shock: просто намери начин да и влезнеш под кожата ако ми схващаш идеята и всичко ще е ок ;)

NaNa_SladuRana
07-26-2008, 21:36
определено щеше да ми е наприятно,но щом той не споделя възгледите и,няма за какво :)

zaraaa
07-26-2008, 21:39
Пффф одъртяла изкуфелница, той ако не я послуша ок - значи държи на теб и не го интересува чуждото мнение, ако пък я послуша - значи е мамино синче:"Ооо, мамин златен!" 8-) 8-) 8-)

banancho
07-26-2008, 21:45
]Аз бих си помислила...че майка му е кучка :D

Ми в момента аз това си мисля :lol:

уффф.... +1 :lol: :lol: :D

Wrathchild
07-26-2008, 21:59
Според майката на приятеля ми не трябвало да се виждаме и да си говорим често за да сме си липсвали :shock: Също така му споделила колко хубави момичета имало и не трябвало да се задълбочава ме в нашата връзка. Аз съм много обидена и естествено си мисля ,че не ме харесва (а уж приятеля ми беше казал колко много ме харесва) :( Ако вие бяхте на мое място какво щяхте да си помислите и как щяхте да постъпите?
Благодаря предварително за мненията :( :( :(Хич нямаше да ми стане приятно и бих поговорила с приятеля ми да говори с майка му. Не влизай в скандали с нея, запази си достойнството, но й докажи, че заслужаваш сина й...

Duvessa
07-26-2008, 22:24
Аз пък си мисля, че тя му говори така, не защото не те харесва, а просто се опитва да го предпази. Може би не иска връзката ви да се задълбочава за да не остане той наранен или ти да не си подходящата за него. Много може да са причините, не разбирам как веднага всички решихте, че я мрази. Говори с приятеля си, както и той с майка си- да го остави да взима саостоятелно решения и щом иска и смята, че е готов за по-сериозна връзка тя да го приеме.

xkk
07-26-2008, 22:30
Също така му споделила колко хубави момичета имало и не трябвало да се задълбочава ме в нашата връзка. Аз съм много обидена и естествено си мисля ,че не ме харесва (а уж приятеля ми беше казал колко много ме харесва) :( Ако вие бяхте на мое място какво щяхте да си помислите и как щяхте да постъпите?щях да се зачудя, аджеба, хубаво момиче ли съм?

zaraaa
07-26-2008, 22:33
"Също така му споделила колко хубави момичета имало и не трябвало да се задълбочава ме в нашата връзка. Аз съм много обидена и естествено си мисля ,че не ме харесва (а уж приятеля ми беше казал колко много ме харесва) :( Ако вие бяхте на мое място какво щяхте да си помислите и как щяхте да постъпите?"

"щях да се зачудя, аджеба, хубаво момиче ли съм?"

Хора - тръшкате ме, много ме радвате 8-) 8-) 8-)

aka6a_vamp
07-27-2008, 07:45
абе 4е майка му е тъпа-тъпа е,спор няма....няма право да ви се бърка.Но все пак е майка и иска най-доброто за него...знам ли може не6то да си напраила,което да и е създало кофти впе4атление :-o

DisciplineAndOrder
07-27-2008, 07:55
ем очевидно майка му не те харесва кой знае колко 8-)

но това не е важно за вас двамата ;)

vamp
07-27-2008, 08:13
Според майката на приятеля ми не трябвало да се виждаме и да си говорим често за да сме си липсвали :shock: Също така му споделила колко хубави момичета имало и не трябвало да се задълбочава ме в нашата връзка. Аз съм много обидена и естествено си мисля ,че не ме харесва (а уж приятеля ми беше казал колко много ме харесва) :( Ако вие бяхте на мое място какво щяхте да си помислите и как щяхте да постъпите?
Благодаря предварително за мненията :( :( :(

Майката на бившата ми ме харесваше като интелигентност,но не ме харесваше като човек.Беше и казала да не се занимава с мен,че ще я нараня :D За любовта няма граници!

sweeetmaniche
07-27-2008, 08:15
Също така му споделила колко хубави момичета имало и не трябвало да се задълбочава ме в нашата връзка. Аз съм много обидена и естествено си мисля ,че не ме харесва (а уж приятеля ми беше казал колко много ме харесва) :( Ако вие бяхте на мое място какво щяхте да си помислите и как щяхте да постъпите?щях да се зачудя, аджеба, хубаво момиче ли съм?

И това ми мина през главата :lol:

WhIsPeR iN THe dArK
07-27-2008, 08:33
еми тя е майка.. нормално е да иска да предпази сина си от нараняване в бъдеще.. не се притеснявай.. според мен няма нищо против теб.. щеше да направи същото което и да е момичето доближило се до сина й :)

GiRlSs
07-27-2008, 08:34
мисля че майка му просто ревнува...при мен е същата работа..майка му ме мрази...но не и обръщам внимание все пак ходя с него не с нея...тя ревнува защото той по цял ден е с мен...и когато вечер се прибере тя вече си е легнала...просто не обръщай внимание да не ти пука...а пък ако момчето те обича и той няма да обърне внимание на думите на майка си...ако е мамино синче...не ти трябва...;] :-)

sweeetmaniche
07-27-2008, 08:38
мисля че майка му просто ревнува...при мен е същата работа..майка му ме мрази...но не и обръщам внимание все пак ходя с него не с нея...тя ревнува защото той по цял ден е с мен...и когато вечер се прибере тя вече си е легнала...просто не обръщай внимание да не ти пука...а пък ако момчето те обича и той няма да обърне внимание на думите на майка си...ако е мамино синче...не ти трябва...;] :-)

Мерси ще те послушам :-)

GiRlSs
07-27-2008, 08:41
мисля че майка му просто ревнува...при мен е същата работа..майка му ме мрази...но не и обръщам внимание все пак ходя с него не с нея...тя ревнува защото той по цял ден е с мен...и когато вечер се прибере тя вече си е легнала...просто не обръщай внимание да не ти пука...а пък ако момчето те обича и той няма да обърне внимание на думите на майка си...ако е мамино синче...не ти трябва...;] :-)

Мерси ще те послушам :-)

Нп...уСпехЧЕ...;]]]]

HePeAJIeH
07-27-2008, 10:43
Кажи й да лапа чурката

sweeetmaniche
07-27-2008, 11:12
Кажи й да лапа чурката

И този съвет ми харесва :D

PePeLePew
07-27-2008, 12:16
Майката е права ....... говорете каквото си искате по нейн адрес ама аз пък е подкрепям не 100% а на 1100% това са годините за разврат.... сиг сте от ония смешни двойки който на 2рата седмица си казват Обичам те и не могат 1 без друг..... Майката е имала предвид:"Сине не си пропилявай най-хубавите години с едно момиче" и е така ако сега не марсува по-нататък ще става все по-трудно

disaster92
07-27-2008, 13:01
е той пък ако е толкова загубен че да я слуша :) аман от мамини момченца ...

gostut
07-27-2008, 13:11
Ще си помисля, че изглеждаш несериозна, и че майката се опитва да "предпази" момчето... :)

gerinceto
07-27-2008, 13:12
ti nqma da hoish s maika mu makar che e kofti tq da mu govori takiva neshta.zashtoto toi moje i da q slusha i togava veche naistina shte se poluchi mn gadno ...

LadyCarameL
07-27-2008, 13:15
А ако той послуша съвета й просто го режи :?

sweeetmaniche
07-27-2008, 14:35
Майката е права ....... говорете каквото си искате по нейн адрес ама аз пък е подкрепям не 100% а на 1100% това са годините за разврат.... сиг сте от ония смешни двойки който на 2рата седмица си казват Обичам те и не могат 1 без друг..... Майката е имала предвид:"Сине не си пропилявай най-хубавите години с едно момиче" и е така ако сега не марсува по-нататък ще става все по-трудно


Ми ходим 6 месеца ,а не 2 седмици и искаш да кажеш ,че той трябва ей така да ги сменя ли ? Според теб той трябва да не си пропилява годините със сериозна връзка така ли? ? ?

mel4ety
07-27-2008, 14:41
ако бях на твое моясто щях да й кажа да си гледа мъжа,там да му духа или квот там прави и да остави сина си на мира :-x

middle_of_noWhere
07-27-2008, 14:44
Според майката на приятеля ми не трябвало да се виждаме и да си говорим често за да сме си липсвали :shock: Също така му споделила колко хубави момичета имало и не трябвало да се задълбочава ме в нашата връзка. Аз съм много обидена и естествено си мисля ,че не ме харесва (а уж приятеля ми беше казал колко много ме харесва) :( Ако вие бяхте на мое място какво щяхте да си помислите и как щяхте да постъпите?
Благодаря предварително за мненията :( :( :(
тя ти завижда :D нз. сигурно е луда жената . то приятеля ти като си фане нова сигурно пак така ще му вика нз нз :)

sweeetmaniche
07-27-2008, 14:54
Майката е права ....... говорете каквото си искате по нейн адрес ама аз пък е подкрепям не 100% а на 1100% това са годините за разврат.... сиг сте от ония смешни двойки който на 2рата седмица си казват Обичам те и не могат 1 без друг..... Майката е имала предвид:"Сине не си пропилявай най-хубавите години с едно момиче" и е така ако сега не марсува по-нататък ще става все по-трудно

А може ли някой да ми каже PePeLePew какво има предвид, защото не го разбрах :)

Vladokaaa
07-27-2008, 15:20
Да не ти пука от майка му ;)

ilovecoffe
07-27-2008, 19:33
ami kakvo iska6.. vs m1je sa taka.. na mam sin4eto to..

_FaShIoN_
07-28-2008, 10:45
Определено не те харесва,щом говори такива неща на сина си....Но пък все пак,щом той си те харесва,обича и иска да си е с теб,кфо те интересува кфо мисли и прави майката,все пак не ходиш с нея... :)

dmgto
07-28-2008, 10:59
кво те боли майката-нали няма да тръгваш с нея 8)

!00% vqrno 8) 8)

IcemanChambers
07-28-2008, 11:07
Майката е права ....... говорете каквото си искате по нейн адрес ама аз пък е подкрепям не 100% а на 1100% това са годините за разврат.... сиг сте от ония смешни двойки който на 2рата седмица си казват Обичам те и не могат 1 без друг..... Майката е имала предвид:"Сине не си пропилявай най-хубавите години с едно момиче" и е така ако сега не марсува по-нататък ще става все по-трудно

А може ли някой да ми каже PePeLePew какво има предвид, защото не го разбрах :)

Има предвит, че майката на твоя приятел го кара да ходи да шиба наред и да няма сериозна приятелка 8-)

sweeetmaniche
07-28-2008, 11:11
Майката е права ....... говорете каквото си искате по нейн адрес ама аз пък е подкрепям не 100% а на 1100% това са годините за разврат.... сиг сте от ония смешни двойки който на 2рата седмица си казват Обичам те и не могат 1 без друг..... Майката е имала предвид:"Сине не си пропилявай най-хубавите години с едно момиче" и е така ако сега не марсува по-нататък ще става все по-трудно

А може ли някой да ми каже PePeLePew какво има предвид, защото не го разбрах :)

Има предвит, че майката на твоя приятел го кара да ходи да шиба наред и да няма сериозна приятелка 8-)

ХаХа :lol: :wink:

FairyNymph
07-28-2008, 11:12
Ох, нали ги знаеш майките какви са, постоянно се тревожат за синчетата си, а и доста ревнуват.

Когато приятеля ми щеше на другия ден да заминава на море да работи майка му влезе и в МОЕ присъствие нали там говореше си да бъдел отговорен и блабла и по едно време изтърси : "И да си вземеш презервативите, че да не станат някакви гафове" и аз почнах да се хиля като ненормална и тя ме поглежда и ми вика:"Е какво бе, никога не знаеш какво ще ти се случи!" :shock: :shock: :shock: :shock:

ThunderGoddess
07-28-2008, 11:16
Според майката на приятеля ми не трябвало да се виждаме и да си говорим често за да сме си липсвали :shock: Също така му споделила колко хубави момичета имало и не трябвало да се задълбочава ме в нашата връзка. Аз съм много обидена и естествено си мисля ,че не ме харесва (а уж приятеля ми беше казал колко много ме харесва) :( Ако вие бяхте на мое място какво щяхте да си помислите и как щяхте да постъпите?
Благодаря предварително за мненията :( :( :(

Деазам, майата определено се е изцепила, но може наистина да не е имала предвид нещо, което да изтълкуваш лошо. Зависи от поведението й попринцип. За първото изречение - може да е имала предвид, че като се виждате много често и бързо ще си омръзнете ... а за второто ... деазнам, че сте млади и може да се нараните. Не се обиждай, както вече казаха и без това да не ходиш с майката, я ;)

sasha_90
07-28-2008, 12:50
А какво ти пука за мнението на майка му?Важното е вие да се разбирате.На твое място,ако много държа на момчето ще се опитам да се харесам на майка му :) .

didi_baby
07-28-2008, 12:58
Абе нали не ходиш с майка му,тегли й 1 майна и готово

cherinka
07-28-2008, 13:02
sigorno 6qh da i zanesa sladki :D :D
Щях да се опитам да й направя много добри впечатления за мен.
Сладките са вариант. :)

sweeetmaniche
07-28-2008, 19:44
Ох, нали ги знаеш майките какви са, постоянно се тревожат за синчетата си, а и доста ревнуват.

Когато приятеля ми щеше на другия ден да заминава на море да работи майка му влезе и в МОЕ присъствие нали там говореше си да бъдел отговорен и блабла и по едно време изтърси : "И да си вземеш презервативите, че да не станат някакви гафове" и аз почнах да се хиля като ненормална и тя ме поглежда и ми вика:"Е какво бе, никога не знаеш какво ще ти се случи!" :shock: :shock: :shock: :shock:

ужас!! Нямам думи :shock: :x

I LoVe SpAgHeTtI
07-28-2008, 19:45
Абе нали не ходиш с майка му,тегли й 1 майна и готово

А всъщност може майка му да й е хвърлила око ^^

sweeetmaniche
07-28-2008, 19:46
sigorno 6qh da i zanesa sladki :D :D
Щях да се опитам да й направя много добри впечатления за мен.
Сладките са вариант. :)

Мога ли да почна да й пека сладки Ха ... Като не ме харесва нейн си проблем, като ревнува пак само нея засяга :) Да няма пък да ми става свекърва :?

xpucuto
07-28-2008, 19:54
Много е лошо да му се бърка в личния живот, а още по-зле ще е той да я слуша :?
Както казаха другите нали не тръгваш с нея :lol:

**Naley*
07-28-2008, 20:07
Ами мисля,че това е много тъпо изказване от страна на майка му,и също така е тъпо, че ви се меси в връзката..Ако съм аз би ми станало неприятно :? но просто няма да обръщам внимание,се пак важно е той какво мисли ,не майка му :-D

devine'
07-28-2008, 20:10
Според майката на приятеля ми не трябвало да се виждаме и да си говорим често за да сме си липсвали :shock: Също така му споделила колко хубави момичета имало и не трябвало да се задълбочава ме в нашата връзка. Аз съм много обидена и естествено си мисля ,че не ме харесва (а уж приятеля ми беше казал колко много ме харесва) :( Ако вие бяхте на мое място какво щяхте да си помислите и как щяхте да постъпите?
Благодаря предварително за мненията :( :( :(
Абе ... то е ясно, че не те харесва. Просто си поговори с тази ... иначе толкова симпатична женица ... че тя изобщо не трябва да се меси в отношенията ви. Точка по въпроса. Дори и да не си подходяща за него ... какво .... до кога ще го закрила като орлица?
Ако пък се влияе толкова много от мнението на майка си ... БЯГАЙ колкото се може по-далеч! ;)

umri
07-28-2008, 20:10
Според майката на приятеля ми не трябвало да се виждаме и да си говорим често за да сме си липсвали :shock: Също така му споделила колко хубави момичета имало и не трябвало да се задълбочава ме в нашата връзка. Аз съм много обидена и естествено си мисля ,че не ме харесва (а уж приятеля ми беше казал колко много ме харесва) :( Ако вие бяхте на мое място какво щяхте да си помислите и как щяхте да постъпите?
Благодаря предварително за мненията :( :( :(

от такива майки трябва да се пазиш... тва майката на мъжа е по-опасна от самия мъж а ако е проклета още по-лошо. тоя го фани ебане ядене пиене дискотеки плажове ама недей по сериозно. ако мъжа слуша майката а тя е проклета щи съсипе живота.

Vikitooo
07-28-2008, 20:46
"Твойта майка си мечтае, като тебе да сияее" 8-)
Сетих се за тая песен, незнам що. :-)

nia711
07-28-2008, 20:53
Според майката на приятеля ми не трябвало да се виждаме и да си говорим често за да сме си липсвали :shock: Също така му споделила колко хубави момичета имало и не трябвало да се задълбочава ме в нашата връзка. Аз съм много обидена и естествено си мисля ,че не ме харесва (а уж приятеля ми беше казал колко много ме харесва) :( Ако вие бяхте на мое място какво щяхте да си помислите и как щяхте да постъпите?
Благодаря предварително за мненията :( :( :(
ми чесно казано майките са такива.Страх ги е да им земеш синчето #-o
и майката на гаджето ми е същата тъй че не си само си и спокс след време ще те приеме :)

SuperSizee
07-28-2008, 20:56
Що и моята майна не беше такава ... Тя като почне да се запознава и да говори с нея ми идва да ... :-x :-x :-x ... Особено когато казва гледай да не се правиш на лайно :-x :-x :-x :razz:

nia711
07-28-2008, 20:57
Що и моята майна не беше такава ... Тя като почне да се запознава и да говори с нея ми идва да ... :-x :-x :-x ... Особено когато казва гледай да не се правиш на лайно :-x :-x :-x :razz:
:razz: :razz: :razz:
(нищо лично :wink: ) :-D

tedikurtakova
07-29-2008, 22:26
Майките много обичат да се месят в живота на децата си.Това съм г озабелязала от личен опит и направо се изнервям.Виж,гаджето ти едва ли ще я послуша,а и ти знаеш,че му е казала това,защото той ти е казал.А това значи,че той ти има доверие и със сигурност не я слуша.Така че,спокойто.Забрави просто за този случай и продължавай на пред ръка за ръка с любимия човек. :)

sweeetmaniche
07-30-2008, 12:22
Майките много обичат да се месят в живота на децата си.Това съм г озабелязала от личен опит и направо се изнервям.Виж,гаджето ти едва ли ще я послуша,а и ти знаеш,че му е казала това,защото той ти е казал.А това значи,че той ти има доверие и със сигурност не я слуша.Така че,спокойто.Забрави просто за този случай и продължавай на пред ръка за ръка с любимия човек. :)

Така и правя :-)

cSSiE
07-30-2008, 12:29
Според майката на приятеля ми не трябвало да се виждаме и да си говорим често за да сме си липсвали :shock: Също така му споделила колко хубави момичета имало и не трябвало да се задълбочава ме в нашата връзка. Аз съм много обидена и естествено си мисля ,че не ме харесва (а уж приятеля ми беше казал колко много ме харесва) :( Ако вие бяхте на мое място какво щяхте да си помислите и как щяхте да постъпите?
Благодаря предварително за мненията :( :( :(
той не трябва да се влияе от мнението на майка си Нито ти .. се пак живота е ваш Пък и такива ,които са под влияние на майките си после стават мъже под чехъл

Seducti0n
07-30-2008, 12:45
Здрасти.
Да приемем, че споделям част от мнението на майка му, тоест това, че ако не се виджате за по-дълъг период от време, дойде ли момента да си уредите среща ще се желаете адски силно, много повече, отколкото ако ежедневно си размотавате дупетата насам-натам.
Пък и някакси, не знам защо, подобна връзка ми се вижда по-пълноценна и това далеч не означава, че не се обичате, а че просто не искате да ставате зависи един от друг и да изпадате в абстиненция, ако обстоятелствата са такива, че примерно един ден не успеете да се видите.Така, че в това отношение, заставам плътно зад мнението на майка му.
Кофтито е това, че му говори за други момичета-това не означава, обаче че не те харесва теб или пък, че иска да ви раздели.Не знам, като цяло това е връзка между теб и приятеля ти и никой няма право да се бърка.Едно е да изразиш мнение или пък да дадеш съвет на детето си, съвсем друго е да се бъркаш в личния му живот.Родителите имат гадния навик нон-стоп да напътстват децата си и да са убедени в правотата си, независимо за какво става въпрос.
Таа, не го приемай толкова навътре.Да, безспорно и на мен би ми станало обидно от подобно отношение, но няма да променя майка му, ако е свикнала да си пъха носа там където не и е работа.И тук житейският опит не оправдава подобно поведение.Все едно приятеля ти да започне да се меси в отношенията между родителите си или да ги напътства-тъпо е.Както те, така и той си има глава на раменете... :-o

zlAtInKAal0we
07-31-2008, 19:33
Що и моята майна не беше такава ... Тя като почне да се запознава и да говори с нея ми идва да ... :-x :-x :-x ... Особено когато казва гледай да не се правиш на лайно :-x :-x :-x :razz:
:razz: :razz: :razz:
(нищо лично :wink: ) :-D








xaxaxaxaxaxa