PDA

View Full Version : хайде предложете хубав филм!



i'm so excited!
07-27-2008, 18:12
нищо не мога да си харесам. предложете ми моля някой силен филм от европейското кино и да не е екшън или криминално..
а нещо по -така въздействащо.
моляяя

BornFromPain
07-27-2008, 18:15
За какво ти е европейско кино като Джим Кери не е европеец?..
Гледай Блясъка на Чистия Ум, Числото 23 или Шоуто На Трюман и си легни доволна :Д

i'm so excited!
07-27-2008, 18:20
джим кери педерас, педерас !

BornFromPain
07-27-2008, 18:24
Заслужаваш да те накацат с камъне и дърве за тия думи!

i'm so excited!
07-27-2008, 18:30
джим кери да ми яде хобота

BornFromPain
07-27-2008, 18:33
Джим Кери владее много повече от скапаните гей глупаци европейци, които искаш да гледаш(които и да са те :Д) !

Едит: Гледала ли си изобщо филм с него?

i'm so excited!
07-27-2008, 18:34
да, може да събира по 5 чийзбургера в устата си наведнъж.
аре стига ми кендза по темата вече.

BornFromPain
07-27-2008, 18:36
Ти се изсра на цялото кино изкуство с втория си пост, така че това че ти сера в темата май не е толкова фатално.
Хейтърка.

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-27-2008, 18:38
Аз ли не мога да чета или заглавието на темата е "Обиждайте Джим Кери" :x :-x

BornFromPain
07-27-2008, 18:41
Тебе па кой те духа та се клатиш? :Д

chocoleptic
07-27-2008, 18:42
Аз ли не мога да чета или заглавието на темата е "Обиждайте Джим Кери" :x :-x

Ти не можеш да четеш..
8-)

Shadow_Walker
07-27-2008, 18:44
нищо не мога да си харесам. предложете ми моля някой силен филм от европейското кино и да не е екшън или криминално..
а нещо по -така въздействащо.
моляяя
В момента от европейското се сещам за:
Сбогом Ленин (не е политически, просто се говори за периода след падането на берлинската стена...много добър е филма)
Невероятната съдба на Амели Пулен (отвеяна история с комично-романтичен привкус..)

:]

i'm so excited!
07-27-2008, 18:49
нищо не мога да си харесам. предложете ми моля някой силен филм от европейското кино и да не е екшън или криминално..
а нещо по -така въздействащо.
моляяя
В момента от европейското се сещам за:
Сбогом Ленин (не е политически, просто се говори за периода след падането на берлинската стена...много добър е филма)
Невероятната съдба на Амели Пулен (отвеяна история с комично-романтичен привкус..)

:]

гледала съм амели, така че ми остава да гледам първия. мерси много за АДЕКВАТНИЯ отговор 8-)

i'm so excited!
07-27-2008, 18:50
Аз ли не мога да чета или заглавието на темата е "Обиждайте Джим Кери" :x :-x


а ти умри.

Shadow_Walker
07-27-2008, 18:52
нищо не мога да си харесам. предложете ми моля някой силен филм от европейското кино и да не е екшън или криминално..
а нещо по -така въздействащо.
моляяя
В момента от европейското се сещам за:
Сбогом Ленин (не е политически, просто се говори за периода след падането на берлинската стена...много добър е филма)
Невероятната съдба на Амели Пулен (отвеяна история с комично-романтичен привкус..)

:]

гледала съм амели, така че ми остава да гледам първия. мерси много за АДЕКВАТНИЯ отговор 8-)
уу, сега се сетих още един - Кръв и Шоколад, френски мисля че беше, за едни върколаци в Румъния...но не очаквай някакви американски клишета, филма е много интересен и завладяващ.


едит - оказа се американски филм 0-o, но е с немски режисьор и действието, както казах, се развива в Румъния, което ме е объркало.
п.с. нп :]

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-27-2008, 20:16
Аз ли не мога да чета или заглавието на темата е "Обиждайте Джим Кери" :x :-x


а ти умри.
Blow Me !!!!

ScionOfStorm
07-27-2008, 22:02
пайнер риборн е, като я гледам.

иначе защо не пробваш екранизацията по Нощна стража на Лукяненко? Не е лошо ;]

ScionOfStorm
07-27-2008, 22:14
Дневната не съм я гледал, аз рядко сядам да дзъркам филми. Даже не знаех, че има :D

Ще се провери :) Книгите са по-яки, както винаги, ама все пак биват филмите.

BornFromPain
07-27-2008, 23:55
Стражите като книги ми се струват страшно постни и четирите ама филмите не съм ги гледал. Сега ще се пробвам с Дневната ама очаквам разочарование.

BornFromPain
07-28-2008, 01:03
Нощна стража - отчайващо отвратителна картина, режисьорство и актьорска игра нямаше. Издържах почти 22 минути ама за повече не мога.
Кой каквото ще да говори за американското кино, но те поне могат да накарат ебати лайната да изглеждат като кино. А всички други правят ебати идеите да изглеждат като лайна. Предпочитам първото.

ScionOfStorm
07-28-2008, 07:18
Трябва да му посвикнеш малко на източното фентъзи, иначе няма как да ти хареса, по-особено е ;р

Alco
07-28-2008, 08:11
"Особености на руския национален лов през зимния период" :grin:

BornFromPain
07-28-2008, 11:16
На картината, която е все едно съм лиснал литър боза върху монитора не мога да свикна.
Иначе историйката е много приятна ама е ужасяващо постна. Ако книжките бяха 2-3 пъти по-дебели и малко по-изпипани можеше даже да кажа, че доста са ми харесали. Ама такива написани за по 1-2 седмици...