PDA

View Full Version : За красотата, но този път при момчетата..



suitable
07-27-2008, 10:41
Подобно на другата тема, която е само за момичета - реших да направя такава и за нас.. та въпросът е: какво правите преди да излезете било на среща или на кафе с приятели или просто излизане до някъде ? Другият въпрос е как се грижите за себе си в останалото време от деня ? - кремчета, маски и т.н.

LadyCarameL
07-27-2008, 10:49
Слагате ли си балсам за устни хахахах? 8-) 8-) 8-)

KadifWerewolf
07-27-2008, 10:54
Сапун..

suitable
07-27-2008, 10:59
Ами хайде, все пак аз направих темата.. ще започна пръв и така.. преди да изляза нанякъде - винаги отделям най-много време за косата си.. тъй като е страшно гъста, тя ми отнема доста време за да я направя да изглежда добре - използвам вакса за коса, защото ми изглежда най-не-вредното от всички други нещица.. имам едно много хубаво кремче, което отпуска кожата и мирише приятно.. слагам и него около вратлето и по ръцете.. естествено слагам си някакво парфюмче и относно до въпроса за гланца - слагам си съвсем съвсем малко - моя не е така като червилце, ами е в кутийка 8-) и след като съм си сложил го разнасям навсякъде и не си личи, че въобще съм си сложил, но устните ми стават едни по-мекички и си имат аромат.. ами това е.. колкото и педалско да звучи 8-) - такива грижи полагам и винаги правят добро впечатление..

hahavteen
07-27-2008, 11:03
Аз искам и снимки да слагате за да може ние да преценяаме на какво приличате и дали ви личи или не...

Isabelle
07-27-2008, 11:05
Аз искам и снимки да слагате за да може ние да преценяаме на какво приличате и дали ви личи или не...

suitable
07-27-2008, 11:06
.. примерно в подписа си имам цяло албумче, а там, където пише www е линк към aha-то - мисля, че е пре-достатъчно.. :}

Presley
07-27-2008, 11:06
Ами хайде, все пак аз направих темата.. ще започна пръв и така.. преди да изляза нанякъде - винаги отделям най-много време за косата си.. тъй като е страшно гъста, тя ми отнема доста време за да я направя да изглежда добре - използвам вакса за коса, защото ми изглежда най-не-вредното от всички други нещица.. имам едно много хубаво кремче, което отпуска кожата и мирише приятно.. слагам и него около вратлето и по ръцете.. естествено слагам си някакво парфюмче и относно до въпроса за гланца - слагам си съвсем съвсем малко - моя не е така като червилце, ами е в кутийка 8-) и след като съм си сложил го разнасям навсякъде и не си личи, че въобще съм си сложил, но устните ми стават едни по-мекички и си имат аромат.. ами това е.. колкото и педалско да звучи 8-) - такива грижи полагам и винаги правят добро впечатление..
Ох,раэби ме :Д

KadifWerewolf
07-27-2008, 11:18
Доста педалско звучи наистина, деба.. :o

hahavteen
07-27-2008, 11:23
.. примерно в подписа си имам цяло албумче, а там, където пише www е линк към aha-то - мисля, че е пре-достатъчно.. :}

Само тая гадост в косата ти ме дразни иначе верно изглеждаш ок ама според мен и без всичките тея процедури пак така щеше да бъдеш....

sladkish_14
07-27-2008, 11:28
Доста педалско звучи наистина, деба.. :o

Ммм не мисля ..

suitable
07-27-2008, 11:30
Точно на тези снимки нямам нищо по мене.. говорехме за излизане, а не за периода, в който съм си вкъщи.. а за косата - когато е по-дълга по принцип не слагам нищо, но точно на някой от снимките не го бях научил това и все пак не пишем тук за да се преценяме, а за да научим нещо полезно..

hahavteen
07-27-2008, 11:32
Точно на тези снимки нямам нищо по мене.. говорехме за излизане, а не за периода, в който съм си вкъщи.. а за косата - когато е по-дълга по принцип не слагам нищо, но точно на някой от снимките не го бях научил това и все пак не пишем тук за да се преценяме, а за да научим нещо полезно..

Тогава дай снимка как изглеждаш когато излизаш. И може би е за да нучите нещо но не вярвам някой да иска да изглежда като гейче а ти както се описа.... За това по-добре давайте и снимки за да не си мислим че сте от другия бряг :-o

suitable
07-27-2008, 11:37
Ти не разбра ли, че аз не се описвам за да ме харесаш ? та аз дори не се описвам.. не искам да се покажа или нещо.. абе защо винаги.. уфф.. не ми се говорят простотии.. като си момиче си пиши в темата за момичета - не разваляй тази..

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 11:40
ами за др неща нз обаче момчетата,които аз познавам отделят доста време за костата си... :-D

LadyCarameL
07-27-2008, 11:55
Ами хайде, все пак аз направих темата.. ще започна пръв и така.. преди да изляза нанякъде - винаги отделям най-много време за косата си.. тъй като е страшно гъста, тя ми отнема доста време за да я направя да изглежда добре - използвам вакса за коса, защото ми изглежда най-не-вредното от всички други нещица.. имам едно много хубаво кремче, което отпуска кожата и мирише приятно.. слагам и него около вратлето и по ръцете.. естествено слагам си някакво парфюмче и относно до въпроса за гланца - слагам си съвсем съвсем малко - моя не е така като червилце, ами е в кутийка 8-) и след като съм си сложил го разнасям навсякъде и не си личи, че въобще съм си сложил, но устните ми стават едни по-мекички и си имат аромат.. ами това е.. колкото и педалско да звучи 8-) - такива грижи полагам и винаги правят добро впечатление..
Ти уби всичко женско в мен.......бледнея пред теб!

hahavteen
07-27-2008, 11:55
Ти не разбра ли, че аз не се описвам за да ме харесаш ? та аз дори не се описвам.. не искам да се покажа или нещо.. абе защо винаги.. уфф.. не ми се говорят простотии.. като си момиче си пиши в темата за момичета - не разваляй тази..

Нали някви съвети искаш да даваш и нещо разправяше да се учите един от друг и бла бла. Мен честно казано всичко което описа ми звучи доста педалски и ако бях момче никога нямаше да те послушам за тея неща преди да съм видяла как изглеждаш защото веднага си педставих някоя мека китка...
А и хелоу ние сме в раздел КОЗМЕТИКА и ДИЕТИ колко МОМЧЕТА мислиш че влизат тука :lol:

suitable
07-27-2008, 11:57
.. ще кажа само едно "добре" и ще се усмихна.. и ще съм благодарен за "ключе" :}

LadyCarameL
07-27-2008, 11:59
Е,не вземай всичко навътре :D Малко се увлякохме,нооо иначе си сладък 8-) 8-)

hahavteen
07-27-2008, 12:01
Е,не вземай всичко навътре :D Малко се увлякохме,нооо иначе си сладък 8-) 8-)

Е и аз казах че е сладък на снимките и че хич не му личи че толкова време отделя за външния си вид ама той каза пък че на снимките не е "нагласен".... Не знам аз спирам да пиша нека "момчетата" си дават съвети за разкрасяване. :-o

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 12:02
.. ще кажа само едно "добре" и ще се усмихна.. и ще съм благодарен за "ключе" :}

е що...темата я яка :)

Isabelle
07-27-2008, 12:16
Не мисля че има нещо гейско в това да полагаш грижи за себе си..!!!Едно момиче горе беше споменала че е гейско ама ако ти застане вонящ с немито лице целия обрасъл и напукана кожа ще говориш друго нали.. да бил полагал повече грижи за себе си и пр... хммммм.. :?

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 12:19
Не мисля че има нещо гейско в това да полагаш грижи за себе си..!!!Едно момиче горе беше споменала че е гейско ама ако ти застане вонящ с немито лице целия обрасъл и напукана кожа ще говориш друго нали.. да бил полагал повече грижи за себе си и пр... хммммм.. :?


точно тъка е .....ако полага грижи-гей...ако не-мърльо ... :?
те хората с право са казали,че момичетата не знаем кво искаме :-D
аз пък се кефя на онова момче...евала,че се потдържа :)

Isabelle
07-27-2008, 12:22
Не мисля че има нещо гейско в това да полагаш грижи за себе си..!!!Едно момиче горе беше споменала че е гейско ама ако ти застане вонящ с немито лице целия обрасъл и напукана кожа ще говориш друго нали.. да бил полагал повече грижи за себе си и пр... хммммм.. :?


точно тъка е .....ако полага грижи-гей...ако не-мърльо ... :?
те хората с право са казали,че момичетата не знаем кво искаме :-D
аз пък се кефя на онова момче...евала,че се потдържа :)
точно казано \:D/

AliceSw
07-27-2008, 12:26
оф, стига с глупостите, авторът е симпатичен, ама щеше да е по-готин, ако махне гнусните самоснимки в кенеф, профилът, който все едно е на 14 годишна девойка, и не беше казал, че си слага кремче и тн


да е изкъпан, сложил си стик и парфюм и да е стилно облечен стига за един мъж, евентуално и прическа да е вкарал...всичко нататък ми идва малко в повече....

BoRe
07-27-2008, 12:27
Хах добра тема.
Понякога като си излизам съвсем естествено само с едно парфюмче и рол.
Ако тръгна да се пооправям си минавам една преса. Малко кристали. Моделираща дъвка. Спрейче и до там с косата.Почиствам си лицето. Тонизирам го. Малко хидратанче и лицето е ок.
Слагам си гланц и веднага го изтривам за да се получи матовия еффект.
И тфа е сичко

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 12:33
Хах добра тема.
Понякога като си излизам съвсем естествено само с едно парфюмче и рол.
Ако тръгна да се пооправям си минавам една преса. Малко кристали. Моделираща дъвка. Спрейче и до там с косата.Почиствам си лицето. Тонизирам го. Малко хидратанче и лицето е ок.
Слагам си гланц и веднага го изтривам за да се получи матовия еффект.
И тфа е сичко

е тва вече малко в повече ми идва...момче ли си?

suitable
07-27-2008, 12:35
Гледах една серия на Приятели, където Джоуи си беше признал, че слага гланц с някакъв плодов аромат :} .. и веднага след като го сложи - си го изтриваше леко със салфетка.. наистина незнаех, че това се нарича "матов ефект".. въпреки че съм го прилагал..

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 12:38
Гледах една серия на Приятели, където Джоуи си беше признал, че слага гланц с някакъв плодов аромат :} .. и веднага след като го сложи - си го изтриваше леко със салфетка.. наистина незнаех, че това се нарича "матов ефект".. въпреки че съм го прилагал..

тва и аз ще го пробвам въпреки че съм момиче :lol:

besnicataa
07-27-2008, 12:51
нищо не правят !Сложат малко гел и парфюм и това е 8-)

BoRe
07-27-2008, 12:53
Хах добра тема.
Понякога като си излизам съвсем естествено само с едно парфюмче и рол.
Ако тръгна да се пооправям си минавам една преса. Малко кристали. Моделираща дъвка. Спрейче и до там с косата.Почиствам си лицето. Тонизирам го. Малко хидратанче и лицето е ок.
Слагам си гланц и веднага го изтривам за да се получи матовия еффект.
И тфа е сичко

е тва вече малко в повече ми идва...момче ли си?
Да обикновенно момче

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 13:00
Хах добра тема.
Понякога като си излизам съвсем естествено само с едно парфюмче и рол.
Ако тръгна да се пооправям си минавам една преса. Малко кристали. Моделираща дъвка. Спрейче и до там с косата.Почиствам си лицето. Тонизирам го. Малко хидратанче и лицето е ок.
Слагам си гланц и веднага го изтривам за да се получи матовия еффект.
И тфа е сичко

е тва вече малко в повече ми идва...момче ли си?
Да обикновенно момче

ухаа....дай да те видим

LadyCarameL
07-27-2008, 13:07
Ъъъ,първо се пише обикновеНо и второ..това след парфюма и рол-она не е много обкикновено за едно момче;)))))))))))))))

BoRe
07-27-2008, 13:29
Ъъъ,първо се пише обикновеНо и второ..това след парфюма и рол-она не е много обкикновено за едно момче;)))))))))))))))
ха не съм казал че ми е яко
и все пак по добре е от колкото да имам гадно и пъпчиво лице и напукани устни
или къдрева коса
:o

LadyCarameL
07-27-2008, 13:32
Да,така е,но не мислиш ли,че прекаляваш мъъъничко? :) Бтв суетен ли си? 8-)

sladur4etyYy
07-27-2008, 13:37
офф ако мом4етата бяха по4нали така да си пишат в наща тема,дали щеше да ви хареса?! оставете ги те да си пишат тука, защо трябва да се бъркате?!! Който иска, нека си слага балсами,гланцове, ако искат и косите с маша да си къдрят, кво ви интересува?! имаме си тема-нека да си пишем там. на мен ми е инт да видя какво ще отговорят мом4етата, а не да гледам как обвинявате еди кой си 4е е гей :booooomb:

SuperSizee
07-27-2008, 14:22
Видях темата и ми стана интересно ... От много оправяне ефектът е омръзване :D :D :D за това както се харесам първия път така излизам ... Да кажем косата съм гел Taft Strong 4 и пяна за коса Nivea...Имам маска за лице на Гарниер 1 - 2 в седмицата , имам крем за гладка кожа него обикновенно преди да се легна и по 3 - 4 пъти на седмица ... Бръсненото съм с пяна на Нивея,гел за след бръснене от Жилет...Гладките бузки са многооо важни .... И горе долу така ... А дааа...Зимата си слагам балсам, но изкчително малко ... :oops: :oops: :oops:

LadyCarameL
07-27-2008, 14:29
Видях темата и ми стана интересно ... От много оправяне ефектът е омръзване :D :D :D за това както се харесам първия път така излизам ... Да кажем косата съм гел Taft Strong 4 и пяна за коса Nivea...Имам маска за лице на Гарниер 1 - 2 в седмицата , имам крем за гладка кожа него обикновенно преди да се легна и по 3 - 4 пъти на седмица ... Бръсненото съм с пяна на Нивея,гел за след бръснене от Жилет...Гладките бузки са многооо важни .... И горе долу така ... А дааа...Зимата си слагам балсам, но изкчително малко ... :oops: :oops: :oops:
Дис из суиит :-) :-)
П.С Какво лошо има в това да изразиш мнение??

Boot
07-27-2008, 14:30
Хах добра тема.
Понякога като си излизам съвсем естествено само с едно парфюмче и рол.
Ако тръгна да се пооправям си минавам една преса. Малко кристали. Моделираща дъвка. Спрейче и до там с косата.Почиствам си лицето. Тонизирам го. Малко хидратанче и лицето е ок.
Слагам си гланц и веднага го изтривам за да се получи матовия еффект.
И тфа е сичко
какво е моделираща дъвка о.О

buffalo88
07-27-2008, 14:31
Преди да изляза си сресвам косата с гребен ... ;]

BoRe
07-27-2008, 14:48
Хах добра тема.
Понякога като си излизам съвсем естествено само с едно парфюмче и рол.
Ако тръгна да се пооправям си минавам една преса. Малко кристали. Моделираща дъвка. Спрейче и до там с косата.Почиствам си лицето. Тонизирам го. Малко хидратанче и лицето е ок.
Слагам си гланц и веднага го изтривам за да се получи матовия еффект.
И тфа е сичко
какво е моделираща дъвка о.О
Ми :D
тфа е професионален продукт за оформяне на косата
доближава се най-много да ваксата , има дълготраен ефект е мирише на дъвки Турбо 8)

BoRe
07-27-2008, 14:54
:) Бтв суетен ли си? 8-)
ДА 8)

BeBsItO
07-27-2008, 15:14
Стига сте заяждали момчетата ,веее....

KadifWerewolf
07-27-2008, 18:21
Не мисля че има нещо гейско в това да полагаш грижи за себе си..!!!Едно момиче горе беше споменала че е гейско ама ако ти застане вонящ с немито лице целия обрасъл и напукана кожа ще говориш друго нали.. да бил полагал повече грижи за себе си и пр... хммммм.. :?

Чакай, чакай.. защо при вас момичетата винаги има само 2 крайности..
къпя се, стрижа се, не ми е напукана кожата, но това вече кристали преси, кремчето, гланцове..?? Една кожа може да изглежда добре и без такива глупости..
той човека си каза, че звучи педалско.. и е така да.. вече това кипрене е за нежния пол, но както искате..
то вече те мислят за мърляч, ако нямаш гладки крака, ебаси :shock:

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 18:44
ми по-суетно е момчето -няма лошо :) ...закво да е педал :? ...лелеле кво е тва мислене от големи хора..не сте по на 12 за да разсъждавате тъка...

hahavteen
07-27-2008, 19:01
ми по-суетно е момчето -няма лошо :) ...закво да е педал :? ...лелеле кво е тва мислене от големи хора..не сте по на 12 за да разсъждавате тъка...

Ами може би точно защото не съм на 12 не искам до себе си обезкосмено момченце, с кожа като бебешко дупе и ръце по-нежни от моите. Бившия ми никога не си е слагал кремове, гланцове, маски и други подобни и нито е бил пъпчив, нито е бил мърляв нито нищо.. То в днешното безполово време вече се води за нормално мъжете да приличат на женички и да се кипрят повече от момичетата ама не значи че наистина Е.

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 19:06
това за обезкосмяването не зависи от възръстта :? ....всеки си има предпочитания :)

AliceSw
07-27-2008, 19:20
^ами всъщност не

всеки има правото да прави каквото иска, стига да не парадира с него...е*ати кой нормален мъж би се хвалил с кво кремче се маже и как се епилира и тн...просто е модерно да си гей

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 20:06
дайте да не се разправяме вече...всичко е въпрос на вкус и предпочитание :) ...ясно е,че няма да сме на едно мнение :) ....най-добре да оставим мочетата да си казват как се гласят :-D ...се едно те да пишат в тема за цикала :-D ...

PerfectStrang3r
07-27-2008, 20:18
Пред ида изляза на среща - едно парфюмче хубаво, косата си оправям за 10 минути или отивам да се подстрижа и да ми я пооправи фризьорката и това е. Нито кремчета, нито ник'ви козметики. А когато излизам за даскало, или плаж - оправям косата на бързо и толкова. Предпочитам да се впечатли някой от това как говоря, отколкото от това как изглеждам. Все пак външния вид не е най - важният ( поне за мен )...

suitable
07-27-2008, 22:38
Брей, човек да не пусне една тема 8-) ..това как, какво и колко ограничено мислите не ме интересува - просто исках ние момчетата да си споделим какво правим за себе си за да накараме вас момичетата да полудявате по нас.. докато ние се опитваме да бъдем неустоими - вие ни наричате педали.. пожелавам на всяка една от вас, която не оценява това как се поддържаме - да живее достатъчно дълго за да разбере, че греши. Всеки човек си е различен и всеки избира и преценя как и колко да се поддаржа - зависи и от средата, в която живее, изменяща се със всеки изминал ден. Естествено, че не е задължително да сме перфектни - използването на подобни продукти придава самочувствие тогава и само тогава, когато се използват с мярка ! Това, че сте тесногръди и сте свикнали да коментирате и преценяте хората с първото си, глупаво впечатление си е лично ваш проблем ! Гледайте си дамските теми и ако не удобрявате какво правим ние, за да ви впечатлим - просто си замълчете и не разваляйте темата ни - позволих си да говоря от лицето на някои от нас.. не от лицето на всички.. Благодаря !

KadifWerewolf
07-27-2008, 23:37
Are are, brusnish li si krakata samo tova mi kaji?

buffalo88
07-28-2008, 05:54
Are are, brusnish li si krakata samo tova mi kaji?

Аз викам ,че е пълен гей ако ги бръсне 8-)

LadyCarameL
07-28-2008, 07:22
Are are, brusnish li si krakata samo tova mi kaji?

Аз викам ,че е пълен гей ако ги бръсне 8-)
Е,обрасъл ли да ходи 8-)

TheGirlNextDoor
07-28-2008, 07:29
абе вие наред ли сте....кво пък му е гейското да си обезкосмява краката :?: :shock:

ПП:тая дума 'гей' зе да става като 'комплексар' :-D

TheLittleAngel
07-28-2008, 10:53
Ne moga da razbera koe mu e geiskoto edno momche da si obeskosmqva krakata, da polza nqkakyv krem/losion za sled brysnene, da si pravi pricheska i t.n. Az lichno se radvam kogato vidq momche da polaga griji za sebe si. Sigurna sym che ima nqkoi momicheta, koito kazaha, che e geisko momchetata da pravqt takiva neshta, kato vidqt nqkoi da uhae i izglejda dobre silno se vpechatlqvat. Razbira se nikoga ne trqbva da se prekalqva, zashtoto nakraq efekta shte e otricatelen, no trqbva li edno momche da ne se griji za sebe si po nikakyv nachin i da izglejda ujasno?!

jghgh
07-28-2008, 11:29
Брей, човек да не пусне една тема 8-) ..това как, какво и колко ограничено мислите не ме интересува - просто исках ние момчетата да си споделим какво правим за себе си за да накараме вас момичетата да полудявате по нас.. докато ние се опитваме да бъдем неустоими - вие ни наричате педали.. пожелавам на всяка една от вас, която не оценява това как се поддържаме - да живее достатъчно дълго за да разбере, че греши. Всеки човек си е различен и всеки избира и преценя как и колко да се поддаржа - зависи и от средата, в която живее, изменяща се със всеки изминал ден. Естествено, че не е задължително да сме перфектни - използването на подобни продукти придава самочувствие тогава и само тогава, когато се използват с мярка ! Това, че сте тесногръди и сте свикнали да коментирате и преценяте хората с първото си, глупаво впечатление си е лично ваш проблем ! Гледайте си дамските теми и ако не удобрявате какво правим ние, за да ви впечатлим - просто си замълчете и не разваляйте темата ни - позволих си да говоря от лицето на някои от нас.. не от лицето на всички.. Благодаря !

ае момче, аз бих те оженила с удоволствие, жалко че си близнаци, няма си паснем :-D


не, наистина.
като се замисля момчето не прекалява. все пак е хубаво да се слага гланц да не се напукват устните.
имах един приятел който слагаше гланц нивеа, един синичък. пък момчето нито беше плейбой, нито някъв злетак.. най-обикновено момче :-D

аз лично не обичам бръснати мъжки крака, ама според мен си момче на място .
1во - аватара и подписа ти са нежни
2ро - защитаваш си достойно позицията
3то - стараеш се да изглеждаш добре, хубаво е че мислиш да те харесват момичетата

аз необичам хора дето мърлеят. пък има и такива момичета, и момчета.. искат гадже ама не се стараят

и никой да не ми развива теория че трябвало да те харесват по думите, а не да се впечатляват от външ. вид.
според мен колкото повече, толкова повече ;) така че е хубаво едно момче да има много плюсове.

аз например си падам по разни изтрещели метъли, ама да са чистоплътни. ако не са.. ъъъм, съкс!


пп. намен suitable не ми изглежда фешън. по никъв начин не видях на снимките му перчеми и други гнусни и мазни фешънски истории и т.н
но е въпрос на вкус де, за някои е гнусно да имаш фешънски перчем, за други suitable е гнусен..
ддз, но не се сдухвай от ограничени хора у тоя форум

dare_93
07-28-2008, 11:34
Абе вие сте якооо тъпи.. Много добре си се поддържа даже като гледате всички известни личности и по тв-то там да не мислите че имат естествено секси устни и идеално чисто лице?

suitable
07-28-2008, 12:23
За бръсненето на краката - не че съм против, но трябва да се прави не от суетност, а от хигиена.. това, че някаква мацка ще ми каже, че с бръснати крачета ме харесва повече.. първото нещо, което ми идва на ума е място, където ще и посоча да иде. Преди години.. дори и миналата година и аз се обезкосмявах там, но тази година реших да съм пас.. мислил съм си по въпроса и съм стигнал до извода, че не съм чак толкова "обрасъл" по крайниците.. дори ми харесва, когато си имам.. отива ми на някои от панталонките 8-) иначе.. пак казвам - всеки трябва да прави това, което смята за добре, а не това, което "трябва"..

KadifWerewolf
07-28-2008, 18:08
Моля?

"трябва да се прави не от суетност, а от хигиена.. "

??!?!?!?!!?!?!??!!?
ВХАТ ТХЕ ХЕЛЛ?
Каква хигиена бе момче..
Малкия ангел, афтършейф ок, прическа там ок.. ама това с краката е напълно излишно! Някаква беше се изтърсила, че боцкали.. глупости! Ще боцкат, ако ги обръснеш, иначе изобщо не боцкат..все едно вие като имате косми по ръцете (тея, който имат, някой си ги махат) боцка.. глупости..
Това гладък крак е супер женствено, не казвам, че не трябва да се поддържаме, но има някой неща от който няма смисъл..
А пък единствените момичета, който ги кефят гладки мъжки крака са някви пикли на 14 =/
suitable, радвам се, че си размислил за краката, браво 8-)

BoRe
07-28-2008, 18:19
Моля?

"трябва да се прави не от суетност, а от хигиена.. "

??!?!?!?!!?!?!??!!?
ВХАТ ТХЕ ХЕЛЛ?
Каква хигиена бе момче..
Малкия ангел, афтършейф ок, прическа там ок.. ама това с краката е напълно излишно! Някаква беше се изтърсила, че боцкали.. глупости! Ще боцкат, ако ги обръснеш, иначе изобщо не боцкат..все едно вие като имате косми по ръцете (тея, който имат, някой си ги махат) боцка.. глупости..
Това гладък крак е супер женствено, не казвам, че не трябва да се поддържаме, но има някой неща от който няма смисъл..
А пък единствените момичета, който ги кефят гладки мъжки крака са някви пикли на 14 =/
suitable, радвам се, че си размислил за краката, браво 8-)

абве като не те кефи не си махай космите
ама на мен да ми държиш сметка как да изглеждам неа стане :?

KadifWerewolf
07-28-2008, 18:29
Така е, така е, панаталоните и вратовръзката изглеждат по готини от всякога като си с гладки крака, разбирам..
И кой ти е казал, че си махам космите, ЛУЛЗ?

suitable
07-28-2008, 18:34
Това, че носиш панталони и вратовръзка през цялото време не е наш проблем и дори не се приближава до съществото на тази тема.. явно цееелият форум е пълен с дечица, уважаващи само своето мнение, непозволяващи на другите да изкажат тяхното, защото е неприемливо и ново за тях.. това, че не разбирате дадено нещо не означава, че трябва да вървите срещу него - все пак още от втората страница на тази "тема" исках да кажа - мерси, че за пореден път започнахте да избивате комплексите си.. мерси, че отново не казахте нищо по темата..

KadifWerewolf
07-28-2008, 18:37
Оф с нищо не съм те обиждал, просто казах, че няма смисъл..
А и не ми отговори с какво е по хигиенично?

rupert_fan
07-28-2008, 19:13
Разпънете момчето на кръст, че обича и му харесва да се грижи за себе си..
Айде, и аз да се покажа като пич, завладян от "модерно е да си гей" :D
Уви, не го правя заради модата, а защото ми доставя удоволствие да изглеждам добре. И мисля, че е много по-добре да се интересуваш от това как изглеждаш отколкото да се вълнуваш колко са поскъпнали цигарите, кой алкохол е качествен, как не можеш да внесеш наркотици на купона и т.н...
Та по темата :D
Епилирам си цялото тяло и не защото искам да съм съвършено гладък, а защото имам прекомерно много косми и не мисля, че е красива гледка. Правя си по три маски на лицето веднъж седмично. Крем за устни си слагам, напълно прозрачен, просто не обичам напуканите и сухи устни. Естествено, задължителните дезодорант, парфюм, душ- гел... Косата не обичам да си я мажа с друго, освен шампоан, балсам, маска, тоник и подобни и за това не ползвам гел, а си правя прическа със сешоара. От скоро се отказах да ползвам кремчета за лице, просто не ми трябват. Кожата си ми е идеално хидратирана и доста еластична, едно хубаво почистване с лосион сутрин и вечер си е достатъчно. Маските ги слагам заради черните точки, измиващите гелове за лице- по същата причина.
Айде, чакам нападките ;))

jghgh
07-28-2008, 19:22
Това, че носиш панталони и вратовръзка през цялото време не е наш проблем и дори не се приближава до съществото на тази тема.. явно цееелият форум е пълен с дечица, уважаващи само своето мнение, непозволяващи на другите да изкажат тяхното, защото е неприемливо и ново за тях.. това, че не разбирате дадено нещо не означава, че трябва да вървите срещу него - все пак още от втората страница на тази "тема" исках да кажа - мерси, че за пореден път започнахте да избивате комплексите си.. мерси, че отново не казахте нищо по темата..

кога ще се женим.

mirelS
07-28-2008, 20:14
Bravo na avtora :) Trqbvashe da se oburne vnimanie i na momchetata tuk :) Az sum momiche no shte kaja bashta mi kakvo slaga predi da otide u priqteli (toi e dosta nad teen ,ama karai .. da sum v krak s tebamata haha) Znachiii vsichko na vsichko pruska 2 puti nqkakuv parfium ii se reshi naburzo :D

KadifWerewolf
07-28-2008, 20:15
:shock:

buffalo88
07-28-2008, 20:22
модата е за гейове :D

niksy_bub
07-28-2008, 21:34
МЕН ЛИЧНО СА МИ МН СМЕШНИ МОМЧЕТА КОИТО СИ ЛАКИРАТ НОКТИТЕ В БЕЗЦВЕТЕН ЛАК..И БАЛСАМ ЗА УСТНИ СИ СЛАГАТ И НА СОЛАРИУМ ХОДЯТ ... само за космите да си ги махат съм съгласна иначе от другите неша няма никакъв смисъл :?

BoRe
07-28-2008, 22:44
модата е за гейове :D
модата е за гейове значи
категорично мисля че яките момичета с по изрязаните секси дрешки за теб са курви-
Поправи ме ако греша иам достатъчно наблюдение над хората

И стига с тая завист аз не деля хората на с косми по краката и без за тфа бъдете по толеранантни към различните вкусове

assd
07-29-2008, 23:14
бати педалите...

аз се къпя само, бръсна се (лицето!), чистя си ушите и си режа ноктите, едно парфюмче или дезодорантче (ако ми е през ху* срещата) и паля голфа :lol:
кви кремчета, кви маски, кви пет лева бе.. ай сиктир бе
и не си бръсна краката и гъза, стига ви само оная работа и подмишниците 2-3 пъти в седмицата аеее

пп аа да и кви шампоани, мампоани, гелове и прически бе драги хомо-метро или там кви сте... аз се стрижа нула номер и един сапун е достатъчен

BoRe
07-29-2008, 23:21
бати педалите...

аз се къпя само, бръсна се (лицето!), чистя си ушите и си режа ноктите, едно парфюмче или дезодорантче (ако ми е през ху* срещата) и паля голфа :lol:
кви кремчета, кви маски, кви пет лева бе.. ай сиктир бе
и не си бръсна краката и гъза, стига ви само оная работа и подмишниците 2-3 пъти в седмицата аеее

пп аа да и кви шампоани, мампоани, гелове и прически бе драги хомо-метро или там кви сте... аз се стрижа нула номер и един сапун е достатъчен
сапун на главата ли бе :shock:

assd
07-29-2008, 23:33
а къде бе? много ясно че със сапун, баща ти все със шампоан "dove" се е къпал в казармата или преди демокрацията :lol:

кво сте се изнежили всички, хвърлям един сапун и йде кой откъде е

SuperSizee
07-29-2008, 23:46
а къде бе? много ясно че със сапун, баща ти все със шампоан "dove" се е къпал в казармата или преди демокрацията :lol:

кво сте се изнежили всички, хвърлям един сапун и йде кой откъде е

Мога да ти кажа,че съм го правил ... Какво пречи ... И не ме е срам ... Както мога да си сложа някаква тъпа маска...За к'во всички само ревете майка му де*а умрела .... Какво като първия мутант ли да изглеждам ... Ти ако видиш някой улта богат човек и ти каже,че ходи на маникюр ще смееш ли да му кажеш в очите нещо ?!? ... Искаш да ми кажеш че Версаче,Гучи,Роберто Кавали мъжка мода...Или искаш да ми кажеш,че е гейско ... Искаш да ми кажеш , че Мартин Петров ходи на колко маска за 1300 и гей ? ... Бекам,Роналдо .... БЛум,Майкъл ... Все личностти ...Те педали ли са ?!? :-x :-x :-x

assd
07-29-2008, 23:56
алооо не ми се карай щото аз със сигурност съм ти батко първо, и второ те ходят на кола маска щото са спортисти
пък за кавали (бати името :razz: ) д&г, дзеня и сие - тва са дрехи за хора с положение в обществото, които не ги купуват да парадират пред другите. както вероятно ти се убиваш цело лято на някой строеж да бъхтиш тухли и пясък, за да си купиш едни дънки черути за 4 стотака че после да се хвалиш пред аверчетата в класа какво си си купил... и аз навремето (8-9 клас) се впечатлявах от такива неща и исках да си купувам нови телефони и дрешки, ама завърших че и до сега имам един телефон за под 100 лева :lol: и открих че не е голяма работа дали носиш босс за 500 лева или тениска от била за 5 (аз имам много такива - за по 5 от била, по евтино е да си купиш нова отколкото да ги переш!)
таа не знам какво казвам, но се надявам да си ме разбрал...

пък за лакиране на нокти, маски, кремове и такива неща няма да коментирам - то за момиче не са задължителни, камо ли за момче!
козметиката като цяло е измислена за грозни хора, познавам много момичета които са красиви и без грим (даже червило не слагат), то си е до черти дали си красив (като мене естествено - реклама малко) или не, пък и не това е най-важното
о боже 3 часа е и не знам какво пиша

6emet4e
07-29-2008, 23:57
пффф...някой си обръснал краката и се намазал с крем и вече е педал?! :shock:
всеки си има право на избор как да се поддържа...
А това че някой не полага толкова грижи,а друг го прави не значи че втория е гей!!
да ви имам и ограниченото мислене #-o [-X

suitable
07-30-2008, 00:00
Много е тъжно, че на повечето българки им стига момче, което има количка.. да речем Голф-че.. другото не им се струва и в плюс.. излишно е - все пак се.. и с други.. да бе педали сме всичките.. локвайте темата и да се спират глупавите изказвания..

assd
07-30-2008, 00:02
пффф...някой си обръснал краката и се намазал с крем и вече е педал?! :shock:
всеки си има право на избор как да се поддържа...
А това че някой не полага толкова грижи,а друг го прави не значи че втория е гей!!
да ви имам и ограниченото мислене #-o [-X
ама аргументирайте се бе хора, кое е ограничено мислене?
мислене че козметика за мъже се появи преди 5 години, до преди това е нямало такива неща, пък жените са били доволни - питайте майките си за гларусите по морето (не са били с бръснати крака гаранция)
пък сега се оплакват жените че нямало гларуси по морето (много страдат чехкините :lol: ), а само някакви педалчета със слаби голи крачета като охлюви.
ако си някой як, напомпан се обръсни да покажеш мускули, ама повечето са хърбари - обаче бръснати! е тва е педалската работа, и вече е "нормално" да си охлюв, а е ненормално да си нормален... бахти и работата

SuperSizee
07-30-2008, 00:31
assd с тебе тука е абсурд да се спори ... Само мога да ти кажа , че имам тениска за 113 лв,но имам и много тениски по 10 до 30 лв ... Да имам и дънки за 400,но имам и за 38 ... Не всичко отива на определен човек и не всичко може да му хареса ... Никога не съм седнал да се правя на нещо повече от другите ... Има много по добре от мене и още повече по - зле от мене ... Но гледам приятелите ... и Това как да изглеждам аз добре и да се харесам първо на мен и след това на другите ... Лично да ти кажа ... Не виждам какво е хубавото на космите по краката ?! ? Особено ако си на басейн...По гърдите да имаш , но не да си обрасъл,докато който си пипне ръцете - пишката в тавата и при Азис ......За Някой места не мисля , че трябва да коментираме ...

assd
07-30-2008, 08:17
ок пич няма лошо, щом имаш пари за скъпи дрехи и не се мислиш за голямата работа поради този факт - хубаво
аз лично нямам пари за глупости или по-скоро съм скръндза и давам само за нужните ми неща, а най-скъпата ми дреха в последните години ми е един костюм за 300 лв (всичко без обувките) и си ходя всеки ден с дънки за по 30лв и фланелка за 5, важно е какво има в джобовете (и средния джоб) 8-)
само за обувките, като си купувате официални не щадете пари че иначе ще ви обиват като моите...

аа за космите, аз не виждам какво е лошото да имам косми по краката , висок съм много и не са ми мускулести краката и изглежда смешно като са бръснати, с косми има повече обем и изглеждат по-масивни :lol:
пък аз по ръцете и гърдите нямам хич, съвсем малки и руси, но и да имах не бих ги махал... просто е нормално да имаш, лъва що не си маха гривата а? иначе за едни други места е препоръчително да няма, и е по-удобно, но пак е по-желание според мен
айде лек ден :)

EngelDeinesHerzens
07-30-2008, 18:09
xmmm e az da si kaja po temata (az daje mai zabraix temata 6tot dokato pro4eta siki komentari :D ) na4i ein pat v meseca si xoda na kozmetik za po4istvane na liceto ne 4e ima mnogo za po4ivstvane no vse pak...za kosata poneje e kudrava i q durja g/d kusa i kato sloja gel stava super za tqloto po4nax fitnes i g/d we4e ima rezultati.. :) aa i da parfiuma :) :D iii samo i az da pozdravq avtora bravo na nego dobra tema i dobre narejda xorata :grin: :D :D :D

Kalista
07-30-2008, 23:21
колкото и педалско да звучи 8-) - такива грижи полагам и винаги правят добро впечатление..

Не винаги ;]