PDA

View Full Version : Правихме го без презерватив, сега ме е страх...



MaIcHeTo0
07-27-2008, 08:15
az sam na 14 godini.. i predi nqkolko dena go napravih za pryv pyt no0 go pravihme bez predpazni sredstva i sled kato0 chetoh mneniqta po vaprosa poglednato0 i ot ralichni hora neznam kakvo0 da mislq za... mislq che toi ne e sv1rshval v men.. no veche nzm izplashena sam.. ;( pomognete mi..


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

SpOrTs_GiRl
07-27-2008, 08:16
Говори с него, за да разбереш. Ние не можем да ти помогнем, ако ен знаем свършвал ли е в теб или не. :?
И защо по дяволите го правите без предпазни средства!?!?!?!1

Letal
07-27-2008, 08:30
Имам чувството че се е зародина някаква нова мода да се прави секс без никкви предпазни средства и после да се пускат теми от сорта на "дали съм бременна" "изплашена съм" "плс хелп" "не свърши в мен бременна ли съм" ... и ние кво тря да ти кажем бре моме ?!?!?!! научете се, че трябва !!!!! да се пазите като ще правите секс бъдете готови и за последствията... :?

sladkish_14
07-27-2008, 08:39
Апфф какъв секс е бил,щом изобщо не си разбрала дали е свършил в теб ..представям си :? Не знам,може да ти каже истината , а може и да те излъже след като го попиташ :neutral: ..Ако е свършил в теб , може да те излъже , че не е,ако се е изплашил...Абе,не знам ся си се оправяйте двамата!!!Като не знаете и двамата какво правите,той поне имаше ли 17 ?

nestle
07-27-2008, 08:40
Що по-добре немислите за тва преди да прайте секс....ами после....след дъжд качулка....

GiRlSs
07-27-2008, 08:49
..първо си на 14 за къв чеп си тръгнала да правиш секс...второо...без предпазни средства..според мен за да правиш секс без предпазни средства...трябва мн да обичаш човека до себе си и да му имаш огромно доверие...;]]..по темата..вместо да пишеш тук поговори си с него..ние с нищо неможем да ти помогнем..;]..Успех все пак...;]] :-)

Kalinshki
07-27-2008, 09:23
emi ako ne e tvurde kusno pii protivoza4ata4ni mai moje6e da se piqt do 3 dena sled sex ama ne sum sig probvai se pak govori s nego i taka ama nz 6to se urkate si4ki da praite sex na 14 za vsi4ko si ima vreme. :)

Seducti0n
07-27-2008, 09:27
Сърбай си попарата, която си си надробила.Сори за грубия отговор, но си го заслужаваш.Толкова ли е трудно просто да сложите едни презерватив и да ти е мирна главата после.
Ако момчето беше свършило в теб, искрено се надявам, че е щяло да ти каже, но ако искаш и ти го питай.

WhIsPeR iN THe dArK
07-27-2008, 09:28
нямам думи... вземи си тест за бременност за всеки случай и наистина си поговори с него.. май друг начин няма.. :shock:

SpOrTs_GiRl
07-27-2008, 09:59
emi ako ne e tvurde kusno pii protivoza4ata4ni mai moje6e da se piqt do 3 dena sled sex ama ne sum sig probvai se pak govori s nego i taka ama nz 6to se urkate si4ki da praite sex na 14 za vsi4ko si ima vreme. :)
Не са противозачатъчни ........
Ескапел - около 30 лв ..
Поговори си сериозно с момчето, за да разбереш ..............
И ЦЕНЗУРА ..... ЗАЩО НЕ ИЗПОЛЗВАХТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ?! НЯМАШ ОСНОВАТЕЛН ПРИЧИНА, ОСВЕН АКО НЕ ИСКАШ ДА ЗАБРЕМЕНЕЕШ!! .... Пикла ..

miloto_girl_4e
07-27-2008, 10:00
Надявам се да си се разминала, но повече не прави такива глупости :!:
Не вярвай на митове и легенди, не прави секс презерватив от любов, пази себе си и здравето си :!:
Няма да ти се отрази никак добре един аборт на 14 години, нито пък ще се отрази добре на нервите на ваще..
Не стига, че си малка, но от сега почваш да правиш рискови неща..
Моля те, почети добре литература по въпроса, за да не стават глупости за напред :!:

girl_in_black
07-27-2008, 10:32
Защо, по дяволите, не мислите на момента, а се сещате, когато вече е твърде късно? Спред мен секс без предпазни средства може да си позволи човек, който има сериозна връзка,който е пълнолетен, финансово независим и готов сам да поеме последствията, без да трови нервите на родителите си.Всякакви изказвания от типа"имам му доверие", "той каза, че знае какво прави" изобщо не са ми по вкуса.

lick_me
07-27-2008, 10:48
Aбе момиче тва....как може да си толкоз проста...На 14 трагнала да се ебе че и без предпазни средства :-x То и аз сам на 14 ама хич не сам трагнала да се излагам и да се пющя...Ти даже незнаиш дали е сваршил как можи само да ни излагате пола :-x :-x Ако си толкоз притеснена да беше взела хапче Пффф..а пък ся си направи тест за бременност :lol:

mila90
07-27-2008, 10:53
Е,стига е хора...момичето го е направило за първи път...вярно било е глупаво и не е трявбало да протече точно по този начин,но не и помагате хич с злобните си коментари...напротив...всеки прави грешки , не е ли така ?
Та за въпроса,наистина питай момчето да ти отговори чесно дали е свършило в теб...за най-сигурно си направи и тест , за да си спокойна ;)

danielchety
07-27-2008, 11:02
дали съм бременна ... много ме е страх ... дали той е свършил в мен .... ако искаш вече да не си задаваш тия тъпи въпроси просто ползвайте ПРЕЗЕРВАТИВ !!! :-x :-x :-x

SpOrTs_GiRl
07-27-2008, 11:03
Е,стига е хора...момичето го е направило за първи път...вярно било е глупаво и не е трявбало да протече точно по този начин,но не и помагате хич с злобните си коментари...напротив...всеки прави грешки , не е ли така ?
Та за въпроса,наистина питай момчето да ти отговори чесно дали е свършило в теб...за най-сигурно си направи и тест , за да си спокойна ;)
То веднъж става гафа .. Само един път да сгрешиш е достатъчно .. Не стига, че е започнала да води полов жовот без минимална сексуална култура .. Дори не е знаела, че трябва да се предпазва, къде е тръгнала секс да прави ..

Xrisenceto
07-27-2008, 11:13
prikazvai s priqtelq si (ako vaob6te imate vraska) i dano da ti kaje istinata pak sled 2 sedmici si napravi 1 test za bremennost 8)

ilovecoffe
07-27-2008, 11:15
az ne sma ot teq koito 6te te kritikuvat 4e si go napravila na 14.. vse pka taka si si re6ila ;) no... za6to bez predpazni sredsva??????? :( nau4ete se da izpolzvate pone prezervativi be :( ne nz kakvo da kaja vzemi si edin test taka 6te si .. sigyrna

LadyDy
07-27-2008, 11:40
Ти нормална ли си? Или ни базикаш?! Ако си лепнала някоя болест или си забременяла??? Какво?
Като не мислиш преди да правиш нещо, така е. Съжалявам...

NmZ
07-27-2008, 12:13
Zashto vsichki kritikuvate momicheto che go e napravila na 14?Vseki reshava koga da go napravi i s k0g0..Dobre sgreshila e...Iskate da mi kajete che vie ne ste go pravili bez predpazni sredstva..da be da..99% ste go pravili...Ami za escapell e malko kusno..izchakai 7 dena i si napravi test.. Yspeh

sladkish_14
07-27-2008, 12:16
Zashto vsichki kritikuvate momicheto che go e napravila na 14?Vseki reshava koga da go napravi i s k0g0..Dobre sgreshila e...Iskate da mi kajete che vie ne ste go pravili bez predpazni sredstva..da be da..99% ste go pravili...Ami za escapell e malko kusno..izchakai 7 dena i si napravi test.. Yspeh

Защо я критикуваме ли !? Като постоиш в тоя форум още около 10-ина дена ще разбереш..А ако направиш и месеци тук и ти ще почнеш с критиките .. На 14 и без презерватив - това си е чиста поръчка за бебе !!!

NmZ
07-27-2008, 12:25
Ami moje i taka da e..Az imam oshte 4 registracii,ako imash predvid che sam nova..kakto i da e...Na vas ako vi se sluchi takova neshto..ne vqrvam da vi e osobeno priqtno da prochetete 20 mneniq s kritiki...Tozi forum e za saveti ne za kritikuvane i za tem podobni gluposti..

sladkish_14
07-27-2008, 12:29
^ Не мисля,че и аз някога ще направя такава грешка .. Достатъчно такива теми съм прочела и достатъчно книжки, за да го направя без презерватив или да позволя да свърши в мен - дори и да има презерватив ! .. А относно критиките - така ще се изплаши повечко и вече няма да прави така 8-) За нейно добро е :)

InDo
07-27-2008, 12:31
Защо по-дяволите го правите без предпазни средства,да си мислила земи си Ескапел!

gerinceto
07-27-2008, 12:31
emi govori s nego.ili si napravi test za da si nai sigurna

pasii_sladuranata
07-27-2008, 12:39
emi ako ne e tvurde kusno pii protivoza4ata4ni mai moje6e da se piqt do 3 dena sled sex ama ne sum sig probvai se pak govori s nego i taka ama nz 6to se urkate si4ki da praite sex na 14 za vsi4ko si ima vreme. :)
Не са противозачатъчни ........
Ескапел - около 30 лв ..
Поговори си сериозно с момчето, за да разбереш ..............
И ЦЕНЗУРА ..... ЗАЩО НЕ ИЗПОЛЗВАХТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ?! НЯМАШ ОСНОВАТЕЛН ПРИЧИНА, ОСВЕН АКО НЕ ИСКАШ ДА ЗАБРЕМЕНЕЕШ!! .... Пикла ..

Komar
07-27-2008, 14:51
A da vi e jivo i zdravo.. i da ne zabravish da pocherpish...po 1 bonbon..

love_shu
07-27-2008, 14:55
emi ako ne e tvurde kusno pii protivoza4ata4ni mai moje6e da se piqt do 3 dena sled sex ama ne sum sig probvai se pak govori s nego i taka ama nz 6to se urkate si4ki da praite sex na 14 za vsi4ko si ima vreme. :)
Не са противозачатъчни ........
Ескапел - около 30 лв ..
Поговори си сериозно с момчето, за да разбереш ..............
И ЦЕНЗУРА ..... ЗАЩО НЕ ИЗПОЛЗВАХТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ?! НЯМАШ ОСНОВАТЕЛН ПРИЧИНА, ОСВЕН АКО НЕ ИСКАШ ДА ЗАБРЕМЕНЕЕШ!! .... Пикла ..

Пак съм с +1 .. :)

vesitu_
07-27-2008, 14:59
.... Пикла ..

:-D

love_shu
07-27-2008, 15:17
SpOrTs_GirL мисля че прекаляваш кукличке.Беше ли нужно да я обиждаш? Всеки има правото да си прави каквото си иска и с когото си иска.Не можеш да я виниш че няма сексуална култура,ти на нейните години да не би да си имала? И не ми излизай с номера че ти е писнало от подобни теми.И на мене ми е писнало ама какво да се прави - затова е форума и затова сме ние тука да помагаме на по невежите а не да ги обиждаме и да им се подиграваме.

Еми аз пък съм на нейните години и имам поне елементарната сексулна култура.. така че годините изобщо не я оправдават за простотиите които е направила, ама всеки си има глава на раменете - да си мисли за нещата които върши, авторката на темата като не го е направила.. ми сега да си чупи тиквата.. :?

Rebirthing
07-27-2008, 15:28
Абе момиче къде си тръгнала да правиш секс, като нямаш никакви познания!Тръшнал я хормона и айде да не пропусне да се надене на кур, е не това е просто нелепо.Сега какво искаш компот ли да ти отворим, а?Ти и твоя приятел толкова ли сте глупави, че не сте използвали презерватив, ние тук не сме гадатели да ти кажем бременна ли си или не, преди да правиш секс не помислили как може да станеш майка на 14?!?Сега не ти остава друго освен да чакаш и да си направиш един тест.Все пак дано да не си бременна и следващия път внимавай!!!

InDo
07-27-2008, 16:41
Абе момиче къде си тръгнала да правиш секс, като нямаш никакви познания!Тръшнал я хормона и айде да не пропусне да се надене на кур, е не това е просто нелепо.Сега какво искаш компот ли да ти отворим, а?Ти и твоя приятел толкова ли сте глупави, че не сте използвали презерватив, ние тук не сме гадатели да ти кажем бременна ли си или не, преди да правиш секс не помислили как може да станеш майка на 14?!?Сега не ти остава друго освен да чакаш и да си направиш един тест.Все пак дано да не си бременна и следващия път внимавай!!!


+1

SpOrTs_GiRl
07-27-2008, 16:58
SpOrTs_GirL мисля че прекаляваш кукличке.Беше ли нужно да я обиждаш? Всеки има правото да си прави каквото си иска и с когото си иска.Не можеш да я виниш че няма сексуална култура,ти на нейните години да не би да си имала? И не ми излизай с номера че ти е писнало от подобни теми.И на мене ми е писнало ама какво да се прави - затова е форума и затова сме ние тука да помагаме на по невежите а не да ги обиждаме и да им се подиграваме.
Приемам критиката ти.
И да - тези неща определено съм ги знаела на нейните години! ... И не съм кукличка .. Съжалявам, мразя да ме наричат така!!

ivito_13
07-27-2008, 18:05
Ем и аз бях изплашена и взех тест ... но да е по чуствителен смисъл да е нещо от сорта на Sure chek - 2,90 и гледай ако ти закъснее ...

FeelMyPain
07-27-2008, 18:26
Sporti не е нужно да се извиняваш, на който и да е, все пак това си е твое мнение и 90% мислят като теб.Като е куха лейка, ще си понася обидите.Ако не искаше критики да не беше писала във вълшебното ни форумче.. :?

SpOrTs_GiRl
07-27-2008, 18:27
Sporti не е нужно да се извиняваш, на който и да е, все пак това си е твое мнение и 90% мислят като теб.Като е куха лейка, ще си понася обидите.Ако не искаше критики да не беше писала във вълшебното ни форумче.. :?
.. Мир? :-#

FeelMyPain
07-27-2008, 18:35
Sporti не е нужно да се извиняваш, на който и да е, все пак това си е твое мнение и 90% мислят като теб.Като е куха лейка, ще си понася обидите.Ако не искаше критики да не беше писала във вълшебното ни форумче.. :?
.. Мир? :-#
Сти'а де...аз мисля като теб :smt008

krem4et0
07-27-2008, 18:48
Ami moje i taka da e..Az imam oshte 4 registracii,ako imash predvid che sam nova..kakto i da e...Na vas ako vi se sluchi takova neshto..ne vqrvam da vi e osobeno priqtno da prochetete 20 mneniq s kritiki...Tozi forum e za saveti ne za kritikuvane i za tem podobni gluposti..

Повечето от нас са или по-големи, или се пазят (а някои и двете). Все пак 1 е да знаеш риска на 18, а съвсем различно да првиш необезопасен секс на 14.

Питай го свършил ли е в теб и ако да-пий Ескапел!