PDA

View Full Version : Алергозан.. ????? - хапчета



thunderline
07-27-2008, 14:39
Значи имам 1 алергия на лицето
Зех си 1 блистер алергозан и го изпих и имаше малко ефект
Но пак си е като преди
И искам да питам колко време мога да го пия без да спирам
при положение че се пият по 4-5 хапчета на ден[/u]

fiama
07-27-2008, 15:57
А защо не посетиш лекар, ако ефектът от хапчето не те задоволява? Все пак е проблем с кожата на лицето. Но смятам, че можеш да пиеш алергозан без да се пристрастиш към него, или да спре да ти действа. И все пак не прекалявай!

Izzy_
07-27-2008, 17:18
Иди на лекар,не се знае какво ти е ,въпреки че едва ли е нещо сериозно.Все пак не може да пиеш каквото ти попадне,при положение,че не знаеш какво ти е.

OneGirl
07-27-2008, 17:29
По-добре иди на лекар.Може вече алергозана да не ти действа и да ти трябват по-силни хапчета или някъв крем с който да се мажеш.

thunderline
07-27-2008, 21:06
prosto mi e omruznalo s teq doktori
hodil samo i po sf i v moq grat sig 50 puti i te samo me vidqt i vednaga taka i taka i me izkarvat 4e po4ti ni6to mi nema...
Za tva pove4e ne iskam da se zanimavam s dermatolozi

batkodoki
07-27-2008, 21:11
Значи имам 1 алергия на лицето
Зех си 1 блистер алергозан и го изпих и имаше малко ефект
Но пак си е като преди
И искам да питам колко време мога да го пия без да спирам
при положение че се пият по 4-5 хапчета на ден[/u]

специалист алерголог -> тестове за специфични алергени -> резултата точно показва КОЕ причинява реакцията на алергиия


с "алергозан" не постигате нищо, освен да скапете черния си дроб за година и да умрете от чернодробна кома

LadyDy
07-28-2008, 08:11
Консултирай се с дерматолог. Този Алергозан на хапчета не е ли малко множко на ден по 4-5? Както и да е. Вземи си и на паста, но няма да е зле да идеш на лекар..

SwEeT_pAiN_F
07-28-2008, 09:51
Да верно е че ще си скапеш черния дроб от толкова много хапчета. Познато ми е отвращението от лекари и аз заради това неходя при тях :D успявам да се лекувам сама. А защо непробваш със крем Алергозан,мисля че ще има по-добър ефект. Аз имах също алергия по лицето и с 2 инжекции противоалергични /забравих им името,но ако държиш ще погледна точно как се казва/ отока ми спря и всичко в рамките на 3 часа се възстанови, като имаш предвид че аз щях да умра по едно време.

redbul2
07-28-2008, 12:07
Има Алергозан в тубички за мазане.Не знам подходящ ли е за лице,но се ползва външно и е по-слабо токсичен.Действа по-силно от хапчета за външни проблеми.