PDA

View Full Version : Днес. Наоколо. Хора. Маски. Думи. Празно.



Blab
07-27-2008, 02:32
Направо - пак не мога да заспя.
Има дни, в които не се обичаш, дни, в които не те обичат. Тогава вали. И си изключваш телефона.
Сам. Там. Мълчиш.
Открих, че не съм си самодостатъчна.
Слабост? Да.
Обичам. Обичам някого повече от себе си.
Понякога.
Искрена съм.
Къде се срещат истинските хора? Всички са надянали костюмите. Страхливци. От какво се страхува човек? От такива, като него самия.
Наскоро ми се наложи да пиша тема за Интернет. Досега премислям написаното. Те вече са свикнали да се крият. Това е само още едно място да бъдат... друг(и). Дава и ти взема. Създаваш се, вярно, нереален, но по свой вкус, съвършен. Когато сбъркаш - само триеш.
Устройва те? Така си и помислих.
Как опознаваш хора, които сами не познават себе си? Или с такива, които предпочитат да са всеки друг, но не и себе си?(тъпа тавтология)
Можеш ли да чувстваш близък някой, когото никога не си срещал?
А способен ли си да разпознаеш приятелите си, пременени в този, не-реалния, свят?
На "обичам те" не се отговаря с "и аз теб".
Понякога трябва да останеш за малко сам.
Никога няма да порастна.


Резюме:
Изморена съм, но не мога да заспя. Като пиша, лесно ми минават настроенията. Достатъчно малоумни теми съм прочела, за да ми се полага и на мен една.

http://youtube.com/watch?v=WMiSiTcz5lo

FelisDirus
07-27-2008, 02:44
странно (:


а сега горе главата - скоро ще имаме хубав повод да пийнем (оценки, класирания)
усмихвай се :)

SiegHeil
07-27-2008, 03:00
Сложи и Хуй. накрая ще стои супер...
И да, всички са пози, и всички са лицемерни копелета, живота е гаден, подъл и несправедлив, свиквай...
Поредното същество което претендира да е 'творец' и да е повече от всички гадни пошли конформисти хора...и ти си лицемерно копеле, и ти ще забиеш нож в гърба на другия рано или късно..не си чак толкова специална..

b0Nb0n
07-27-2008, 03:35
osven hui i nqkoi druga psuvnq tva e sorov jivot trqbva da sa izpolzvat sorovi dumi demek psuvni stava po nqkak si po blizko do cqlata istoriq po realno nali se se6ta6 kakto i da e naprao se 4uda na misleneto na nqkoi 4oveci taka da gi nare4m no spored men ne trabva da se nari4at taka 4ove6tinata im lipsva da sa takiva po skoro da kajem hora :) ima hora sposobna kvo li ne samo i samo da se izgavrqt s nqkoi stra6ni kadri kakto se kazva v moq grad :D a tazi kadri za koito govora smqtat 4ovecite za kadri i stava idin takav konflikt v koito horata napadat 4ovecite zaradi tova 4e sa 4oveci a ne hora prosto gi mrazat za6toto ne sa kato tqh a po dolni pone spored horata a vsy6tnost si4ki sa ravni no horata ne go osaznavat i 4ovecite stradat
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dano ste razbrali kakvo se opitvam da kaja ina4e e bilo bezmisleno :)

ScionOfStorm
07-27-2008, 08:54
^ СОРОВА работа, а ;)

Сами сме си наложили костюмите и това, че в обществото в по-голямата му част трябва да сме с тях и да ни е страх да покажем какво е вътре.

Зиг, не е претендирала, просто си го е изляла. Различно е. ;)