PDA

View Full Version : Въпросче относно килограмите и тяхното сваляне :P



Impossible_Is_Nothing
07-27-2008, 09:35
Не знам дали това е мястото на подобна тема, но ми е интересно какво бихте препоръчали и викам да я пусна тук :)
Така значи на 17 години и 7 месеца съм и съм висок около 183. Тежа 90кг, но искам да ги намаля тези килограми. Знам, че съм доста висок и е нормално да съм малко повече килограми, ама не ме кефи това :D Какво бихте препоръчали? Диети? Упражнения? и т.н. Ще се радвам да чуя хубави предложения :P

SuperSizee
07-27-2008, 09:40
УУУ на тая тема мога да говора до припадак...Най-хубавото нещо е да ходиш редовно на фитнес,но всеки си има проблеми и това не е възможно...Като за начало бих ти предположил да забравиш яденето вечер...Колкото си по-гладен вечер гледай толкова повече да не ядеш и още повече,че сега е лято хапвай витаминки яко :D ... На фитнес около 01:30 е нормално,коремни или на пътека колело,което искаш,но по-хубаво от коремните преси няма...Горе долу е това ...

Impossible_Is_Nothing
07-27-2008, 09:44
УУУ на тая тема мога да говора до припадак...Най-хубавото нещо е да ходиш редовно на фитнес,но всеки си има проблеми и това не е възможно...Като за начало бих ти предположил да забравиш яденето вечер...Колкото си по-гладен вечер гледай толкова повече да не ядеш и още повече,че сега е лято хапвай витаминки яко :D ... На фитнес около 01:30 е нормално,коремни или на пътека колело,което искаш,но по-хубаво от коремните преси няма...Горе долу е това ...

Да то фитнеса е ясен, ама сега работя всеки ден (както ти каза - лято е) и общо взето не ми остава време. Мислих си вечер след работа да ходя да бягам в училището до нас - защото именно чрез бягане се свалят килограми и не само, че се свалят бързичко, ами и кожата се изпъва.
Коремните преси наистина се добре като идея - ама нещо не ме бива в тях :D Бързо се измарям и затова не ги прая ...
А за яденето - от началото на лятото вечер го карам само на салатки, че то ко по-хубаво от това :D (btw от тогава съм свалил 3-4 килограма, ама искам още, че бал имам догодина :P )

SuperSizee
07-27-2008, 09:55
Еми значи,това за тичането хубаво,но имай предвид,че от него не сваляш много килограми както всеки си мисли...Иначе това за фитеса,можеш да го замениш с секс :D :razz: Много се отслабва ... :razz: Но това е в краен случай .... :razz: М зависи какви какви коремни правиш...Прави поне по 10 мин на ден,без да лягаш до долу докато не те заболят "плочките" и да не можеш да се изправиш повече... :)

Impossible_Is_Nothing
07-27-2008, 09:59
Еми значи,това за тичането хубаво,но имай предвид,че от него не сваляш много килограми както всеки си мисли...Иначе това за фитеса,можеш да го замениш с секс :D :razz: Много се отслабва ... :razz: Но това е в краен случай .... :razz: М зависи какви какви коремни правиш...Прави поне по 10 мин на ден,без да лягаш до долу докато не те заболят "плочките" и да не можеш да се изправиш повече... :)
Това със секса ... ем то хубаво, ама за сега не съм отслабнал от него :D :D :D :D
Коремните преси - ще се пробвам така както казваш ;) П.П: Правилно сложи плочки в кавички, щото нямам такива :D :D :D

SuperSizee
07-27-2008, 10:14
АКо искаш ще ги имаш... :) Въпроса е колко си постоянен ... :)

Viche
07-29-2008, 14:19
абе 183 си висок ама не си ДОСТА висок и сега не е хубаво да си 90 килограма а то било по-добре да си още повече...добре е да си толкова килограми ако си някой бая мускулест,ако си си нормален изобщо не трябва да си толкова...

BulgariaZaBulgarite
07-29-2008, 19:54
Не знам дали това е мястото на подобна тема, но ми е интересно какво бихте препоръчали и викам да я пусна тук :)
Така значи на 17 години и 7 месеца съм и съм висок около 183. Тежа 90кг, но искам да ги намаля тези килограми. Знам, че съм доста висок и е нормално да съм малко повече килограми, ама не ме кефи това :D Какво бихте препоръчали? Диети? Упражнения? и т.н. Ще се радвам да чуя хубави предложения :P
Ако с твойте 183см. се чувстваш доста висок, аз какво да кажа като съм 195? ;p
Иначе по темата: тичай повече.

v3nItoO
07-29-2008, 20:31
просто яж повече плодове,не прави грешката да не ядеш вобще сядаи гладен на масата и ставаи гладен яж по малко повече движение и така

Dorky
07-31-2008, 18:01
Човек ти си дебел требва да си най-мн 80 на тоя ръст и пак ще си мн освен да не си напомпан ама май не си и моля те висок и аз колкото теб висок и повечето са по-високи от мен И мястото на темата не е тук :-x

slunchiceto0
08-04-2008, 08:52
еми какво да ти кажа :) ..ходи на фитнес редовно,храни се здравословно повече плодове и зеленчуци..и резултатите няма да закъснеят:)