PDA

View Full Version : vapros..



Mariolcheto
07-27-2008, 07:55
Zdr!Vav petak ve4erta priqtelq mi me otvori tei kato az bqh devstvena!To4no tazi ve4er nqma6e nikakva kryv.V4era zabelqzah 4e ima6e malko,no ne be6e kolkoto e dnes...sega prevrazki li ne slagam kakvo li ne i koli4estvoto kryv e kolkoto edna obiknovenna menstruaciq..dnes sutrinta dokato stana ot legloto i mi tekna...4udq se dali ne mi e do6lo za6toto cikala mi e dosta neredoven ili prosto e ot tova 4e priqtelqt mi me otvori?
izvinqvam se za latineca!ms predvaritelno :)

BeBsItO
07-27-2008, 07:58
Ако е трябвало да ти дойде покрай тази дата е напълно възможно. На колко години си?

FucKtheSyStem
07-27-2008, 08:00
Щом казваш,че цикъла ти е нередовен най-вероятно е от това...Като те е отворил приятелят ти и е нямало никаква кръв на момента не ми се вярва след дни чак да тече...според мен ти е дошло.

lubencet0o
07-27-2008, 08:17
Хаха...емм аз пък вчера правих секс за първи път и по време на самия акт също нямаше кръв, но вечерта имаше малко и днеска ми дойде, макар че и на мен не ми е много редовно. Тъй че спокойно, дошло ти е, няма от какво друго да е толкова кръв след толкова време =]

hottie
07-27-2008, 09:40
Усещаш ли менструални/предменструални симптоми? Възможно е да е менструацията ти, както е възможно и да кървиш от секс ;) Аз кървях доста дни.

des1t000
07-27-2008, 16:26
Усещаш ли менструални/предменструални симптоми? Възможно е да е менструацията ти, както е възможно и да кървиш от секс ;) Аз кървях доста дни.
:grin: :grin: :grin: :grin:

Nadelina
07-27-2008, 17:28
Усещаш ли менструални/предменструални симптоми? Възможно е да е менструацията ти, както е възможно и да кървиш от секс ;) Аз кървях доста дни.
Kyrvqla si dosta dni?! Kryv, koqto e v kolichestvo kato menstruaciata?!

Amateur
08-11-2008, 23:17
Щом казваш,че цикъла ти е нередовен най-вероятно е от това...Като те е отворил приятелят ти и е нямало никаква кръв на момента не ми се вярва след дни чак да тече...според мен ти е дошло.