PDA

View Full Version : Няколко въпроса эа бирената мая



Kettty
07-26-2008, 23:05
Эдрасти на всички.
Имам няколко въпроса эа бирената моя.
Чух,че помагала эа проблемната кожа,в частност акнето.Наистина ли помага?Эащото малко не ми се вярва.Но пък вкъщи имам и ако евентуално ще помогне,бих эапочнала да я пия.Ако да,то в какви доэи?Эащото от тук ми идва и другия въпрос-напълнява ли се от нея?Эащото и това съм чувала,а колко е вярно,не энам.Чакам отговорите ви.Предварително благодаря :)

FucKtheSyStem
07-26-2008, 23:08
Доколкото съм чувала,напълнява се.Ще намериш по-полезни средства от нея... :? Питай в аптека.

Kettty
07-26-2008, 23:12
А энаете ли някакви други хапчета,да речем на билкова основа,които да помагат в борбата с акнето?Эащото при мен положението не е толкова лошо,но ми писна да се мажа с това и онова.Ходих дори и на дерматолог,но това,което ми предписаха (една доста скъпа коэметична серия эа лице,която много трудно я намерих),не ми помогна.Эатова ви моля да ми препоръчате някакви хапчета,или нещо,което да се приема преэ устата,което да помага эа лечението на акне.Предварително мерси пак. :)

Fionna
07-27-2008, 07:08
Аз пия редовно бирена мая.Наистина помага.Това са витамини и не само за кожата,но и заздравява ноктите и косата и са точно за тази възраст...Не знам дали ще надебелееш,но при мен не забелязвам такива промени :) взимат се 3 пъти на ден по 2 хапчета (би трябвало да си пише на опаковката ) :)

sexa_na_kompleksa
07-27-2008, 07:14
]Аз пия редовно бирена мая.Наистина помага.Това са витамини и не само за кожата,но и заздравява ноктите и косата и са точно за тази възраст...Не знам дали ще надебелееш,но при мен не забелязвам такива промени :) взимат се 3 пъти на ден по 2 хапчета (би трябвало да си пише на опаковката ) :)

А каква е цената?

Fionna
07-27-2008, 07:54
]Аз пия редовно бирена мая.Наистина помага.Това са витамини и не само за кожата,но и заздравява ноктите и косата и са точно за тази възраст...Не знам дали ще надебелееш,но при мен не забелязвам такива промени :) взимат се 3 пъти на ден по 2 хапчета (би трябвало да си пише на опаковката ) :)

А каква е цената?
Голямата опаковка,която се състои от 125 таблетки е около 4-5 лв незнам с точност,майка ми ги купува :)

sexa_na_kompleksa
07-27-2008, 08:26
]

]Аз пия редовно бирена мая.Наистина помага.Това са витамини и не само за кожата,но и заздравява ноктите и косата и са точно за тази възраст...Не знам дали ще надебелееш,но при мен не забелязвам такива промени :) взимат се 3 пъти на ден по 2 хапчета (би трябвало да си пише на опаковката ) :)

А каква е цената?
Голямата опаковка,която се състои от 125 таблетки е около 4-5 лв незнам с точност,майка ми ги купува :)

Мерси!

Fionna
07-27-2008, 10:53
]

]Аз пия редовно бирена мая.Наистина помага.Това са витамини и не само за кожата,но и заздравява ноктите и косата и са точно за тази възраст...Не знам дали ще надебелееш,но при мен не забелязвам такива промени :) взимат се 3 пъти на ден по 2 хапчета (би трябвало да си пише на опаковката ) :)

А каква е цената?
Голямата опаковка,която се състои от 125 таблетки е около 4-5 лв незнам с точност,майка ми ги купува :)

Мерси!
За нищо ;)

preichetoy
07-27-2008, 11:57
Надебелях за 3 месеца с около 7-8 кила с бирената мая, само ноктите ми заздрави!

moonbeam
07-27-2008, 12:08
за акнето нз дали помага, аз го пих за напълняване и имаше ефект :-D

machine
07-27-2008, 16:03
бирената мая засилва апетита и служи като средство за качване на кг.А за акнето пробвай с козметични серии.

rozova_lady
07-27-2008, 16:18
приварена лайка помага за акнето като се маже всяка вечер с памучен тампон

adizitk1
07-27-2008, 16:36
]Аз пия редовно бирена мая.Наистина помага.Това са витамини и не само за кожата,но и заздравява ноктите и косата и са точно за тази възраст...Не знам дали ще надебелееш,но при мен не забелязвам такива промени :) взимат се 3 пъти на ден по 2 хапчета (би трябвало да си пише на опаковката ) :)
Напълно съм съгласна,дума до дума! :) А да питам авторката извън темата-коя е мацкато от подписа ти?