PDA

View Full Version : Много странен обрив. Помагайте :(



vistata
07-26-2008, 23:10
Хора, имам голям проблем.. надявам се някой да успее да ми помогне или посъветва :( Имам много странен обрив на сгънките на краката. Вече около 8-9 дни не мога да го махна въпреки, че го мазах със 2 вида крема ("Здраве" и още един). В началото се появиха един пъпчици, които незнам пукнаха ли се какво обаче в крайна сметка се получи като раничка.. като протрито едно такова - зачервено, боли, сърби. И всъщност това, което ме постресна повече е, че там кожата незнам издъхнала ли е какво й има, но като подръпна малко по-рязко кожата там и се отварят някакви ранички и започват да кървят. Един вид кожата ми се къса като я дръпна. Поради тази причина си мисля да ходя на лекар, но все пак ще съм ви много благодарен ако мога да се размина без лекар. Ако знаете на какво може да се дължи, ако ви се е случвало или знаете с какво трябва да го мажа моля споделете, че незнам вече... Мерси!

haterkata
07-26-2008, 23:40
явно кожата ти се е напукала (няям си и на идея от кво сорка пич) и според мене отиди на лекар всичко може да бъде,той най добре ше ти помогне (:

LadyDy
07-27-2008, 13:01
Е, Алергозана не помага ли? :-o

Slun4evko
07-27-2008, 13:42
Алергозан за открити рани,вие луди ли сте!
Такам,на сгъвката отвътре или на самото коляно отгоре ? Ако е на коляното сигурно е псориазис. Ако е от вътрешната/задната страна,не знам,но и в двата случая посети утре специалист!!!

drun-drun!
07-27-2008, 14:55
Ще умреш до 50-60 години...Истината е жестока нали :D :D

vistata
07-27-2008, 23:34
Моля без спам!

Не, хора вие не сте ме разбрали.. всичко това се случва не на сгънката на коляното, а на сгънката горе.. м/у крака и тялото. Което и малко ме притрснява при лекаря.. как да му покажа там мястото :( Кофти е

SwEeT_pAiN_F
07-28-2008, 11:07
Здравей,както го описа.. ми прозвуча като херпес,защото по същият начин се получава първо пъпчица която се пука и след това става раничка. Възможно е да е такова нещо... но не съм сигурна,сега ми хрумна като идея. Самата диагноза която може да е е херпес зостер. Но както и другите ти казаха най-хубаво е да се запътиш към д-р защото ние тук можем само да гадаем. А относно това какда го покажеш.... мисля че д-рите са виждали и много по-шокиращи случай и нещо от твоя! Тъй че не се притеснявай, а дерзай! Успех.

Likantrop
08-04-2008, 22:50
мисля че може да е екзема - не е страшна появява се на кръвна основа .. но не съм доктор пък и незнам как изглежда въпросното нещо ако все пак искаш прати снимка на лс 6те се опитам да помогна,но трябва да се отиде на дерматолог според мен (:

Ophelia
08-04-2008, 22:51
кожен лекар най-добре

blueorchid
08-06-2008, 16:16
хей спокойно , ще се оправиш , имах подобен проблем и след като мазах обрива с 10 вида кремове,билки и глупости просто реших да го оставя - и ми мина, надявам се да ти мине и пак повтарям СПОКОЙНО . ай успех :)

Amateur
08-08-2008, 16:39
Ходи на кожен лекар!

Love0nlyMyself
08-08-2008, 19:44
лекар ...