PDA

View Full Version : Момичета помагайте ! :S



Little_Lady93
07-26-2008, 20:50
Ам ..имам малък проблем.След като вече 2 месеца и нещо гладувах ми спря менструацията.Реших че 1 месец не е страшно но не иска да стават 2 месеца.Много съм притеснена защото засега не е сериозно но може еа стане.Кажете ми какво да направя за да ми дойде.И моля ви не ми препоръчвайте хапчета защото няма как да ги набавя без родителте ми да разберат а не искам и те да се притеснят :-) Благодаря преварително :oops:
П.П. Вече се храня се но гледам да е умерено

pasii_sladuranata
07-26-2008, 20:58
Ам ..имам малък проблем.След като вече 2 месеца и нещо гладувах ми спря менструацията.Реших че 1 месец не е страшно но не иска да стават 2 месеца.Много съм притеснена защото засега не е сериозно но може еа стане.Кажете ми какво да направя за да ми дойде.И моля ви не ми препоръчвайте хапчета защото няма как да ги набавя без родителте ми да разберат а не искам и те да се притеснят :-) Благодаря преварително :oops:
П.П. Вече се храня се но гледам да е умерено
щом вече си почнала да се храниш и да набавяш енергия цикълът ти ще се нормализира и пак ще ти дойде както преди ;)

Little_Lady93
07-26-2008, 21:09
Ами дано :(

des1t000
07-27-2008, 16:30
начии...и при мен стана така...начии сега като ядеш умерено яж повече плодове..и никав случай не пий Витамин С , щото ще стане лошо....почни и да тичаш...но по малко...
П.С. - Питала съм доктор... =D> =D> =D> =D> =D> :neutral: :wink: :wink:

4eere6ka_kiss
07-27-2008, 17:06
Щом вече се храниш нормално ще ти дойде спокойно :)

Maeva
07-27-2008, 20:41
И аз бях така ... и след 4 месеца ми дойде... :shock:

batkodoki
07-27-2008, 21:04
Ам ..имам малък проблем.След като вече 2 месеца и нещо гладувах ми спря менструацията.Реших че 1 месец не е страшно но не иска да стават 2 месеца.Много съм притеснена защото засега не е сериозно но може еа стане.Кажете ми какво да направя за да ми дойде.И моля ви не ми препоръчвайте хапчета защото няма как да ги набавя без родителте ми да разберат а не искам и те да се притеснят :-) Благодаря преварително :oops:
П.П. Вече се храня се но гледам да е умерено

ооо....това изобщо не е МАЛЪК проблем! а огромен.....

стъпила си на пътя на анорексичките!
поразрови из нета - има мн инфо.
ако ти харесва да умреш по този начин - продължавай...

а пък аз да ти кажа: Момчетата искат ПЛЪТ под ръцете и бедрата си да усещат. жива, яка, свежа, мека, гладка и гъвкава ПЛЪТ!

със скелети и живи мощи никой няма да легне

SwEeT_pAiN_F
07-28-2008, 10:12
Мисля че трябваше да дадем съвет на момичето,а не да я надапаме...всички знаем че точно при анорексията нетрябва да се действа по този начен а има нужда от психологична подкрепа.
Миличка, яж повече плодове,зеленчуци,непреяжд ай и пий много течности и цикълът ти ще се възстанови. Късмет.

Amateur
08-11-2008, 23:16
Ам ..имам малък проблем.След като вече 2 месеца и нещо гладувах ми спря менструацията.Реших че 1 месец не е страшно но не иска да стават 2 месеца.Много съм притеснена защото засега не е сериозно но може еа стане.Кажете ми какво да направя за да ми дойде.И моля ви не ми препоръчвайте хапчета защото няма как да ги набавя без родителте ми да разберат а не искам и те да се притеснят :-) Благодаря преварително :oops:
П.П. Вече се храня се но гледам да е умерено
щом вече си почнала да се храниш и да набавяш енергия цикълът ти ще се нормализира и пак ще ти дойде както преди ;)

Loshotia
08-12-2008, 07:27
Най- доброто, което мога да ти препоръчам е да отидеш тайно на лекар. Там малко ще те нахрани, че не си се хранила, но си го заслужаваш. Там има два вида лекарства, които е възможно да ти препише и те се пият по схема.

Другият вариант, който е разпространен между такива като нас е да се пие Аспирин. Не знам колко е правилно, защото прецаква стомаха, но някои казват, че помага.
Приятелки са ми препоръчвали горещи вани.
Народната медицина казва да се пият чайове от дафинов лист( което е страшно гадно).

pisenceto_94
08-12-2008, 07:40
По време на пубертета растеш повече отколкото през всеки друг период.Затова се нуждаеш от много енергия,която получаваш от храната.Закусвай редовно,закуската те зарежда с енергия.Имаш нужда от разнообразна храна,за да си сигурна че получаваш всичко необходимо.Консумирай повече белтъчини(риба,месо,сирене, мляко,яйца и бобови храни).Имаш нужда също и от въглехидрати(хляб,макароне ни изделия и житни храни),както и от повече пресни плодове.Танцуването е чудесен начин да изгориш калории и да изпитваш удоволствие,повярвай ми наистина действа.

pandelka
08-12-2008, 12:05
Аз ако бях щях да продължавам за да се отърва от тази гадуст за няколко месеца.. :lol: :lol: :lol: